Graveyard

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Malf
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Malf#1375
Re: Graveyard

Příspěvek od Malf » 08.01.2013, 14:10 hod.

@iki: určitě bys našel na fóru nějaký návody jak se zlepšit nebo na co si dát pozor nebo můžeš požádat o pomoc se svým vybavením. Na fóru toho je hodně. I s equipem je tu pár témat, nějaký rady, kolik tak mít HP, res, LoH atd...respekt, že to zvládáte takhle se ženou :D

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Graveyard

Příspěvek od iki » 08.01.2013, 14:27 hod.

To je v pohode, s buildem, eq atd nemam problem, spis to je okolnostmi. Mit na to cas a klid, jelo by to skvele, takhle to je spis ze i kdyz si muzeme zahrat jednim uchem porad poslouchame, jestli se u male neco nedeje (staci, aby vypadl behem usinani dudlik z pusy a musis k ni letet, nez se stihne probudit :) Kolikrat takhle mackame pauzu uprostred skupiny elit v nejake tezke situaci a kdyz se vratis zpet, uz tak nejak zapomenes, ze se ti tak akorat roztaci arcane :)
A hrajeme bud solo nebo s jednim kamosem, protoze domlouvat se s nejakou partou, ze v osm vecer jdeme hrat, to fakt nejde :)

Duri
Gorebelly
Příspěvky:292

Re: Graveyard

Příspěvek od Duri » 08.01.2013, 15:08 hod.

malf ked pises ze gear za 8 mega tak ja ted mam gear ked trosku prezeniem za 200 mega a tiez si nie som zrovna isty mojim internetom :) cize je to fakt este o kusok viac HC ako normalne HC s dobrym netom :) ale zase uz mi skapalo jedno WD na paragone 22 tiez s celkom dobrym gearom ale zivot isiel dalej a ted mam 2x tak dobre wd uz s paragonom 27 zatial....tak si zaklopem nech sa dari :)

Uživatelský avatar
Malf
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Malf#1375

Re: Graveyard

Příspěvek od Malf » 08.01.2013, 15:18 hod.

@Duri: no já nemám nikdy žádný prachy :( . Nemám postavu, která by farmila inferno, čili no money no fun. S DH jsem dost bojácnej a na inferno se necítím. Chtěl bych zvednout HP přes +%life a pak life regen, rád bych se dostal tak na 75k hp a víc, ale musím vydělávat na farmě hellu a tam to není tak efektivní, ale zase lepší si počkat a jít na inferno s pořádným gearem než ripnout. Aktuálně mi itemy na DH stály tak 5 mega, není čas pařit tak nejsou prachy...ale pardon za OT, to sem nepatří, jenom jsem chtěl odpovědět...

Duri
Gorebelly
Příspěvky:292

Re: Graveyard

Příspěvek od Duri » 08.01.2013, 15:24 hod.

tak ja som farmil inferno hned ako som sa nan dostal...tiez som nemal ziadne prachy a na mp0 mi to neprislo nejak obtiazne...zo zaciatku samozrejme kym si clovek zvykne na inferno ale po case mi to prislo easy...a sem tam nieco padlo co sa predalo za par mega...teraz farmim mp1 3ti akt a pada mi vela zltych veci cize tiez sa nieco najde...ono neviem ako je natom dh na hc...to mam len 60ku a odvtedy som to snim nehral :) ale mne stacilo na mp0 45k hp a cca 50k dps a rezy okolo 500 all...armor 3k a islo to bez vacsich problemov...len sa netreba toho inferna bat...podotykam ze som dllllho bol len na prvom acte ktory je najlahsi...o nieco tazsi ako hell 4ty act...tak verim ze sa ti to podari tam bez problemov prezit casom :) ak mi cosi padne na dh a nezabudnem kludne ti niake veci mozem podarovat...

Uživatelský avatar
Malf
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Malf#1375

Re: Graveyard

Příspěvek od Malf » 08.01.2013, 15:49 hod.

@duri: díky, uvidím, jak na tom budu. Až budu mít víc času hrát, tak toho DH nějak musím pořešit...ted jde hlavně o to, nedostat se s ním na graveyard :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 10.01.2013, 16:32 hod.

Jsem zvedav, kdy se semka dostanu ja.
Zatim PL 16, ale uz tolikrat jsem byl blizko smrti...no uvidime, esi ripnu, tak odhaduju ze me vortex natahne do vybuchujicich moltenu jako uz nekolikrat, ale stihl jsem nahodit DS nebo teleport, ale mit je na cooldownech, tak konec.:)
Abych nezapomel, tak alkaida me uz taky malem sundala.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Graveyard

Příspěvek od spiderer » 10.01.2013, 17:55 hod.

Ja uz jsem se lek, ze jsi zarval, kdyz jsem te tu videl :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 10.01.2013, 18:14 hod.

Neboj nejdriv dneska vecer.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Goding
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:G0ding#2988

Re: Graveyard

Příspěvek od Goding » 10.01.2013, 21:10 hod.

Barbar lvl 60+3 - zrestartoval se mi ntb na hradbach act3 inferno. Asi osud nebo co. Vcera sem hral a asi 5 minut po tom co sem si dal prestavku mi vypadnul net. Rikal sem si, ze sem mel opravdu stesti a dnes toto >:D
Nebyl to prvni restart pri hrani diabla, takze to spis byla jen otazka casu. Kazdopadne hrani na HC nelituju, protoze ta hra je o 100% lepsi nez SC. Ja uz to ale hrat nebudu nemel bych nervy na dalsi smrt :D

http://eu.battle.net/d3/en/profile/G0di ... o/23727832

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 11.01.2013, 15:26 hod.

Jaj to je skoda, to by me nastvalo vic nez vlastni blbost...

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Pavlajs
Quill Rat
Příspěvky:44

Re: Graveyard

Příspěvek od Pavlajs » 12.01.2013, 11:54 hod.

Tak jsem zrakvil DH 60 6 paragon při farmení 3. actu na inferno, potkal jsem elity, které měli takové to přitahování k sobě, bohužel mě přitáhli k těm bouchajicím buřtům. :D

Maekor
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Maekor#2605

Re: Graveyard

Příspěvek od Maekor » 15.01.2013, 12:06 hod.

Auris 31 lvl Monk

Vše šlo perfektně. Pak jsem šel k Silver spire v Actu 4 a na jednom místě na mě vyrukoval Rare mob s vortexem, Championi s Moltenem a Hlavne Keywarden co dával hrozné pecky. A to byla konečná... Rare i Championy jsem stihl dát ale Keywarden mě dostal, když jsem před ním utíkal, špatně zabočil a dostal se do slepé uličky :D:D Pešek. Holka měla docela potenciál :) Doufal jsem, že se dostanu aspoň k Diablovi.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Maekor-2605/

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 17.01.2013, 17:06 hod.

Odpocivejte v pokoji.:D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Graveyard

Příspěvek od iki » 21.01.2013, 13:13 hod.

Zena ma dalsi RIP, 47 lvl :) 4A nightmare, hned po startu hry vybehla schody, zasla za roh a dostala pecku od neceho, co ani nevim, co bylo, protoze to bylo strasne rychle :)
Me se konecne podarilo prolomit smulu, momentalne 3. paragon, 2. akt inferno. Na SC jsem hral barbara a wiza, tak jsem si myslel, ze je mam naucene a prd, nedostal jsem se dal, nez na 47 lvl. Tak jsem zkusil ze srandy WD a ten je neuveritelnej. Co vydrzi, to je parada. Je fakt, ze milionkrat me zachranil Spirit Vessel. Za normalnich okolnosti bych byl davno mrtvy. Vcera se i zena lekla, kdyz jsem dostal pred Magdou takovou bombu, ze HP v kouli nebyly vubec videt... To se pak spirit walk movement speed desne hodi :)
JInak, pokud by mi chtel nekdo poradit, jak to trochu zlepsit, muj profil je nize. Na equip zatim setrim, cil je velky pickup radius, vita a pak cc. Musim postupne. Spis rady ohledne buildu ocenim :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/iki- ... o/24258065

Uživatelský avatar
Malf
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Malf#1375

Re: Graveyard

Příspěvek od Malf » 21.01.2013, 23:50 hod.

@iki: k tomu equipu...možná bych dal taky do all resu. Na armory je něco kolem 150 all res. S inteligencí můžeš mít tak ke 300 all res, to je trochu málo podle mýho. Pak je dobrý mít nějakej life regen a k tomu možná místo gruesome feastu dát časem blood ritual...ale tak to je na tobě, jenom ten regen je dobrej...k regenu je taky dobrý mít hodně hp, čím víc tím líp...kámoš má witche na plvl 20, 700 all res, 75 k hp, 1000 regen + blood ritual a dal A4 inferno s damage bez nasátí 17k, takže witch rules :D

Duri
Gorebelly
Příspěvky:292

Re: Graveyard

Příspěvek od Duri » 22.01.2013, 01:35 hod.

iki - nehnevaj sa na mna ale nemozem sa divat co mas na sebe :D hentaku obojrucku by mali zakazat nosit wdckam :D tu mas saajt18#2110 pridaj si ma napis tam cosi aby som vedel ze si to ty a ja ti dam nejake veci co mam a tebe sa snad budu hodit...mam skorna co ti dvihne urcite dps o vela a dalsie veci ta snad tiez boostnu :) len nech uz nevidim ten mesersmid v rukach :D
a buil mas celkom ok...ked bude viac rezov armoru a hp kludne junglu vyhod z pasiviek a daj grave injustice...

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Graveyard

Příspěvek od iki » 22.01.2013, 09:11 hod.

Malf, Duri - diky za tipy, zkratim to, at nejsme moc offtopic :) jasne, ten messer je hroznej, ale po dodelani 60. lvl a k tomu odpovidajicimu poctu goldu bylo tohle hovado cenove dostupne na boost dmg :) zbytek gearu je takovy zatim splacany z toho, co padlo, na lepsi nejsou penize, vzhledem k tomu, ze nemuzu delat treba 6 hodin farmu :) jsem na infernu chvilku, takze na poradny gear fakt nemam :) krom toho se mi z goldu prizivuje i zena s demon hunterem. Vedet to driv, i na stash a goldy bych nechal udelat predmanzelskou smlouvu! :))

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 22.01.2013, 12:50 hod.

Zkus zene doporucit jinej char nez DH, treba barba...
Preci jen DH je vesmes papir a kor na HC, kde se ten gear blbe shani....

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Graveyard

Příspěvek od iki » 22.01.2013, 13:35 hod.

Zkousel jsem... je to zenska, DH si oblibila. Tyhle ranged chary hraje vlastne vsude, vcetne D1 i D2. I v Sacredu hrala neco, co mohlo strilet lukem :)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“