HC skupina Čtyři niti v řiti: Tref, KryOn, Heller a Yonda

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno
Re: HC skupina Čtyři niti v řiti: Tref, KryOn, Heller a Yond

Příspěvek od Kuki10 » 04.10.2013, 08:56 hod.

Peta mluvil o nějaké selekci hráčů.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk 2

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC skupina Čtyři niti v řiti: Tref, KryOn, Heller a Yond

Příspěvek od Kolmen1 » 04.10.2013, 10:14 hod.

Včera jeden run naprosto v pohodě a pak další runy už uplná hrůza. Podlě mě jim zloběj nějaký servery. Otázka zůstává jestli tě to naloguje na určitej server když se nalogujes do hry a nebo až když zapneš nějakej run a když z něj vylezes a zapneš novej tak tě to hodí zase jinam. Těžko říct jak to je. Ale dneska jsem dal jeden run a bez sebemenšího problému, tak uvidíme.

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC skupina Čtyři niti v řiti: Tref, KryOn, Heller a Yond

Příspěvek od KryOn » 05.10.2013, 21:48 hod.

Vzhledem k lagům a tak vůbec jsem se pustil do achievementů. Dneska jsem tomu dal asi osm hodin (blázen) a udělal jsem dobrých 460 kousků do 4360 (96%) a to nemluvím o tom, jak jsem u toho tvrdl už včera. Teď už zbývají jen ty purudící, kdy musíte znovu a znovu nebo otravovat ostatní. V desolate sands jsem byl třebas asi 100 x fuj!!! Teda diablo mi baví, ale achiev si představuju tak, že to bude výzva a že mi to pak k něčemu bude. Ne že budu běhat v růžových oblečkách po normálu, abych měl zaškrtnutý obrázek. No nic, už šilham, zdar a sílu...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC skupina Čtyři niti v řiti: Tref, KryOn, Heller a Yond

Příspěvek od HELLERcz » 05.10.2013, 22:16 hod.

No některé achievy jsou obvzlášť vypečené :D s tím se nedá nic dělat, pokud chceš 100% :P

ALe hezky jsi s tím hnul, CG.
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC skupina Čtyři niti v řiti: Tref, KryOn, Heller a Yond

Příspěvek od KryOn » 06.10.2013, 13:25 hod.

Díky Hellere, 4450 kousků v achievu, už mi z toho šibe na druhou - 98% hotovo. Taky díky hráčům believe, yondashimo a sheepovi za questy pro cooperative. Zkoušel jsem ještě dneska dělat bashioka a superunique thomekeepera u zoltana, ale to bude asi měsíční šichta, jak tak na to koukám. Kdyby člověk za to aspoň dostal křídla nebo wizarthat nebo tak nějak :o).
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC skupina Čtyři niti v řiti: Tref, KryOn, Heller a Yond

Příspěvek od HELLERcz » 06.10.2013, 14:15 hod.

No vidíš, někdo loví dlouho toho keepera .. a někdo Zhelobba :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: HC skupina Čtyři niti v řiti: Tref, KryOn, Heller a Yond

Příspěvek od Darkness » 06.10.2013, 14:17 hod.

KryOn: jak budes chtit delat survivial, dej vedet, chybi mi podobne questy co tobe. budu vecer
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
OliverNezst
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:believe#2284

Re: HC skupina Čtyři niti v řiti: Tref, KryOn, Heller a Yond

Příspěvek od OliverNezst » 06.10.2013, 22:19 hod.

vůbec nemáš zač, pomůžu kdykoli budu moct :)
Believe
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC skupina Čtyři niti v řiti: Tref, KryOn, Heller a Yond

Příspěvek od KryOn » 14.10.2013, 12:40 hod.

Zdar všem, o víkendu jsem s achievama zase trošku hnul, když to tak laguje... Zasílám díky a pozdrav Hellerovi (vyexpil mi postavu), Shadouvi (počkal na mě s Bashiokem, dokavaď se nepřihlásím po práci do hry), Moxmarovi a dalším se kterými jsem lovili ať už společně ve hře nebo paralelně vedle... Momentálně mám 4490 a už mě čekají jen ty nejotravnější jako: sado maso survivůl, salvátor dal savior, padání lustrů - aspoň budou mít skláři co žrát, nakupování předmětů - asi nastartování ekonomiky světa diablo a tak :o) , jupííí :o(. Nejvtipnější mi přišlo zatím nahej zabít hlavní šéfy... Teda ona to udělala moje čarodejnice a démon z maximuse, takže až na to někdy půjdete, namaxujte jí damáž, hoďte k ní démona a nechte jí udělat špinavou práci (taky se na ní hodí hellfire a jeho firebally). Doporučuju na to WD a sestavu spellů, kterou jsem opsal od shadoua: healovací harvest, totem, garga, pesani s linkem, spirit walk, spirrit vesel, jungle fortitue, zobie handler a půjde to jak nic... Jestli se známe a chcete ten achiev, písněte a půjčim vám na to výstroj.

Stejně jste fakt skvělá banda a je super, že když někdo může, rád pomůže. Hlavně proto mi ta hra pořád ještě baví...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC skupina Čtyři niti v řiti: Tref, KryOn, Heller a Yond

Příspěvek od HELLERcz » 25.10.2013, 08:16 hod.

Tak už jsou lagy pryč :) Jak jsou na tom nitě ? :D kašlem na to, pauza dokud nevyjde patch / datáč ?
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC skupina Čtyři niti v řiti: Tref, KryOn, Heller a Yond

Příspěvek od KryOn » 25.10.2013, 09:39 hod.

Zdare Hellere, předem cg k dalšímu PLVL100 na SC monkovi. Jinka nit KryOn stále žije... Chvíli, jak jsem výše psal, jsem zkoušel achievy (99% splněno), pak jsem kravil pár dní na SC a teď laškuji na americkém serveru po vzoru DrSma solo selfound SC (říkal jsem si taková před ochutnávka datáče). Taky tam kluci psali, jestli nechci udělat místo SC HC selfound znovu od začátku. Poschovávat matroše po existujících postavách a založit novou a s ní jet jen co najdeme na zemi. Nic neprodávat, nic nekupovat...Až na krafty vše povoleno... V sekci vedle pár hráčů takhle na EU jede, takže pokud si Yonda s Trefem dávají pauzu, můžeme se přidat k již existujícím... Nejdřív se samozřejmě budeme muset s čistým štítem prokousat na inferno, co ty na to :o)...

Ale občasná farma s našimi bohatšími příbuznými AH postavami samozřejmě možná :o), pěkně v klidu, bezpečně, postaru, na MP4-5, po tom se mi už také stýská...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: HC skupina Čtyři niti v řiti: Tref, KryOn, Heller a Yond

Příspěvek od DrSma » 25.10.2013, 09:47 hod.

Prej chudší :ble: ....chudí dropem, bohatí duchem :wave: - no, i když WulF nás označil za narušený už dávno :oops: ...i kdyby narušený, tak ale bohatě :green:
(samozřejmě to berte jako pozvánku k "nám" ať už HC, SC, NoAH či Selffound - bez AH je to úplně jiná hra ;) )
Naposledy upravil(a) DrSma dne 25.10.2013, 10:01 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC skupina Čtyři niti v řiti: Tref, KryOn, Heller a Yond

Příspěvek od HELLERcz » 25.10.2013, 09:50 hod.

No já se ptám, ať vím, co a jak dál s mojí Sniperkou, jestli ty věci mám prodat a hrát na HC tak, jak jsi říkal ... nebo co no :)
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC skupina Čtyři niti v řiti: Tref, KryOn, Heller a Yond

Příspěvek od KryOn » 25.10.2013, 10:22 hod.

Já to DrSma samozřejmě nemyslím zle, dělám si z toho srandu - chudší ve zlatě neznamená šťastnější, že - hlavní v pohádkách je láska :o).

No já bych to viděl hellere tak, že nic neprodávat - poschovávat si to na stovkovou postavu, se kterou hrát tipuju do datáče nebudeme a střídat to podle chuti. Chvíli selfound HC s novou postavou, chvíli farma mp5 AH se sniperkou, chvíli selfound solo SC US - což je pro mě dobré při televizi - umírat nechci a nebudu, ale člověk nemusí řízení dávat takovou pozornost když už... Prostě podle chuti, prodeje bych neřešil :o), na to je času...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC skupina Čtyři niti v řiti: Tref, KryOn, Heller a Yond

Příspěvek od HELLERcz » 25.10.2013, 10:29 hod.

Toho je ale moc :D
Jedno musím upustit, dost možná to vidím na jistotu, takže prodám Sniperku, začnu jen Selfound :) s tebou.

Protože do toho jedu i SC a mnoho jiné "zábavy" :/ takže na Sniperku už není ani moc chuť.
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC skupina Čtyři niti v řiti: Tref, KryOn, Heller a Yond

Příspěvek od KryOn » 25.10.2013, 10:31 hod.

Neříkám vše najednou, podle chuti povídám :o). Tak tedy bye bye sniperko, uvidíme se v datáči :o)...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 25.10.2013, 11:29 hod.

:-D krasne rozlouceni. Ale uz fakt nechci riskovat smrt a utopeni stovek mega v equipu. Bye bye. And see you at selfound :-)

Sent from Note II
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC skupina Čtyři niti v řiti: Tref, KryOn, Heller a Yond

Příspěvek od KryOn » 25.10.2013, 12:09 hod.

A jakou postavu rozjedeš? Já jako vždy vybírám mezi třemi oblíbenými - monk (srdcovka od začátku, ale nikdy mu nezapomenu, že ať mu najdu sebehezčí meč, tak ho do ruky při boji nevezme. Kdyby to byla lopata, to bych pochopil, ale takový krásný kusy železa, s tim běhá jak s trekovejma hůlkama blb), wizz (škoda že chaos nexus není účinnější), wd (batmana nebo šest medvědů s cibulkou, ale uvidíme jakej bude mana regen:o)...

A co myslíš, HC zůstaneme EU nebo od začátku US? Pořád mi štvou ty krafty, co máme naučený a peníze na účtě :o(. Teda zase ne tolik, abych se toho zbavil...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC skupina Čtyři niti v řiti: Tref, KryOn, Heller a Yond

Příspěvek od HELLERcz » 25.10.2013, 15:16 hod.

To nevím, je US z ČR stabilní ?
Těžko říct, záleží, jaký zvolíme server teda, podle toho bych se dále rozmýšlel.

Na US bych klidně znovu jel Barbara, na EU už nevím nevím, co bych volil, mám plné sloty totiž :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC skupina Čtyři niti v řiti: Tref, KryOn, Heller a Yond

Příspěvek od Lemurman » 25.10.2013, 15:19 hod.

jo, US je v ČR stabilní, jen počítej s větší latencí
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“