The Expendables

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno
Re: The Expendables - Tapeworm, Kuki, Petros a Spiderer

Příspěvek od Kuki10 » 14.04.2013, 09:45 hod.

Ono je problem ten, ze ja to hraju hrozne agresivne, pokazdy si zato muzu sam.:-D
Sakra, takovej peknej amulet jsem si udelal.:-D
Tyjo ale WD se skornem na vetsi MP neni vubec marnej.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: The Expendables - Tapeworm, Kuki, Petros a Spiderer

Příspěvek od HELLERcz » 14.04.2013, 10:20 hod.

Pánové řekněte mi jak farmíte ty věci .. že jste tak dobře na tom, jak jste :)

Když jsem měl Barbara na SC, tak jsem si dovolil mít vyšší MP a farmilo se fajn sem tam padlo něco uber cennýho a měl jsem goldů hafo. Ale včil na HC je to zatím děs běs. Mám cca 7 milionů a leze to pomalu.
Obrázek

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: The Expendables - Tapeworm, Kuki, Petros a Spiderer

Příspěvek od Kolmen1 » 14.04.2013, 11:18 hod.

RIP Kuki...konečně to začínalo k něčemu vypadat a ty ho pak takhle pohřbíš...njn nedá se nic dělat a musí se pokračovat...s levlením klidně pomůžu, nějaký to brnění taky poskytnu, stačí se ozvat...ale kdyby jste nahodou měli místo od 1 lvl rád bych si udělal monka a tak bych se přidal pokud by to nevadilo...dnes jsem na něj drop nádherný botky sic rare a i tak slušný za cca 80M ;)

Ještě ze zvědavosti, jakej jsi šel MP?

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: The Expendables - Tapeworm, Kuki, Petros a Spiderer

Příspěvek od Kolmen1 » 14.04.2013, 11:21 hod.

To Hellercz: Jak tak na tebe koukám, určitě ti doporučim nějakej ten craft...goldů máš dost, essence si určitě nejaký taky už nafarmil, tak není na co cěkat...pomalu vše co uděláš tě musí naboostovat to mi neřikej...satčí od kusu 10 pokusů a pro začátek by tě to mělo zvednout uplně do jiný sféry... :)

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: The Expendables - Tapeworm, Kuki, Petros a Spiderer

Příspěvek od Petros » 14.04.2013, 11:39 hod.

Kuki: Chuck Norris si jde (asi po měsíci) na pár hodin lehnout a ty hned ripneš, to je hrozný s tebou. :D
Jinak mě to samo mrzí a pomůžu, kde to půjde, ale to ty víš. :)

Heller: osobně jsem měl kliku na drop, vynesl mi doposud kolem miliardy. Další příjem je z přeprodeje itemů výrazně pod cenou. Nepatřím k těm, kteří věří na možnost vytvořit si nabušenou postavu z dropu (silné itemy, které mi padly, byly většinou pro jiné chary a např. Mempo, Climbery, IK nebo BT chestu jsem nikdy nedropl) , tak do aukce čumím celkem často a dá se tak vydělat dost goldů na "vysněný" gear. ;)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The Expendables - Tapeworm, Kuki, Petros a Spiderer

Příspěvek od Kuki10 » 14.04.2013, 11:55 hod.

Kolmene bylo to mp3 pak sem hodim screen.:)
Jako i na mp1 by me to zarizlo, udelal jsem strasnou kktinu.:-D
Kdyz bude nalada, tak mozna dneska zacnu expit, ale uvidim...
Na nejakej extra gear to ted nebude takovejch 100k dps max no....
Ted pofarmim s WD neco a pak zas udelam zabijaka.:-)
Jsem vedel, ze ho mam gearnout, kdyz byl dostatek goldu.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: The Expendables - Tapeworm, Kuki, Petros a Spiderer

Příspěvek od Ride » 14.04.2013, 12:17 hod.

Kuki - RIP :-(

Petros - jak by řekl Ali-G RISTEKP!!! (Ten muj žabař zvlada s obtížema MP3. MP10 HC = Imbakrutost).

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: The Expendables - Tapeworm, Kuki, Petros a Spiderer

Příspěvek od Bagr13 » 15.04.2013, 08:06 hod.

Kuki uz zase, jsi šel zase někoho pomstít?

Ja jsem konečně dotáhl wizzku na 60 o víkendu 6par, padla jedna legendarka a celkem me pobavila
http://eu.battle.net/d3/en/item/sloraks-madness
zvlast ta jeji vlastnost na HC opravdu dobra :lol: This wand finds your death humorous.
Vcera jsme dokonce uz zasli na MP3 akt 1 na klicnika, ale strach byl.

JInak mame na prodej, Tal Rasha's Relentless Pursuit (staty nevim presne) 168int, vit pres 180, AS8, cold ress

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: The Expendables - Tapeworm, Kuki, Petros a Spiderer

Příspěvek od HELLERcz » 15.04.2013, 08:10 hod.

Tuto wandku mam taky a snazim se ji prodat a taky me pobavila :-D presne

Odesláno přes Tapatalk pomocí SGNote II
Obrázek

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: The Expendables - Tapeworm, Kuki, Petros a Spiderer

Příspěvek od Tapeworm » 15.04.2013, 08:18 hod.

Kukimu to stejnak nedá a za chvilku udělá novou wizznu :)
Kuki : večír ti dám goldy za to echo. Nakonec jsem ho neprodal, ale dal sem ho golimu tak bych ti neměl co dát z prodeje.

Můj WD už se dostal na PL 33, ale pořád nějak nemůžu dropnout nic na sebe a craft se teda vůbec nedaří :( Holt budu muset více farmit. Hlavně musí červík zapracovat na life, AR a DPS. Sice jsem už farmil solo klíče na MP4, ale pořád tak nějak cítím, že to není ono. Prostě ještě mám co dohánět.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The Expendables - Tapeworm, Kuki, Petros a Spiderer

Příspěvek od Kuki10 » 15.04.2013, 09:01 hod.

@Bagr nene, tentokrat jsem byl blbej a muzu si zato sam.:-D
Ta chestka nevypada zle, ale ted na ni stejne nemam, kupil jsem pasek za 100m.:-D
Tak ju radsi prodej, po patchi to vypada, ze pujdou ceny dost dolu....

@Tape mas pravdu, uz mam takovy nutkani expit, ze to bez wizze asi dlouho nevydrzim.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: The Expendables - Tapeworm, Kuki, Petros a Spiderer

Příspěvek od Bagr13 » 15.04.2013, 11:12 hod.

Zkusime ji prodat, nemas prestavu co za to chtit na AH byli vcera 3ks a celkem rozdilny ceny (jo prej bere i SC goldy kdyby nekdo chtel :lol: )

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The Expendables - Tapeworm, Kuki, Petros a Spiderer

Příspěvek od Kuki10 » 15.04.2013, 11:27 hod.

Odhaduju okolo 100m, ale otazka zda to nekdo koupi, ja koupil za 100 s 275 vit, ale to byla haluz...
S vitkou kolem 200 se da i za tech 100m sehnat aspon pred par dny, kdyz jsem koukal.
Kazdopadne nez vyjde patch, je jeste minimalne tejden cas,tak to zkuste trosku nadsadit a pak se uvidi.:-)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The Expendables - Tapeworm, Kuki, Petros a Spiderer

Příspěvek od Kuki10 » 15.04.2013, 14:19 hod.

Tape pouzivas na solo farmu klicu nejaky pety?
Ted jsem zkousel mp5 a celkem cajk, nejakej adrenalin byl, ale nic nehratelnyho.
Hraju ty zaby nebo firebomb, polarni medvedy a pak klasicky vysavac, spirit, totem a psi na redukci dmg, ale prijdou me k nicemu...
Zkusim to jeste se skornem, jel jsem se zabou....
Ale jinak WD oproti wizzardovi co se tyce preziti, to je neskutecnej rozdil, a jak vybehnou medvedi ze zimniho spanku, tak to je strasnej saigon.:-D
Ale zacina me chybet archon.:-(

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: The Expendables - Tapeworm, Kuki, Petros a Spiderer

Příspěvek od spiderer » 15.04.2013, 17:39 hod.

Tak vcera se diky Brawlerovi a Kukimu podarilo dostat dalsi maly Ependable na sedesatku a je to monk Killer, viz odkaz na mem profilu. Pokud jsou tu zkuseni HC monkove, dejte mi prosim par rad jak na nej, zatim jsem ho oblik tak nejak divne a celkove si nejsem jistej ani buildem ani nicim :D Diky za jakekoliv rady :)

Killer: http://eu.battle.net/d3/en/profile/spid ... o/27001068

BlackMage17
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BlackMage17#2679

Re: The Expendables - Tapeworm, Kuki, Petros a Spiderer

Příspěvek od BlackMage17 » 15.04.2013, 23:02 hod.

Ahoj,

spiderer - monka jsem hral, tak par rad muzu napsat.
Na HC se vetsinou hraje se stitem. Hra s dual wield nebo 2h se moc nenosi, i kdyz na mp0 proc ne. Kazdopadne drive platilo, ze dw monk = mrtvy monk. Neni to proste takovy drzak jako barb a skoro bych rekl, ze je dost krehky.
Proto prvni otazka pro monka je - jak bude resit healovani. Ja jdu klasickou cestou Life on Hit + attack speed. Na nizsi mp staci mit LoH pod 1000 a attack speed napr. 1,4. Pro vyssi uz je lepe zvysit LoH ke 2000 a i pridat na attack speed.
Life steal je taky volba, ale predpoklada to bud 2h (Skorn jako mas ted) nebo dual wield s ls. A nebo opravdu top equip, kdy i s 1h+stit je damage dost velky.
Vyborny je samozrejme i life regen, ale nahrabat napr. 2500+ neni jen tak.

Idealni zbrane pro monka - Shenlong fisty, Won khim lau, Echo, Skorn s ls. Set Shenlong fist muzu na vyzkouseni pujcit. Mam 3 - 2 s loh a 1 s cd). Monk je vetsinou zameren na Lightning, proto je Won kim lau vyborna.
Primarni skill - Fists of thunder (Thunderclap, Quickening), Cripling wave (Mangle), ev. Deadly Reach, ale po nerfu vychazi lepe FoT.
Sekundarni - napr. Wave of light - vyborny dmg
Heal - Breath of Heaven s runou na zvyseni dmg o 15%. Tohle je vyhodny zejmena s pasivkou Guiding Light - pro partu.
Dalsi moznost healovani - pouzit pasivku Transcendence, kdy caste pouzivani napr. Wave of light (Empowered Wave) te vlastne healuje. K tomu je treba mit primarni skill na generovani spiritu - FoT + Quickening.
Hodne vyuzivany skill je Sweeping wind s runou Cyclone. Za crit to vyvola tornado, ktere dale damaguje (tornado je opet typu lightning). Pri crit chance pres 30 uz je to znat a pres 40 uz to jede opravdu paradne. Monk s celkovou dmg i jen okolo 50k naklada s timto skillem slusne i kdyz to na prvni pohled nevypada. Idealni je pouzit rychle za sebou Mantru of Conviction, Blind flash (s runou na dmg) a pak spustit Sweeping wind. Pak dava SW nejvetsi dmg.
Problem byva, ze nekteri hraci neradi hraji s takovym monkem ve skupine kvuli mensi prehlednosti.

Dalsi skilly - Blinding flash, Serenity jsou celkem jasny. Za zvazeni stoji take Seven-Sided Strike (Several-Sided Strike), behem ktereho jsi nesmrtelny. S touto runou se prodlouzi nesmrtelnost a pri spravnem nacasovani ho lze vyuzit treba tesne pred vybuchem Frozenu a vyhnout se tak zmrazeni.
Unikovy spell - ja pouzivam Tempest Rush (Tailwind). Dalsi moznosti je Breath of Heaven (Penitent Flame), Lashing Tail Kick (Sweeping Armada, Hand of ytar) nebo Dashing strike (Quicksilver) - se shiftem te portne kam chces.

Mantra - klasicky se pouziva Mantra of Healing (Time of need). Pokud se jde ve skupine s barbarem s WC a resisty to dovoli, muze se jet Mantra of Conviction (Overawe). Dobra je i Mantra of Evasion.

Pasivky - svata trojice je One with Everything + Seize the initiative + Near death exp. Jinak dobra pasivka je Guiding Light, Transcendence a i po nerfu je stale dobra Resolve.

Jeste drobny tip - vetsina monku nosi v invetorari fistu, ktera regeneruje spirit. Kdyz se treba stane, ze se musi ustoupit apod. tak se na chvili oblekne. Proste monk by nemel jit do boje bez spiritu.

Jen poznamku - nejsem expert na monka. Pokud je neco spatne, rad se to dozvim.
----------

Kuki - R.I.P.
----------

Petros - krasně to MP10, gratulka. Bylo to na PTR nebo standard server? Osobne jsem max s barbem zkousel jit solo na MP9 elity+klicnika akt1 a dalo se, ale uz to trvalo fakt dlouho.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: The Expendables - Tapeworm, Kuki, Petros a Spiderer

Příspěvek od Slw » 16.04.2013, 08:48 hod.

se podívej s čím to šmydlím nemám tak dobrý equip jako Expendables (nebaví mě farma, ale v koutku duše vím, že se tomu asi nevyhnu). shield sem jel do 1.04, pak dw. můj loh cca 1,5k mě udrží na mp2. spirit je potřeba - pokud vyhodím SW a dám wave lght, měním s tím i seize na ex soul. mantru podle toho jaký mp (dmg/moConvi či def/moH). být Tebou vyhodím inner sanc a dám BoH s bl wrathem a máš build hotový. já osobně sem zatím nepřišel na chuť blind fl. něco za monka odehráto mám (i když s diskutabilním equipem) - ale jak vidím ten váš arzenál :green: , buď v klidu sejmeš cokoliv :wave:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: The Expendables - Tapeworm, Kuki, Petros a Spiderer

Příspěvek od Tapeworm » 16.04.2013, 10:15 hod.

Kuki: co se farmy klíčů týká chodim to samé jako normální farmu. žáby, gumídky, soul harvest, gargu, totem a spirit walk. Na MP5 mám už trochu prblémy s manou, ale dá se to. Přemejšlel jsem vyhodit žáby a dát pavouky co sajou manu, ale musim to natrénovat. Nějak mi nejde to házení pavouku spolu s medvedama :( Passivky klasika ty dvě co využívaj pickup a spirit vessel - bez toho bych do hry nevlezl :)
Na ubery to trochu předělávám. Žáby + gumídky, místo soul harvestu dávám pejsky na redukci dmg, garga zůstává, spirit walk taky a totem taky. Passivky spirit vessel, Blood ritual - sníží spotřebu many a to co jde do life v pohodě dožene ten LPS co to přidá, Vision quest - regenerace many. Passivky na pickup jsou na ubery k ničemu. Je to o něco složitější při nahánění NV, ale pak u uberů se ti passivky na pick up nevyužijou. Soul harvest je na uberech taky nevyužitej. Kulle + SB - nasaješ max 2 a to jen pokud jsou u sebe jinak 1. Magda a King - tam by se to i dalo, ale v tom zmatku tam pobíhat a hledat ideální místo na nacucnutí 5ti příšerek je dost o hubu a zdržuje to. Gnom a Rakhanot - sice tam taky nějaký moby vyčarujou, ale přes ty mraky od gnoma je stejně většinou nevidim takže tam soul harvest moc taky nevyužiješ.
Co se many týká tak fakt hodně pomáhaj pavouci, ale prostě se mi nedaří nějak zkoordinovat házení pavouků a vypouštění medvědů.

Na MP0 - 2 manu v podstatě neřešim všechno lehne dřív než mi dojde. Takže pavouky musim natrénovat na větší MP.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The Expendables - Tapeworm, Kuki, Petros a Spiderer

Příspěvek od Kuki10 » 16.04.2013, 11:45 hod.

Lol to je moc informaci naraz.:-D
Budu postupne zkouset, ale dneska jsem nafarmil solo 3im na mp4, takze mam sam ze sebe radost.:)
Kupil jsem Tal helmu, takze tedka tak zkousim a sel jsem jen se 2 setovym bonusem a pohodicka vcelku.:)
Tech moznosti je u WD hrozne moc.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: The Expendables - Tapeworm, Kuki, Petros a Spiderer

Příspěvek od Brawler » 16.04.2013, 11:58 hod.

Já to hraju malinko jinak než WORM ... ale jsou to fakt jen kosmetické úpravy, které si člověk prostě odladí sám podle toho jak mu to vyhovuje ...

farma MP0-1
firebomb - ghost bomb
acid cloud - acid rain
sou harvest - vengeful spirit
garga - bruiser
voodoo - slam dance
spirit walk - jaunt
pasivky:gruesome, grave, spirit vessel
templář
hra je jasná, pasivky mi prakticky nulují odpočet u spirit walku, prostě vletím až mezi bubáky, dám soul harvest na nasosání INT a díky runě na damage prakticky všechno lehne, co stojí killne jeden acid, nebo ghost. elity jsou na tom skoro stejně, vletím mezi ně, okamžitě dávám voodoo, hned po něm soul harvest(runa na damage 230% + voodoo + crit = půlka HP ELITE je fuč), mezi tím garga použije stunn, templář taky, takže dorážka proběhne zaspamováním acide cloudem
toto je možné hrát prakticky s jakýmkoli equipem si myslím a picku upem od 15 nahoru, protože pasivky za kill bubáka v daném prostoru okolo tebe a heal many a HP díky sbírání globů ti zaručí že mana je furt na max a hp taky ... plus spirit walk a soul harvest prakticky nemají odpočet díky pasivkám ... voodoo má odpočet tak 30sec max, protože všude je hromada mobů co sekundu po sekundě ukrajuje odpočet ...
tohle asi budu jen horko těžko měnit, zkoušel jsem nechávat pršet žabáky i medvědy, ale všechno je pomalé, takhle dám alzhajmra za 8-10minut podle toho kolik potkám elit a jaké jedu MP

klíče + boss
zatím nechávám pršet žabky, ale zjistil jsem že ghost bomb je svině a zpomalovací bubliny (klíčník akt2 a kulle) na něj nemají vliv (nemají ho ani na žabky, ale s těma se mi hraje hůř) a tak docílím stejně jako u farmy požadovaného efektu a nemusím ani moc mířit (primární dosah 8 jardů+nějaký ten bonusový dosah je taky gut a healuje to) ... takže možná přejdu ... poison darts + klíčník akt2 = peklo, páč ho prakticky netrefíš ... pavouci chtějí opravdu velký trénink, to budeme mít s wormem asi challenge to ozkoušet=)
medvědi jsou jasná volba, tohle je prostě fuj=)))
garga se stunnem zůstává
voodoo dávám na regen many když jdeme dva WD, páč když ho zapnu, spamujeme medvědy po ceeeeelou dobu a to udělá větší damage než při bonusu na dps, když jeden WD, tak dps
spirit walk je jasný
rafani s life linkem na redukci poškození, ale tady budu testovat ještě jednu věc, když tak dám vědět stejně jako jsem to udělal s blood rituálem ...
pasivky blood ritual (tady jsem rád že worm přesedlal a byl jsem pro jednou užitečný=) ), vision quest na +max mana a manaregen jasná páka spirit vessel jak jinak ...
jak se to hraje je asi jasné, garga sem tam stunnuje, barbar v partě stunuje přes leap a ground stomp, takže najdeš pozici pro vypuštění zvěrstva, voodoo a už to solíš, kukáš pod nohy, uhneš z ohně, uhneš z poison ... frozen a arcane řeším zapnutím spirit walk ve vhodnou chvilku ... když prší ohnivé koule je ti to skoro jedno, protože medvědi tě nutí stát blízko, takže tě to přeletí ...

tož tak, pokud bude mít worm nebo kdokoli nějakou výtku, rád se přiučím a případně upravím ... snad ti to bude užitečné

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“