Graveyard

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Nordir
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nordir #2938
Re: Graveyard

Příspěvek od Nordir » 02.09.2013, 15:27 hod.

mdmT píše:... tak další drahá zkušenost :-( ... monka PL 19 mi sundal PK , MP3 public, nějakej KIKA, port a za 10s nebylo co řešit ...
jj taky tak .. mnich 56plvl vybava za miliardu a konec ... tak sem si udelal hned dve nove postavy.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 03.09.2013, 06:12 hod.

Jako public chodím spíš na jistotu (s kamarády MP5, ubery MP7, public MP3 radši), a minimálně ze začátku hry se na nikoho neportím. A případně barbar se štítem vydrží lecjaký svinstvo když je stavěnej na vyšší MP než hraju public :) Ovšem chápu že třebas takový DH je jiná káva...
Jinak v aktu1 už se mobové do města natáhnout nedaj že? Je tam přeci místo toho mostu předěl mezi lokacema ne?

Džema
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Džema#2471

Re: Graveyard

Příspěvek od Džema » 03.09.2013, 15:50 hod.

dead WD para 8. logol som sa na public dal port cez flag a typek nahnal obrovske mnoztvo mobov.Pridavam screen.Ma nick DarxFlex.Ked som sa hodil do menu este sa mi smial.To vie potesit.ALe viem, ze som nemal ist cez vlajku..Dobre mi tak

http://imageshack.us/photo/my-images/706/vops.png/

Džema
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Džema#2471

Re: Graveyard

Příspěvek od Džema » 03.09.2013, 16:10 hod.

a ideme dal ,dead barb 36lvl :-) ked sa dari tak sa dari

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 03.09.2013, 18:30 hod.

No gratulace :D Jinak upřímně - port na někoho v publicu jen co se připojíš je fakt blbost, zejména když vidím název lokace kam jsi se portil, to už je podezřelé samo o sobě - tam přeci normálně nikdo nefarmí :twisted: Tam je to samej strom a bejk, fuj, při levelování postavy tyhle místa fakt nemám rád, RIPnula mi tam mončičanda 53lvl na hellu MP5 na obrněný bejky zedníky se sentry :evil:

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 05.09.2013, 08:49 hod.

Já zas PK vyhledávám. Minule jsem se připojil do hry, kde byl nějakej PK trotl a ostatní lidi tam byly a upozorňovali na něj. S tím, že už zabil pár hráčů v té hře, tak jsem se jen zasmál a portnul se na něj a s batíkama mu rozemlel ty jeho potvory, takhle jsem mu to udělal asi 3x a nasraně se odpojil. Proto chodím public jen s WDckem, protože takovýhle věci Vás s batama snad ani nezaskočí, u ostatních charů je to průšvih.
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Graveyard

Příspěvek od mdmT » 05.09.2013, 09:16 hod.

... njn hold to odpanění někdy vyjde draze, podruhý už jeden takovou blbost neudělá :-) ...

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Graveyard

Příspěvek od Darkness » 05.09.2013, 11:56 hod.

Frozen:
U kazdeho charu, pokud ho mas dobre postaveny a nechytnes lag nebo 2x frozen, waller apod to je taky v klidu ...
ale kdyz zustanes nekde 5s+ bezmocne trcet, tak ti ani bats nepomuzou ... pokud to neustojis ...
tak bacha na to, potkal jsi nejspis amatera ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Graveyard

Příspěvek od Kolmen1 » 05.09.2013, 16:53 hod.

Darkness: |To nemáš pravdu, s batama to v klidu ustojíš, jen to musí vydržet PC a vše se musí dobře načíst....s Batama v kupě mobů můžeš držet pořát spirit walk a pak jsi imuní vůči všemu...

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: Graveyard

Příspěvek od Brawler » 06.09.2013, 06:18 hod.

S batama s tisícem mobů kolem nemusíš držet ani spirit walk, tam máš tak neskutečný heal, že jediné co bude problém je FROZEN, ale samo sebou, občas SW protočíš pro klid duše=)

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Graveyard

Příspěvek od ViolatorCZ » 06.09.2013, 07:40 hod.

No problém je hoši, co je tam za moby, stačí nějací kteří do vás 3 - 4x za sebou šťouchnou = při batech jste bez many = jste mrtví, tak bacha na to :-)
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Graveyard

Příspěvek od mdmT » 06.09.2013, 09:56 hod.

... no ale tak jednoznačně jsme se shodli, že se takto dá zařvat jen vlastní blbostí :-)) ... a když už jim to budu chtít ztížit, tak s tou silnou postavou není přece problém podívat se kde jsou, najít nejbližší portál a jít tam od portálu, nikoliv portnutím se na toho PK ... a pak to v klidu a pomalu vyčistit ze strany, kde mám prostor na menévrování ... věřím tomu, že udělat mu to 2-3 tak ho to přestane bavit to tam tahat ...

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Graveyard

Příspěvek od spiderer » 06.09.2013, 17:54 hod.

A co kdyz ty moby drzi u portu? To uz jsem videl taky.. Myslim, ze nejlepsi je zalozit vlastni public hru a pak ma clovek klid a nebo chodit public mp kde vite ze par vterin vydrzite, ale zrovna treba port do bordelu z peti stromu ve fields zaboli i na nizsich mp ;)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 08.09.2013, 08:54 hod.

Tak pánové, co jsem včera zažil by WD zaručeně neustálo. Ono není problém v tom co natáhnou a kolik toho je, ale že je toho ve Fields of misery tolik, že to způsobí neuvěřitelné lagy (kdo hraje SC, už to zažil při grupování mobů) - odezva 500-1000ms, 2fps, v tomhle se moc hrát nedá :!:
A neportil jsem se na PK přes vlajku, ale bylo to natažené hned vedle portu do Fields - vlezete tam a hra vám prakticky stojí, zkuste v tom bojovat...
Mne zachráil rend, pasivka na regen, kopa štěstí při mačkání kláves naslepo a to že barbar je od přírody odolnej.
Ty dva už jsem nahlásil, takže v publicu bacha na: DarxFlex#2519 a Ares#2484

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Graveyard

Příspěvek od iki » 09.09.2013, 08:54 hod.

Wizard, PL2. Po připojení do hry podivné lagy, ale ukazatel zelený, ping 70. Ve městě zkusím nahodit skin, armor, OK. Přijde mi pozvánka od ženy, která hraje hned vedle, na stejné síti. Připojím se k ní a lagy ještě horší. Nejde mi otevřít truhla, nic vykouzlit, žena v pohodě hraje. Proklikávám kováře, portal, její port (stála v čisté lokaci), nic. Vypínám Diablo, zapínám Diablo a hned po přihlášení mi hra skočila do její hry, menu jsem vůbec neviděl. Z města mě to najednou portovalo rovnou k ní a samozřejmě mezi elity. Po chvilce jsem byl mrtvý. To jsem ale ani neviděl, já měl hru stále ve stavu, kdy stojím ve městě a nemůžu nic dělat.
Hra nejspíš s fakt velkým zpožděním zareagovala na všechny mé kliknutí a ani úplné vypnutí hry to nezrušilo.
I na tohle pozor.
BTW: na screenu smrti v dokumentech mám asi 3/4 životů, zapnutý armor a magic weapon a žena potvrdila, že se mi zapnua i pasivka. 60kHP, 700allres, 6500 armor, 2000 hp/s, 850 loh a nějaký ls - nepomohlo nic. Stál jsem přímo na čočce arcane.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Graveyard

Příspěvek od hulkxxxl » 09.09.2013, 09:26 hod.

RIP ...tohle mě na hře štve fakt asi nejvíc ... umřít na vlastní blbost je ok ale takováhle smrt? o víkendu jsem měl i já asi 2x namále to to mám 800ar, 14000armor, štít s 32% blok a 80k vitalitky na barbovi... (+2k regen), jinak začínám expit wize jako druhej char a obdivuju všechny co to s ním dotáhli daleko dávají mi pěkně zabrat

DC nebo chyby v tomhle stylu jsou suveréně nejhorší protivník
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Graveyard

Příspěvek od iki » 09.09.2013, 09:34 hod.

Tak... kdybych umřel někde v boji, je to v pořádku, nezvládl jsem, neměl jsem na to, udělal jsem chybu. Ale tohle...?
Nový wizard je na cestě, jen škoda equipu. Přeci jen už na něm něco bylo a ještě půjčený věci z mého WD.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Graveyard

Příspěvek od HELLERcz » 09.09.2013, 09:40 hod.

Ono vlastně každému vysedává smrt na rameni a je jen otázkou času, kdy se něco přihodí :( mě šel za WDčko net celou dobu v pohodě, žádné errory, výpadky .. a jednou v noci rup ho .. výpadek a pak po nalognutí do hry bylo dokonáno. Normálně by nebyl problém, ani elitka tam nebyla.

Na vlastní blbost si člověk na sebe zanadává jakej je pohladní úd a pak vychladne a jede dál, ale toto je otřesné :/

Doufám, že s druhým WDčkem to ustojím a nějak tu 100 dodělám :)
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od dawemorraless » 09.09.2013, 21:41 hod.

LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 10.09.2013, 07:35 hod.

ale zajímavý název postavy.... to ho už snad ani nemohlo naštvat :twisted:
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“