Skoro RIPy

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872
Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Tyckin » 18.01.2015, 19:11 hod.

Tak na tom bludišti na skalicích luxusní lagy u elitky, latence v červené, prdla pasivka a naštěstí jsem to nějak ustál (trochu utekl bokem), ale to by mne fakt štvalo na tohle pohřbít Kukrinu :evil: Pak to všem lagovalo na stejné mapě ještě při houfu goblinů a u úplně samotného (!) guardiana, takže chyba nebyla na mém přijímači - zasr... Blizzard :OXO

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od DEU » 18.01.2015, 19:21 hod.

Jj jakmile potkas tech 30 goblinu najednou tak to laguje. Na tohle bacha.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Tyckin » 18.01.2015, 19:25 hod.

Copak u goblinů s tím trochu počítám, ale u samotného guardiana když nikde nic latence 800ms fakt porod :ble: A nám všem, tedy chyba nebyla u mne. Ostatně mám optiku velmi stabilní - zatím 1x DC za 3 měsíce na HC.
EDIT - lagovalo nám to místy celej večer, všem, 200-400ms nebyla vzácnost, a kolikrát tam ani fakt nebyl žádnej bordel, chyba u Blizu.

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od DEU » 22.02.2015, 00:12 hod.

Vcera den na infarkt. Nejdrive dc v gr 36 solo, nastesti kolem me nebyly v te chvili zadne moby a zaplatpanbuh prezito. Pote v parte ctyr bez vetsich komplikaci gr 38, 39, 41, 42. A pak to prislo. Trial ve dvou, proc na wave 8, vypiti lahvicky, vault do rohu, lahvicka na cd. Najednou malem ik po procu - zbyvalo tak 5% healthu, cervena obrazovka. Nastesti jsem nezpanikaril a prestoze za mnou behala cela vlna, dosprintoval jsem k health shrine, vypil ji a v tu chvili se trial ukoncil. Byl jsem 2x dosud nejblize ripu za temer 500 hodin hc hrani - ale zrakvit se v trialu timto zpusobem bych vazne nechtel. To by bylo vic nez noobovske :) Btw jiz druhe dc tento tyden - predtim na t6 v keskach s hulkem a antenoremcz. Blizz servery sucks!

Suma sumarum, prezito s temer srdecni zastavou a pote gr 30 s jednim procem v samem zaveru guardiana. Pote dalsi trial, opet proc, ale unik jiz v klidu. A gr 35 ve dvou se zbyvajicimi 4 minutami a bez procu (kolega procl 2x). Kazdopadne v tom prvnim trialu jsem delal kraviny - likvidovat vlny bez fear wd nebo stun tanka opravdu s maximalnim pohybem, ne staticky jako ja...Tohle uz delat nebudu - riskovat char vlastni blbosti je to nejhorsi co muzete udelat. Takze takhle ne! :)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od DEU » 08.03.2015, 13:11 hod.

Hosi, mate nekdo posledni dva dny take casta dc? Ja vcera v gr a dnes dopoledne behem 30 minut dokonce 2x na season. A doted se divim, ze jsem jeste nazivu, protoze to bylo v obou pripadech v boji s elitkami a wizzna proste neni tank :)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Tyckin » 09.03.2015, 06:55 hod.

Hraju večer od čtvrtka až do neděle a nic, snad akorát včera byl větší lag pro celou partu na jednom místě :)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Antabus » 09.03.2015, 07:39 hod.

DEU, ano, ale ač to nemužu říct na 100%, problém není u mě, blizz mě prostě normalně odhlašuje z battlenetu. Potíže začaly se spuštěním PTR.........

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od DEU » 12.03.2015, 02:04 hod.

Po serii trech dc behem vcerejska po restartu modemu v gr 43 6 sekundovy lag. Pote probrani, latence v cervenem cca 600 msec a procnuti. Nastesti jsem to i diky parte ustal :)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Tyckin » 23.04.2015, 05:56 hod.

GR38 s partou barbarů, v tom bordelu mi dal někdo takovou facku až mi z toho procla pasivka a pak jsem tam někde nepozorností o chvíli později dostal šlehu v ledíku až mi ulítly HP asi na 10% :) No mohla bejt holka WD po 400h s áčkovou Kukrinou po smrti, ale měla kliku, zachránil ji buff z war cry řekl bych :P

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od pan HU » 23.04.2015, 09:22 hod.

Vy jste šílenci ... na tohle bych neměl nervy ... Navíc žena by mě asi vyhodila ... stačí když nečekaně zařvu při fotbalu .. kdyby to bylo i kvůli skororipu, asi by jí už došla trpělivost :-) :-) :-)
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Tyckin » 24.04.2015, 06:16 hod.

Hele ono asi takhle - když jsem s tím WD na HC začal, furt opatrnej, srdeční činnost se zvedla už jen když i spadly HP na půlku, ale časem se člověk otrká, otupí, zklidní, přestane to tak prožívat, zjistí co si může a nemůže dovolit atd. Z počátku jsem se bál u každé elitky, aby mi neprocla pasivka, prostě těžká opatrnost a strach, ale časem - vlítnu kolikrát kam bych neměl, HP dole - klídek - mám ještě pasivku - hm, pasivka procla, neva, jdem dál, to ohlídám, havaj, žádnej adrenalin nestoupá... :D Prostě časem si to přestaneš připouštět, získáš pocit nesmrtelnosti a to je špatně :lol:

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Tyckin » 27.04.2015, 13:48 hod.

Tak včera další fakt už téměř RIP v partě na GR38 tuším zase - frajersky jsem si naběhnul přímo do elitky, začaly mi nakládat, byl jsem šprajcnutej, takže jsem se nemohl ani hnout, lahvička vychlastaná, spirit walk pryč (ten jsem použil na cestu k nim :lol: ), takže jsem jen čekal až procne pasivka a pak hurá s automatickým spirit walkem s 10% HP během 3 sekund pryč, naštěstí vzadu bylo úplně čisto, jinak jsem šel na jednu ránu :) No pocit nesmrtelnosti se nemusí vyplatit že :D Takhle se snad těch 400h ještě dožiju ;)

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od DEU » 19.05.2015, 15:12 hod.

Dnes chybel kousicek, abych ripnul svoji ackovou natalku a rov dh jsem mohl skladat znovu od nuly. GR31, vsechno padalo ok, ale vylezl hamelin. Rychle jsem mu ubral na pulku zivota, ale pak me zavrel snad ctyrikrat po sobe. Proste jsem mu nebyl schopny utect z dosahu toho kruhu. Pri tretim zavreni jsem procl, ale mel jsem vybity discipline takze jsem nemohl odvaultovat pryc. Zavrel me po ctvrte, kolem behaly ty jeho krysy a ten jejich roj a samozrejme on. Nakonec jsem utekl a vaultoval pres cely level pryc. Tep asi 200/min a tres po celem tele, ale prezil jsem.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Tyckin » 21.05.2015, 08:39 hod.

Jo, to je pěknej zmetek, vzdycky s WD koukám stát tak daleko, abych byl mimo jeho bublinu, případně mizím spirit walkem :)

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od DEU » 21.05.2015, 12:59 hod.

Co vsechno od Hamelina preventuje mara amulet?
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

vacicak
Wraith
Příspěvky:103

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od vacicak » 21.05.2015, 14:05 hod.

vsechno

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od DEU » 21.05.2015, 14:30 hod.

I melee attack a ten roj krys? Pak tedy muzete v klidu zustat v te bubline a nic by vam nemelo hrozit, ne? Nebo je to jinak?
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Tyckin » 17.09.2015, 11:15 hod.

Včera při lovu mašinek na T8 mi v A4 nějak procla pasivka u elitky, ale byl jsem za ní ve slepé uličce, takže mi bylo celkem ouvej (láhev pryč, HP 40%), a jak jsem se snažil dostat pryč, chytnul jsem jail hned u výbuchu - spirit walk už nebyl, takže jsem se jen modlil, abych byl mimo detonační oblast, bylo to fakt těsně teda :)
Mimochodem klíčník A3 i A4 mi dal mašinku na T8 až na pátý pokus - pravděpodobnost dropu nějak nebyla zapnutá asi >:D

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od pan HU » 17.09.2015, 15:00 hod.

Boha to jsou teda stresy ... na to bych neměl :-) Jen by mě zajímalo, zda je to chyba ve hře nebo normálka. Už se mi NĚKOLIKRÁT stalo, že když jsem dostal přímý zásah od Malleta (ať už normálního nebo bosse, to je fuk), tak ač mám Skeletonkingovy ramena a pasivka byla v rezervě, tak stejně okamžitá smrt během zlomku vteřiny. Jakoby to na tyhle mlátičky prostě nefungovalo.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Tyckin » 28.09.2015, 15:22 hod.

Tak jsem to málem zalomil na T9 v riftu při lovu houfu goblinů :D Schválně jsem je oběhnul aby nám neutíkali do dungeonu, ale elitka mi tam kapánek naložila, procla pasivka, a mezitím jak jsem zdrhal směr vchod spadly HP na 20% (láhev už v čudu), no to by byl trapnej RIP teda :) Ale přeci ty gobliny nenechám utéct že :lol:

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“