Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781
Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kubizek » 08.04.2014, 23:42 hod.

to jsou ale potom dvě ne trochu, ale naprosto rozdílné tougness.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 08.04.2014, 23:43 hod.

Lol sry já už se v tom úplně ztratil.
Jak kdybych nic nerek.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Tomovous » 09.04.2014, 00:27 hod.

Zajímavá diskuse, což. Ale taky jsem se na konci ztratil :lol:

Stackovat AR a armor se určitě vyplatí, diminishing returns ale stejně v určité výši vystaví téměř stopku, kdy bude lepší investovat spíše do HP, než se crcat po desetinkách procent protection myslim :) Dejme tomu dohnat to na takových 75% v armoru a AR a zbytek do vitky nebo ofenzivy.
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 09.04.2014, 04:23 hod.

Prave, ze:

1. zadny diminishing pro AR a Armor neni: kazdy bod do tech statu je stejne ucinny, akorat %dmg reduction leze pomaleji, ale kdyz to prepoctes na dmg, kterou dostavas, tak rozdil je stejny.

2. 500k life vs 1mil life - 10k regen te bude healovat stejne, ale priklad
mas zivot na dne, rekneme, ze jsi nekde uvizl na frozen v desecratoru a zustalo ti jen 15k life

mas 10 mil tougness 1 mil life => dmg reduction 90%
- budes dostavat 150k dmg = po redukci 15k dmg uhealujes 10k regenem => dostavas porad 5k dmg => procne pasivka za 3s

mas 10 mil toughness 500k life => dmg reduction 95%
- budes dostavat 150k dmg = po redukci 7.5k dmg uhealujes 10k regenem => regen ti pridava 2.5k life => pasivka neprocne a naopak mas za 3 sekundy 22.5k life (o neco vic)

to je cele

dalsi zajimava uvaha no toto tema se objevila tady

Dneska jsem zkousel hrat s jen 192k HP a slo to. Ale nakonec jsem prehodnotil paragon body, a protoze mi chybel regen, kdyz nebyl v parte barb nebo monk, tak jsem misto armor na max a zbytek do resistu, dal regen na 5000 life/s a zbytek do Armor, resisty mam i tak slusne vysoko. Pak jsem vymenil helmu, at trosku life zvednu, dostal jsem se na 254k life, a jsem relativne spokojeny.
Naposledy upravil(a) Darkness dne 09.04.2014, 06:42 hod., celkem upraveno 3 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 09.04.2014, 05:33 hod.

A mala ukazka jak se da farmit T2 - zhruba 6 riftu za hodinu

Varovani: video neni zrychlene a kdyz jednou zkusite, tak potom 25% movement speed prijde jako loudani

- ve 4. minute drop paradniho beltu pro lighting monka
- na konci dve svetylka z bosse pro mne



Po tom co jsem dobehli, Zaljan jen povida, ze uz pochopil proc mluvim o parte - barb+monk+wd+wiz
Naposledy upravil(a) Darkness dne 10.04.2014, 17:04 hod., celkem upraveno 1 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od An7yk » 09.04.2014, 13:02 hod.

Já nevim jak přesně funguje ta toughness, jestli to dmg co dostávám se odvíjí od čísla co mám napsané v inventáři u toughness nebo z armoru, AR ( což by bylo ale jako za starých časů ), otazka zní, kdyz budu mít 10 000 armor, 1000 AR a 500 000 HP, budu mít toughness třeba 10 000 000, kdybych měl stejné staty a 1 000 000 HP, budu mít toughness dvojnásobnou?

A do tutěch statů budu dostávat jaké dmg, třeba metro ( berserker ), mi jí do 10k Armor, 1k AR, 500k HP řachne za 50 000 HP .... za kolik mi jí řachne, když budu mít stejný armor, stejné AR a dvojnásobné HP?

Otázka efektivnosti healování podle počtu HP je nebezpečná, protože je lepší mít HP/sec třeba 10 000/sec při tough 10 000 000 a 500 000 HP, než 10 000/sec při tough 10 000 000 a 1 000 000 HP ( = tzn mám velkou vitalitu a malý armor a AR ). Protože se sejde víc maníků ( nebo klidně arcane ) který mi jí třísknou za 100 000 místo za 50 000 a abych pokryl stejným poměrem ztracená HP, musel bych ho mít dvojnásobný.

A flaštička je otázka poslední záchrany, která nelze vždy použít ... pohybujeme se pořád na HC že ? :-)

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Frozen » 09.04.2014, 13:53 hod.

Thougness je počítaná dobře... je to prostě schopnost postavy vydržet určité množství poškození. Jenže dost podstatné je v této souvislosti i healing, resp to jak jste healováni... což není u tohoto čísla nijak zohledněno a nesmí se to tedy špatně pochopit...

takže ano pokud máte ehp 8mil (700k hp a 20% dmg redukce) vs 4mil (100k hp a 90% dmg redukce) a nejste ničím healováni, tak vydržíte v prvním případě 2x tak dlouho.

Pokud jste ovšem healováni, tak v prvním případě umřete a ve druhém se vám bude doplňovat život... to je celá věda....




ps. ty čísla jsou smyšlená pro ukázku, tak ne aby mě někdo za to popotahoval
Obrázek

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od casperdeluxe » 09.04.2014, 14:38 hod.

An7yk píše: A do tutěch statů budu dostávat jaké dmg, třeba metro ( berserker ), mi jí do 10k Armor, 1k AR, 500k HP řachne za 50 000 HP .... za kolik mi jí řachne, když budu mít stejný armor, stejné AR a dvojnásobné HP?
Taky za 50 000.
Při stjných statech a dvojnásobným HP bude tough. taky dvojnásobný.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 10.04.2014, 09:45 hod.

Furt nevím jakou poslední pasivku tam nechat kua...
Včera test power hungry a není to úplně marný, zvlášť když si je setrim na elity....:)
Cold bloded taky není úplně marná do party pro mého colda...
Any ideas?:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 10.04.2014, 10:15 hod.

pasivky menim furt, podle party, kdyz uz je v parte nejaky wizard s cold blooded, tak dam neco jineho, nebo podle toho jak rychle to davame
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 10.04.2014, 11:07 hod.

Zkousel jsem vcera chvili fire build, dmg dava slusnou, na skupiny i na bossy, akorat to byl hrozny nezvyk, jeste jsem nenasel system jak si skily namapovat a jak je nejlip stridat a prisel mi porad takovy nemastny neslany, i kdyz jsem se citil bezpecne a mobi docela rychle padali.

Pro efektivni firebuild je podminka Cindercoat - mne padl s 30% resource cost redukci na fire skily a muzu tak pouzivat klidne 4 AP spendery, diky Burning Axe s Ignore Pain jsem si dovolil experimentovat se skily na T1.

A pokud je u wize neco overpowered, tak je to Magic Missile - Conflagrate. Burn effect se stackuje nekonecne - to jsem si predtim nekde precet - ve hre jsme zatim nepochopil, jestli se to nejak projevi na cislech hitu, ale elitky i rift boss padli hodne rychle.

Pockam si na Mirrorball s +2 extra missiles a zkusim znovu. (ted mam jen +1)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

herba
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Biizzardgame-2659

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od herba » 10.04.2014, 11:43 hod.

Fire vypadá hodně slušně, slušná dmg a asi nejmenší problém s AP když nepočítám archona, kterej bude trvat dlouho než se postaví na slušnou úroveň. Koukal sem že papagaj to na něj už přehodil, možná nejjednodužší změna z coldu...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 10.04.2014, 11:46 hod.

Tak změnit element není problém ne?
Jen najít itemy s potrebnejma statama.:-D

Btw archon se jede na cooldowny ze?

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

herba
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Biizzardgame-2659

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od herba » 10.04.2014, 11:51 hod.

To jo a můžeš zachovat itemy s bonusem do orbu + využiješ mirrorball. Jen ten cindercoat chybí, to je základ.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 10.04.2014, 11:55 hod.

Ve vanille dropoval jak na běžícím pasu.:-D
Chci takhle zkusit secky elementy právě...
Na cold, arcane a lighting je nějaká vychytakvka jako ta chesta?

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

herba
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Biizzardgame-2659

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od herba » 10.04.2014, 12:14 hod.

O žádnym dalšim itemu s takhle vysokym reduce cost nevim. Mam ještě tu helmu co snižuje o 30% pokud nedostaneš 5s dmg, ale to je vždy max na první salvu. Takhle by ses dostal s cenou AO dost pod 20 - hořící Mississippi :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 10.04.2014, 12:21 hod.

:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kubizek » 10.04.2014, 12:35 hod.

jsem si skoro jistý, že není. Každopádně cindercoat je super a když se doplní o magefist, tak je to ještě lepší. Ve 2.0.1 jsem to měl při lvl 60 na wizně, kdy jsem používal meteor shower + electrolute s runou na doplňování arcane + samozřejmě doplňující fire aktivky a pasivky a dělalo to mega bordel a hlavně furt, nestalo se, že bych měl prázdnou arcane baňku. momentálně na lvl 70 mám tyto dva krásné itemy na crusaderovi a je to taky velká masírka. je to výbornej item snad na všechny classy. dá se na něj postavit monk, na barba je naprosto skvělej. akorát wd si myslím, že z něj nebude moc profitovat. Leda snad zombie charger s runou na psa, to je fire...
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 10.04.2014, 13:14 hod.

Vyhoda fire je, ze se da "lehce" dostat pres 100% elemental bonus, mne chybi nejaky slusny amulet a andarielka.

Magic Missile Conflagrate - je pri spravnem pouziti snad nejsilnejsi single target spell ve hre (Mirror Ball a hitovat do 3s)

Fire barbar i monk, jsou pry silnejsi nez wizard.

WD ma fetish army Task and Theo, zuni set a helmu s dmg pro pety, kdyz chce davat crazy dmg.

Jinak jsem se s wizem dostal na rovnych 100% area dmg, a to uz se vyplati ...
Naposledy upravil(a) Darkness dne 10.04.2014, 13:21 hod., celkem upraveno 1 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kubizek » 10.04.2014, 13:20 hod.

vidíš to, ty jo. když už o tom píšeš, tak bych se zeptal, jak se to area damage u wizze vyplatí, když má sám skoro všecko area a když už teda ano, tak které spelly si myslíš, že jsou na to nejlepší? já u něj jedu life on hit only, area jsem chtěl u něj dávat až naposled...
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“