PK seznam sadistického panoptika

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781
PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 23.09.2013, 21:28 hod.

Ahoj HC hráči. Zde se bude vyskytovat abecední seznam pékáček na EU serverech. Cílem tohoto seznamu je přehled o těchto hráčích a měl by sloužit k rychlé orientaci každému, kdo se chystá hrát public HC. Pište, doplňujte btagy PK, diskutujte. Jednou za čas ten seznam zaktualizuji podle našich příspěvků (v případě, že chcete nahlásit nového PK, přiložte prosím screenshot, ze kterého bude poznat, že se o tento typ hráče jedná - ze hry, z bnetu, aj. nebo link na jeho profil, kde bude vidět jeho gear). Zároveň zde pro doplnění uvádím parametry PK gearu. Nejčastěji jej uvidíte na barbarianovi, ale může se v podstatě vyskytnout na všech charech.Vypadá to, že PK si nově oblíbili rogar´s Huge Stone. Budují na gearu hodně vitality i life%, klidně omezí základní stat. Mají štít, což je dnes i na hc poněkud podezřelé (na T3), proto buďte opatrní. Tímto posílám velký dík a respekt Kurovci, který toto téma oživil na hlavní stránce i s poměrně obsáhlým seznamem PK a PK gearem barbariana.

Jak na public hry: jelikož PK od ROS zakládají pasti u vchodu do riftu, vždy si přes vlajku prohlédněte gear všech, jež jsou ve hře, do které jste právě vkročili. Přestože ne vždy uvidíte aktuální gear na všech hráčích, je to ta první věc, jež byste měli udělat po vstupu do public hry. Většina PK nejsou dost pečliví, aby pravidelně měnili gear za nonPK (je to zdlouhavé, otravné a je snazší mít druhou nonPK postavu pro normální hraní a tu mít vybavenou standartně na damage). Říkám to ze své dlouhodobé zkušenosti - 90% pk, které jsou uvedené na seznamu níže jsem dohledal v bnet armory a ve svých slotech meli PK postavu. Další věc, kterou byste měli udělat i když vidíte, že gear postav je evidentně v pořádku, je počkat. Chvilku počkejte, je možné, že pokud je to normální hra, tak hráči rift brzy dojedou. Pokud se delší dobu nebude nic dít a všichni budou stále v riftu, napište větu "I will go another rift with you". Pokud jsou to normální lidi, tak vás nekicknou. Pokud tam budete čekat 10 minut, tak leavněte. Ano, je to možná trochu zdlouhavé, ale odměnou vám může být dobrá parta na hraní a můžete získat nové online přátele i z jiných zemí, než z ČR.
Další věc, kterou můžete udělat, pokud rádi častěji hrajete public, je, že si necháte ve stashce tankovací gear, minimálně ramena http://us.battle.net/d3/en/item/homing-pads, ring http://us.battle.net/d3/en/item/justice-lantern a dále 1h + shield s vitkou a ideálně ještě life%. Takto vybaveni se můžete relativně bezpečně portnout do riftu. Pokud bude ok, tak přehodíte gear a jste v pohodě, no a pokud ne, tak to vymlátíte a rozhodně budete více vklidu, než kdybyste tam naběhli ve svém standartním gearu.

Součásti PK gearu:

shield (jakýkoliv; a bude mít vit a life%)
Rogar´s Huge Stone



PK blacklist:

Adrenaline#2277
Ares#21566
Ares#2484
Baal#2530
betongsugga#2322
Butcher#2801
bzz#2237
charliesheen#2558
Dem0n#2228
desant#2334 <undead>
dikey#2979 <RushHC>
Doom#2165
Druidix#2938
Elo#2754
Fei#2727
FFF #2714
FiLL#2432
gaogilles#2338
Hennak#2101
HerpDerp#2583
ilcosta#2763
JaNGoFeTT#2321
Jaroo#2339
Johnny92#2990
Jonathan#2230
KevKev86#2892
KIKA#2909 <DNO>
killbot#2966
Kleven#2321
Leno#2317
Magmakraid#2636
myasmol#2785
Peru#2347
Reaper#21163 ...::::... ex Sparta#2213
Reaper#21420 ...::::... ex DarxFlex#2519
Reaper#21806 ...::::... ex Belan#2906
Reino#2809
Shilda#2616
Squadron88#2367
TiestoZet0r#2866
vladme #2131
Waylander#1502
winry#2130
Yakubos#2154
zLocky #2478
Naposledy upravil(a) Kubizek dne 03.10.2014, 17:18 hod., celkem upraveno 49 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Tyckin » 24.09.2013, 06:13 hod.

Tak zrovna tohle téma jsem tu někde navrhoval, takovej "black list" je super, než začnu hrát, projedu ho a hned mám riziko nižší :)
Jinak myslím že trohu problém je s tím jejich gearem - potkal jsem Belana, přes jeho profil měl na sobě PK gear, ale tvrdil mi, že je PK jen v sobotu (byla neděle) a zdálo se, že fakt normálně hrál. Ono takhle přes profil hráče člověk nevidí vždycky ten aktuální gear že je to tak? Aktuální bych viděl přes INSPECT, ovšem to lze jen když jste u něj na mapě - a lézt k někomu kdo vypadá jako PK abych se přesvědčil zda dnes hraje či nehraje normálně, fakt nehodlám :D
Tím mám na mysli, že někdo může spusit hru s normálním gearem, pak ho přehodí a vy přes jeho profil pořád vidíte ten původní normální, takže přítomnost PK prozradí třebas případně obrovské lagy - já si takhle naběhl ve Fields of misery - nešel jsem přes vlajku (to nikdy nedělám!), ale přes port, a celej FIeld byl právě u něj :twisted: Lagy 500-1000ms, 2fps, můj barbar na MP4 do dnešního dne neví jak to přežil :D

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Reve » 24.09.2013, 07:03 hod.

nechapu proc by si vubec chtel hrat s nejakym k...tem co tohle dela jen kvuli tomu, ze zrovna neni sobota a to PK nejede...

btw.. PK gear ma byt co? to jako, ze nekdo nema svuj main gear?

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kuki10 » 24.09.2013, 08:26 hod.

Reve pk gear obecne itemy na max hp a minimalni dmg.
Klidne i 6k dps maji.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 24.09.2013, 09:09 hod.

Lidem z komunity PK bych neveril ani slovo. To ze Ti rekne, ze je PK jen v sobotu, muze byt zas jen jeden z jejich vypocitavych planu. Navic u takoveho cloveka nikdy nevis kdy Ti "pichne kudlu do zad". Rekl bych, ze ani sami sobe kolikrat neveri, vzhledem k tomu jak je jejich mysl zvracena tak jiste premysli o tom jak vypect jeden druheho..., tak aby ziskali jeste "uzasnejsi" kill.
Co se tyce toho PK gearu, tak je to jiste dobre voditko, jen bych upresnil ze ne vzdy tuto sestavu takto nosi. Existuji ruzne kombinace, ale v podstate vzdy se tam budou objevovat alespon 2 predmety co zvysuji Block (Doombringer, Helm of Command, Lantern of Justice).
Jak naznacuje Tyckin, tak i ja ze zkusenosti vim ze ne vzdy se vam ukaze aktualni vybava daneho hrace a to ikdyz jste ve hre s nim.
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Antabus » 24.09.2013, 09:14 hod.

Musím naprosto souhlasit, lidi si budou davát víc a víc pozor a tak se budou muset PK víc a víc snažit, aby s nima někdo do nějaký lokace vlezl. Dělat kamarády a říkat, že zabíjí jen v SO mě do toho krásně zapadá. Zahraješ si v snim v NE, v PO, vše super, uvěříš mu, ztratíš koncentraci a v UT budeš postovat v sekci graveyard.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kuki10 » 24.09.2013, 09:36 hod.

Ja uz nekolikrat na PK vlezl schvalne, kdyz mam cas a naladu to nicit, snad se me to nekdy nevymsti.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 24.09.2013, 10:09 hod.

Jak najdu zabijaky hracu? Chci potkat taky nejakeho. Zatim jsem narazil jen na fer lidi :-)

Sent from Note II
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kuki10 » 24.09.2013, 10:10 hod.

Projizdej furt public.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od AlterEgo » 24.09.2013, 10:40 hod.

Co se divite, ze jsou ve hre PK. Blizzardi si o to koledovali sami, kdyz prohlasili, ze to podporovat nebudou, tak to byla pro hrace vyzva to nejak vymyslet, aby jim ukazali, ze tam kde je vule se vzdy zpusob najde.
Ty nazory, ze hraci provozujici PK maji zvracenou mysl, nejake komplexy, nebo cokoliv jineho vymykajici se normalu jsou usmevne. Nekdo to skutecne muze delat jen z nudy.
Od dob D2 co existuje HC, tak vzdy jedno z pravidel bylo pozor na public hry, tak tu ted nekteri nebrecte.

Jinak pocitam, ze v datadisku ten novy char bude mit nejake sve skilly a pasivky na block, tak se stihomam jeste vic rozsiri, protoze nejspis specificky equip na block potrebovat nebude, tak bude vic maskovany.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Tyckin » 24.09.2013, 11:02 hod.

Jako ten gear poznáte, ale problém právě je ve skouknutí gearu přes PROFILE či INSPECT přímo na bojišti.
Přesně nevím jak se tohle aktualizuje, ale kolikrát vidím kámoše ve friendlistu jako nahatýho (přes profil), zatímco on si aktuálně běhá po mapě s plnou výbavou.
Takže i když si v publicu po připojení do hry skouknu gear všech hráčů přes profil, nemusím ten PK gear vidět, a naopak - vidím PK gear, zatímco on ho na sobě zrovna nemá a hraje normálně. Takže ani tohle není 100% ochrana.
Určitě se ale neportit přes vlajku, hlídat si už ve měste jestli nejsou šílený lagy (což znamená obří grupáč např. ve FoM) a nejlépe hrát public na nižší MP než jaký běžně hraju, a taky koukat kde se hráči pohybujou (Highlands není běžná mapa na farmu např., ovšem je tam krásná úzká ulička kde udělat past)
Naposledy upravil(a) Tyckin dne 24.09.2013, 11:42 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 24.09.2013, 11:37 hod.

Kuki s Kubizkem chceme vyhledavat PK hrace a likvidovat jim jejich pripravenou praci :) Nejlepsi je se spojit a delat to organizovane, tim mame vetsi sance (hlavne na preziti :) ). Zatim s tim zkusenost nemam, takze uvitam od Tebe jakoukoli dobrou radu, nebo ceho se vyvarovat, nebo na co si dat pozor. Asi hodne velkou kuraz to chce pokud by se chtel nekdo pustit do tohoto sam proti 3 PK. Rozumnejsi je jit aspon 2 proti 2. Sazmorejme hodne zalezi na MP, PK okolo betongsugga#2322 to bezne jednou na MP5 coz uz neni tak jednoduche. V kazdem pripade casem se stanou i nase jmena u PK hracu znama, takze se jiste na nas budou snazit vymyslet ruzne pasti, takze je treb mit stale oci na stopkach a pocitat se vsim moznym (i nemoznym :) ).

To AlterEgo: Z Tveho pohledu to mozna vypada ze tu okolo toho "brecime", ale musis si uvedomit ze ty jiz tuto problematiku znas a vis cca co a jak, ale jsou mraky novych nebo ostatnich hracu co o tomto nemaji ani tuseni a chteji si zahrat HC a ani ve snu by je nenapadlo ze existuje nejaky PK hrac co si na ne chysta brutalne nechutny plan. Cilem tohoto tady je hlavne a predevsim co nejvice rozsirit osvetu o existenci teto slusne receno "podivne" skupine lidi, a jak se proti tomu alespon preventivne branit. Ti co budou chtit zajit jeste dale a aktivne nabouravat dila hracu PK, je uz pak zalezitosti navic. Ovsem urcite mas pravdu ze pokud system zustane stejny tak Crusader se celkem urcite stane nejoblibenejsi postavou pro PK hrace.

PS: Vseobecne plati, ze lidi kteri bez duvodu (nebo pro sve poteseni) skodi druhym, tak je celkem urcite v jejich hlavach neco sadisticky hnusneho, a tento akt je pri nejmensim silne nemoralni!!! A ja jsem se rozhodnul ze na to nebudu jen tak koukat, jako ze se me to netyka apod., ale pokusim se temto PK "prasatkum" jejich PK zivot co nejvice zneprijemnit.
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kuki10 » 24.09.2013, 11:58 hod.

Jako hlavne musis mit postavu, co neco vydrzi, idealka barbar, pac hned na portu na tebe vetsinou ceka plno stromu a ty berou sakra hodne, ja tam vlezl a nemel jsem ani gear ani skilly na max defense, chybel me tam leap, takze jsem nemohl od tam pryc, musel jsem to vymlatit.:-D
Urcite se muzem domluvit, ale uz se me parkrat stalo, ze me hned kickly ze hry, hlavne Darxflex a Belan uz me dobre znaji.:-D

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 24.09.2013, 12:12 hod.

Kuki a na jakem mp je najdu :-)

Sent from Note II
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Frozen » 24.09.2013, 12:15 hod.

@Heller: většinou mp2-3

Jinak na mp2-3 se jim dá jejich práce krásně zničit i s tak slaboučkým WDčkem jako mám já. (i když tuším, že v té době co jsem mu zničil jeho práci jsem měl krásných +40k hp za globe)
Obrázek

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 24.09.2013, 12:21 hod.

To Heller: Vsak jejich seznam tu mas, muzes je oslovit o pratelstvi a pak az zalozi hru, pripojit se a mrvit jim tam vse co pujde :) Ovsem cekej ze Ti daji Kick, to je tak jedinny co uz potom chudinky zmuzou :)
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kuki10 » 24.09.2013, 12:27 hod.

Ja je nahanim na vsech mp, ale vetsinou 3-5.
Nejvic ulovku mam na 5.

Mp 2-3 uz dneska dava kazdej, takze pokud nemas vylozenej slabej char a lagy na zacatku, mel bys to prezit v pohode, ale i s barbem kdybych mel lagy, jakoze obcas se stane a stat se to zrovna pri portu, tak bych urcite ripl.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 24.09.2013, 12:30 hod.

To Kuki: Na TP pres banner bych si asi netroufl se svym CM Freeze Wizardem :) Spis bych tam chtel prichazet oklikou a hezky jim to vymlasknout z boku :)
Ale jinak velkej respekt Kuki, ze jsi jim to vymlatil takhle hezky zevnitr :D A to bylo jake MP?
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kuki10 » 24.09.2013, 12:34 hod.

Mp3,4,5 jednou jsem i nekoho takovy potkal na mp1, tak to jsem si popojijel u toho kafe.:-D
Ale ted uz chodim mp5 a jen jednou byl problem, kdyz jsem nemel nic na unik a kolem me samy stromu.
Ted z leapem, nebo ww pohoda, nema se ti co stat az na ty lagy nedejboze dc.:-D
Staci to mlatit, rendovat, obcas nahodit ip, kdyz to zacina bejt husty ale jinak pohoda.
Jako respekt skocit tam s wizzem.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Guru » 24.09.2013, 13:09 hod.

Kluci, s tim cistenim hromadek opatrne ... nedavno jsem se kroutil mezi planemi v tech serpentinach kde mel Ares nasbirany snad vsechny stromecky a elity z okoli kdyz v tom prisel do hry zcela necekane DC =D ... :wave:
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“