Graveyard

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872
Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 29.07.2015, 17:42 hod.

Bohužel je to tak, člověk se v klidu v koutku portí pryč, najednou mu hodí "bombičku" na hlavu a už frčí na pasivce - pak už zbývá jen pobíhat a modlit se, aby vlna už doběhla :) Jednou v partě někdo v trialu umřel co si vzpomínám - u mne vůbec nějak lidi dost umíraj :D

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 15.08.2015, 21:14 hod.

Tak jsem RIPnul mou životní lásku, japonskou herečku Aoi (Miyazaki), resp. teda moje WD Aoi :) Nepřežila po 141h úspěšného života zatuhnutí hry v GR42 přímo u několika Death Maiden a dalšího bordelu, byla hádám rozsekána na kousky kosou, to si teda kočka nezasloužila :(
Jo a díky Vítkovi, že mi vrátil to ancient Mojo - zrovna jsem si říkal, mám jedno rezervní, neumírám, a tohle hodil do placu - náhoda je fakt blbec :D

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Graveyard

Příspěvek od witekcz » 17.08.2015, 12:45 hod.

Ke Calamity Jane přistoupí postava v rouchu a s kosou na rameni. Pomůže jí na nohy.
„Calamity Jane, tvůj život je u konce. Pojď se mnou! Půjdeme k řece Styx, kde vložíš minci…“
Calamity Jane postavu nakopne do rozkroku a se slovy „Dneska ne, kamaráde. Jenom sympaťáci umírají mladí!“ se otočí a mizí pryč. Smrtka se obtížně zvedá a láteří:
„To se mi ještě nikdy nestalo!“

>:D >:D >:D
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Graveyard

Příspěvek od babacho » 26.08.2015, 21:56 hod.

Dnes jsem měl prvního RIPa z vlastní blbosti. Přecenil jsem síly své farmíci barbarky, chtěl jsem získat motýlky do kostky, abych do ní hodil Furnace a šel jsem bez patřičné obezřetelnosti v bounties na Beliala na T8. Byla to blbá smrt, jelikož jsem už od začátku věděl, že se to s tou barbarkou nedá ustát. Toughness bylo relativně dost, ale ne na tak dlouhý boj (málo DMG). Jak to dopadne jsem viděl už na začátku, když jsem tam pižlal ty první monstra. U vlastního Beliala jsem asi dvakrát protočil pasivku a dál už to nešlo. Došla fury, nebyly červené kuličky a barbarka proletěla komínem. S ní i áčkové bulkathos meče a jeden 53lvl gem. Budiš jí země lehká. Jinak před tím jednou bandity shrine a dvakrát po soubě vault. Během 1/2 hodiny.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Graveyard

Příspěvek od Stanley » 27.08.2015, 04:31 hod.

RIP. Ty Bossove na vyssi Tcka nebudou sranda i s kostkou. Na PTR jsme zkouseli Malthaela a Ubery na T10, procovali jsme jedna radost :)

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Graveyard

Příspěvek od babacho » 27.08.2015, 05:33 hod.

Nedival jsem se kolik mel HP, ale byl jsem u něj dobrý tři minuty (nezdá se to ale je to dlouhá doba) a neupizlal jsem mu ani čtvrtinu. Zase na druhou stranu to byla farníci barbarka na lítání bounties a sbiraní matrose a ne na takové akce.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 27.08.2015, 07:27 hod.

Tak Belial mi na T7 dal jednu ránu a půlka HP byla pryč :) Ono na T10 už s nima bude slušná sranda myslím :D A farmící automatka na něj asi fakt nebyla to pravý no ;)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Graveyard

Příspěvek od Slw » 27.08.2015, 08:35 hod.

z Beliala mám hrůzu ještě z vanily.... kolik postav mi poslal na onen svět >:'( pryč od něj :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Graveyard

Příspěvek od Reve » 09.09.2015, 22:17 hod.

tak skoro po roce a pul jsem pohrbil svyho maga...drzel dlouho a ted padl za jeden den hrani....dlouha pauza byla znat a prvni setkani s Hamelinem bylo osudove.:)))..tak ted uz me to asi donuti zacit sezonu...

Ps. ne jen dlouha pauza, ale mozna i slivovice na tom na svuj mensi podil :)

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Graveyard

Příspěvek od DEU » 09.09.2015, 22:23 hod.

Rip. Hamelin je humusackej, na nej se bojim i kdyz mam element. Ta jeho bublina je hnus...
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Graveyard

Příspěvek od Reve » 09.09.2015, 22:24 hod.

jojo....a ja na nej narazil s novym buildem a ani sem nevedel co dela...a to je hned...:)

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Graveyard

Příspěvek od babacho » 09.09.2015, 22:31 hod.

R.I.P.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Graveyard

Příspěvek od tomisco » 09.09.2015, 23:40 hod.

RIP. Hamelina jsem chytil na GR45 a před jeho zdechnutím mé mončici procla pasivka a zčervenala obrazovka, takže to bylo jen tak tak.

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Graveyard

Příspěvek od DEU » 10.09.2015, 05:26 hod.

Kombinace neznalost hamelina, bublina, roj krys a slivovice je vskutku vic nez smrtici :)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 10.09.2015, 06:01 hod.

Hamelin je humus, takže Reve, hurá na sezónu, u nás v klanu se o tebe někdo postará, je nás tam jak psů :)

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Programos » 25.09.2015, 06:57 hod.

Tak uz jsem na sezone taky umrel. 420. paragon. Uz jsem mel hodne debilnich smrti, ktere sem kdysi popisoval, a mohl sem si za to sam.... ale to co mi Blizzard udelal ted, to nema obdoby. Rikal sem si ze to je prvni sezona, kdy neumru... a prece.

Dal sem konecne GR52, uplne s prehledem... tak si rikam, dneska dam 58 - narolloval sem 20%cdr, do perfectoval rolly na chd, neco na toughness, vydropoval sem konecne druhou ackovou zbran, byl sem ready na 58-60GR ale dal sem si jeden obyc rift na publicu.

Disconnect.
Stojim v menu, klikam na Join game - "cannot join game, the public game was not found"
Stojim v menu, zkousim to dal... nejde,... a najednou....
MI TO DO CHATU NAPISE RIP, ze sem skapal! V menu! WTF???!?!?!?

Panove, tohle proste nechcete!
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Dark_Deamon » 25.09.2015, 09:20 hod.

RIP...toto je fakt chujovina jak prase.

Na jednu stranu se nedivím, že čím dál tím víc lidí přechází na SC. Stále a stále umírat na DC, to nepotěší.

U nás v clanu takhle zemřel kamoš. V trapným T6 riftu dostal DC a jeho Crus šel po 300 hodinách pod drn :(

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Graveyard

Příspěvek od hulkxxxl » 25.09.2015, 10:39 hod.

RIP

klasické dc, pak už jen menu a šedá postava, to znám moc dobře :(
Obrázek Obrázek

vacicak
Wraith
Příspěvky:103

Re: Graveyard

Příspěvek od vacicak » 25.09.2015, 13:39 hod.

takhle umrel kazdaj druhej

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Programos » 26.09.2015, 22:00 hod.

Ja nemel menu a sedou obrazovku :D Ja mel menu a normalni obrazovku. Mam to doma i vyfocene na screenu.... fakt sem tomu nemohl verit.... Jeste tam mam jednu rozjetou HC postavu na season, ale jestli i s ni skapu na takovoudle sracku, tak HC definitivne koncim.... Za cely roky co hraju HC se mi to nestalo...
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“