Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.

Hlasování: Myslíte si, že se podaří T6 only challenge dohrát?

ANO
12
52%
NE
11
48%
 
Celkem hlasů: 23

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473
Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Jimmi » 08.07.2015, 17:16 hod.

Nie nehral...ked som sa dostal k diablu tak som si zahrsl nonseason gr. Nieje cas ked bolo tak fsjin vonku...volejbal a tak:)

rudi
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:rudisek #2111

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od rudi » 13.07.2015, 08:34 hod.

Dark_Deamon píše: Jinak já včera na PTR jen tak z lehka zkoušel T10 challange. První 2 zombíky jsem řezal 13 minut :green: Hned mi to ale skočilo na lvl 3 8-) :D Zkoušel jsem i trvanlivost postavy...1 rána stačila :D Každopádně nějakou takovou chujovinu od Season 4 nejspíš zkusím :) Když by se našli další "šílenci", bylo by to jen fajn :)
coz o to, ja bych do toho znova sel... kdyby treba bylo only TX challenge, ale formou nejen pribehu, ale s moznosti vyuziti komplet vseho ve hre, coz znamena i adventure modu... no proste bez jakyhokoli omezeni. Stejnak by to bylo asi nehratelny, bo z videii i borcu s max gearem jim TX dava poradne zabrat a chcipnou uz jen na minimalni nepozornost :) Navic uz by neslo udelat to, ze dostat se nejak na 70 lvl, pak trochu pofarmit gear = vlastne skoro dojeti challenge, kdyz neudelas nejakou zasadni chybu.
Mozna takovej T7, mozna i T8? s pouzitim vseho by mohlo byt na urovni only T6 jen kampan modu (samozrejme, ze T7-T8 by byl zacatek jeste drsnejsi, ale ve vysledku celkove mozna i lehci nez T6 kampan mod only).
Ale TX je asi uplne jina liga a i s max gearem.. a TO by bylo asi nemozny :twisted:
Kolik ze je ruzny Tx cca GR? T6 je cca GR26 a kazdy dalsi T je cca 3 GR vic? T10 bude kolem GR38-40 >:roll:

Kazdopadne, kdyz neco nekdo zorganizuje, pujdu do toho.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Dark_Deamon » 16.07.2015, 12:23 hod.

T10 = GR 45, což je v této formě hry velký maso a řekl bych, že je to unreal.

Ale každou sezónu se můžem pokoušet o další milník :) Season 4 by se mohla začít na T7 a pak to každou další sezónu stupňovat, dokud by člověk dorazil do bodu "nelze". Jen bych určitě nebyl pro, aby se hrál i Adventure mod, protože by to všechno ztrácelo smysl. Každej by běhal tam, kde by hrozilo minimální nebezpečí a až by nabral equip, tak by hru proběhl relativně v klidu. To by nebyla žádná výzva, takže Adventure mod určitě ne.

Uživatelský avatar
LordBENN
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordBENN#2909

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od LordBENN » 16.07.2015, 19:40 hod.

No ja na PTR taky zkoušel T10, ale s postavou s kterou jsem dokončil T6 challenge. A celkem mazec. U elitek mě každých 5s procla pasivka a už jsem mizel. Problém je, že těch minionů je solidní grupa (aspoň v Adventure mode). Taky pravda, že jsem nijak neposílil obranu a vlítl do Keepů s koulí v ruce místo se štítem.

Ale pižlat moby na T10, už jenom přežít do lvl70 by byl zázrak. Už jenom přežít moby v hospodě po pokecu s Leah :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Dark_Deamon » 16.07.2015, 20:06 hod.

Proto si myslím, že T7 by bylo fajn a bylo by to i reálné. Pamatuju, jak mi Mira říkal, že ke konci už bylo T6 celkem v pohodě. Myslím, že teď už by to tak v pohodě nebylo :) Nebo by to bylo aspoň o něco těžší.

Uživatelský avatar
SuperSheep
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SuperSheep#2120
Bydliště:Šlapanice
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od SuperSheep » 27.08.2015, 06:24 hod.

Zdarec, budem teda zkouset nejakou challenge na S4? Ze bych mel duvod to D3 zas na chvilu rozjet :)

rudi
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:rudisek #2111

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od rudi » 27.08.2015, 11:09 hod.

ja bych do neceho sel, ale jet opet jen cely pribeh na zas vyssi obtiznost bez moznosti vyuzit vseho, co na S4 je, mi prijde divny. A bez toho uz i tak T6 byl masakr... kdyby vyssi T7-10, tak pres enrage bosu by to bylo uz uplne brutus a fakt nehratelny.
Kdyby mohla byt aspon kostka mozna gemy, tak bych do toho sel na vyssi Torment, jenze to bez bounties a GR nebude.

Stery11
Fallen Shaman
Příspěvky:83

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Stery11 » 28.08.2015, 15:44 hod.

S Benym možná něco pojedeme, ale až od dalšího měsíce má státnice a pak uvidime jestli se něco rozjede, každopadně to je asi jediné co mě opět přitáhne k diablu na nějakou dobu :-) Kdyby jste to nějak vymysleli tak jsme pro každou špatnost :)

Míra:)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Marast » 30.08.2015, 12:39 hod.

Ja si od ctvrte sezony davam prozatim odstup prave kvuli moznosti hrat T challenge. Byl jsem hodne nateseny na spolupraci s Demonem, ale vzhledem k faktu, ze se bude stehovat do Praglu, jsem od zameru okamzite zacit upustil.
Pokud se nekdo k necemu dohoupe a bude chtit neco zkusit, tak at se mi klidne ozve do PMka a nasledne naplanujem program.
Vidim to tak, ze zari budu s nejvetsi pravdepodobnosti hrat jenom non-season postavy...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
SuperSheep
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SuperSheep#2120
Bydliště:Šlapanice
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od SuperSheep » 01.09.2015, 22:10 hod.

No koukal jsem, ze si do lvlu 70 stejne nemuzeme zapnout T7-10. Takze by to byla kopirka T6 challenge s pripadnym zapnutim vyssiho T az po 70ce.
Aby to melo cenu, musely by se vymyslet nejaky originalnejsi pravidla. Aby si to zachovalo ducha Challenge, ale nebylo to samy co minule. Nevim jestli se da neco takovyho pri soucasnym nastaveni/mechanice hry vymyslet.

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“