Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.

Hlasování: Myslíte si, že se podaří T6 only challenge dohrát?

ANO
12
52%
NE
11
48%
 
Celkem hlasů: 23

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:
Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Antabus » 04.05.2015, 15:55 hod.

Aktualizovaná Listina TORTURED SOULS k 4.5.2015 16:00 hod.

Mira, Benni a Zidy jsou oficiálně korunování králi výzvy, protože se jim podařilo ji čestně dokončit jako první a to už jim nikdo nesebere a hrdě si to mohou psát do životopisu :D


Mě se včera podařilo zatím asi jako poslednímu skolit Butchera, a to v doprovodu Armady a Zaljana,kteří už ho šli tak 3krát :D , rutinéři.


WD OSMIČKA je už silné, při dobývání dalších questů v a2 a skolení Magdy padl zuni off hand, takže jsem získal velmi cenný 2item bonus na neumírání fetishů z fetish army, což mě ještě vylepšilo.

Dneska bychom se měli pokusit akt dvě dohrát.

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Tomovous » 04.05.2015, 17:59 hod.

Pěkné videjko, čekal jsem větší bitvu, ale vy jste ho uklovali děsně rychle :) Tak GL ve 2. aktu!!

Já jsem si splnil první důležitý quest a to capt. Daltyna s WDčkem - naboostoval jsem si životy a cold rez, jak to na 36. lvl šlo a nakonec jsem zjistil, že jsem mohl i klidně dát méně vit a více dps, páč pasivka nic a životy neklesly pod polovinu. Cain zachráněn asi ve 2 ráno, takže zbývá paní Kovářová a bude to doma (skoro) :D :D
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.05.2015, 18:45 hod.

Já včera chvilku hrál s Armadou. Našlo se vše potřebné pro Kulleho, pak jsme ho zabili a zbýval jen Belial. Armada chtěl ještě pošetřit síly. Já jsem říkal, že když už mu stojím před vchodem, tak na něj vlítnu. No...chyba lávky. Po 3 minutách začala ta pravá sranda. Všude rozhazoval ten zelenej sajrajt, že jsem neměl šanci útočit ale jen jsem se vyhýbal dalším a dalším výbuchům. Nakonec mě vydusil jak rejži. Sebral jsem mu asi 20% life, takže celkem trapas. Měl jsem 890k life, 15M thoug a 830k profile dps.

Tímto pro mě T6 challange končí, protože rozjíždět DH zase od nuly se mi už opravdu nechce. Všichni jsou už kilometr předemnou, takže solo hraní by mi zabralo tunu času, kterýho mám a budu mít velmi pomálu.

Každopádně Antabus(ovi) velký dík za tuto "srandu" :) Opravdu mě to bavilo a doporučil bych to každýmu, koho tak nějak nebaví po 3 dnech od startu Sezony dávat T6 s prstem v nose. Tady je člověk rád za každej novej drop, kterej člověka boostne, za každej novej wp, za každou zabitou elitu :) Je to jinej rozměr hraní. Člověk taky pochopí, jak přítomnost Kadaly totálně ku*vý celou hru. Teda...pochopijou to ti, kteří si neleští bambus, že mají PL 6845 :D Tady se prostě člověk musí spolehnout na starej dobrej drop :)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Antabus » 05.05.2015, 21:46 hod.

Démone RIP - tvá stopa ve výzvě je nesmazatelná a díky za slova uznání, musím říct, že t6 only byla a stále je parádní zábava, pro všechny znuděné klasickou hrou můžu taky jenom vřele doporučit, tohle vás ještě může na nějaký čas k diablu přikovat. Horší je, že jak dohrajete tohle, už vám přijde klasická hra úplně zbytečná.


Nescházím se teď příliš s klukama v čase, kdy můžu hrát a proto jsem měl v plánu dojít A2 sólo, nakonec se ke mě přidal RUDISEK, Kulleho jsem si natrénoval sám před začátkem dnešního hraní se svým obyč HC WD a věděl jsem, že ho zabiju a pomstím tak více než rok starou vraždu, který se tohle čuně dopustilo na naší trojici v No AH mp10 only výzvě. Ale Belial byla velká neznámá, i tak jsem ho chtěl rozhodně jít. Jak to dopadlo sledujte na videích:

ZOLTUN KULLE :



BELIAL :


Uživatelský avatar
LordBENN
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordBENN#2909

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od LordBENN » 05.05.2015, 22:30 hod.

Dark_Daemone dostal jsi se aspoň o kus dál. Mě před chvilkou usmažil Zultan zřejmě na enrage, protože damage nedával skoro žádnou, pak jeden jeho port a procla pasivka. To jsem se odportoval a dal lahev a druhý jeho port byl IK. No škoda chybělo mu 200M z 1.8G jeho života.

http://www.lit.cz/BENN2/Screenshot019.jpg

Ono od Magdy jsem šel sólo a některé elitky byly celkem dost nepříjemný, ale furt to šlo. Na Kuleho jsem šel s dmg kolem 660k a obranou 25M (stojící), regen kolem 1.8M. Bohužel enrage jsem od něho neočekával a celkem jsem si s ním pohrával a pak si pohrál on...

Ale nutno uznat, že to je jiný druh zábavy než rychlostní běhy v riftech. Obzvláště hutný začátek do lvl70 :D

No zřejmě mě to nedá a založím 4. postavu, která se dostane k cíli. Uvidím podle času. Jinak další skupině co se dostala do A3 přeju mnoho zdaru, už to máte na dosah :).

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Antabus » 06.05.2015, 14:16 hod.

LordBENN : sakra to je škoda, je to jasné, složil tě enrage - přesně takto to vypadá, z ničeho nic dává mnohonásobně vyšší dmg.

Enrage naskočí zpravidla po 3 nebo u některých bossů více minutách:
Butcher, kulle, belial, gnom, siegebreaker, rakanoth. U každého bosse se projevuje různě, například hořící podlaha u butchera ještě neznámená konec, smrad gnoma či silný reflect u siege se dají, ale u těch dvou v a2 je jejich enrage hodně destruktivní. Je to dávný relikt minulosti, kdy se blizz snažil lidem co nejvíce ztížit přechod do a3, kde padaly ty nejlepší items (63lvl)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.05.2015, 17:59 hod.

LordBENN: RIP :(

Antabus: Gratulace k dokončení A2...i Rudimu samozřejmě :) Ten už si s těma Wiznama taky vytrpěl dost.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Ride » 06.05.2015, 19:29 hod.

Skoda zes to zabalil Demone, ale chapu to.

Ono krome tohodle momentalne nema D3 co nabidnout, coz je skoda. 1 novy set a upravenejch par veci? Po 2 tydnech stejna nuda.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.05.2015, 19:45 hod.

Nemám toho nahranýho jako spousta z vás. V létě to bude teprve rok, co do toho mlátím, ale za posledních pár patchů jsem vypozoroval, že to to jsou vlastně změny - nezměny. Nuda se z toho stává hlavně proto, že jsou hratelný tak 2 buildy...některé postavy mají dokonce 3 :shock: Potenciál ta hra má velkej, bohužel do toho dělaj špatní lidi. Je to škoda :(

Každopádně další sezónu určitě pojedu to stejné, protože toto mě baví :)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Antabus » 06.05.2015, 20:18 hod.

Aktualizovaná listina TORTURED SOULS k 6.5.2015 21:00 hod.

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Antabus » 07.05.2015, 10:02 hod.

SIEGEBREAKER :


Nejhorší okamžik sólo jízdy jsem v tom rozrušení nenatočil celý - AZMODAN :




Tenhle boss je nebezpečný, Mira mě před ním varoval a tak jsem si ho napřed natrénoval s NS HC WDčkem a vyladil strategii, dosud nejdelší BOSS FIGHT - ISKATU :


Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Antabus » 08.05.2015, 17:05 hod.

Aktualizace k 8.5.2015 17:00 hod.



Mission impossible - DONE !!!



Pokračoval jsem dále sólo, Rakanoth nebo Diablo byli velmi nudní a ač je mámnatočené, dávat to sem nebudu. Zábavu však nabídli bossové pátého aktu, kteří jsou dobře udělaní a souboj nima nabídne adrenalin - blizz by měl ještě přepracovat ty staré, pár změn sice proběhlo, ale stále je to slabotka.

Na URZAELA jsem vlezl zcela naostro a musím říct, že to bylo fakt horký 8-) :



Adriu jsem taky riskl a vlítl na ni, nakonec sem si to dobře pohlídal a naštěstí krizovky nanabídla. No a zbýval Boss Bossů - na toho jsem se tak cca 2 hodky připravoval než jsem se odvážil vstoupit:



Bez tý přípravy bych to nejspíš nedal, Malthael je opravdu těžkej boss, což je moc dobře. Navíc já jsem odmítl se věnovat nějakýmu bezednýmu farmení itemů (to se neshoduje s mou filosofií pojetí challenge) a tak s 30 hodinama na 70lvlu, s 5 žlutéjma na sobě, zahnědlýma trenkama už od Urzaela, jsem ho udolal. Chybu jsem vyrobil naštěstí až na konci toho 10minutovýho fightu, kdy jsem zbytečně vyplýtval SW a ten mi chyběl na ty jeho ohnivý křídla, to už však mu zbývalo míň jak 5% life. Od progressu a3, a4, a5 mi nic dobrého nepadlo, jen surky na vylepšování stávajícího gearu, poslední dobrý drop byl z Magdy - a to ten zuni offhand, který byl pravda dost cenný pro mě.

UÁÁÁÁ euforieee a dlouuuhá odpočinek od Diabla.

Uživatelský avatar
Bombato
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bombator#2760

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Bombato » 08.05.2015, 19:45 hod.

Gratuluji.Skoda,ze nemam tolik volneho casu si takhle D3 uzit.Respekt

Uživatelský avatar
SuperSheep
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SuperSheep#2120
Bydliště:Šlapanice
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od SuperSheep » 09.05.2015, 11:24 hod.

Haha, tak to byl drsný 'cheat' v 7:51, baňka úplně prázdná :D
Každopádně GJ a congratz tobě i předchozí úspěšné partě!

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Zaljan » 09.05.2015, 16:47 hod.

antabus: CG

jinak my s Armou jsme ted zaparkovali pred Maltou, ale asi jeste trochu pofarmime :)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Antabus » 09.05.2015, 20:03 hod.

sheep:
no dostal sem hit za 861K life, a měl sem myslím 913K, takže to bylo fakt těsný, ale počítal sem s tím, neměl SW a vědel sem, že mě křídla trefí, že mi vemou až tak moc mě překvapilo, naštěstí sem se nestihl ani leknout :D Napodruhé to už díky tomu *uraskému mráčku u health shrine nevyšlo.

zaljan:

spíš potrénujte ten fight NS postavama, farmení myslím pokud jste došli až sem (a co sem koukal maš lepší věci než sem měl já , např ten luxusní SOJ) už vám moc nepomůže. Je třeba vzít v potaz fakt, že Malta nemá enrage a není potřeba tedy spěchat s jeho zabitím, spíš je potřeba přežít a u toho do něj řezat když to jde:)

rudi
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:rudisek #2111

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od rudi » 09.05.2015, 21:16 hod.

ja od A5 holt pojedu sam, kdyz Armada se Zaljanem sli dal. Odpoledne padl Urzael - celkem nudnej fight. Nic mi neudelal, jen to trvalo dlouho. Nasleduje asi Adria a pak Malthael... teda jestli se tam vubec dostanu a nechcipnu nekde po ceste.

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Zaljan » 10.05.2015, 10:09 hod.

antabus: no bohuzel nemam zuni na neumirajici FA, coz bude hodne znat... fetishove z pasivky jsou u single targetu dost marny :( takze premyslim o tom, ze tam vlitnu jako papirak s max DPS a budu spolehat na to, ze padne rychle (se studnama muzu hazet totemy skoro kontinualne, diky wristum)

rudi: nas jeste dohonis anebo to projdeme klidne znova, i kdyz ja budu hrat nejdriv v po vecer, dneska jedu sluzebne na slovensko

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Antabus » 10.05.2015, 10:13 hod.

Jj, tak fetishové jsou dobří, ale jsou i jiné buildy, co dělají dmg a ty mužeš běhat a soustředit se na kitování. Ať zvolíte jakkoukoliv strategii, držím palce.

rudi
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:rudisek #2111

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od rudi » 10.05.2015, 13:01 hod.

Sel jsem dal a Adria padla jak nic - uplne neskodna. Pak uz stal v ceste jen Malthael. Bud jsem mel stesti nebo nevim ani jak, ale neudelal mi skoro nic. Nejvic mi dala pokourit 2.faze s exorcistama, zbytek uz byla pohoda. Urco to bylo tim, ze jsem mel nafarmeno oproti ostatnim o moc vic a itemy byly moc fajn.

Dekuji za tuto vyzvu a Antabusovi taky, ze me "prekecal" si uzit Malthaela solo 8-)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“