Graveyard

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Sirius
Fallen Shaman
Příspěvky:79
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sirius#2877
Bydliště:Šlofíkov
Re: Graveyard

Příspěvek od Sirius » 21.09.2013, 18:12 hod.

Doufám že na každý PKčko jednou dojde a zdechnou... Jakkoliv ale aby tam věci pochcípali. Absolutně nerozumím proč to dělají, co z toho mají. Lituju ty lidi který takhle zemřou. Už jsem přemýšlel že si udělám nějakýho barbara prodám vše co mám a udělám nějakýho kterej to ustojí a budu ty hry hledat a zabíjet jim to... Blizzard by mohl zavést že když někdo pošle nahrávku kde je PK tak ho pernamentně zabanují. Nebo mu aspon zabijí postavu:-D To by bylo ještě lepší:-D tak všem R.I.P

LordKiller
Adviser
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Graveyard

Příspěvek od LordKiller » 21.09.2013, 18:46 hod.

tak to byla moje blbost že jo :D já tam hlavně ani jít nechtěl, já viděl, že prasí elity a prostě sem se parádně uklik :D

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Graveyard

Příspěvek od Kolmen1 » 22.09.2013, 18:03 hod.

MP4 Agony 2 Fast run...paragon 95, vim že měli waller, plague, freez...bylo to dost rychli, pasivka procla a já byl stále zavřenej ve zdi u zdi...nemohl jsem se ani hnout a samozřejmě SW na CD :-( njn co se dá dělat, mohl to bejt druhej paragon 100 na HC...nahráno cca 120h..nejvíc mě štvou ty crafty a gemy :-(

Jako dalšího jsem použil WD co jsem s nim jel Mp 10 no AH, takže tam nebude odpovidajici cas..narval jsem do nej cca 300Mio...mam 100k dps ale jen 58k HP, bude to chtit rychle dojet nejaky paragony, ať se to trochu zvedne :-) Drzte palce ať se to teď povede :D

Jinak upřímě se modlim, aby do paragonu 2.0 započítali i expy z mrtvolek...všude se o tom mluví, ale potvrzený ofiko to ještě není, tak uvidíme...
GL všem ;)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 22.09.2013, 18:12 hod.

Rip kamo, to je hafo skoda.:-/

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Oryctes
Quill Rat
Příspěvky:26
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Oryctes#2434

Re: Graveyard

Příspěvek od Oryctes » 23.09.2013, 06:49 hod.

Posielam kvety Kolmene
nemaluj čerta na stenu!

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Graveyard

Příspěvek od KryOn » 23.09.2013, 06:51 hod.

RIP Kolmene
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Gladiator91 » 23.09.2013, 07:10 hod.

Tak další postava pod drnem :D včera run s Ogim a Lucem na MP4 ve FoM, celkem pohoda, archonem smažím s Lucem všechno co nám jde pod ruku a najednou na mumblu Ogi hlásí: Elita a frozen, bacha. Bohužel mi spadl archon tak si říkám, že se budu držet dál. Najednou sem u sebe měl 3 čokly s firechainem a hnedle sem měl půlku life, zdrhám teleportem, ale čoklové jsou fast, takže už je zase mám za zadkem, dostávám hit a life padá dolů a glob žádnej. Do mumblu řvu, že zdrhám do díry, Ogi nabíhá několik vteřin za mnou. Smůla je mé druhé jméno, protože hned u vchodu je dalších 10 psů, takže pasivka procla a já musel ven. Špatný na tom bylo to, že Ogi hned běžel za mnou a jen co do díry vběhl tak já vylezl. Venku opět banda psů a teleport už je ready, portím se pryč, ale prostě s tím fast jim nejde zdrhnout, už jsem červenej a na teleport mi chybí asi tak 2-3 vteřiny, řikám si, že jakmile naběhne vlítnu do něj, hodím blast port a něco z dálky upálim a healnu se. Bohužel čokl byl rychlejší a Destroyer padá k zemi. Byla to škoda a smůla zároveň, protože za celou tu dobu jsem nenašel jedinej blbej healt globe :-/ tak už mám teď jenom monka a čerstvý WD :D
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Graveyard

Příspěvek od ViolatorCZ » 23.09.2013, 07:40 hod.

To Kolmen: RIP kámo, tak krásně jsme si to poslední dny dávali a 100 byla na dosah. Pěkně mě to sebralo. Hlavu vzhůru a jedeme dál. Druhé kilo udělámem, uvidíš.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ogo
Wraith
Příspěvky:116
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:OgoCz#2171

Příspěvek od Ogo » 23.09.2013, 11:10 hod.

To Kolmen: RIP chlape, ja vim jaky to je tak kousek pred cilem :( RIP sem barba na 96 PL :(
To Gladiator:RIp kamo, tvl, no, taky sem se trochu zapotil, ty frozeny byly vsude a ty maly smejdy neslo ani poradne zasahnout :(

Xiaomi Mi2S

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Gladiator91 » 23.09.2013, 12:22 hod.

Ale tak co, neudelas nic a spatna konstelace byla proti nam :-/ jeden glob by stacil abych se dostal k tobe Ogi a verim, ze bys me zachranil...ale tak asi to tak melo byt.
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 26.09.2013, 11:13 hod.

dnes je to přesně 77 dní co mi umřela poslední postava, tak snad se mi dnes nepoštěstí něco pohřbít :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
neferty
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Bydliště:L.A.
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od neferty » 29.09.2013, 08:57 hod.

No tak bych taky asi měl obas přispět do svého tématu :D

DH PL 12, protahoval jsem kámoše na inferno přes beliala (mp0) a dostal jsem naprosto nepochopitelně prakticky instant posledním výbuchem...zůstal jsem jen sedět s otevřenou pusou... :shock: Ten DH zas takovej papír nebyl a o to mě to víc mrzí :(
nevím, co sem napsat

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Graveyard

Příspěvek od Ragnarok » 29.09.2013, 20:13 hod.

Tak jsem opet zemrel pred branou inferna. Monk 59 level. Az me opusti nasranost z vlastni blbosti (vzdy postavu pohrbim kolem 50-60 levelu), tak se do toho znovu pustim :)

Je zde nekdo, kdo by mi za nejakou uplatu pomohl progress do inferna? Priznam se, ze znovu cele probihat uz me trosku nebavi :)
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Graveyard

Příspěvek od Kolmen1 » 29.09.2013, 21:47 hod.

Ragnarok: RIP chlape. Určitě když napíšeš ve hře tak tě na to inferno protáhnu pokud bude čas a nálada. Napiš co jedes za char a já pokud do tý doby dropnu něco použitelnýho, tak ti to schovám. Ale bylo by dobrý kdyby jsi se prokousal tak na 20lvl...do toho levlu to nema cenu protahovat...idealni by bylo lvl 25 at pak jen kuchnem bosse a jde se na NM.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Graveyard

Příspěvek od Fru-fru » 30.09.2013, 17:44 hod.

Dnes v 18:30 Mončičačka lvl 56 na DC. Za původce DC považuji svoji wifi:-(... Žádná velká událost, ale mrzí mě to, protože to je už podruhé, naposledy mě to odradilo od HC na 1 rok...Obě postavy jsem expil pomalu, po 1,5h denně bez velkých boostů. Jedna postava asi 26 h a druhá 28h... mno nic, čas zase zanevřít na HC. Tak za rok pánové... Kuji za pozornost.
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 30.09.2013, 17:46 hod.

RIP Kamo, když bys potřeboval a byl cas, tak protahnem.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 30.09.2013, 22:31 hod.

Wizz pl9, ale tak nějak jsem ho začínal mít rád .... 1m ehp, 123k dps, LS... a na mp3 jsem dostal 20s lag přímo v desecratoru. To jsem ještě chvilku předtím zkoušel jestli ustojim mp3 pokud dostanu dc v menší skupince... v pohodě... ale stát v desecratoru to jsem vážně nezkoušel.... chjo.
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Graveyard

Příspěvek od Darkness » 30.09.2013, 23:34 hod.

RIP

stat v desecratoru nedoporuceje 9 z 10 wizardu :) to je sakra smula :(
Naposledy upravil(a) Darkness dne 30.09.2013, 23:35 hod., celkem upraveno 1 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Graveyard

Příspěvek od HELLERcz » 30.09.2013, 23:35 hod.

RIP :/ snad tě to neodradí a budeš to zkoušet znova a pomstíš se :)
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Graveyard

Příspěvek od hulkxxxl » 01.10.2013, 07:24 hod.

kua RIP, škoda dobře jsme to včera kosili.... taky jedu na wifi, mám dc 3x za večer fakt hnus... tak zase znova HC je prostě závislost..
Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“