Skoro RIPy

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127
Skoro RIPy

Příspěvek od An7yk » 02.06.2014, 09:52 hod.

Zdravím,
máme tu hřbitov, myslím že by nebylo od věci tady mít i skorohřbitov, protože to je podle mě veselé téma, když člověk přežije skoro smrt :) Popište událost a díky čemu jste přežili ( zde neplatí, že samochvála smrdí :D )

Tak první příspěvek nebude o mě ale o jednom náhodném DH:
Jeden týpek přijal partu pro zabití rift guardiana, naloudoval se ve městě a hned na to kliknul Kubizovo vlajku, kterej bojoval s Ghomem :shock: Prej když se mu načetla hra tak měl 6% HP a myslim že nejen mě může děkovat, protože když jsem si všimnul že ten vůl začal portit aniž by se zeptal napřed nebo když sakra vidí nad vlajkou ve městě červený mečíky, tak jsem zmáčknul 1234 na klávesnici doufajíc že to nějak pomůže a začal hledat globy a jedna velká tam teda byla :D

No a Kubizek taky včera skoro smrt, není dobré zabíjet na T3 riftguardiana Razziela ( ten ze kterýho lítá miliarda blesků když ho řežete když má málo HP ), který stojí před dračí hubou co chrlí ohěň ( z Act 3 věží ). Zaplaťpánbůh za Ignore Pain a Kubovo rychlou reakci a passivku Relentless.

T5 riftguardian Ghom:
Zabili jsme Ghoma a jak je u něj zvykem, všude to zaprdí a to tak, že mi klesaly HPčka i kdž jsem měl nahozeno a řezal ho abych se aspon trochu healoval.
No a jeden witch v tom smradu začal portit domů a jeho HPčka teda klesaly pekelně rychle a když už skoro byly na 0 tak jsem jen viděl jak vypil potion a skočili mu zpátky :D
ne, vážně nepodceňujte Ghomův smrad

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od hulkxxxl » 02.06.2014, 10:30 hod.

takže za mě bacha na runu firestarter u šampiona která upaluje monstra, bohužel s reflektama sem se málem upálil sám ikdyž jsem odběhl pryč z boje (trvání je 3s a ikdyž je já nemlátím tak i bulkathos ring to procuje), navíc se to prej stackuje takže tak - celkově to bylo divný ale nemít flašku tak jsem ripl

bacha na zase tuhle runu a i řetěz z maximuse + lightning elitky, vypustí to neskutečný množství blesků a to je pak sranda, lehko sejmete někoho z party

včera jsem čuměl co mě skoro sejmulo a to byly ty červený louže v riftu, hp letěly dolu jak blázen, dostat v tom dc tak nepomůže ani svěcená voda

no a t6 elitky, barbina s asi 50m toughness VS tlusťoši firechain + lightning + arcane si mě pinkali mezi sebou stál jsem myslím i na arcane beamu a na těch řetězech, nemít 900k života tak nevím jak to dopadlo moc mi nezustalo
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Predy » 02.06.2014, 10:35 hod.

No já se přidám před nedávnem jsem měl skoro smrt u Malthaela v partě já nevím proč ale tenhle boss mi prostě dává hrozný kapky i když mám 25m T u Ghoma stojím na t3 a nesebere mi to ani milimetr života a u Malthaela jsem na T2 a hp mi tam spadne dolu asi stejně rychle jako minulá vláda :D No ale prostě šli jsme s Jarrim na t3 kvůli matroši pořád to šlo celkem fajn a najednou mi to začalo klesat použil jsem glob obě fontány, law i potion a prostě se to nechtělo zastavit kdybych tam byl sám tak sem ripnul protože sem tam začal zmatkovat a pobíhat jak zmatená slepice :D Díky bohu že ho Jarri sejmul zbylo mi tak 5% hp :D

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Frozen » 02.06.2014, 11:23 hod.

Mno tak já se přidám taky. Včera odpo jsem šel solo T6 rift a po vyčištění prvního patra jsem měl 86% riftu. Po skoku do druhého patra jsem měl u portálu překvapení v podobě několika potvor, to se mi podařilo zabít, 2x mi u toho procnula pasivka. Kousek opodál stály 2 packy a jeden byl horde, měli poison, dese, vortex a dále nevím. Zahnali mě až k portu 2x mi procnula pasivka a po tom druhým pokusu, kdy mi procnula a já v té vřavě nemohl nakliknout portál jsem málem umřel. Takže jsem to vzdal a rift nedokončil :( 86% :(

ale ty potvory ihned u portu jsou od blizzardu pěkný hnus.
Obrázek

Uživatelský avatar
feysgar
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Feysgar#1183

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od feysgar » 02.06.2014, 11:35 hod.

Nedávno jsem šel s Chesterem nějaký rifty T3 a narazili jsme na elitkovej. Nějak jsme se nepohodli, nabrali 2 hnusný packy a pak se Chesterovi podařilo nabrat ještě jeden aby toho nebylo málo. Najednou mi hrozně spadly hpčka, a neměl cd na potku, tak jsem začal zdrhat, ale v panice jsem nekoukl na minimapku a zaběhl do rohu. Měl jsem skoro 0 života, byl uvězněn v rohu a všude okolo mě se po zemi válel jed. Těch pár vteřin trvalo nekonečně dlouho a já se modlil, aby do mě ta elitka ještě jednou nepraštila. Nějakým zázrakem se mi to podařilo přečkat než se nabila potka a pak jsem vyrazil na pomoc dorazit zbytek elit.
Tady se kdyžtak můžete kouknout, ale neni to z mýho pohledu. http://www.twitch.tv/1chester1/b/533435878?t=6m10s

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Shadou » 03.06.2014, 11:18 hod.

Zdravím,
já mám taky jednu story, ale je to spíš k pláči vlastní blbostí, než k smíchu. Jedu si normálně farmu T3 na bedničku, splním tuším čtvrtý quest a jdu dělat pátý a volá mladá z pokoje, at se jdu na něco podívat. Na mapě není ani noha v okolí, kolem mě xy fetišů, peti a garga. Tak jsem dal port do města a nečekal až se tam portnu, abych si tu chvilku u přítelky "odbyl" co nejrychleji...no a vrátím se k počítači a čumim jako tele, sem pořád ve fields, fetišové nikde(asi zmizely po minutě), psové nikde(nevim kam se poděli) a garga se tam mydlil s mobem a druhý kousal mě, já už v červený obrazovce...no krve by se ve mě nedořezal, naštěstí sem to zachránil, potka, pár medvědů a bylo po boji....počítám, že když sem začal portit a už odešel, tak přilít oštěp, nebo nevím a přerušilo castění town portalu, jinak nevím, každopádně souhra štastných náhod mi zachránila postavu...

ale poučení pro příště, nikdy nechodit od PC dřív, než se portnu do města i kdyby visela přítelka z okna na posledním prstě :D Normálně se tím řídím, ale nevim co mě to popadlo...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Kubizek » 03.06.2014, 11:40 hod.

trololol, to je teda historka :) Dobře, že jsi to stihl. :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od An7yk » 03.06.2014, 12:47 hod.

Co passivka, spirit vessel ? :-) Třeba bys měl tolik času, že bys mohl nechat procnout passivku a zachránit příítelku :D

Stery11
Fallen Shaman
Příspěvky:83

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Stery11 » 04.06.2014, 21:04 hod.

A nebo by jsi proste nechal procnout pasivku pritelkyni :D

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od An7yk » 06.06.2014, 08:11 hod.

Tak hulku, čekáme na tvůj příspěvěk ze včera :D ( ted už se tomu člověk může smát, ale rozhodně to vtipný moc nebylo v tu chvíli ), protože to bylo fakt něco, bych rád viděl jak jsi to viděl a prožíval ty a pak také přidám k tomu něco málo... ale trochu jsem se pak klepal z adrenalinu :D a votom to HC je. na softech člověk adrenalin nikdy mít nebude, ledaže by si ho píchnul do srdce :D

FŁou
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:FŁou#2183

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od FŁou » 06.06.2014, 15:37 hod.

Tiez sa mi podarilo skoro ripnut na vlastnu blbost, vzdy sa pytam ci je cisto na port na niekoho a teraz som zabudol a klasicky portol a trosku nestastny vyber, kedze to bolo na crusadera co mal amulet na arcane healovanie, tak stal uprostred diskoteky nech ho to co najviac healuje. Pokial ma to nacitalo, tak som mal cervenu obrazovku a debuff po procnutej pasivke. Nastastie som stihol potko a teleport :)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od hulkxxxl » 09.06.2014, 06:14 hod.

omlouvám se za zpoždění ale měl jsem celej jeden den dovči...
takže rift it forward, už jsem si tak nějak zvykl že se člověk vrhá statečně do boje aby mu neunikl kill RG, dost lidí nečeká, případně ho sejmou dřív jak se načte rift. Požádal jsem Kubízka jen tak ze srandy, aby měl zval do hra na RG a on to udělal... bohužel v druhém riftu co jsem tak skočíl bez optání tak akorát potkali elitky (myslím že boj ještě nebyl když jsem se začal portit) no nevím co všechno měli ale hrozně blbý místp - chodba a byla ten elektro orbit, potom co se mi načetl rift už jsem se objevil jen s prázdnou baňou života, naštěstíííí jsem si dal den předtím pasivku (indestructible), nešel ani nahodit šampion, plně se mi doplnil život a jel jsem dál (i tak to byly fakt hnusný elity fuj, orby všude), byl to menší infarkt ani jsem si nebyl jistý jestli mám pasivku a už jsem se viděl pod drnem, myslím že i pro spoluhráče to byla zajímavá skušenost že?
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od An7yk » 09.06.2014, 07:22 hod.

No fakt humus to byl, myslim že jsem tam viděl ještě tak 6 arcane k tomu cca :)
Jsi portil na mě a nebojovali jsme s nima myslim ještě, ale viděl sem jak se na nás rozběhli tak jsem začal couvat ale v tu chvíli jsi asi kliknul na mou vlajku ve městě a začal jsi se pomalu objevovat v tom mistě odkud jsem chtel utect :D Když jsem viděl že jsi na 0 HP a pořád žiješ, nahodil jsem Akharata, z hluboka se nadýchl a naběhnul do těch sra*ek tam hledat globy a tys pak naštěstí z toho vyběhnul živej. No byl to adroš

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Shadou » 16.06.2014, 07:58 hod.

Zdravím,
jedna krátká story a je to spíš pro pobavení. Málem sem chcíp s mou wiznou. Hraju jen WD a ostatní ne, ale už toho bylo dost, chtěl sem změnu tak sem zapnul wiznu, že jí ještě trošku potuním. Na Wdčku mi napdalo spousty ostatních krámů, který se daly u mystičky přetrasmorfnout a tak sem jí celkem pěkně oblík, tougnes skoro naprd, ale s energy stormem, nebo jak se to jmenuje se zvedla tak dobrý, no nevšim sem si, že nemám moc HP tot k mé blbosti, ale milion dps unbuff s buffy víc, tak si říkám torment dám. Skočim si do fields, všechny mobky IK tak si říkám pohoda, ale každý oštěp, který mě zasáh mi ubral mrtě života což mě dost děsilo, ale říkám si, že to půjde, že jsou i horší mágové co se týče tougness, který přežili vyšší torment. A pak to přišlo, normálně sem se potřeboval podrbat na nose zrovna ve chvíli, kdy na mě ze zálohy vyskákaly ti skákací psi a já skoro dostal IK, naštěstí pasivka a pak zběsilý úprk pryč mě zachránily...sice srábek, ale přežil sem...ale tak poučení pro mě, když něco neumím, začnu na normál :) každopádně wizna půjde do koše, zlatý WD...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Kuki10 » 16.06.2014, 08:09 hod.

Lol. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Kubizek » 16.06.2014, 09:26 hod.

dobrý :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Darkness » 16.06.2014, 14:21 hod.

:) nedalo mi to, kouknul jsem proc jsi tolik dostaval - nj, ty mas sice dmg, ale resisty mas, ze bych i na normal mel strach
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
neferty
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Bydliště:L.A.
Kontaktovat uživatele:

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od neferty » 16.06.2014, 15:18 hod.

tyve skoro ripy je jako skoro mít sex :roll: :twisted:
be real and rip -.-
nevím, co sem napsat

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Shadou » 17.06.2014, 08:40 hod.

to Leo : zas to nepřeháněj, až do mastera to jde v pohodě :) ale ten torment to bylo jiný kafe...to víš, když to nehraju a ani mě ta wizna moc nebaví, tak jí moc netuním no a po tom zážitku ani nebudu...spíš si jako další udělám monka, nebo DH...ale je jasný, že kdybych jí hrát plánoval, tak uberu dmg a přidám tuhost, na hc to jinak nejde :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od An7yk » 22.06.2014, 14:07 hod.

http://s7.postimg.org/58phhp57v/Screenshot991.jpg
takhle vypadá procnutá pasivka u cruse :D

Velmi jednoduchá situace, vlezeme do patra ( na tomto screenu jsme o patro vejš, tam jsme pak utekli ) a tam modry pack potvr z A5, takovy ty mrchy jak hážou pasti. No nejhnusnější byl ten vortex v úské chodbě a pasti, nějak jsem neřešil nic a mlátil je a najednou koukám že stojim u nich a červená vobrazovka a nějak jsem se nedohledal HPíček :D
Tak jsem nahodil akharata, polknul flašku a zavelel k ústupu počkat na cooldowny

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“