Ghom Inferno

Diskuze o monstrech, která můžete potkat v herním světě.
Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332
Re: Ghom Inferno

Příspěvek od Nekronaut » 26.07.2012, 13:54 hod.

Já myslím, že hlavní je zachovat klid a dělat s postavou přesně to co dělat máš. S tím já mám největší problém, panikařím. Když ses dostal přes Beliala, tak bys teoreticky mohl dát i Ghoma, ale průser je to tvoje DPS. Ale já vůbec neznám schopnosti WD, třeba je nějaká klíčová...

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od st.ranger » 26.07.2012, 14:07 hod.

Nekronaut píše:Já myslím, že hlavní je zachovat klid a dělat s postavou přesně to co dělat máš. S tím já mám největší problém, panikařím. Když ses dostal přes Beliala, tak bys teoreticky mohl dát i Ghoma, ale průser je to tvoje DPS. Ale já vůbec neznám schopnosti WD, třeba je nějaká klíčová...
Upřímně, Beliala jsem dal typickým ojebem, kterým lze jen ve více lidech. Celkem jsme mu dávali, ale pak začalo Out of time, čímž mě zabil a kolega mě pak po vyhrané bitvě oživil. Chtěl jsem ale v aktu 3 farmit itemy, ale nedaří se. Mám mizerný equip, resisty směšné, dmg na nic, takže vůbec úspěch, že jsem to dotáhl takhle daleko.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od Nekronaut » 26.07.2012, 14:11 hod.

Aha, tak to ho asi těžko dáš. Já sice jedu AH, ale zato čistě single progres.

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od st.ranger » 26.07.2012, 14:55 hod.

Nekronaut píše:Aha, tak to ho asi těžko dáš. Já sice jedu AH, ale zato čistě single progres.
Toho jsem si vědom. Druhý akt jsem hodlal opakovat, až něco získám na třetím, ale ten drop je absolutně směšný, navíc kombinace mobů jsou na skip, nesmrtelní minion, shielding, iluze, waller a jailer bylo něco, co jsem zkrátka nepochopil v této kombinaci.
Ale Gnom mě i na Hell bavil, zvláště když zaprděl celou místnost, se není čemu divit, že to má takový dmg, smrad takového tlusťocha by položil každého.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od v0kurka » 26.07.2012, 21:59 hod.

pro všechny monky doporučuju tohle: http://www.youtube.com/watch?v=iv_wRWcRvkc

akorát teda ve sweeping wind jsem měl cyclone, ale to je drobnost, která výsledek asi tolik neovlivní. nicméně obecně na ghoma za monka to chce při solu alespoň 20k dmg, jinak to nemusíte ani zkoušet.

možná i jiný chary to můžou použít, i když dh a barb maj jinačí taktiky, wiz a wd nevím.

rozhodně by měli s dalšíma patchema udělat něco s tím, že je ghom možná nejtěžší boss. belial mi přijde nějakej slabší. siegebreakera moc nezlepšili. cydea aspoň něco. azmodan by potřeboval enrage. rakanoth je výzva. izual nic moc. diablo k smíchu.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od Tyckin » 27.07.2012, 07:44 hod.

Jsme ho včera dali v partě monk, barbar a wizard - náš monk má dost vysoký life regen a life per hit + vysoké rezisty, v kombinaci s buffem od barbara (kterej tam na nic jinýho nebyl :lol: ) vydržel i v tom smradu, držel ho na místě, já wizard jsem si vždy našel nezaprděné místečko a pral to do něj. Barbar jen hlídal jestli nechcípnu a případně mne oživil (nějaký tan smrad jsem přehěh s diamond skinem).
Prostě celé to stálo na tom, že monk byl schopen vydržet živej v tom smradu a Ghoma držel na fleku. Každopádně to byl boj celkem na dlouho ;) Ještě to musíme dát v kombinaci s DH (ten včera musel leavnout), ale o to snažší by to snad s jeho damage mělo být.

Uživatelský avatar
Benedikt
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Benedikt#2443

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od Benedikt » 27.07.2012, 21:31 hod.

v0kurka píše:pro všechny monky doporučuju tohle: http://www.youtube.com/watch?v=iv_wRWcRvkc
Díky moc za poučné video. Jakmile dosáhnu dmg vyšší než 13k, vrhnu se taky na něj >:D
Kdyby chtěl někdo na coop, napište mi. Akorát budu asi spíš podpora. Equip ještě není úplně doladěnej :)
Obrázek

fuiton
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:fuiton#2585

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od fuiton » 03.08.2012, 21:20 hod.

ja ho dal dneska ale musel sem komplet překopat styl hrani aj celou postavu zvedl sem live na 46k dps live regen 3600 a live on hit 1600 ale zas ubilo dps na 29k all res ňejak 600 predtím sem mnel 35k dps 27k hp a 1300 al res a nechytal jsem se předešle vybaveni mě stalo 40 mil dohromady a to co sem dělal kvuli ghoma a dalším super silných monstrech 25 mil a mám v plánu udělat ještě papirového wiza aspon přes 100k dps jinak nechapu co vydíte těžkeho na belialovy toho si davám sam i s kamošem levou zadní jak sem byl u něj poprve dal sem ho s 22tisic dps na poprve belial a butcher sou jedni z nejlehcích j a hraju inferno aby mi tu někdo neříkal že na helu je všecko lehky neo normalu a pod. ps a aj stakovým tank wizem sem musel kytovat live nestihalo doplňovat ani na blizku ani na dalku jak sem skoušel stát v plynu dal sem ho s timhle buildem http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... XYf!bbbccc

Uživatelský avatar
Alexík
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alexík#2720
Bydliště:Jindřichův Hradec

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od Alexík » 03.08.2012, 22:09 hod.

Zkus takhle čachrovat na HC a říkám ti pokud něco posereš, tak s belialem si bojoval naposled s tou postavou¨.
Hardcore

fuiton
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:fuiton#2585

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od fuiton » 04.08.2012, 09:12 hod.

ja sem nečachroval jestly to tak vyznělo tak se omlouvám jen sem chtěl podotknout jak je ghom težkej že sem se musel total předělat a i tak sem měl na male a nic ve zlem ale belial mi fakt nepřide težkej jen ma spoustu životu stoji na místě a sesila kouzla kterym se da vyhnout největší hrozba je to jak ta zem zezelena a vybuchuje a tak ale tomu se da taky vyhnout za to butcher ten vas aspon honi po cele arene zapaluje podlahu a utoci takže v tomhle ohledu je si myslim tešši ten butcher jen ma min live a damage tak de sfouknout rychleji než belial tot vše u beliala mi staci stat na místě a uhybat jen tomu utoku jak tam vybuchuje ta zem nic vic ještě jednou se omlouvam jestly to vyznělo že se nějak napařuju

Uživatelský avatar
Alexík
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alexík#2720
Bydliště:Jindřichův Hradec

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od Alexík » 05.08.2012, 09:28 hod.

Ale doufám, že se bavíme o Belialovi na infernu. Ostatní obtížnosti nemá cenu řešit. Ale tak Ghoma sis teda dal fušku předělat celej gear.
Hardcore

fuiton
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:fuiton#2585

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od fuiton » 05.08.2012, 15:23 hod.

jj o infernu jinači obtížnost ani neřeším jinak jestly jsou bosove dál lehčí než ghom tak pohoda jen teď musím zvednout dps mam jen 32k a s tak malím dps to dá docela zabrat ten 3 akt za ghomem

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od fuxicek » 06.08.2012, 05:29 hod.

fuiton ma pravdu s tim belialem, taky ho davam stanim na miste a jen drzim mys, kdyz zacne vybuchovat podlaha, tak se zastituju, jinak na ghoma, neni treba menit equip, ale skily a nesmi se udelat chyba, ja experimentoval a nakonec jsem ho dal celkem hladce s monkem s dualkama s asi 27 k hp a 21 k dmg, jinak z bossu po ghomovi da trosku vice zabrat cydaea, azmodana jsem dal jak papir, ve ctverce vsichni bosove v pohode a diablo treti faze jsem parkrat dojel na cooldowny, ale to jde taky poresit, na potreti padl(prvni a druha faze s prstem v nose a ve treti fazi mi prijde ze se rozzuri a je ultra aktivni), ale s monkem mi to prijde tezsi nez s barbarem.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od v0kurka » 06.08.2012, 09:02 hod.

fuiton píše:jj o infernu jinači obtížnost ani neřeším jinak jestly jsou bosove dál lehčí než ghom tak pohoda jen teď musím zvednout dps mam jen 32k a s tak malím dps to dá docela zabrat ten 3 akt za ghomem
lol. kolik bys chtěl mít? :D bezesporu čím více, tím lépe. ale já mám monka s 21k dmg v základu a nepociťuju nedostatek dmge. snad jen toho diabla bych dával raději rychleji, ale ta jistota mi to vynahrazuje.

cydea je s monkem poměrně jednoduchá a hlavně bezpečná, jen je třeba dodržovat pár zásad. především nikdy nestát v místě, kde se spawnujou pavoučci. taky není cíl s těma pavoučkama bojovat, protože mají omezený počet a nikdy nezaplní celý prostor. navíc jimi jde snad vždycky projít, takže nehrozí bloknutí. zabíjím ji obvykle ve dvou lidech, ten druhej je mrtvej a já zabíjím... trvá mi to asi tak 10 minut se zmíněným dmgem. v podstatě celou dobu hraju obíhačku kolem středu a jakmile mám cd na blinding flashi a serenity, tak doběhnu k ní, blidnu (mám zvýšený dmg) a mlátím - jakmile mi začnou padat hp, tak dám serenity, mlátím, v poslední vteřině odejdu a znovu hraju obíhačku.

a můžu jen potvrdit, že s barbarem jsou ti bosové trošku pohodlnější, na druhou stranu jak by to asi vypadalo, kdyby měl monk nějakou obdobu WotB :D

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od fuxicek » 06.08.2012, 09:15 hod.

je to presne jak rika vokurka, akorat, kdyz jsme sli na cydaeu ve ctyrech, tak to bylo plne tech doternych pavoucku a vsichni pozumirali a ja mlatil jak pero, ale umlatil jsem ji, kdyz jdu sam, je to jednoduchsi, jinak treba na me vybafli ve ctvrtem aktu skupinky, kdy meli kazdy 12m hp a to se samozrejme umlatit neda, takze zatahnout nekam na kraj a dobrovolne umrit a skipnout je.

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od Abbottaker1 » 08.08.2012, 17:21 hod.

Zbil jsem ho za monka na prvni pokus, a celkem fpoho, jen jsem pomenil build tak, aby tam bylo co nejvice life gain, life recovery, a tak. A taky LOH 1200 a DMG 30k bez buffu pomohl, jinak je to sekacka jako jiny boss, urcite vice pohoda nez shielding arcane waller extra fast v nejakym blbym uzkym dungeonu >:o

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od tomisco » 12.08.2012, 16:46 hod.

Také mám s barbarem konečně Ghoma za sebou. Stálo mě to asi 20 chcípnutí a bolavé prsty, než se mi povedlo vhodně zkombinovat build a přijít na ten správný postup, jak tlusťocha (relativně bez nervů) vyřídit. Základ dva rychlé meče s 1000 LoH + Overpower + Ignore Pain + WoTB. Stejně jako u Beliala žádné obíhání. Prostě jsem k němu naběhl a nonstop ho rubal a mačkal hlavně Overpower ve správnou chvíli. Resisty se zapnutým War Cry 600-700, 34k dps a 42k hp.

Uživatelský avatar
CADAVER
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:New Tristram

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od CADAVER » 12.08.2012, 20:31 hod.

Můžu se jenom zeptat, kolik asi tak jsi měl armor?
...a stejně všichni umřem... :)

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od wirgie » 13.08.2012, 01:53 hod.

Ja myslel ze bude nejaky ultra tezky a dal jsem ho na poprve s jednim blbem, ktery stal v koute rohu a jen cumel. Po smrti Gnoma mi teda libal ruce :-) Jestli bude chtit nekdo helpnout, rad si znova vyzkousim jestli na nej mam. Stejne tak bych chtel s nekym zkusit tajny level, sam jsem ho prosel s peti umrtimi tak bych potreboval pomoct zase ja, nejlepe nekoho kdo ma max dmg na dalku,vsechny utoky beru totiz na sebe

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od tomisco » 13.08.2012, 07:11 hod.

CADAVER píše:Můžu se jenom zeptat, kolik asi tak jsi měl armor?
Nejsem si jist, ale myslím, že po přeskládání pasivek (vyhodil jsem jednu z dvojice Nerves of Steel a Tough as Nails a dal místo ní Bloodthirst) ne moc. Asi kolem 6 tisíc.

Odpovědět

Zpět na „Monstra“