Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:
Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Antabus » 04.05.2014, 08:04 hod.

No myslím, že v tomto případě - public - Leo trošku zahazardoval - já bych na T4 na public nevlezl ani s tanky postavou. Jinak čistě technická, nebyli to scavengers ale soul rippeři (doma v a3) - řekl bych ještě nebezpečnější monstra, co na svých futrech mají hromady zářezů za bezbranné protahované chary v keeps 2 :)

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Zaljan » 04.05.2014, 13:16 hod.

Tak ja lezu na T4 public skoro kazdy den a vetsinou pohoda... kdyz je parta blba, tak leave, ale to byva spis vyjimecne....

Zpocatku to stavim jako na solo a az kdyz se zdaji ok, tak dam misto horrify s armorem SH na dmg...

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 04.05.2014, 15:50 hod.

Bez trosku riskovani, by me to nebavilo. Pravda, soul rippers, ty male potvory si pletu. Barbar byl v pohode. Monk zkousel nesmyslne kombinace skilu a WD na T4 nemel. Ja jsem zazmatkoval ...

------

Arcane carodejku jsem zas komplet prekopal, Zbavil jsem se followeru a radeji zkusil poradne zapracovat na CDR + Resource Cost Reduction. Momentalne mam cca 31% resource cost reduction a necelych 50% CDR. Nemam vubec problem s AP a s cooldowny na polovine uz se da trochu rozumne hrat.

Co mi ted nejvic chybi na arcane carodejce je BT set - imunity jsou na T4+ v rychle parte k nezaplaceni.

-----

Nejlepsi char do party pro relativne bezpecne a rychle runy na T4+? - Monk, ktery vi co dela. (a idealne barbar se sprintem pro celou partu, jinak monka budete jen horko tezko stihat)

jak vypada takovy rychly run?

hop - hop - cs - ep/ep/ep/ep - hop - hop - hop - cs - ep/ep/ep/ep/ep- hop - hop - hop - cs - ep/ep/ep/ep - boss - ratata (tady dostanou nekolik sekund prostor i jine chary) - ng



(samozrejme monk sam, to takhle rychle neda, potrebuje za sebou ty chary s poradnym dmg, co za nim behaji)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Zaljan » 04.05.2014, 19:48 hod.

Ja treba zjistuju, ze na rychle T4 uz delam dmg "pouze" prumernou.,. Proste 20 pidizviku ani zdaleka nenatocim a tech 10-12 si obcas ani nekousne... ale zalezi kde a s kym... dulezity je, ze na krizovku tam jsou a dotiraj, i kdyz ja a/nebo ostatni jen behame o zivot (nesnasim padly andele, arachy a kombinaci arkan s mortarem) :-)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Antabus » 04.05.2014, 19:58 hod.

S tímto buildem -jediný rozdíl serenita pro partu za inner santuary jsem běhal první týdny v RoS . Exploding palm sem taky nejakou dobu používal a runy s ní byly opravdu nejrychlejší (co se týče destrukce a zvyšení realného dps party- muže se jít nějaká inner santuary zahrabat- u ní je určitá výhoda ještě ta ochrana), postupně sem ji z buildu vytlačil jinýma spellema, a mj. proto že se jí stále bojím používat v blízkosti reflect elit - ještě v D3V mi Exploding palm na mp10 challenge pohřbila monka co sem si tam dva měsíce chystal a je to vůbec nejmarnější smrt co sem za svou HC kariéru zažil, takže stále v živé paměti.
Reflect se nyní zda jako zbytečný affix oproti časům minulým, ale žadný pokusy sem si netroufl dělat - SC monka nemam. Na začátku videa jste měli reflect elitu a nic se nestalo, tak zdá se je to bezpečné ? nějací monkové, co by to mohli potvrdit?

Ke stylu hraní - nemá v buildu žadný ochranný spell pro partu, pro sebe jen dashing (co je ale nejlepší obranný spell monka vůbec) ...no já nevím, v mých očích tohle je vhodný build na běhání lehkých obtížností, tahat to na vyšší T je v mých očích opět zbytečný riskování - zdá se, že mu to jde dobře- konecnkonců má dobrý gear, ale pokud vy budete mit jakkýkoliv problem tak monk o obrazovku či dvě dál než vy vám prostě nepomuže- není u vás- a i kdyby byl, nemá ani jak.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 05.05.2014, 08:35 hod.

Antabus, souhlas, ono se vychazi z toho ze T4 se da vzhledem k vybave nasich postav povazovat jeste za nizsi obtiznost (i proto jsem psal, relativne bezpecne). Na tu exploding palm se zkusim nekoho preptat, asi se pocita s dobrou defenzivou.

Ten monk ma hodne life, a koukal jsem, ze klidne uplne ignoruje dexteritu na nekterych itemech - pro ten build ji az tak nepotrebuje.

----

A mam nove boty :)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Zaljan » 05.05.2014, 11:54 hod.

no on to vlastne ani nebyl klasickej mnich, proste dalsi DPSko... :)

ale na T5/6 uz bych takhle nesel...

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 06.05.2014, 10:43 hod.

souhlas

--------

Jak se nechat protahovat a neripnout?

- I kdyz mate vybavu na to, davat T6 solo uz na lvl 20 jako na tomhle videu, na nic nesahejte, nic nesbirejte, kryjte se za rohy
- navolte skily, ktere vam pomuzou s obranou
- budte stale v pohybu (pohyblivy cil je horsi trefit)
- mejte pripravenou vybavu na postupne prezbrojovani
- kecani si nechte na pozdeji (nezdrzujte toho kdo vas protahuje)



A nezapomente uz pri protahovani musi postava vypadat cool. Nosi to stesti :) :)
Naposledy upravil(a) Darkness dne 06.05.2014, 10:53 hod., celkem upraveno 2 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 06.05.2014, 10:51 hod.

Leveleni sama sebe muze byt zabava. Lvl 54 - 62 za 20 minut na T4 bounties (solo) ...

The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kubizek » 06.05.2014, 13:52 hod.

Jak se nechat protahovat a neripnout?...souhlas ve všech bodech a s posledním nejvíc.

video jak levelit solo T4 - super. Máš nice leveling wizard gear, o tom žádná.
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 06.05.2014, 17:14 hod.

Paradox: hlavni duvod proc nosit BT set neni, aby postava prezila, kdyz se s elitkami bojuje moc dlouho, ale aby prezila, kdyz zabijite moc rychle

Staci 2x molten horde pack a mini lag a pri 20 vybusich soucasne vam ani 30 mil toughness na vyssi T nemusi stacit
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
DarkTref
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DarkTref#2231

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od DarkTref » 07.05.2014, 14:46 hod.

Viděl jsem hrát dost lidí, ale tvůj styl hraní je naprosto šílený. Každej má svůj styl, ale chdit t4 stylem dvakrát hitnu za x dmg pak utíkal a čekat, že to umlatí ostatní, protože se bojím, že dostanu dmg a pak zase dvakrát hitnu, je fakt hodně jedinečnej, to se musí nechat. :)

Odesláno přes Tapatalk.

Last_Elf
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Last_Elf » 07.05.2014, 15:28 hod.

Darkness píše:Paradox: hlavni duvod proc nosit BT set neni, aby postava prezila, kdyz se s elitkami bojuje moc dlouho, ale aby prezila, kdyz zabijite moc rychle
Staci 2x molten horde pack a mini lag a pri 20 vybusich soucasne vam ani 30 mil toughness na vyssi T nemusi stacit
Sorry za offtopic: Myslíš Blackthorne set? To mě právě zajímalo, jestli to funguje i na ty výbuchy. Píšou, že je postava imunní na ground efekty, což výbuch není. Máte to takto vyzkoušené?

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Zaljan » 07.05.2014, 15:30 hod.

Ano. Kazdy den mockrat :-)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 07.05.2014, 16:12 hod.

Viděl jsem hrát dost lidí, ale tvůj styl hraní je naprosto šílený. Každej má svůj styl, ale chdit t4 stylem dvakrát hitnu za x dmg pak utíkal a čekat, že to umlatí ostatní, protože se bojím, že dostanu dmg a pak zase dvakrát hitnu, je fakt hodně jedinečnej, to se musí nechat. :)
@darktref: tos videl kde? :) Tak mozna nekdy 2x hitnu, protoze to staci a pak jdu dal, protoze mobove uz chcipnou sami :)
vazne, me to zajima, na co takhle reagujes
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kubizek » 07.05.2014, 16:35 hod.

darktref: Taky mi přijde, že Leo občas moc ustupuje, na druhou stranu už zrakvil tolik postav, že se nyní chová prostě zkušeně (taky jsem jich nemálo pohřbil). A na třetí stranu musím dodat, že se mi tajil dech, když jsem viděl jeho video ještě snad za 1.0.8., kde lítal po fields of misery v archonu a sundal tam snad 200 bílejch a 3 elite packy po portu na jednoho "kamaráda" barbara. A všecko to tam zbombil, takže než budeš hodnotit jeho styl, zkus si zjistit, co hraje, kdy to hraje a proč to hraje :) peace.
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 07.05.2014, 16:37 hod.

fakt postnete konkretni odkazy na video a cas, kdy "moc ustupuju", mozna to ma nejaky uplne jiny duvod ....

mne naopak prijde, ze ustupuju vetsinou min, nez ostatni, ale zverejnuju vetsinou videa kdyz doslo k nejake slozitejsi situaci, tak to pak tak mozna vypada, nevim ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 07.05.2014, 16:40 hod.

Radši třikrát ustoupit, než dvakrát a zdechnout.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kubizek » 07.05.2014, 16:41 hod.

možná jsem měl použít minulý čas. video(a) asi nenajdu, to bych to tu musel fakt projít a to půjdu raději pařit :lol: . taky je možný, že kdybych to viděl znova, že bych to vnímal jinak.

edit: souhlas Kuki. Možná by se i dalo napsat, lepší 10x ustoupit, než 1x zdehcnout :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Stanley » 07.05.2014, 16:52 hod.

DarkTref: nemůžeš soudit člověka/hráče podle pár videí, obzvlášť pokud postuje pouze nějaké...

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“