Graveyard

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837
Re: Graveyard

Příspěvek od mdmT » 22.05.2014, 13:00 hod.

... ale tak jasně že barbaři umí taky udělat pěknou paseku, jen si myslím, že to prostě v party hře není jejich hlavní úkol:-) ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Graveyard

Příspěvek od hulkxxxl » 22.05.2014, 13:44 hod.

RIP, na barbovi mám asi 30m toughness a používám warcry s runou na regen a zároveň ip, pasivky taky komplet na obranu, a pro jistotu i barbaří pasivku pod 30% HP redukce dmg o 50% je prostě paráda to máš jako zapnutý ignore pain a měl by jsi regenem uhealovat už snad cokoliv

jinak na t4+ bez štítu nejdu, ikdyž to člověka láká že místo critů za 6m dávám 10 ale pomaleji dál zajdeš

btw firechainy pro barba považuju za to nejhorší co je, hlavně když ne to nějakej větší pak a ty tym skočíš mezi ně tak ti nenakládá jen jeden řetěz ale máš tam třeba 3 co se kříží, takže nakládají fakt brutálně

PS: ip je myšleno pasivka inspiring presence a ne ignore pain co je na opasku
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 22.05.2014, 13:53 hod.

Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Graveyard

Příspěvek od mdmT » 22.05.2014, 13:55 hod.

... ani jsem nevěděl, že je takovej amulet i na fire, myslel jsem, že je jen arcane :-) ...

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Graveyard

Příspěvek od Zaljan » 22.05.2014, 14:02 hod.

I na poison ;-)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Graveyard

Příspěvek od hulkxxxl » 22.05.2014, 14:03 hod.

je na fire a i na poison (ten mám), ale jako vždy když nejsou pořádný staty je to k ničemu, jasně kdo holduje swapu ať jde dotoho
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Graveyard

Příspěvek od Kubizek » 22.05.2014, 15:20 hod.

hulk: pasivka je dobrá, budu používat. jinak jsem měl samozřejmě superstition, ip (presence), a jednu na armor, poslední na dmg - určitě zbytečně, uznávám.

taky uznávám, že od T5 by měl mít barbar asi threatening shout a měl by se snažit tankovat, ale neshodneme se, pánové, v tom, že barbar by měl být tank už od T4 - pokud to tak někdo myslel. Je to vyhazování potenciálu oknem, který má jako damage dealer v případě skokana a možná i v případě, že má na sobě raekor - zatím jsem nezkoušel, takže nemůžu posoudit. Na T4 to bez tanka v dobré partě jde také velmi dobře. šel jsem několik T4 riftů v sestavě barbar - s kopím - damage dealer, 1x crusader, 1x wizz a 1x wd a byly to hrozný bomby a nikdo si nestěžoval, naopak. myslím si, že když poladím toughness někam k 30m, tak není problém. Pokud by si někdo myslel, že třeba neumím používat leap, tak umím, ale jak jsem psal, podcenil jsem situaci a nezareagoval adekvátně. Kdybych věděl, co mi to udělá, tak udělám 2x leap do elity a 1x leap pryč - což zvládne i cvičená opice :-)

Příště rozhodně diamanty ve všech armor slotech, pasivka je super, tu si dám taky a shield asi taky...uvidím podle tough. Pokud udělám 30m bez něj, tak ho nebudu brát do T4 za každou cenu. Od T5 ale bez shieldu nedám ani ránu.

amulet je pěkný, nějaký takový mi chyběl do toho, aby byl barb dokonalý.

@Leo: to máš pravdu, ohřál jsem se tam jen asi 5 minut, možná 10? :{ ale zase dáme, jen musím něco schopného postavit...
Obrázek

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Gladiator91 » 22.05.2014, 17:33 hod.

Kuki10 píše:Gladi dmg 1,1m?:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

No vím, že to stojí za starou bačkoru, ale tak aspoň mám vysavač na průsery :-) když jedu normál tak T3 s klukama tak je dmg 1,4m a toughness je cca 27mio :-)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 22.05.2014, 17:41 hod.

Tvle já takovej dmg snad neměl.:-D
Pokud počítáme co se ukazuje ingame a o toughness ani nemluvim.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Gladiator91 » 22.05.2014, 19:53 hod.

Ne? A to mám jeden z nejmenších dmg z klanu, kluci mají i víc. Těch 40mega tough je ale ultimátně moc, nicméně na T6 se to docela hodí :-)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 22.05.2014, 20:29 hod.

Koukam na profil a mas nejakej 766.
Tys to myslel s buffama, tak to su pak v klidu.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Graveyard

Příspěvek od Zaljan » 22.05.2014, 23:31 hod.

S dmg je to divny... papirove jsem nemel nikdy pres 1m, ale fakticky jsem mival v nekterych riftech prumerny dps i kolem 80m, takze... to same thoug... papirove 7, ale po jednom vlastnim buffu hned 13... a BT set to nezohledni, amu na imunity taky ne...

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Gladiator91 » 23.05.2014, 06:49 hod.

Jo jasný :-) sry sem zapomněl napsat, že nabufflej :-) ono ani tak moc nejde o ty čísla, ale spíš o to jak rychle to dokážeš kosit.
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 23.05.2014, 07:51 hod.

Tak pokud tam mas ele dmg a dmg do elit tak ses v klidu.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Azazel_cz
Fallen Shaman
Příspěvky:56
BattleTag:Azazel#2395

Re: Graveyard

Příspěvek od Azazel_cz » 23.05.2014, 18:13 hod.

Tak a moje wizz Frndička to má za sebou... Lvl 70 (nedožitých 62 hodin) mi dneska při lagu umřela zabitím nějakýho bílýho moba na torm 1 v riftu. Jsem to ale chuj a mám po lahvičce :))))

PS: tady je její náhrobek :) http://eu.battle.net/d3/en/profile/Azaz ... o/37112052

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Graveyard

Příspěvek od casperdeluxe » 31.05.2014, 16:49 hod.

Taky mám po srandě. Rift T2. Poslední boss. Hodil na mě z nebe ty šutry a byl jsem perma stunn. Jen jsem se koukal nak to jede dolu.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/casp ... o/35917830

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Graveyard

Příspěvek od Slw » 01.06.2014, 10:08 hod.

ani radši nebudu vzpomínat co jsem po 240h udělal s Fifi...
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Graveyard

Příspěvek od An7yk » 02.06.2014, 09:24 hod.

Tak to RIP no, a co jsi udělal? Poděl se, nejlépe přidejte screen smrti, ukládají se autmaticky v dokumentech ve složce s Diablem 3.

Jinak když už jsme tady na hřibtově, možná někdo znáte rift it forward nebo jak se to píše, i tam se chcípá, i když lidi chodí jen na rift guardiany.
Byl jsem včera světkem smrti jednoho DHčka, zabíjeli jsem Zoltana a když už byl Zoltan mrtvej a lidi portili domů, tak se tam točili tornáda no a jedno DHčko to nějak nerozdejchalo. Byl to myslim T3 nebo T4, koukal jsem mu na profil, měl chudák 140 hodin myslim, 900k dmg na profilu a jen 4 mega toughness ( unbuffed samozřejmně ).

V té samé skupině lidí byl ještě witch doctor, kterýmu taky naložilo posmrtné tornádo od Zoltana a kleslo mu to fakt hodne hodně dolů... jsem mu psal, že taky málem ripnul a on s úsměvem na rtech že né, že v pohodě, že mu procnula passivka :D to já považuju už za smrt skoro ...

A pak ještě jedno DHčko skoro RIP,ale to asi založim na to další vlákno, myslim že by to mohlo bejt dobré a zábavné :D

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Graveyard

Příspěvek od hulkxxxl » 02.06.2014, 09:38 hod.

RIP, některí bosové hlavně ten co skáče dokážou docela zavařit škoda pěkného gearu
Obrázek Obrázek

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Graveyard

Příspěvek od casperdeluxe » 03.06.2014, 14:02 hod.

JJ přeně. Ten co skáče. To byl přesně on. Perma stun. 150 hodin v riti. Screen dodam jak dorazím dom.

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“