HC infernal machine

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172
HC infernal machine

Příspěvek od Tapeworm » 25.10.2012, 11:11 hod.

Rozhodl jsem se založit toto téma, aby jsme mohli na HC sdílet zkušenosti nebo rady s infernal machine. Podotýkám, že jsem tam zatím nebyl.
Zkoukl jsem nějaký videa a bude to zajímavé. Proto ocením jakýkoli postřeh, zkušenost .... co pomůže tento questík přežít.

Mé zkušenosti zatím "farmím klíče"
A1, A2 pro mého WD solo celkem pohoda na MP1. Dokážu to projít i na MP3, ale je to na dlouho. Peti elitky utankují a klíčníka také.
A3 na MP1 také není problém, ale peti už sem tam u klíčníka neustojí ten led. Na MP3 jsem to dal jednou a tam peti padali jak hrušky. Na ten jeho ledovej útok bacha zpomalí opravdu hodně a žere taky dost.
A4 jsem byl včera poprvé na MP1. Do té doby jsem běhal klíče. Tady už přituhuje. Už dostat NV5 je celkem zápřah peti tu moc dlouho nevydrží ty ohnivé útoky. A klíčník samotný je pekelně rychlý a dává i slušné pecky. Co je ale nejnebezpečnější alespoň pro mne je ten oheň co sem tam okolo sebe vyčaruje. Ten žere jak prase a stačila by chvilka nepozornosti, kdy nezačnu utíkat a RIP. Plánek bohužel na ten první pokus nedropl a další pokus půjdu buď to s někým, nebo musím trochu poladit vybavení :)

Uber bossíky jsem zatím nebyl :)

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: HC infernal machine

Příspěvek od Tapeworm » 02.11.2012, 13:17 hod.

Trochu postupu :)
Klíče už mám všechny A1-A3.
Momentálně jdu po plánku a to stálo také mého WD život. A1 - A3 je na mp1 v pohodě a když už jsem byl opravdu zoufalej, že klíč ne a ne padnout. Hodil jsem tam MP3 a sice to trvalo dlouho, ale klíč jsem dostal.
A4 je jiná káva. Na MP1 je celkem v pohodě se nabít na NV5 - většinou se pět elitek najde v prvních částí A4.
Opravdu obrovský skok co se obtížnosti týká nastává vstupem do Silver Spire. V této lokaci je "byl" i na mp1 problém a větší mp jsem ani nezkoušel. Celkem jsem na mp1 udělal asi 15 nájezdů s předešlím nabitím NV5. Plánek ani jednou nedropl a při posledním nájezdu "DROPL" můj WD :)
V současné době mám nového na lvl53. Šedesátku doufejme dorazím dnes. Poté postupně musím vybavit "v bedně nic není a goldů je taky málo, ale na A1 - 2 na mp1 to dohromady dám" a až bude vybaven přichází A4 :)
Máte někdo nějaké rady jak na to. Pořádně jsem nepročítal net, ale předpokládám, že plánek bude stačit dropnout jen jednou a pak už tam nebude třeba lézt.

saaajt18
Fallen Shaman
Příspěvky:60

Re: HC infernal machine

Příspěvek od saaajt18 » 02.11.2012, 18:07 hod.

no plan ti staci jeden nastastie...tak radsej len mp1 alebo aj bez...mozno bude stastie a padne skoro :) inak mna by drblo keby mi moj wd skape :) celkom slusne veci mam niektore...hlavne skorna by bola skoda :)ja som tyzden dozadu presiel v pohode 3 act s tym ze pojdem 4ty len bohuzial odvtedy som neschopny hrat tak musim cakat...ale tie kluce by som farmil max mp3 dalej uz je to cakanie na smrt...pri mp3 mas 17 % na drop klucov co by malo stacit teoreticky tak aby si neskapal zas...mp1 som daval v pohode aj ja celkom a medzi mp1 a mp3 je rozdiel akurat v hp...v dmg je nejakych 34% co sa da uniest /neviem ci to este nenerfovali/...ps celkom pekne mojo mas ;) tak vela stastia :)

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: HC infernal machine

Příspěvek od Tapeworm » 07.11.2012, 16:19 hod.

Tak jsem včera doprogresoval do A3 krateru. Celou cestu jedu na MP1, ale to jsem dával i před smrtí. Dneska dorazím A3 i toho tlusťocha na konci "no já mám co říkat :)" a pak zas honba na plánek.
Máte někdo ještě jiný nápad než MP0 ??? Na MP1 jsem tam uspal už jednoho WD a nerad bych znovu :) o větším MP ani neuvažuji.

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: HC infernal machine

Příspěvek od Tapeworm » 09.11.2012, 13:00 hod.

Tak celkem 13 nájezdů na MP0 a nic. Dalších 12 nájezdá na MP1 a při dvanáctém nájezdu konečně dropl hura :)
Takže A4 mám na nějakou dobu plné zuby :)
Ted uz jen farma klíčů a EQ na IM. Jednou uz mám i IM poskládáno.
Škoda jen, že se tu víc lidí nechce podělit o rady nebo zkušenosti. To nikdo na HC klíče, plánek případně IM nechodí ??

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: HC infernal machine

Příspěvek od TrackThor » 09.11.2012, 13:30 hod.

no ono z mp0 to snad ani nepadá :)
Obrázek

Fizz
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Fizz#2173

Re: HC infernal machine

Příspěvek od Fizz » 09.11.2012, 16:19 hod.

ted mi akorat padnul klic v 3 aktu z wardena na mp 0 :shock:
takze nejaka sance tam bude :D

není nutné citovat předchozí příspěvek

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: HC infernal machine

Příspěvek od kojot » 09.11.2012, 17:18 hod.

5%. Ale rozhodně se to nevyplatí runovat na tak nízké MP.
Obrázek

pajon
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:pajon#2194
Kontaktovat uživatele:

Re: HC infernal machine

Příspěvek od pajon » 09.11.2012, 21:29 hod.

Looool, kľúče sa farmia aspoň na 4 MP a nie na 0 MP (A**y difficulty) :D

My s chalanmi chodíme uber bossov na MP 4 a ide to v pohode, len na zoltuna je to trocha ťažšie, lebo tam je väčšinou potreba monk kvôli dmg mantre. Ja osobne by som šiel aj na 5 MP ale oni sa ešte boja. BTW Enrage na MP4 je 8 minút :)

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: HC infernal machine

Příspěvek od Tapeworm » 12.11.2012, 09:41 hod.

Jde o EQ můj a EQ lidí co jdou se mnou a prostě tak dobrej EQ ještě nemáme. Klíče zatím běhám MP3. Ubery zatím testujem MP0 pohodo. MP1 jsme taky dali. No a mům už i první orgán ze smraďocha a rakanotha :)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“