Skoro RIPy

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: Skoro RIPy

Příspěvek od hulkxxxl » 23.06.2014, 07:00 hod.

pasivka je fakt mocná, v pátek jsem byl fakt strašně unavenej ale klasika však jdu hrát ne? no a na t4 naráz koukám že mi procla

ani nevím co mě sejmulo, myslím že moje oblíbený kaluže co kradou život + asi nějakej molten k tomu, fakt tu mapu nesnáším
takže podruhý znovuzrozen, pro wd nebo wize je to denní chleba ale jako hráč barba + cruse jsem si na pasivku nějak nezvykl :D

čeho jsem si všiml to je teda jen tak mimo mísu že elitky ikdyž mám nahozenýho šampiona s runou na +150% armoru dávají strašný pecky (32kk toughness), molten, ruzne frozen orby a nevím co... ikdyž člověk třeba nezmrzne tak to dá strašnou pecku, jinak si začínám myslet že blackthotne + aughild set dá mnohem lepší redukce dmg od elitek ikdyž mám třeba 20kk toughness (ikdyž nepočítám imunity) a pokud někdo nepotřebuje ten regen wrathu ze setu tak ta cc imunita není zase tak klíčová (leo to třeba spočítá jakej je v tom rozdíl 1200 allres/17k armor a - 25% od elitek VS 1200 allres / 32k armor)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od dawemorraless » 23.06.2014, 08:12 hod.

Já se nedávno málem odpálil sám testoval sem co vydrží dh vs molten kabooom jenže sem si myslel že bouchá 1 ale oni to byli 3 + zlo jménem andariel visage on my head ... dýhu na trnekách sem nečekoval
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
1Chester1
Fallen Shaman
Příspěvky:58
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Chester#2118

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od 1Chester1 » 25.06.2014, 17:18 hod.

Zdravicko super téma toto
Musim povedat, ze uz mi asi tyzden neprocla pasivka :D ale celkovo moj wizzard bol blizko smrti 16x :green: :green: :green: z toho 3x naozaj, ale bez srandy naozaj RIP

Casto streamujem takze sa na to mozete aj pozriet

Bez Firebird 4setu uz proste nehram
http://www.twitch.tv/1chester1/c/4402558

Zasekol som sa v loading screene
http://www.twitch.tv/1chester1/c/4406351

Molten + Horde, este mi do toho hrala we were born to die :D
http://www.twitch.tv/1chester1/c/4470745

Kamos za DH takmer chcipol ked stal v blesku
http://www.twitch.tv/1chester1/c/4416435

Takych momentov mam viac, vybral som len tie lepsie a niektore som ani nevystrihol, ale pocitam to :D

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od hulkxxxl » 26.06.2014, 08:28 hod.

takže zase pasivka zaplať pámbu za ni, protože nemám love tak chodím ty dobré bounty, jedu si hellrift a byla tam truhla no a ta mi vyčarovala elitky takový ty vysoký šmejdy co mlátěj nohama, ještě měli health link tak se jim nechtělo umřít, jedna rána a pasivka, další dalva potion a další a života mi moc nezustalo ... běhal jsem zam jek poraněný prase a čekal na flašku, v lvl 1 jsem nechal elitky tak tam jsem se nemohl schovat bylo to dost zajímavé
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Kuki10 » 26.06.2014, 08:49 hod.

Me jednou taky málem stali život, vše na CD a nemohl jsem se z nich dostat....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Gandy
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Gandy#2260

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Gandy » 04.07.2014, 21:22 hod.

Tak dnes na mem main wizzardu situace, kterou uz nechci znova zazit. V riftu triple pack corrupted angel (ty vtipalci co si daji stit podle elementu, ktery je trefi). 2 skupiny meli waller+frozen treti pack s vortexem. K tomu se seslo jeste par trash mobek s knockbackem. Vetsinu casu jsem jen premyslel kam uhnout, abych tam nezustal zablokovany. Dvakrat jsem se dostal do situace, kdy uz jsem si rikal, ze jestli ted da nekdo dalsi freeze tak je konec. Nakonec me zachranil uzky most, kde se mi to podarilo postupne zabit.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Shadou » 09.07.2014, 19:34 hod.

Zdravím,
tak dnešní odpolední farma ringu a klíčů mi přinesla infarktovou chvilku o kterou se tu podělím, když je tu už to téma :) Začínám vždy splněním všech bounty aby mi padl lepší prsten než už mám, padlo mi samozřejmě prd, pač na T5 je prý šance jeden ring na třicet beden a já jich mám zatím třiadvacet, takže ještě sedm a padne :D ale zkoušet to musím - dobrý, dojel sem první akt bounty s tím, že sem KW ve fields vynechal, pač klíčů z prvního aktu mám 34ks. Skočil sem do oázy, rychle celkem objevil KW a prd, skočím do stoneford našel sem KW a padl mi z něj klíč z prvního(????) a třetího aktu, což mě překvapilo ale budiž, jen sem zaremcal, že místo klíče z prvního tam mohl být ze druhýho aktu, ale co už....no a dostáváme se k jádru věci...skočím do silverspire jedna na posledního KW, jdu si na pohodku, potkám dva packy elitek a zlatýho a za ani ne minutu sou dole a říkám si, jaký sem bůh a pak to přijde. Za dalším rohem jeden pack CORRUPTED ANGEL ale naštěstí dobrý affixy a udolal sem je, ale vzal sem si lahvičku takže CD, blbec sem se ani nevydejchal s pocitem nesmrtelnosti a jdu dál a za ani ne pět yardů další pack CORRUPTED ANGEL ale z affixy napikaču - měli waller, frozen, teleport a reflekt dmg. Takže sem se o ně nemohl dohealovat, spíš mi ty žáby padající z nebe ještě ubližovali, s těma frozenama se asi zbláznili pač jich házeli brutálně rychle, to sem zažil snad jen jednou v riftu. No v kombinaci s těmi zdmi to byl luxus. Ve stresu sem si odmáčknul spirit walk zbytečně brzy a objevil se zrovna ve frozenu a tudíž zmrznul, na lahvičku sem měl CD, kolem zdi a já červenou obrazovku, tak si říkám, že sem se na to radši dneska nevysral když mi není dobře. Fetišové taky samozřejmě pořád za zdí nebo zmražený, takže ti andělé skoro full HP a neubívalo jim to...no po rozmražení sem si našel cestičku mezi zdma z dalšího frozenu, který explodoval těsně za mnou, že mi zmrzlo moje oblečení skoro a zdrhám pryč, ted přes červenou obrazovku sem ani nevěděl, jestli utíkám správně, marně sem v hlavě přemýšlel, jestli ty ohýnky lávy, které prosvítají z podlahy dávají dmg, doufal sem že ne. Pak teleport skoro ke mě, naštěstí se zabrzdili o fetiše a došel CD na SW tak sem to stisknul a hurá dál, ale ten teleport v kombinaci s wallery byl přímo tragickej, tuhle kombinaci bych zrušil, naštěstí sem zareagoval správně a místo dalšího útěku, který by mě určitě stál život sem začal portovat, odportoval sem a ještě sem viděl, jak se ke mě portli, takže to byli o půl sekundy a mohl sem být tuhej, takhle sem to vydejchal ve městě, dohealoval se, obnovil všechny pety a šel na ně znovu po skončení všech CD abych měl plnou palbu...no udolal sem je, ale byl to fakt boj, ještě sem neviděl takovou rychlost házení frozenů, sem defacto jen kličkoval a kdybych hrál jiný build než fetiše, tak je ani neudolám, takhle se o ně postarali fetišové a já jen kličkoval a sbíral globy...nakonec sladká odměna, o kus dál KW a dal mi klíč, ale bylo to hustý....

přitom 18mega tougness, AR 1800, HP 750k, tudíž by to mělo být dost na pohodu a většinou bylo a je, T5 je pro mě jako s jinou postavou T1, ale pak se sejde takováhle skvadra s affixy a pocit nesmrtelnosti rychle vyprchá...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od An7yk » 10.07.2014, 07:06 hod.

Dobré no :-) A passivka procla? Jestli ne tak to bylo ještě v klidu ne ? :D

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Shadou » 10.07.2014, 10:15 hod.

pasivka myslím neprocla, ale moc v klidu to nebylo s tím jejich teleportem. Nemít fetiše, tak se portli na mě a jelikož byli tři tak při prvním by mi procla pasivka a druhý by mě sundal, jako kdysi na vanile býci v southern highlands...Byla by to byla druhá smrt za týden a kousek, to bych asi nevydejchal, i když tahle by byla aspon hrdinná a ne blizzem :) Popravdě sem pasivku ani nesledoval, jen to minimum HP a směr pryč, docela adrenalin, tohle bych přál SC hráčům zažít, na SC bych v klidu chcíp a pak je šel dodělat...no stres, no game :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od hulkxxxl » 10.07.2014, 10:22 hod.

dobrej adenalin, mě takto sejmuli wizku na lvl 69 házeli tolik frozenů že když už mě jednou trefili tak furt mě nějakej mrazil a prostě jsem se odtam neměl šanci dostat pak mě hodili diskotéku kolem dokola a už to bylo jen jsem koukal jak mě to šrotuje
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Kubizek » 10.07.2014, 11:54 hod.

Jo, takhle jsem málem ripnul s crusem v riftu první týden, když vyšel ros. Byl to northern highlands rift, bylo to kouzelné. Chtěl jsem být drsnej, tak jsem to hrozně tlačil, abych kámošovi ukázal, jak se to dělá, a po vyčištění skupinek se dycky rozjel na koni do neobjevených částí mapy. Až jsem takhle vjel do skupiny 2 elit, oba s frozenem. Já ve výklenku, flaška na cd z předchozího čistění grupy, koník na cd, akkarat jsem neměl - na co, však to zvedá jen as ( :) ), indestructible passivka ještě fungovala jinak, tu jsem taky neměl a jen jsem zoufale sledoval, jak mi letí hp dolů, jak jsou ty frozeny znova a znova aktivované a čekal, kdy bude kůň opět ready. Se studeným potem na čele jsem sledoval, jak mi letí hp dolů. Kámoš byl někde úplně jinde, kdo ví kde. Najednou jsem měl úplně prázdnou baňku, podle mě jsem musel mít tak 10hp, víc ne, protože tam nebyl ani milimetr krve, když jsem konečně mohl zapnout koníka (tehdy ještě uměl přerušit cc). Pelášil jsem pryč jak nikdy. Hezká vzpomínka :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Shadou » 11.07.2014, 14:42 hod.

taky pěkný...já sem si říkal právě, jestli je to normální a není to bug, že sem ještě ani nerozmrzl a už tam byl další frozen, záchrana jedině SW a pryč...už sem chtěl psát ticket, jestli to nemají rozbitý, mají štěstí, že tý anglině moc nevládnu, jinak bych jim asi těma tiketama tapetoval :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od An7yk » 28.08.2014, 07:21 hod.

Tak pánove, je to tady .... myslim že se může začít hojne plnit toto vlákno :lol:
Greater Rifty přinesli nejen oživení Diabla ( včera jsem měl online 10 lidí asi a z toho 7 jich pařilo ) ale taky nový ADRENALIN.

Už jen ta kvalifikace do jakého lvlu GF půjdete může trochu tuhnout ta poslední vlna, kterou nedáte a určí kde začnete :lol:
Včera mi poprvé procla pasivka u brokovnice a alespon vím, že napřed procne pasivka a až pak se shodí akharat :-| i když nejsem si v tom chaosu 100% jist, jestli jsem akha ještě měl nebo ne ... šli jsme WD + crus + Wizard a potkali jeden nebo dva packy u sebe, no prostě jsem na ně nastoupil a abych dával dmg co největší tak jsem stál nalepenej xsichtem na ně a oni mě obestoupili a až pak jsem si všimnul, že jsou electrifield a že ty malý fetišové nějak moc z nich ženou ty blesky a že to já nějak moc požírám a že se nemůžu hejbat :shock: takže jsem to do nich jenom pral a doufal že to brzy umře, HP šla na 0, procla pasivka a pak to naštěstí umřelo ... no ale nečekal jsem na ní! čas totiž běžel ... ano, ty greater rifty lidi hrozně nutí riskovat a hnát to :D a byl to greater rift 23 lvl

a kolega wizard o úroveň víš na 24, potkali jsme jeden pack takových těch andělů padlých, jak do vás najíždějí a měli nějaký hnuj a bylo jich 5 minimálně ( i když nevim zda je možné, aby jich bylo víc :D ) no slovo dalo slovo a koukám, že nejenže já mam zase asi tak 15 % HP a potion už vypitý, ale že kolega má 0 HP a najednou plné, pak psal že napřed proclo UA a pak přiletěl z nebes meteor a zvednul ho :D a taky jsme nečekali až se nahodí cooldown, do konce riftu zbejvaly 4 minuty a cd to má 5 min :D

No je to mazec! Protože do teď si člověk hrál v klidu jednu úroveň, ale tady vás to požene až k vašemu stropu možností... jenže váš strop může bejt třeba 1 pack na urovni 30, co když potkáte 3 packy na urovni 28? :D

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Shadou » 28.08.2014, 08:05 hod.

Já včera taky zkoušel GR solo, šel sem na pohodu nějaký devatenáctý patro a potkal corruptted angel, to jsou ty, který pořád neustále mnou projížděj. Tyhle měli navíc frozen a ty řetězy...blbá úroveň 19, kde všemu dávám IK a procla mi pasivka, pač mnou projeli všichni najednou, jak sem byl překvapenej, tak sem zazmatkoval a stlačil i SW a nemohl nakliknout volné místo, tak sem tam ve spiritu stál jak blbec, jen sem se z něj dostal, tak mě zmrazili...že sem ani nestačil vzít potku. Takže stačilo, aby mnou jednou projeli tak jakej jsem byl...naštěstí mě rozmrazili, vzal sem potku a zdrhnul o kus dál a mezitím je fetišové a gdog dodělali...pak sem potkal ještě asi dvakrát stejnou sebranku a už na pohodu. Pak sem šel 24 a 26 patro a totál na pohodu, šlo by to i vejš...takže ono hlavně záleží jaký elite packy potkáš a je jedno v jakým patře myslím...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Darkness » 28.08.2014, 11:48 hod.

presne na tohle jsem vcera myslel, jak jsi psal, co kdyz tebou projede corrupted angel, ze to je na pasivku, no jo on horsi je kdyz jsou 3 nebo kdyz jich je 7 :)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od An7yk » 29.08.2014, 08:40 hod.

Další procnutí pasivky, zatim mám průměr 1x za den a to hraju dvě hodiny denně jen :D

Asi na urovni 25 nebo kolik modrý pack vášek s řetězama a fastem, než jsem se rozkoukal, tak mě obkroužili a já jen viděl, vlastně neviděl životy :D

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Shadou » 29.08.2014, 08:43 hod.

Já včera pasivka opět dvakrát, psal sem o tom i u sebe v privátku. Je to šílenství valit to tam za každou cenu na HC..to smrdí ripem. Opět sem potkal své oblíbené corrupted angel. Možná by měli v blizzu trošku opravit to jejich prolítávání postavou, já sem normálně nemohl skoro ani do spiritu a zdrhnout, oni byli jako běsný, jeden prolít, já ani nestihl hodit haunt nebo vlnu piraní, prolít další pak další, nemít tak nadupaný fetiše se psem, který je ukousali dřív, než oni dobili mě, tak sem nahranej :(
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od An7yk » 29.08.2014, 08:48 hod.

No s tim měl Kuba taky problem ... a pochopili jsme, proč jeden gem má jako bonus na ranku 25, že peti vydrží o 15% nebo kolik víc... protože GF 27 když fetiše pohladí arcana tak umřou a pak chybí to DPS :X no je to kruté to GF ale taky to ženeme a tlačíme... je to adroš :D

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Shadou » 29.08.2014, 09:22 hod.

no já sem právě pochopil, že fetiši jsou odvislí od tohgness, ale ne nahoněný lifema, ale AR a armorem. Tak sem na úkor dmge vyhodil intel gemy a dal ty na AR a fetiši 26 patro na pohodu, počítám, že bych dal tak 29, výš už asi ne...jen sem se zaměřil zatím na upgrade gemu, tak končím na 25 patře kvůli času, počítám, že o víkendu už to budu muset zvednout, protože ta šance na vylepšení už ted klesá, a to mám rank 19...

každopádně zvednutí tougness přes armor a rezisty = zvýšení výdrže fetišů ze skilu, ale i z pasivky....na altovi jedu fetiše z pasivky a mám tam tougness 17,5m a vydrží elite packy i na T6...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od An7yk » 01.09.2014, 07:15 hod.

Tak včera jsem byl nejblíže smrti jako nikdy před tím.
Kolega nás po celodenním hraní opustil tak jsme si s Kubizkem chtěli ještě zaběhnout vyšší patro GF ( zatímco kolega si upgradoval gem) a moc nám to nešlo, špatně rolnutý GF, málo potvor nebo mrchy, takže jsme se smířili, že tu 17cku nedáme, našli jsme další patro, takovej ten chrám v Actu 5 ( jak se tam rozbije něco jakoby váza a on z toho vyskočí duch a dává to dmg potvorkám ) a trochu chtěli ještě zatlačit a tak tlačíme jde to a najednou modrej pack Hulků ( né ty hulku :D ) , ani nevim co měli za affixy všechno, jen si pamatuji to, že měli fire chainy a frozen a že jsem stál zadáma ke zdi a oni mě obestoupili a začali doslova řezat :D no a tak mě vymrazili a HP šli na 0 .... procla pasivka a já začal řvát o pomoc :D normálně bych vycouval někam pryč, ale já se nemohl hnout! :OXO když jsem rozmrznul, dal si potion ( kterej mi mimo jiné doplnil asi 15% mého resource :roll: jak ultimátní sezóní potiona a že mi pomohl :D ) tak mi šli HP zase téměř ( možná úplně! ) na 0 HP a pak shodna šťastných událostí, naskočil mi cd na blindu, dal jsem jim blind, oni se otočili zády ke mě a já mohl proběhnout
... JENŽE NEBYLO VYHRÁNO ...
nademnou Kuba držel dva další ( já měl 3 ) takže jsem tam nemohl běžet s pár tisíc HP bez pasivky a pode mnou byla černá neobjevená mapa ...
No vydal jsem se vstříc dobrodružství a šel prozkoumat tu neobjevenou oblast :D Hulka s Frozenem za prdelí ( taková shoda náhod ... ) a objevil jsem jednu velkou místnost která uprostřed měla něco, co se dalo jen oběhnout ( naštěstí ), takže prozkoumávám a vidím zlatý pack za dveřmi, takže jsem si udělal kolečko kolem překážky a běžel vstříc už s cca 70 tisíci HP do náruče packu, vyhnul se pár froznům a naštěstí jsem měl opět blind připravenej, takže jsem je oslepil, oběhnul a utíkal co mi moje crusadrovské nožky stačily a když už jsem byl v bezpečné vzdálenosti, cca půl mapy, Kubizek na mě volal ať jdu sem, že jsou tu jen nějaký bílý potvory a tamty čertví kde, ale já stále jen utíkal a vážil si svého života :D

Po této zkušenojsti jsem vyndal červenej šutr z helmy a dal si na lištu Akharata s Prophetem, co kdyby náhodou se měla situace opakovat :-x
Naposledy upravil(a) An7yk dne 01.09.2014, 09:02 hod., celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“