Skoro RIPy

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno
Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Kuki10 » 01.09.2014, 08:50 hod.

:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Kubizek » 02.09.2014, 00:22 hod.

Včerejšek byl hroznej, jenom doplním, že jsme to hráli v sezóně, čili jsme ještě neměli úplně odhad na to, na co máme a na co už ne...ty postavy jsou v podstatě čerstvě vylevelený, je to velká zábava...včera jsem málem ripnul i já, jen díky An7ykově defenzivní a svojí barbaří pasivce na redukci dmg jsem to rozchodil. Sezóna je hodně cajk. Snad přežijeme do konce :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od An7yk » 02.09.2014, 06:57 hod.

Tak jo, včera jsem byl blízko smrti jako nikdy před tím! :D
Pack modrých žab mě napřed donutili vypít potion, poté mi procnuli pasivku a poté mi procnuli Akharata a pak umřeli :D Naštěstí, protože další "pak" už nebylo možné :-D Na druhou stranu jsem alespon viděl, jak to vypadá procnutí runy Prophet, jeste jsem to neviděl ... a doufám že dlouho zas neuvidím :-D klika že jsem si ho tam předevčírem dal, jinak bych psal na Graveyard

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Frozen » 05.09.2014, 06:40 hod.

Mno já jsem včera málem položil Bumbalu na které mám už něco okolo 400 hodin (ještě ve vanille jsem s ní měl 99,8 PL)... a to v GR 33 mi procnula pasivka 3x

Jedna hned na začátku, když se rozprsknul tlusťoch, tak mě to dalo IK... ještě, že jsem to nedostal od druhého...
Druhá byla rychlá , že ani nevím jak, ale asi poison (takový ty bambule co plavou po zemi)
a Třetí a ten nejhorší u kterého jsem se fakt bál... reflect dmg a rain of toads.... než žáby dotekly, tak jsem použil potku a stejně jsem se dostal do sv a žáby ještě tekly... a já rudou obrazovku a potka na cd

trenky vyměněny a můžeme dneska dát gr 35 :D
Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od An7yk » 05.09.2014, 06:48 hod.

Já včera taky ( opět ) málem RIP zase a zase v GR, kde jinde že :D
S kolegou jsme šli GR 17 a já nevim co se stalo, ale všechny packy jsou nemocný a 110% z nich má ty za****é wally !!!!
Chybělo nám do konce asi 6 minut a měli jsme 75 % hotovo, no celkem dobrý čas a stačil by a vlezem do druhého patra, core of areat a u portu hned dva packy a hádejte jakej affix měli :D no a když jsme takticky ustupovali k východu o patro výše, protože nám nějak dávali a měli i Frozen ( tentokrát bez Hulka :D ) tak jsme víc uhejbali než bojovali, kolega DH to stihnul, ale mě tam obestavili zdí jak Čína jejich republiku a začali mi ubližovat, velice pomalu ale jistě ... když wall skončil, hned několik dalších a frozeny pod nohy a do toho mě mlátili a já se prostě NEMOHL HNOUT ... a kolega na mě, uteč odtamtud a já jen ... to nejde .... TO nejde .... DO PRRR NEMŮŽU PRYČ ... a napřed potion, pak pasivka, nahodil jsem akharata, kterej mě odmrazil na delší dobu než 1 vteřina a využil jsem jedné milisekundy kdy tam nebyl wall, abych se pohnul o další metr k východu a kliknul na něj a naštěstí už mě to portnulo vejš s cca 10% HP :shock: BROKOVNICI NA NĚ to chce! Ta stříli přes wally :ble: :OXO

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Frozen » 05.09.2014, 07:07 hod.

Hezký, já už si nedokážu představit hrát bez camea a ice climberů
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Shadou » 05.09.2014, 07:08 hod.

tak to byla pohodě, když si ještě psal s kolegou ne? :D nebo TSko? Jinak wallery jsou v pohodě, těma ve spiritu proběhnu, ale mě zas přijde, že po patchi všechny packy mají ten pojebanej reflekt...na sezoně jedu žáby a mám stejný problém jako frozen, na non season je mi to jedno, tam jedu haunt a tam mi to neubírá, ale na sezoně jen sleduju jak jdou HPčka dolů...

PS: dobrá je ta lege potka, kterou když použiješ, tak proběhneš zdma :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od An7yk » 05.09.2014, 07:14 hod.

na TS :P
tu potku mám na non sezon a je super, ale tam ji zase moc nepotřebuju. V sezoně mi padli už 4 potky, ale proti wallová zatim ne :/

bez camea? co to je ? :D

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Frozen » 05.09.2014, 07:44 hod.

Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od An7yk » 05.09.2014, 07:56 hod.

voni zrovna arcane neměli ale
až jednou bude perma Akkharat tak nebude třeba ani těch ice climbrů... jednou, nejpozději však na konci sezony, kdy se spojí chary :lol:

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od hulkxxxl » 08.09.2014, 05:49 hod.

včera jsem měl horko s barbem, GR lvl 27 hnedka u vstupu elektro, arcane, wormhole a ještě nevím co elitka, jedním šmahem mi dali dole pety na redukci dmg a začalo zoufalé kličkování mezi arcane beamama, naštěstí jsem přečkal nějak (dokonce jsem použil i flašku :D ) a po nahození petů jsem je dal konečně dole
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od HELLERcz » 08.09.2014, 07:32 hod.

Ideální téma na včerejší můj skoro rip ..
To si tak jdu sám GR 24, vše jde hladce, čas dobrej, vše se blíží ke spawnu guardiana, ale ejhle najednou na mě vybafly v úzkých prostorách 3x elitky (2x modří, 1x žlutí) duchů ! Afixy měly všechny, co existují a já už byl smířen se smrtí .. Naštěstí vše dobře dopadlo :) ani pasivka neprocla.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od hulkxxxl » 15.09.2014, 06:26 hod.

začínám mít pocit že jedna z nejhorších potvor pro mě je talibanec (alias alkaida), jdeme si takto s brawlerem GR tuším 31 to byl, potřeboval jsem vylepšit gemy, padalo to díky jeho fetišákům jako muchy, docela pohoda

no a objevil se RG který vypouští alkaidy, díky tomu jak se motám jako blázen po obrazovce s 25ms + k tomu dalších 25ms z gemu to už je strašnej tanec jsem si jich fakt vubec nevšiml ale vůbec, díky že si parťák všiml a část jich stáhnul na sebe jinak bych měl main bárbi už v pánu, dostal jsem pecku ale trocha života zůstala, takže ještě jednou díky za záchranu (ještě že má wd tu pasivku) 8-)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Frozen » 15.09.2014, 06:48 hod.

Tak jsem o víkendu zjistil co mi asi zabije Bumbalu... a to je kombinace vortex + electrified. Pokud se totiž zakousnou ty malý potvůrky, tak to opravdu bolí a když mě přitáhli tak jsem měl ihned sv...

Začínám přemýšlet o imunitě na lightning místo arcane.
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Darkness » 16.09.2014, 13:35 hod.

nj, ale immunita na jailer se furt vyplati, na lighting, nejlip se uklidit nez to skoli DH nebo wiz na dalku ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od DEU » 16.10.2014, 23:12 hod.

Dneska jsem dostal v t5 riftu pecku od za***neho talibance. Health banka byla prazdna, ale ani mi neprocla pasivka. Samozrejme jsem ihned vypil health potion, ale byla to i tak klika. Srdce busilo tak 200 za minutu a musel jsem si dat 5-10 sec hlubochy nadechy na restart...Takze od dnes jeste vice opatrnosti nez dosud...Hulkxxxl byl u toho :-)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od hulkxxxl » 17.10.2014, 05:51 hod.

pohoda, počkej až s nama pujdeš na GR 38 :D tam poběžíš s hnědejma gatěma 5x za rift

mě taky neprocla ale hnusná elita vortex a chainy, byli hezky pohromadě, hezky si mě naháhli přes půlku obrazovky, a život sletěl dolu během sekundy
Obrázek Obrázek

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od DEU » 17.10.2014, 16:08 hod.

Provizorne si poridim defibrilator a injekci do srdce :-) GR 38 bych ted skapal hned pri pruchodu do prvniho grlvl... :D
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od DEU » 19.10.2014, 23:44 hod.

Tak jsem mel dneska stesti v nestesti. Bojuju si na t4 v riftu s elitkama a vklidu si to davam. Kdyz tu znicehonic prijde vypadek proudu. Bum, pul hodiny tma na celem sidlisti. Nastesti jsem mel polozene vsechny 3 sentry a narvane pety a to me asi zachranilo. Ale ta pulhodina, nez nahodili proud byla fakt hroznej stres :D Uz jsem se videl jak budu psat svuj epicky pribeh do sekce graveyard :-)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od DEU » 30.10.2014, 12:29 hod.

Včera 29.10. mi poprve procla pasivka. Bylo to v gr 30 v parte hulkxxxl, Frozen, Sukvos. Portnul se na me takovej ten tlustoprd, co po jeho zabiti vylezou ty larvy, pripadne caparti. Byla to elitka a po teleportu nasledoval rychly lightning. Nastesti me pasivka zachranila :)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“