Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.

Hlasování: Myslíte si, že se podaří T6 only challenge dohrát?

ANO
12
52%
NE
11
48%
 
Celkem hlasů: 23

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:
Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Antabus » 13.04.2015, 15:56 hod.

Takže hlavní zprávy :

CAPTAIN DALTYN DOWN

CAIN HAS BEEN RESCUED

MIRA EAMON DOWN

New Tristram je celý můj :)


Bohužel si ho zatím můžu užívat jenom sám,tento progress byl krutě vykoupený krví, ale brzy přibudou spolubojovníci.


Přes víkend jsem neměl moc času, počasí bylo pro výzvu velmi nepřiznivé 8-) Přesto sem potěšený tím, že se zapojilo hodně lidí a tvrdě makali a umírali na své cestě za slávou. Komunitu momentálně tvoří 12 nephalems i po odstoupení Destyho. Je to více než jsem čekal a to ještě věřím, že některý z vás, co zatím váhají a pozorují nás z povzdálí zlákám :twisted: Pokud nostalgicky vzpomínáte na první inferno, tohle je výzva přesně pro vás.

Co musím zmínit je, že ač jsem sám nevěřil, bylo mi dokázáno, že melee postavy nejsou tak mrtvé, jak se zdály. Několik udatných se do nich pustilo a musím říct, že jim to jde mnohem lépe, než jsem si uměl představit.

Včera večer jsem musel zapracovat na udržení náskoku v ripech, a tak jsem zabil další WD, naštěstí to bylo čerstvé, záložní na 17lvlu. S tím na 4Olvlu z páteční pařby jsem se vydal spolu s Mirou(wiz) a SiremBennim(WD) do Adrias Hut. Po neskutečné bitvě v ledovém pekle jsem se zpět na povrch vrátil jenom já. Podělanej strachy, že potkám špatnou elitu v katedrále lvl 1 (ze které taky nelze utect) jsem vstoupil, proklestil si cestu a osvobodil CAINA. Potom hnaný touhou po kovářovi jsem se rozhodl ještě ubít jeho velmi frigidní ženu co si schovával radši ve sklepě. Musím říct, že takto zle mi ještě nikdy žádná žena zombice nezatopila, opět se totiž z lokace nedá utéct, a ty její flusance z ní lítaly mnohem častěji než by se mi líbilo a to sem ji fearoval a očarovával, co to šlo. Nepodceňte ji, jak sem ji podcenil já, fakt jsem rád, že jsem tam nezdechl,procnul sem u ní minimálně 3krát. Jdu zpracovat, co jsem natočil a hodím to sem.

DALTYN:



MIRA EAMON: (nečekaně těžká)
Naposledy upravil(a) Antabus dne 13.04.2015, 17:37 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
SuperSheep
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SuperSheep#2120
Bydliště:Šlapanice
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od SuperSheep » 13.04.2015, 17:22 hod.

Good job! Vidno ze zkusenosti se ukazaly. Je celkem tvrdy, ze spirit walk vychazi vetsinou az na kazdy druhy kolo frozenu a clovek se musi sakra rychle rozhodnout kam uhnout a jestli vypit potku.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.04.2015, 17:53 hod.

Antabus: Pěkná práce ;) Chvilkama to bylo fakt o trenky. Mrzí mě, že jsem včera nešel s váma, když jste měli jeden flek volnej :( Třeba příště :)

Jinak já poslední 2 dny zkouším jen DH a právě Kapitána. Testuju ho na lvl 14, ale je to podobný psycho, jako u tebe na videu. Já mám +/- 2700 life a Kapitán zhruba 120-125 litrů. Zatím jsem ho zkoušel 3x. Pokaždé se mi povedlo ho odlákat ke vchodu a ty jeho pohunky vykosit solo na druhém konci jeskyně. Ti na lvl 14 mají nějakých 10k life, což je brnkačka. Kapitán je pak ale jiná liga. Pro mě je konečná v okamžiku, kdy mi dojde Discipline => nemožnost spustit Smoke Screen :( Nejvíc jsem mu zatím ubral čtvrtinu life.

Pak mě ještě napadlo do lvl 70 a než by se nasbíral nějakej gear na přežití běhat furt dokola k prvnímu waypointu, ale asi by mi z toho brzo hráblo :D Nejdál jsem to takto solo s DH dotáhl na lvl 21. Pak ke mě naklusal jeden zombík, jednu mě flákl a IK bylo na světě :D
Taky jsem narazil na elitu Mortar + Fast. Frčel jsem přes půl mapy do města jak kdybych měl s*ač :green:

Co se týče úmrtí, tak jsem na tom zatím takto: DH 6x, Wiz 3x

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Antabus » 13.04.2015, 20:05 hod.

Aktualizoval jsem listinu tortured souls k 13.4.2015 21:00. RIPy byste mě museli hlásit, nebo to sem psát, jinak nemám šanci to ohlídat, čili tuhle statistiku ruším.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.04.2015, 00:14 hod.

Tak jsem i já s Wiz sejmul Kapitána. Staty jsem měl u něj zhruba takové:

Level: 42
Life: 27 800 + 4 138 (štít z pasivky Galvanizing Ward)
DPS: 5 000
Thoug: 85 700
Cold rez: 180

Souboj byl úplně v pohodě. Ani jednou se nekonal redscreen. Vlastně mě nestáhl ani pod polovinu life. Odlákal jsem si ho ke vchodu, na druhým konci jeskyně jsem vymlátil jeho doprovod a pak přišel na řadu on. Celý to trvalo tak 5 minut, i když měl nějakých 100M life. Drop :)

Pak jsem po urputném snad 10 minutovém boji zabil Miru. Díky Slow Time se to dalo ustát, ale naběhal jsem tam snad kilometr. Jeden její zásah byl za polovinu life.
Vrhl jsem se i do Weaping Hollow, kde jsem na hřbitově zapálil svůj třetí waypoint. Potom jsem prolezl 2 špatné krypty a na začátku té třetí ... :cry: Smrt Grotesque byla i mou smrtí.

Zatím mé maximum lvl 47

Jdu založit pátou Wiz :)

rudi
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:rudisek #2111

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od rudi » 14.04.2015, 08:13 hod.

Antabus sel se mnou znova kapitana a popravde, nebylo to tak brutalni, jak jsem cekal. Nicmene cca v pulce jeho life po asi 5min jsem si myslel, ze stojim uz mimo frozen a asi nestal a zabalil to.
Staty jsem mel podobny, jen trochu vic tough (100k) a mozna mensi dps a urco mensi cold rez.
Co se mi ale fakt nezda, ze si mel kapitana s 100m hp. My byli 2, diky Antabovi na lvl 45 a kapitan mel 16m hp.

Skoda ale ripu dal...

Co se tyce smrti, asi vedu :shock: Pohrbil jsem uz cca 6 wizen, 3 wd, 2 dh a minimalne dalsich 10 charu do lvl 6 o kterych nema cenu ani psat, bo chcipli uz u prvnich zombiku nebo v hospode ci prvnim najezdu na mesto :twisted: :twisted:

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Frozen » 14.04.2015, 12:48 hod.

Ahoj, docela rád by to zkusil, ale jaksi jsem už začal hrát S3... mam wizznu na lvlu 11... pokud by Vám to nevadilo... nic nemá, klidně ji smažu a craft mam na lvlu 3 (ale ten nepoužiju, dokud nezachráním kováře).... jestli se tam dostanu :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Antabus » 15.04.2015, 16:03 hod.

Seznam Tortured Souls aktualizovaný k 15.4.2015 17:00 hod.

Přibyli nám další dva challengeři, Frozen a Talis.

Výzvě momentálně vládne trojčlenná skupina Mira, Sirbenni a Zidy - parkují před SK a farmí výbavu na epický boj s ním. Mají moc dobře nakročeno jako první získat 70lvl a navíc celou výzvu dohrát, velmi dobrá parta.

Já jsem včera 3hodinovým sólem překonal weeping, prošel všechny tři krypty, zabil pět elit ač s některýma jsem bojoval i 20minut ( jailer affix suverénně nejhorší ) a nakonec získal to, po čem jsem tak prahnul, korunu, teleport a služby kováře 8-)

Daltyn dostal včera nakládačku od Sheepa - solo CRUS fight, moc pěkné. Moje doměnka, že tato výzva není pro melee, je myslím definitivně rozcupována.

Ti, kteří padli, opět nabývají na síle a chystají se na odvety 8-)

Toť tak stručné shrnutí událostí včerejšího dne

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Stanley » 15.04.2015, 16:47 hod.

Ač se neučastím, tak si reporty rad ctu. Fandím Vam.

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Jimmi » 16.04.2015, 17:41 hod.

Ja som vcera na debila pochoval WIZ level 40. Hral som s armadou a zabijali sme tu hlavnu matku...mal som viac damage a aj pasivku co dava tens hield ked nedostanes amage 5 sekund. Stali sme pri sebe a som si povedal ze ju nalakam nechs triela na druhu stranu a nie na armadu. Tak som sa snazil prebehnut cerz bublinu na druhu stranu.Dostal som pecu zobrala mi shield a polovicu zivota...uz som stlacal lahvicku a vtedy som dostald ruhu pecku.Armada prezil ale ja som za dobrotu skapal:) dnes rozbehnem asi dalsiu

Uživatelský avatar
LordBENN
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordBENN#2909

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od LordBENN » 16.04.2015, 20:13 hod.

No musím přiznat, že i ja včera pohřbíval wiznu na lvl33. Přiřítil se ke mě zombík a bylo po mě.... no spíš jsem jej ignoroval a neuvědomil jsem si že jsem dal 9 levelů a itemy na mě už nestačili, prostě mě ustlal jednou ránou. Screenshot ani davat nebudu. U sebe jsem měl peknej legendarní meč a solidní amulet, proto to šlo tak rychle. Hold snad se "trojka" dostane dál (teď je na lvl21).

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od dawemorraless » 16.04.2015, 20:18 hod.

Držim palce at to sfouknete taky rád čtu....kdyby byli nějaký videa bylo by to super :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Dark_Deamon » 16.04.2015, 20:41 hod.

Jimmi: Pak jsem hrál s Armadou já. Dolezlo se k tomu pošukovi, co hlídá portál a udělal z nás mletý. Nejprv sejmul Armadu a mě asi o 30 sec pozdějc. Nejvíc mě na tom štve, že jsem tam nechal kolegu skapat solo na druhým koncu mapy :( Situace byla pro mě ale kritická. Byl jsem v redscreenu a flašku na cooldownu (asi 25 sec). Když už jsem byl jakž takž ready a dobíhal jsem k boji, tak Armada umřel :( Pak ten duch udělal rychlej proces i se mnou. Zlatej Kapitán.

S Wizem je to složitější z jednoho důvodu a to je, že pasivka na life je až od lvl 60. Do té doby je pravděpodobnost úmrtí velmi vysoká. Já už takhle jedu 12. čarodějku. Momentálně jsem na tom ale nejlíp, jelikož jsem dosáhl lvl 50.

Jinak 3 lidi mají za sebou už SK a frčijou si paragony. Momentálně mají tuším PL 18.

Zidy
Fallen Shaman
Příspěvky:77
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zidy#2293

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Zidy » 17.04.2015, 12:12 hod.

Zdravím Vás všecky !
Když máte rádi reporty, tak Vám jeden krátký napíšu, o naší cestě na 70 lvl.

Úvodem zmíním, že níže popsaní aktéři jsou SirBenni - Beny, náš silný Witch Doctor, dále Míra - Míra, udatný a nebojácný Wizzard a v neposldní řadě já - Zidy, Crusader co se snima veze na, zatím, vítězné vlně.

Začli jsme hrát zhruba toho pondělí. Nejdřívě mě Beny pomohl se dostat na nějaký level, kdy bych byl schopnen používat ranged spelly - 11 lvl. Ze začátku se to celkem hodně vleklo, zombík nás dal skoro na ránu, takže nic moc. Ale po padnutí levelu 18, kdy se mě otevřela runa na Shield Glaru, tak to šlo o něco líp. Na 22 levelu se k nám přidal čarodejbijec Míra. Než jsme se nadáli, měli jsme level 30, který byl zlomový pro Benyho - jeho immortal pasivka je prostě úžo-žůžo. To nás podněcovalo k diskuzi, kdy jít na tu mrazivou bi*ch Miru. Dospěli jsme k názoru, že čím dřív tím líp, tak jsme se na ni na levelu 32 vydali. K našemu překvapení to šlo celkem hladce, žádný red screen, žádná pasivka u Benyho, vše OK. Tak jsme se vydali dál. Levely šly pořád rychle, enemy byly pořád silnější, ale to nás nezastavilo! V jednu chvíli jsme se museli vyhýbat elitkám, protože třeba takový jail automaticky spustil Benymu pasivku. Ale nějakou jsme sem tam i tak zabili, samozřejmě díky našemu umu a skvělému co-op! Blížil se okamžik, kdy jsme měli jít na Skeleton Kinga. Byli jsme na levelu 61 a opět přišla na řadu diskuze, kdy na něho jít. Opět jsme se shodli, že na něj vlítnem teďka a pořádně mu to nandáme. Nebudu Vám nic nalhávat, šli jsme to trochu otestovat s jednou postavou na SC, konkrétně s WD. Chvíli jsme dropovali věci z truhel, něco jsme nakoupili u obchodníků a s levelem 62 jsme se k němu dostali. Byl to boj face to face, ale snažili jsme se o co nejlepší poziční a co-op hru, hlavně aby se u nás neroztočil. Vše se podařilo a SK zdolali celkem hladce. No, potom jsme doexpili 70 level, cestou jsme sebou vzali jednu pavoučí královnu a nyní se nacházíme před questem Find the Khazra Staff. Chodíme do krypt, kde hledáme elity. Snažíme se zabít každou, kterou potkáme, ač někdy to nejde a zbaběle utečeme. Doufáme v nějaký dobrý drop, který zatím nepřichází, ale my nepřestáváme věřit!

To je asi zatím tak vše, co se událo. Co se týče krizových situací, tak těch nastalo minimálně. Asi ta nejkrizovější potkala mě a Benyho, kdy jsme zapomněli, že jsme dali novou hru, šli jsme do 3. patra katedrály, potkali jsme nepěkné elity, před kterýma jsme utekli do 2. patra, kde byli hned u vchodu další elity. Díky bohu jsme utekli a stihli jsme port, jinak si myslím, že by nám dali rychle KO.

Když se opět někam posuneme, nebo nám padne něco fakt cool, tak to sem postnu, ať se o to s Vámi podělím, a i ostatní hráči mají motivaci tuto výzvu hrát i nadále!

GL & HF všem následovníkům

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Antabus » 17.04.2015, 15:48 hod.

Děkujem za info Zidy.

AKtualizovaná LISTINA TORTURED SOULS k 17.4.2015 16:30.


Já se včera spojil se Supersheepem a prošli jsme za dvě hodiny katedrálu lvl 2, katedrálu lvl 3, pekelné elitky ubili,procl jsem asi 20krát :lol: nakonec zabili Jondara. Více už jsem nestihli. Dneska plánuji pokračovat až před SK a jelikož se DARKDEAMON prosoloval s wiznou na 60lvl, věřím, že dál budem pokračovat už ve třech.

Můžu přiložit video mého sóla na questu Shattered Crown, je to silně setříhané, nebojte se 3hodinové nudy:


Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.04.2015, 10:43 hod.

S radostí musím oznámit, že se moje DH dostalo na lvl 70 :) Vlastně je to tuším jediné DH, které kdo hraje.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Ride » 19.04.2015, 14:33 hod.

Krasna prace Demone :-)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Antabus » 19.04.2015, 18:43 hod.

Aktualizovaná LISTINA TORTURED SOULS K 19.4.2015 19:00 hod.

8 z nás nyní vlastní postavu na 70lvl, jako poslední jsem se k této elitní skupině přidal já a to i přesto, že jsem od poslední akutalizace na to sedl po antabusovku, vynaložil maximální úsilí a odehral sem za těch 50 hodin 25,5h v diablu :) :) Jako motor fungovaly moje neúspěchy, kdy jsem napřed vlastní chybou přišel o WD 64lvl na elitě (náhráno 15,5h), stejný den jsem se vrhl na svou rozdělanou WIZZ a na 65lvl (10,5 hod) jsem dostal lag který její krásný život dobrodruha ukončil.

Vedoucí parta parkuje před Butcherem a postupně nabírá na síle. My ostatní jsme zatím dále než za Jondara nedostali.

Zmíním barbarskou stopu v naší výzvě; Armada je první barbar, co zabil Daltyna, Miru Eamon a dokázal získat kováře a teleport, bohužel na stejném questu při pomáhání Rudiskovi dostal lag a padl v bitvě. Budiž to však inspirací ostatním, kteří si dosud barbara považovali za nehratelného.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.04.2015, 13:50 hod.

Takže moje už celkem slušné DH je v řiti. Vyskočil mi nějakej error, vyhodilo mě to ze hry a když jsem se připojil, tak už byla holka průhledná. V kolonce "slain by" je uveden obyč Skeleton :shock: :ble: V době erroru jsem kolem sebe nikoho neviděl...Asi pozdrav z Kalifornie :roll:

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Zaljan » 22.04.2015, 21:38 hod.

nejak to nedava casove :( ale RIPu uz mam asi 20 :D

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“