Graveyard

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722
Re: Graveyard

Příspěvek od iki » 23.01.2013, 09:11 hod.

OT: Panove Duri a Atreji, moc diky za vcerejsi charitu! Mate to u mne. Oba mi totiz vyhazeli hromadu veci, ktere sami nepotrebuji, vcetne setovek a legendarek, duri jeste pridal jen tak 2,5 mega goldu... Timto jim verejne skladam poklonu a muj witch leze pomalu nahoru. Vcera jsem s novym equipem dal beliala, ze ktereho jsem mel obavy, ale v pohode.
Zatim jedu jednorucku a zabu, na boost dmg treba na farmu jsem dostal skorna, takze si ted vazne nestezuju a hlavne - ziju :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/iki- ... o/24258065

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Graveyard

Příspěvek od Alfajk » 30.01.2013, 23:02 hod.

tak jsem prave pohrbil cerstve doexpenyho witch doctora na paragon lvl 1,8(ano,jedna cela osm),vrazil jsem do nej jen 3m,z toho offhand sezral 1,6m....kazdopadne jsem prozmenu nechcipl vlastni vinou,ale dostal jsem 5 packetlossu v rade,coz blizzard server vyhodnotil jako disconnect uprostred packu elite s firechains

at jde blizzard s celou permanent online DRM do pr*ele omg...timhle s hardcore koncim

inox
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:inox#2628

Re: Graveyard

Příspěvek od inox » 07.02.2013, 11:34 hod.

60(2) barbar lag v armory a¨jak se spawnujou ty mobky po zabití ghoma, a to jsem vymenil ten den ignore pain za berserka, s tim bych to mozna přežil.. :/

cqa
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Graveyard

Příspěvek od cqa » 07.02.2013, 12:49 hod.

Zdar, dlouho jsem nechápal, proč hrajete HC, ale jak jsem to ze srandy zkusil, SC přestalo být výzva. Hrozně jsem si těch 30 hodin pomalého rozjezdu první postavy užíval - začít znova hru od nuly, bylo to jako když D3 vyšlo. Pomalinku farmit, procházet aukce a vybírat sociální věci do 10 tisíc, protože HC goldy na stromě nerostou. No ale jak se "tu" říká, každej jednou umře. Zabil jsem Diabla na Hell, zbývalo mi doexpit jen pár minut do 60tky, abych si mohl postavu konečně zabezpečit lepší "nad 60" výzbrojí a v tom poprvé za dobru hraní přerušené spojení. Když jsem se znova přihlásil, našel jsem mojí mnišku v pekle, protože jsem byl zrovna v boji s arcain elitama. No nic, zkusim to znova a už budu radši postupovat pomaleji. Přiznám se, že jsem měl pocit, že mi jen tak něco do inferna nezmlátí - no a on mi zabil disconect uberboss. Alespoň jsem pochopil proč HC... http://eu.battle.net/d3/en/profile/kryo ... o/24489892

Raider03
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Raider#2175

Re: Graveyard

Příspěvek od Raider03 » 10.02.2013, 22:27 hod.

Zdravím, tak se také přidávám RIP - Monk - lvl 52 - 7 sekundový lag v desecratoru na Hell. Jeikož SC už mě nebaví a dokud nějak nešoetří RIP - lag, tak s touto hrou končím bohužel úplně. Všem hodně štěstí...

bolehlav
Wraith
Příspěvky:146
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hnu5ak#2242

Re: Graveyard

Příspěvek od bolehlav » 11.02.2013, 16:01 hod.

WIZ-l38- já + 1ks na publicu, byli jsme prodávat, kolegovi to docelo trvalo, tak jsem vyrazil do Sewers napřed. Pohodička, kosím si to, piánko, zahnu za roh, kolem mě tlupa Serpent Championů s Health linkem, roj včelek a do toho ty chcípáci co po smrti bouchnou a otrava jedem. Nechal jsem se zavřít do kouta, teleport nebyl, páč na ten je ještě brzy a jen zabírá slot. Modlím se, abych se nějak prosekal, alespoň škvírku na únik....no, a do toho se logli dva noví parťáci a bylo po nadějích. RIP. A jelikož mi do 39 zbývalo opravdu kousíček, tak jsem si nabral z truhly do inventáře poschovávaný equip od levelu 39 který mě měl velice sympaticky boostnout. Nu což, za blbost se platí a v tomhle RIP se nejednalo jen o jednu :)

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Smelina » 11.02.2013, 21:09 hod.

Raider03 píše:Zdravím, tak se také přidávám RIP - Monk - lvl 52 - 7 sekundový lag v desecratoru na Hell. Jeikož SC už mě nebaví a dokud nějak nešoetří RIP - lag, tak s touto hrou končím bohužel úplně. Všem hodně štěstí...
V tom případě sbohem, nevím co bys ještě chtěl. Na lag jsem taky umřel, ale můžu to svést maximálně na svého providera. Nechápu proč furt chcete aby Blizzard řešil vaše s*it připojení. Je to snad hardcore a ne babysitting, chápeš význam slova hardcore???? Dost lidí tu přišlo kvůli lagu o dost vymazlenější postavy než ty a brečí tu? Ne! Mají už dávno lepší, silnější a odolnější postavy.

Raider03
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Raider#2175

Re: Graveyard

Příspěvek od Raider03 » 12.02.2013, 15:05 hod.

Smelino: Ja tady vubec nebrecim, pouze konstatuju, ze LAG potká drív nebo pozdejs kazdeho, takze dokud to neosetri je to ztráta casu!!! Muzes mit postavu jakou chces a nezachrani te nic - viz. Spiderer s kamosem a mnoho dalsich zde - viz prispevky vyse. Spis mi prijde ze je to od Blizzu schvalne, takze at jdou do *****!!!

příště to zkus bez vulgarit. kojot

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Smelina » 12.02.2013, 15:39 hod.

A máš nějaký nápad jak to ošetřit, aby to nebylo zneužitelné? Podle mě to prostě nejde. Odpovědnost Blizzardu končí na přístupových bodech v jejich datacentru a nevěřím tomu, že jejich servery můžou za většinu těch lagů. Se podívej jak ty data tečou, v mém případě je to asi deset uzlů odhadem. Může se to podělat kdekoliv. Souhlasím s tím, že lag jednou asi potká každého, s tím se prostě musíš smířit. Nebo jako v tvém případě nehrát. Často se mi vybaví věta z filmu War Games, kdy ten super počítač po propočítání všech možných výsledků hry/jaderné války dojde k tezi, že: "The only winning move is not to play".

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Graveyard

Příspěvek od Alfajk » 12.02.2013, 17:35 hod.

Smelina píše: V tom případě sbohem, nevím co bys ještě chtěl. Na lag jsem taky umřel, ale můžu to svést maximálně na svého providera. Nechápu proč furt chcete aby Blizzard řešil vaše s*it připojení. Je to snad hardcore a ne babysitting, chápeš význam slova hardcore???? Dost lidí tu přišlo kvůli lagu o dost vymazlenější postavy než ty a brečí tu? Ne! Mají už dávno lepší, silnější a odolnější postavy.
blizzard nemusi resit nase pripojeni,blizzard hlavne ma resit jeho *** permanent online ochranu,nechapu proc mam bejt pripojenej k internetu,kdyz hraju singleplayer a jesli "obtiznost prezit"v hardcore tkvi v tom mit stesti a nedostat lag,kvuli pripojeni,tak dekuji,ale nechci...

pozor na vulgarity. kojot

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Graveyard

Příspěvek od iki » 24.04.2013, 08:00 hod.

Ozivil bych graveyard... :) Po nekolika ripech postav pod levelem 60 (vetsinou rychle levelovani a pak fatalni krizova situace, zname vsichni... :) mi vcera umrel WD na 22 paragonu. Dostal ho Asmodan na MP1 po super runu, kdy mi padl klic a tri legendy, dodelal jsem paragon a celkove to slo krasne. Nejprve mi u nej pochcipaly zvirata a garga, pak procla pasivka a zbesily utek pres ta lavova jezera od Asmodana jsem prezil jen tak tak. Pockal jsem na reset cooldownu, zase vse nahodil a vyvolal, s plnym zivotem jsem zase nabehl zpet, ze ho dorazim, protoze chybel uz jen kousek, Asmodan uz chcipal taky, ale najednou priletela ohniva koule, kterou jsem pres vsechny ty efekty od acidu, zab atd ani nezaregistroval a na miste jsem lezel :)
Muj WD nebyl top, ale snazil jsem se, co to slo, aby vydrzel. Predtim jsem WD nikdy nehral, tak povazuju za uspech dostat se s nim az sem na prvni pokus.

Duri promin, Skorn je v haji... :)

RIP Fjara - http://eu.battle.net/d3/en/profile/iki- ... o/24258065

Uživatelský avatar
milaczech
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MiLaCzech#2874
Bydliště:Sev.Mor.

Re: Graveyard

Příspěvek od milaczech » 24.04.2013, 15:57 hod.

Parada Jazz! Dneska jsem si tak cistil hrbitovni kobky v prvnim aktu (Nightmare MP5) a kdyz jsem si daval 2 zombiky... Connected Lost !!! To by mi tak nevadilo... kdybych o svou Moncicacku neprisel. Byla sice jen lvl 38 ale i tak to hodne zaboli a zamrzi. Nevadi umrit v boji, ale to byla smrt ala odpojeni z Matrixu a to teda soudruzi z Blizzu FAKT NE !!! :( Dekuji, uz jsem z HC zase vylecen... z5 na SC. (tyhle Lost Connected se mi totiz posledni dobou stavaji tak 2x tydne - dost hraji) :( Drzim smutek.

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 25.04.2013, 11:34 hod.

Taky přidám svoje ripy :(

Barbar lvl 60 - paragon lvl 2
- Inferno:Act I
- vše jsem dával v pohodě, nikdo mi nějak neubíral
- naběhnul jsem na pack champ. kteří co si pamatuju byly: Ilusionist, Frozen, Arcane a dál nevím
- během chvilky byla obrazovka plná champu, a já byl najednou v ledu, říkám pohoda, skočím pryč a budu je rubat dál....jenže....on ten led ne a ne roztát, takže jsem umřel zamrzej... docela to sědělo k nicku barbara (Frozen)
Poučení? Utíkej od zmrzlejch orbů i když Ti třeba nic neuberou....

Witch doctor lvl 60 - paragon lvl 5
- inferno:Act I
- došli jsme s partou k Butcherovi a při potvrzení na souboj na bose někdo dal, že ne. Vyběhla znova tabulka zda se chceš účastnit bez něj... jenže já v tý době co vyskočila, chtěl akorát psát a zmáčnul jsem enter, načež ostatní dali, že ne.... takže jsem šel sám na Butchera a umřel jsem na plameny, protože jsem ho nestihnul skolit do určitého časového limitu.
Poučení? Na publicu si rozmysli, zda dáš, že chceš jít na bosse když někdo nepotvrdil a hlavně nepsat před encounterem.

Barbar lvl 60 - paragon lvl 6
- inferno:Act III
- souboj s champ na schodech.... život sletěl dolů, nevím proč nevím jak a ani nevím čím.... a k mému překvapení to neví ani Blizzard...
- slain by: unknown

Monk lvl 48
- nightmare: Act III
- champ. pack.... 8s lag.... vzpomínáme....
Obrázek

herba
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Biizzardgame-2659

Re: Graveyard

Příspěvek od herba » 29.04.2013, 07:36 hod.

Tak mi včera taky odřízli wize, PL21, MP4 Stoneford na výpravě pro 6. klíč z A3. Celá hra zamrzla, poblíž zrovna nikdo, ale slayned by demonic hellFRAJER nebo jak se ten zmetek jmenoval:) Poctivě vybidovej gear ca za 80 mio se kterym se wiz dostal na buflých 800 AR, 2,52 ats, 53cc, 60 k damage je fuč. Snad se podaří po patchi dostat se na podobný hodnoty levněji. Už si pán brousil zuby na uberbose, sundal je bude muset až jeho nástupce.
Pro příště farma klíčů taky už jen v partě.
RIP

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Graveyard

Příspěvek od KryOn » 04.05.2013, 07:58 hod.

Zdar, tak mi zařízli mojí žlutou mončici. MP3 na klíče, DC a samozřejmě u elity, kterou jsem měl skoro dořezanou. PLV 42. Na MP0 nesmrtelná...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/kryo ... o/25366350
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 04.05.2013, 08:03 hod.

Kurna to je skoda chlape.:-/
Kdyby neco, tak napis...

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Graveyard

Příspěvek od KryOn » 04.05.2013, 08:13 hod.

Díky, měl jsem se na ty IM už vykašlat a pižlat si MP0, tam by mi DC nezabil... Asi bych si měl dát na chvíli oraz. Nechápu, proč nemůžou ten interval u DC zkrátit, chjo... Našetřeno naštěstí něco mam a záložního WD a wize taky, tak to snad rozdejcham. Ten monk byl ale už docela držák sakra a s vámi na MP5 to dával, škoda no... Uvidim co dál... Díky za podporu... Musim si opakovat, je to jenom hra... sakra :o)
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Graveyard

Příspěvek od Kolmen1 » 04.05.2013, 09:03 hod.

RIP - to mě moc mrzí a zrovna monků je zatraceně málo :-((( Tak hodně zdaru do budoucna....

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Graveyard

Příspěvek od KryOn » 04.05.2013, 09:11 hod.

Díky, zrovna jsem chtěl s tebou rozjet ten cyclone, odsejpalo to hezky a build je to zajímavej... zašel jsem si pro klíč a DC uberboss mi dostal... No co, dam si na chvíli oraz, ale asi to nevydržim :o) To HC je droga a monk je srdcovka, tak ho možná rozjedu zase, i když jsem přemýšlel nad Wizem nebo WD, který už mam na 60tce připravený...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Graveyard

Příspěvek od spiderer » 04.05.2013, 11:19 hod.

RIP chlape :(

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“