Graveyard

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267
Re: Graveyard

Příspěvek od babacho » 09.05.2015, 09:16 hod.

20 minut, no to je ale strašně dlouhá doba.
https://www.diablofans.cz/bugy-a-zajimavosti.html
:P

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 09.05.2015, 15:22 hod.

Jo, viděl jsem, ale to hádám nebylo HC a taky zkus to v reálu :D Aster už je hotovej, večer šel offline živej :lol:

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 14.05.2015, 05:44 hod.

RIP Monster s wizzem - první GR48 jsme vzdali pro krutý roll, ve druhém dvě elitky těsně za sebou s reflectem (pro wizze a mé WD fakt humus) - u té druhé mu ten reflect pořádně naložil do pasivky (či možná i dvou :D ) a pak jsem ho jen viděl jak prchá, ale asi ho ještě něco kouslo či dobíhal účinek reflectu, nevím, prostě najednou byl na zemi a sám taky neví proč, nikde už žádné mobky. No škoda dobrého wizze co byl ochoten s náma takhle blbnout :)

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Graveyard

Příspěvek od DEU » 14.05.2015, 05:48 hod.

Rip, ten Monster ma fakt smulu. Pred par mesici s nami sel gr a ripnull supp cruse kvuli vypadku elektriny. Jestli byl v pasivce a zemrel pobliz elit nebo na vzdalenost obrazovky, mohl to byt reflect, nebo vez. Tam je potreba utect pres vice nez obrazovku. Na druhou stranu, reflect nedostavas, kdyz nestrilis.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 19.05.2015, 18:56 hod.

Jj, Monster má fakt smůlu, dneska ripnul zase >:o A ještě k tomu s parádním ancient HF amuletem :-|
Trošku nenápadné - GR38, někde mu procla pasivka, a pak najednou z ničeho nic kousek dál nějaká humus elitka - člověk ani nemrknul, já měl pasivku a mazal pryč, a mezitím čtu že si lehnul, bleskovka a pořádně ani nevíme co nám tak naložilo >:roll:

sajrajt
Quill Rat
Příspěvky:42

Re: Graveyard

Příspěvek od sajrajt » 19.05.2015, 22:07 hod.

tyckin prosim ta vysvetli mi trosku ze preco si kazdy dava ten gem Gogok of swiftnes :) a ci neni nejaky iny lepsi ? zvysi sa atack speed aj u petov a ten cooldown reduc ako funguje :) dik ;)

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Graveyard

Příspěvek od DEU » 19.05.2015, 22:36 hod.

Gogok? Na ktere chary? Ja ho na dh nejedu.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

sajrajt
Quill Rat
Příspěvky:42

Re: Graveyard

Příspěvek od sajrajt » 20.05.2015, 07:35 hod.

aha som zabudol napisat :) ale tyckin vie ze na WD a carnevil buil...ten sipkovaci blazon s fetismi :)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 20.05.2015, 19:29 hod.

Jednoduché - vyšší AS = vyšší dmg, a kratší cooldowny, co je na tom složitého :D Taky jsem zvažoval jinej, ale asi ho nechám.

sajrajt
Quill Rat
Příspěvky:42

Re: Graveyard

Příspěvek od sajrajt » 21.05.2015, 07:10 hod.

pri carnevil builde su ti naco kratsie cooldowny ? :) a o tych 15% to pri pirani a jaunte neni ani poznat aspon ja mam taky pocit ale mozno sa mylim :)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 21.05.2015, 08:38 hod.

Tak spirit walk častěji, totem (BBV) také, flušeš rychleji (více hitů = lepší léčba skrze life per hit), ale hlavně ti to zvedne dmg. Zvažoval jsem Zeis či Toxin gem, to se taky dá použít. Když jsi víc u mobů (nižší obtížnost) pak by se dal i Pain enhacer, vyber si dle libosti :)

sajrajt
Quill Rat
Příspěvky:42

Re: Graveyard

Příspěvek od sajrajt » 21.05.2015, 10:22 hod.

ja zvazujem vyskusat Esoteric Alteration ked tam budem mat rank 25...pri mojom zatial zlom geare mi to urcite zachrani vela krat pr*el :) a ted pouzivam Bane of the Powerful...je tam perma 15% na elitky co je super...a v druhom prsteni mam Enforcer co pouziva asi kazdy...v amulete zatial dieru nemam :)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 21.05.2015, 10:42 hod.

Powerful je dobrej na nižší obtížnosti, do trialu a vyšších GR už se nehodí, v GR40+ mi celkem často vyprší bonus než se píchne další elitka, a zejména při pasivce :)
Jinak tu v sekci HC máme klanové vlákno ;)

Uživatelský avatar
Spejbl
Wraith
Příspěvky:113

Re: Graveyard

Příspěvek od Spejbl » 24.05.2015, 08:54 hod.

Je možný aby ten spirit vesel neprocnul? WD mrtvý a ikonka na ploše žádná.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 24.05.2015, 10:01 hod.

Tak to je docela divný, měl jsi to fakt zařazený v pasivkách? :D No každopádně RIP :{
Přehlídnout se to nedá, ikonka nakočí, aktivuje se spirit walk, to člověk pozná že je zle, já už jsem procnul snad stokrát, takže to funguje :lol:

Uživatelský avatar
Spejbl
Wraith
Příspěvky:113

Re: Graveyard

Příspěvek od Spejbl » 24.05.2015, 18:33 hod.

Hm tak to sem měl smůlu. Tady máš odkaz na postavu i ten autoscreen.
http://i59.tinypic.com/2wokosl.jpg
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Spej ... o/60208747

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Graveyard

Příspěvek od Stanley » 24.05.2015, 19:29 hod.

Screen se dělá az po smrti a v tu chvili tam ikona pasivky uz neni. Pravdepodobne ti normalne procla, ale v zapalu boje jsi si nevsiml.

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Graveyard

Příspěvek od DEU » 26.05.2015, 10:31 hod.

Vcera pekne d****** rip rov buildu v gr 48 s kolegy z The Expendables. Cely rift v poho bez jakychkoliv problemu. Prvni trable nastaly po ik fireballem od Sand Shapera. Uprk do townu ihned a pockani na pasivku. Jenze pri navratu do riftu skok hned do tornada a pak to slo rychle - zurive klikani na ss, ale kontakt s dalsim tornadem byl smrtici. Chyba byla v tom, ze jsem utekl do townu hned za rohem a ne dale a pote, ze jsem se nevracel pres cely rift. Ta tornada nakladaji neskutecne nemate-li cameo. Takze TOP rov je po nejakych 30 hodinach v panu. Veci popadaji znovu, i ancientky. Mam jeste zalozni neackovy , ale chybi 1h natalka a calamity. Vracim se tedy na nejaky cas k m6 :)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Graveyard

Příspěvek od hulkxxxl » 26.05.2015, 13:16 hod.

rip deu škoda charu a gearu dneska asi budu můžeme pofarmit a vyexpit gemy
Obrázek Obrázek

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Graveyard

Příspěvek od DEU » 26.05.2015, 13:56 hod.

Ja mam dnes od ctvrt na devet futsal a predtim litani, budu az nekdy kolem desate...

Povedlo se mi vyexpit Teaguk na 27 a na 12 lvl (delam si zalohu pro pripad ripu). Trapped a Zeis muzu pouzit z m6 buildu. Jakmile dropnu ackovej 1h natalky a calamity, jsem zpatky. Ta mara je schopna udelat okolo 40 gr solo ale do party klidne. Bohuzel jsem az do nedele vecer mimo. Ready budu az zitra ale nejdrive okolo 9 vecer ... :(
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“