Graveyard

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872
Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 18.11.2015, 07:09 hod.

Nebyl, návštěva u bráchy, dost lidí včetně kupy dětí, taková menší ZOO, ještě víc hardcore než Diablo :D Ale dneska jdu zase sbírat matroš a gear, mám co dělat ;)

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Graveyard

Příspěvek od witekcz » 18.11.2015, 07:55 hod.

Tyckin píše:Dostávám se do formy prostě :D Ale RIPuju jen čistokrevný japonky :green:
To smrdí holokaustem >:D
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 18.11.2015, 09:01 hod.

Pravil ten co hrál poslední dobou jen soft :D Ale faktem je, že už mi pomalu docházej jména pro postavy - zařvalo dost hereček, zpěvaček i filmových postav už :)

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Graveyard

Příspěvek od DEU » 18.11.2015, 09:03 hod.

Jeste by se nasly herecky i z jine branze :)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.11.2015, 12:50 hod.

Nebo změnit režim :D

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 18.11.2015, 17:07 hod.

Neboj, když se zasoutředím, ještě toho dost dokážu vyhrabat, v nejhorším pomůžou korejské - ale tam už jsou ta jména horší - např. Ji-hyeon Jeon :D

EDIT - jinak po včerejším večeru musím říct, že ten RIP tuhle na dlouhej loading byl fakt svinstvo - ať už jsem lezl do riftu, nového parta, portil se na někoho, šel zpět vlastním portem, vždy rychlovka že by mi ani 3s spirit walku nevypršely než s to načetlo, tak to běžně funguje. Holt někdy si asi Blizz řekne, že to natáhne na 7s a ještě mne nechá 2s stát na mapě bez možnosti ovládání postavy, zřejmě je málo mrtvol na HC :D

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 15.12.2015, 06:37 hod.

RIP kuřátko Nanae, public T7 Mathael - jediné místo, kde se dá kuře v bounty ripnout :) Ale už mi kluci vyexpili nový vražedný kuře Mitsuko ;)

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Graveyard

Příspěvek od babacho » 15.12.2015, 07:48 hod.

RIP

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Graveyard

Příspěvek od DEU » 31.12.2015, 12:14 hod.

Na Malthaelovi jsem ripnul jednou na t6 a od te doby se mu obloukem vyhybam :)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 31.12.2015, 20:55 hod.

Obrázek

Poslední rift před odchodem mdmT - GR63 s Raivem (supp monk) já vytuněný flusací WD a mdmT s DH - elitka sedící přímo na vchodu, oba dva okamžitě pasivka, pokus pobíhat okolo a port, nešlo, na vchod samozřejmě taky nešlo, a Raivo se pak uklik jak seděl na tom vchodu a utek nám omylem do města - tak jsme si oba samo lehli :D
Jako asi 2 roky Blizz slibuje že elitky nebudou u vchodu, tohle bylo fakt LOL :lol:

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Graveyard

Příspěvek od DEU » 31.12.2015, 21:06 hod.

R.I.P. Tohle me potkalo jednou v 55. Public a zdechli rovnez dva. Ja mel stesti, podarilo se mi proklikat exitem ven z riftu.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Graveyard

Příspěvek od babacho » 01.01.2016, 00:17 hod.

R.I.P.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Graveyard

Příspěvek od babacho » 31.01.2016, 10:38 hod.

Včera jsem doskládal supp barbara. Pravda byl slabý, chtělo to ještě hodně ladění, ale jako základ to bylo pěkný. Raivo byl tak nadržený na GR, že jsem si jej vzal na zkoušku do GR 55. Bylo to v pohodě, říkám si na to, že to jedu poprvé, dobrý. Projeli jsem asi 3, 4 riftíky a pak říkám, jdu spát dám poslední. Raivo nato, že teda na závěr GR60. Taky pohoda, říkám si až to poladím, že to půjde výš. Pak jsem se začal soustřeďovat i na přitahování mobů do větších kup a nevšiml jsem si, že nemám Ignore pain a nějaká elitka mi dala před vstupem do dalšího patra prdu a passivka. Stáhl jsem se Raivo dorazil elitku a zůstalo tam pár mobů, chvíli jsem se tam toči mezi nima a už jsem byl na patře sám, tak si říkám jdu do dalšího patra a tam počkám až se mi protočí ta passivka. Jak jsem se mezi těma mobama snažil šáhnout na vstup do dalšího patra tak jsem se zastavil a prásk a bylo po mě.
Tak od znovu, hledání nového gearu, ještě v noci jsem si do půl jedné s WW farmícím barbarem nalevelil gemy a dnes ráno jsem si chtěl jenom tak zalítat a DC a WW barbar je taky v pánu. Ku*va to je teda napi*u víkend.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 31.01.2016, 11:17 hod.

RIP. To víš, Raivo byl vždycky ukrutně nadrženej no :) Tak alespoň máš motivaci hrát ne :green:
Já na tom non-season sólo moc srandy neužiju, ale snažím se :)

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Graveyard

Příspěvek od babacho » 31.01.2016, 11:55 hod.

Tak pojď už za náma na sezonu a nedělej ze seba dámu. :-) Nebudu za tebe ripovat, hlavní riper jsi byl vždy ty.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 31.01.2016, 20:48 hod.

Tak o dámu tu nejde, ale neba mne zase běhat nudné věci - bounty, klíčníci, ubeři, věčný nedostatek všeho, farma, farma a farma, abych něco získal - prostě furt jen "musím" a zábavného hraní málo - a než se to dá dohromady, skoro nikdo nehraje a pak sezona skončí dřív než to postavím. Pokud nejedu nolife, tak to prostě není ono - uvidím co další sezona - buď ji začnu, a nebo skončím s D3 :wave:

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Graveyard

Příspěvek od babacho » 01.02.2016, 12:30 hod.

Nekecej, vecer se pridej, ja te potahnu na T6 (vic po tech vikendovych ripech stejne nedam) na 70tku a muzes zase parit. Bednu plnou kramu jsem mel uz pred tydnem, takze ne ze je malo matrosu. :-)

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 02.02.2016, 06:53 hod.

Dík, ale fakt nee :) Veteš nasbíráš rychle, ale ancíky, vylevelit gemy, pak gemy do ancíků, matroš na otáčení, bounty, HF amu, to už je fakt celkem fuška a aktuálně na to vážně nemám náladu se zase plahočit od nuly abych neměl s kým hrát až to dám konečně dohromady :)
A až RIPnu, tak se o tom dozvíte, neboj :D Zatím si pobíhám jen GR55 na farmu a levelení gemů, ale určitě obříky protáhnu nějakou GR65+ až bude nálada ;) Ale ancík gear na firebaty ani prd :OXO

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Graveyard

Příspěvek od skyrim1988 » 15.02.2016, 13:17 hod.

Zdar vsici,

Neni nad to si z vlastni debility zabit docela fajn postavu a jit na odpoledni :D Z nepochopitelnych duvodu jsem vlezl do trojiteho vybuchujiciho moltenu pri rychlostnich GR pro lvling sutru.Normalne me z toho natahlo,kdyz jsem se tam videl lezet :(

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Graveyard

Příspěvek od hulkxxxl » 15.02.2016, 13:24 hod.

R.I.P a světlu vztříc, za dob HC Mrtvolek to byla klanová tradice takto umřít :D
Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“