CZMFT - HC klan - přesun členů pod klan TheEx

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice
Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od Frozen » 15.04.2015, 06:46 hod.

@mf: proto ta komunita ;) , tam nikdo nikomu klan nebere.
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od Frozen » 15.04.2015, 10:13 hod.

Kdo chce do "Fusekle", tak mi musí poslat PM, to protože jsem trouba a dal jsme místo public, invite only. EDIT: "otevřeno na public, takže už by to mělo být vidět"

Co je Fusekle?
Fusekle, fusakle (‚ponožky‘) byly sice před první světovou válkou obecně lidové, ale dnes je cítíme už jako vulgarismy. Nyní jsou, zejména u mladší generace, častější zkrácené fusky. Do spisovného jazyka se dostaly fusekle jen jako charakteristický rys mluvy nižších vrstev: „Co pá můžou vzít tyhle fusekle? Co pá neviděj, že sou mokrý jako hnůj?“ vytýká posluhovačka pánovi v dokladu, který z Klostermanna uvádí PS. Většina slovníků fusekle neuvádí vůbec.

Obrázek

To asi ne co? :lol:
Jedná se o komunitu co má sdružit lidi hrající HC na nonSeason a co chtějí chodit Greater rifty na hranici svých možností. Tím, že nás pamětníků, už tolik není, tak by bylo dobré se slézt v jedný skupině, aby bylo s kým jít umřít ;)
Takže pokud chceš si užít zábavu, máš smysl pro humor, chceš si užít trošku adrenalinu a greater rift pro tebe končí až když to už prostě nestihneš, tak si hru s námi užiješ

Obrázek
Naposledy upravil(a) Frozen dne 16.04.2015, 08:33 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od motherfucker » 15.04.2015, 17:35 hod.

Tak tak Leader stejne jen picuje a dela ramena to zvladne kazdy ale vubec nevim jak toho prevodu Leadera na nekoho jineho provest pokud nekdo vi tak budu rad kdyz poradi...
PS:tomu spojeni klanu bych se ani ja nebranil ale je jasny ze mrtvolky budou chtit zachovat svuj nazev a ja za sebe zase ten nas kompromis vidim v tom udelat new klan ktery by spojoval oba nazvy klanu jako odkaz na doby kdy klany fungovali samostatne...preci jen je na co vzpominat...

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od Frozen » 15.04.2015, 18:59 hod.

Proč rušit klany? vždyť tu jsou ještě komunity :). Jinak Fusekle je již otevřena na public, takže by měla být vidět...
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od Kuki10 » 15.04.2015, 19:00 hod.

Pravým na jméno, clan a promote to leader.
Nic neresit je to už pěkně zaběhle.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od motherfucker » 15.04.2015, 19:42 hod.

THX....takze mam cest predstavit noveho leadera klanu Tyckin moc gratuluji a hodne stesti vam preji kluci moji ;) ...ale jak se rika dobri holubi se vraceji... :D .

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od witekcz » 15.04.2015, 20:07 hod.

King is dead, all hail the king.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od Tyckin » 15.04.2015, 20:39 hod.

Ono mu bude smutno, on zase přileze :D

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od motherfucker » 15.04.2015, 22:52 hod.

Nebudu rikat ze ne...ale nejaky cas to potrva...a ja chci aby klan fungoval a to bez vudce nejde >:D .

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od Frozen » 15.04.2015, 23:01 hod.

jde :) my jsme vůdce nikdy neměli :) >:D
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od Tyckin » 16.04.2015, 05:46 hod.

Si taky myslím že leader není nezbytnost, pokud jsou členové a není nutno být aktivní při lovu - před půl rokem vás tam bylo tuším pět kousků když jsem k vám vlez a už je nás asi 25 :D Ale budeš nám chybět na GR45+ teda :roll:

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od motherfucker » 16.04.2015, 14:34 hod.

V kazdem klanu je Leader takze kazdy klan ma sveho vudce popirat hola fakta nelze..a mit Ladera co nehraje nedela dobry dojem pro lidi v klanu...no aspon vim ze vam budu chybet akorat pri honeni pindiku :D u toho byt nemusim a je to prast jak uhod porad to same dokola akorat na cas... :DProste mne Slizz hrat neco co mne nebavi neprinuti a to GR proste je a ze se o to dost snazi tim jak ted hra vypada...fuj >:D .

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od Frozen » 16.04.2015, 18:19 hod.

tak ostatně jde o to co si pod pojmem leader představuješ :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od Tyckin » 16.04.2015, 18:48 hod.

No já teď hlavně nesmím brzo ripnout, jako čerstvý leader bych si trhnul ostudu :D
Ale hrát nějak občas určitě budu, i když s lepším počasím se bude víc prohánět kolo než monstra :)
A zdravotně už to konečně vypadá taky na dobré cestě, zdá se že Metotrexát konečně začal účinkovat, juché :P

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od babacho » 16.04.2015, 21:09 hod.

No s Raivem se teď po patchi vůbec nedá hrát. Nasadí dědka, rozjede se a mizí v dáli. Celý večer jsem jej dnes jenom doháněl. Ten můj wizz je dost slabej, ale i tak bych si občas rád břinknul. Doháněl jsem jej jen u elitek, a to jsem ještě stejně jenom sebral globy a zase jsem jej stíhal. :OXO

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od motherfucker » 17.04.2015, 00:04 hod.

Jj kolo jsem dnes vytahl namazal dofoukl a hura na sjezdy ale vyjet ten kopec nejdriv....mazec budu nuset trenovat telo je nejake nehybne :D .

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od Tyckin » 17.04.2015, 05:48 hod.

Jo, Raivo je divoch, taky než se rozkoukám, je na druhým konci patra :D Si asi neuvědomuje, že my to na GR37 jen tak probíhat kolem monster nemůžem. Holt barbaři se teď namnožili, začali bejt zase silní.
Já furt nemůžu udělat ten poison dart build, Kadala je absolutně proti - ačkoli kdybych nebyl blb, už jsem to mohl šustit, zbraň i hlavu jsem dlouho skladoval v truhle a pak to jednou vylítlo ven jako zbytečnost při inventůře :OXO

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od hulkxxxl » 17.04.2015, 06:08 hod.

buď rád že nejede Bulkathos set to je teprve hukot dalších 30% ms a kdyby tam hodil run tak je dřív u RG než vy na konci prvního patra :D

je to ale vážně otravný včera jsem se já s barbem musel vysloveně držet abych neutíkal partě, je to zvyk letět dopředu s tím že však dotka a tornáda vše dorazí

PS: poslední rok se barbar plazil za váma všema :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od Tyckin » 27.04.2015, 18:35 hod.

Natas koukám že na fórku moc úspěšnej nejsi, tak už je nedráždi, nemá to cenu :D
Ono holt Diablo3 se nepovedlo od samýho začátku a ač došlo k mnoha pozitivním posunům (zrušení aukce, smart drop), tak k dokonalosti má furt daleko - taky mne spousta věcí štve (nač směšně snadné T6 rifty s novými a novými gobliny, když jsme nuceni hrát GR, kde nejsou goblini, ani matroš např.). No nemá to cenu řešit, sem tam furt zahraju, chci prostě zkusit ten build se šipčičkama, ale herní aktivita pochopitelně upadá nejen v našem klanu, online nás bývá méně a méně, což je škoda a lepší to asi nebude. A ono taky jak jsi psal - je jaro :)

Každá nová duše do klanu vítána, tak se koukejte hlásit, vy zoufalci co to ještě hrajete :D

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od Tyckin » 05.05.2015, 20:37 hod.

Natas měl bys z nás radost a možná by tě to zase začalo bavit - jak jsou teď barbaři trošku OP, tak už dost divočíme - dneska ve třech i čtyřech lidech padl celkem v dobrém čase GR44 :D A to žádný supporti jako předtím - 2x barbar + mé zatím nic extra poison dart WD, pak se přidal ještě wizz, celkem zábava, pasivky lítaj dost, hlavně u mne :lol:

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“