Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781
Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kubizek » 11.09.2014, 18:22 hod.

Opět souhlas. Skill, ale hlavně equip rozhoduje. Rift se může rollnout blbě, ale spíše se rollne blbě elite pack. Málokdy se stane, že bych měl v riftu jen samé boggity a díky tomu mi vše trvalo sakra dlouho a nesplnil jsem na čas. Vesměs se stane, že přijde blbá elita, na které se holt zaseknu a díky tomu mi utíká čas. Ale že bych vysloveně potřeboval nějaké TOP rollnuté rifty, na jaké je minimální šance k tomu, abych se někam dopracoval, tak to si tedy opravdu nemyslím.

Mdmt opět +1
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 11.09.2014, 18:53 hod.

mdmT a kubizek - nevite o cem mluvite, protoze jste nebyli vys nez jste byli a zkratka si to nedokazete asi predstavit ..., pointa vam porad unika ...

-------

ale radsi zmena tematu a par zajimavosti, ze sveta

na us foru se resi par zajimavych temat a na nektere z nich odpovedel blizzard neprimo v poslednim Play your way Thursday

http://www.youtube.com/watch?v=MYojC5_vyB4&t=34m5s

1. Zazniva prani nerfnout jailer a frozen, pripadne uplne zrusit jejich dmg. ze je to okolo GR40 one hit kteremu se neda vyhnout

John na to na vyse uvedenem videu rika, ze prave to je ucel, jailer a podobnych affixu, aby nemohli DHcka, Wizardi a jim podobni pobihat po riftech s 5 mil toughness .... (kamen, nuzky, papir)

nerf pravdepodobne nehrozi ...

2. Tesne po tom si frajeri otevrou GR 30 a hned za portem do riftu elitka, se kterou docela zapoli ...

John neco zamumla, ze se snazi, aby se elit packy neobjevovaly blizko vchodu :)

takze s tim snad neco mozna provedou....

3. Zajimavost z AI petu .... (38min 40s na videu)

- kdyz se dva peti rozhodnou jit stejnou cestou a srazi se s ni, neumi si dat prednost a tak se zaseknou - vypada to zatim nevymysleli algoritmus, aby se peti domluvili a sli treba jeden dopredu a jeden zpatky :)

no comment
Naposledy upravil(a) Darkness dne 11.09.2014, 18:56 hod., celkem upraveno 1 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kubizek » 11.09.2014, 18:55 hod.

Darkness: A ty jsi tam byl?
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 11.09.2014, 18:57 hod.

ja si to dokazu predstavit, proste o par GR vys vas dostane vybrouseni vybavy a stylu hry, ale na vrchol vas dostane jen stesti ...

jako rift muze taky rolnout tak blbe, ze do neho parta vleze a za 3s budou vsichni tuzi ..., s blbou elitou na vchodu ..., potkat jailer, rovna se IK, bez arcane immunity, atp

GR35 je v ramci zebricku stale velmi nizka obtiznost - i pro HC, non season HC skoro nikdo nehraje, vetsina lidi sla do sezony a tam se teprv vybavuji a pritom uz jsou vys nez v non season

- pro HC tymy ctyri hraci - to je momentalne GR37 mimo sezonu vs GR40 v sezone

a teprve na tech nejvyssich urovnich zacne zalezet na kazde kravine ....

-------

ale nechme to tak, neshodnem se, nevadi, cas ukaze
Naposledy upravil(a) Darkness dne 11.09.2014, 19:34 hod., celkem upraveno 3 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 11.09.2014, 19:04 hod.

Jako myslim si ze bys neměl dostávat dmg z něčeho čemu se nevyhnes, nebo aspoň ne také jeby....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 11.09.2014, 19:21 hod.

jako, ja to chapu, pokud bys nedostaval, tak bys fakt mohl uplne vyloucit toughness, a jit ciste do dmg ...

tim by byly melee classy uplne vylouceny ze hry ..., nejak se to musi kompenzovat
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kubizek » 11.09.2014, 19:49 hod.

Štěstí se právě vylučuje tím častým opakováním. Každý a troufnu si tvrdit, že každý, kdo se rozhodne dostat se vysoko, nebo "co nejvýš", tak se tam dříve, nebo později dostane. Je to fakt jen o ochotě si to lajznout a o času. Existuje něco jako variance a častým opakováním se eleminuje. To je matematika, která se dá aplikovat v lecčems (neříkám, že ve všem) a jedním z příkladů je diablo a jeho greater rifty. Pokud se tady neshodneme, tak asi nemáme co řešit - k tomuto tématu jsem již vyčerpal vše, co jsem k němu měl.
Obrázek

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Cartman » 11.09.2014, 19:58 hod.

Přesně tak, kdyby něco neohrožovalo rangetka, tak by ta propast byla obrovská, už takhle to de vidět u DH a o něco méně u wizzu.

S těma petama sem se pobavil, defacto výhradně nehraju hunty od wowka a jim podobnym, jelikož peti = neštěstí = /

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 11.09.2014, 20:02 hod.

Ono stačí ze se z jailu nemůžeš třeba dostat a je problém.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kubizek » 11.09.2014, 20:07 hod.

První čtverka na hc má 40 a asi i ještě nějaké další. Je tam myslím monk, wd a 2x dh. na normalu už samozřejmě mají 49. Ale 40 je na hc i tak moc pěkné číslo a v tuto dobu asi i logické. Divil bych se, kdyby byli někde hodně blízko partám z normalu.
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Mlok » 12.09.2014, 07:52 hod.

S jailerem a frozen zcela souhlasím, že nerf není potřeba. Ten účel zabránit jít cestou supernízké tougness pro range chary plní dobře. Pokud si range char udrží slušnou tougness, tak na GR40 zdaleka nedávají IK (slušná toungess + Force armor bude stačit proti IK určitě ještě daleko výše, na jaký přesně lvl GR už by musel napsat někdo, kdo hrál tak vysoké GR). A pak tu je samozřejmě možnost použít imunity amulet na arcane, což je většinou také omezení DMG, protože ho skoro nikdo nemá s dobrým rollem.

Akorát takhle ztrácí zcela smysl HF amulet. Na nejvyšší GR není konkurenceschopný ani při perfektním rollu včetně pasivky. A imunity amulet a pak ještě Eye of Etlich jsou o dost lepší. Je ale pravda, že ani jedno jen tak nikdo nemá s dobrým rollem. Mně by se nejvíce líbil Eye of Etlich na Wiznu, ale zatím padnul vždy s úplně debilním rolllem.
Kubizek píše:Štěstí se právě vylučuje tím častým opakováním. Každý a troufnu si tvrdit, že každý, kdo se rozhodne dostat se vysoko, nebo "co nejvýš", tak se tam dříve, nebo později dostane.
Sólo ale pouze pokud přistoupí na variantu farmení klíčů v partě pod jinou postavou. Pak je to pravda a už se větším počtem opakování jednou na ten dobrý roll GR dostane. Pak ale sólo žebříčky jednotlivých postav nejsou sólo žebříčky.

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od mdmT » 12.09.2014, 09:39 hod.

... jako kombinace těchto dvou vět mě už fakt vytočila "mdmT a kubizek - nevite o cem mluvite, protoze jste nebyli vys nez jste byli a zkratka si to nedokazete asi predstavit" a hned poté "ja si to dokazu predstavit, proste o par GR vys vas dostane vybrouseni vybavy a stylu hry, ale na vrchol vas dostane jen stesti", takže si přestávám brát servítky ... sice to bude za ban, ale tak nějak mi to za to stojí ... bež už fakt dop*dele ... Tvůj problém je v tom, že máš nekonečný ego, všechno víš nejlíp, všude jsi byl a všechno znáš ... nebráním se jakékoliv konstruktivní diskuzi a nemusím s každým souhlasit ( např. s Mlokem nesouhlasím, ale nemám problém s ním o tom diskutovat ) ... ale jako diskuze s někým jehož argumentace je taková - vy jste idioti co si to neumí představit, zato Já, Já si to přestavit umím je opravdu ztráta času. Pokud se nepletu tak v riftu 33+ jsi byl jednou, ripl jsi tam a předtím a potom jsi něco takovýho viděl jen tady na fóru. To my aspoň chodíme ty 35/36 ( 4/3 ) každej den. Ale my o tom víme ho*no zato ty to máš všechno zmáknutý. Za mě tu debatu končím a pokud je to na banána, tak sem s ním :-)) ...

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Frozen » 12.09.2014, 10:21 hod.

Obrázek

Jinak k tomu opakování a že se klíč dostane o x levelů níže, tak si dovolim oponovat. Včera jsme dostali z trialu klíč k GR 35 (zatím náš strop) a 34 (musel jsem ven = procnul jsem při trialu)
Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od An7yk » 12.09.2014, 10:25 hod.

Kuki10 píše:Jako myslim si ze bys neměl dostávat dmg z něčeho čemu se nevyhnes, nebo aspoň ne také jeby....
No nevim jaké jeby dává jail v GR 40 třeba, ještě jsem tam nebyl, ale jestli to dává IK tak je to špatně si myslim, je to nefér a nehratelné, to by měli nastavit strop třeba za ma 60% HP .... anebo ti hráči si hold dají nějaký spell ( a myslim že ho wizard zrovna má ), že NIKDY mu nic nedá IK ;) hold na velmi vysokém GR musíte upravit build, ale pak může chybět dmg třeba to je těžký.

Podle mě rozhoduje štěstí, čas, skill, eqip a teamplay v nonsolo hrách.
S kubou jsme byli nějaký GR a sotvma sme udělali 17cku a já tam třeba i procnul a pak sme šli 20tku a dalí jí s prstem v nose a to hned další rift defakto po sobě ... Tady bych to nenazval štěstím, ale smůlou, že jsme měli fakt chuje v 17tce a byla těžší než 20 a náš eqip ani skill se během té půlhodiny nijak zásadně nezměnil, maximálně jsem měl více propocené tričko :D

Někdy si chci zkusit kam se dostanu s trournu si říct už s celkem nabušeným crusadrem ( + možné variabilní nastavení, tzn dát pryč AR či vitku a narolovat tam +% dmg brokovnice ale nemám koule! :D ) , ale nemám na to varlata, radši si zaběhnu 100x nějakej nižší kde už při smůle občas procne pasivka, akharat či oboje :D než abych pak koukal na náhrobek a itemy. Neměli byste MDMT někdy místo v partě, že byste mě protáhli ? :D

Nějak pořád nechápu o co se vlastně přete a kdo s kym a hlavně PROČ :D

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od mdmT » 12.09.2014, 10:42 hod.

... tak my jsme poměrně často 3 a GR třeba 30 je naprosto v klidu, takže pokud by jsi vzal cruse nemůžeš tam mít žádnej problém ... tzn. když budeš mít chuť ( hrajeme skoro denně mezi 20-24 ), tak pisni ve hře a určitě nějakou 30-33 můžeme dát, tam je to pokud jsme ve standardní sestavě ( iPetr, Frozen a já ) naprosto v pohodě ... i když teda poslední dobou je to super, protože s náma chodí Reve, takže býváme i často 4 ... ale když napíšeš, tak není problém se domluvit ...

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Mlok » 12.09.2014, 10:45 hod.

Frozen píše:Jinak k tomu opakování a že se klíč dostane o x levelů níže, tak si dovolim oponovat. Včera jsme dostali z trialu klíč k GR 35 (zatím náš strop) a 34 (musel jsem ven = procnul jsem při trialu)
Tohle záleží na typu postavy a jestli sólo x týmová hra. Sólo málokterá postava dokáže dát trial tak vysoko jako pak samostný rift. Nevím jaké klíče dokáže dávat sólo DH, tam možná.
A předpokládám (týmy nehraju, takže mě klidně opravte), že v týmech budou trialy vždy snažší z důvodu, že se nebude stávat, že tam někde zůstane jeden mob, který se nestihne (to se mi často stává s Wiz. sólo).

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od mdmT » 12.09.2014, 11:01 hod.

... jj je to tak jak píšeš, v partě jsem schopni se přiblížit +/- tomu na co pak máme, tzn. včera jak psal Forzen padlo z trialu 35 a 34 ( a to podruhé jen kvůli procu ). Je to o tom, že je to napakovaný všechno na hromadu, nic nikam neutíká a je to jen o tom co stihneme v daným čase s ohledem na dmg. Sólo je to něco úplně jinýho ...

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kubizek » 12.09.2014, 13:08 hod.

když jsem tu šel a viděl, že poslední příspěvek napsal Mdmt, tak mě hned napadlo, že do toho hodil vidle. A taky že jo..no nic....
Já si chci taky do GR 30! Mám barba, kterej to dá. Sice jste mě nepozvali, ale tak se alespoň touto formou pokusím pozvat se sám :)
Obrázek

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Zaljan » 13.09.2014, 09:54 hod.

kdyz se tu tak debatuje o rollu GR, tak mam jednu cerstvou historku:

Vcera v noci Kadala konecne dala MoJ (sice jen +79 do petu a i ostatni staty tragicky, ale i tak boost), tak jsem si rekl, ze bych uz mohl dat solo 25, 26 a mozna i 27...

klice z party nemam, takze jsem si to poctive probehal

prvni pokus na 25 mi utek asi o minutu, blbej dung
druhy pokus DC, ale prezil jsem
treti pokus jsem stezi dal 24 - ciste A4 a A5 mobky, nic moc dungy... pak prisla 25 namichana z A1-A3 + par kousku z A4 + SK jako RK - parada(!), skoro jsem se bal, ze mi to da rovnou 27, ale dostal jsem 26... a prisel rift snu, resp. cca do 80 procent (zbyvalo mi stale vic nez 7 minut) - prehledny dungy, ciste A1, A2 mobky, prijatelny komba affixu elit... tedy az do doby, nez jsem lezl do tretiho patra - hned za vchodem pack s elektrikou. zariskuju a zkousim probehnout dal dopredu, abych mel trochu prostoru - dojdu pul obrazovky a druhej pack s elektrikou, takze v SW a procu honem zpatky... no po druhem procu jsem to mel vypnout, ale zasekl jsem se a daval to 20 minut - procu bylo 10, vetsinou do 3-5 sekund po vstupu do patra... zbytek pak prochazka ruzovym sadem, stale A1-A2 mobky a pohodovej RG, ale davno po limitu.

byt mobky obrazovku dal, tak bych dal ten konkretni rift i na 27, mozna vic, ale na kdyby se nehraje... :)
jen pro zasmani: GR 1, 14 a 21 celkem 6 lege, nasledujici 24, 25 a 26 zadna lege - obecne mam dlouhodobe vyrazne vic lege z GR pod 20 nez z GR 21+ (brano nejen v pomeru pocet lege za hodinu farmeni, ale i prumernem poctu lege na GR) - RNG je proste veda...

pak jeste 2 pokusy, ale slusna 26 se nenarollovala

jinak k diskusi o frozen/jailer - to je, alespon v mem pripade, nic oproti kombu elektrika+teleport - i kdyz stojim na maximalni moznou vzdalenost, tak temer vzdycky proc (casto instant) a pak zoufalej utek s neustale portujicim davem za zady :))))

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 16.09.2014, 14:35 hod.

Par postrehu z minuleho tydne:
- pri protahovani je Blizard/Apocalypse super vec - rekord je v ruinach lvl 1-23 za jedno kolo, skoro 300 kills
- apocalypse s nejlepsim 2H co mam davam taky na trialy, na elitky je zas daleko lepsi sun keeper s offhandem

-------

ja mel v patek pocit ze ripnu, tak jsem jel na pohotovost, at se mnou neco provedou a pustili me az dneska ;( aspon kratka dovolena, s obcas prijemnou obsluhou 24h/d no :), ale nemuzu ted pit pivo, sakra :( (vidim to na par dnu, uvidime no, s kavou jsem seknout pred par lety dokazal sam od sebe, kdyz uz mi nedelala dobre :) )
Naposledy upravil(a) Darkness dne 16.09.2014, 16:23 hod., celkem upraveno 1 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“