PK seznam sadistického panoptika

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
vacicak
Wraith
Příspěvky:103
Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od vacicak » 04.03.2015, 20:01 hod.

pustil sem si nektery videa a musim rict ze az se budu nudit tak to taky zkusim :D

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od DEU » 04.03.2015, 20:07 hod.

Jj a my ti to tam pak prijdeme stylove vymlatit [emoji2] [emoji2] [emoji2]
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kuki10 » 04.03.2015, 20:14 hod.

^^:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Ryliah » 04.03.2015, 20:27 hod.

Ja som sa na tých videách tiež zabával. Síce D3 HC nehrávam ale tak ak na toto niekto naletí viac ako jedenkrát tak si to zaslúži. Pkčka boli už za čias D2 a vo veľkom počte aj na HC. Ja chlapcom fandím :D
S4 Monk 1100+

vacicak
Wraith
Příspěvky:103

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od vacicak » 04.03.2015, 20:28 hod.

DEU píše:Jj a my ti to tam pak prijdeme stylove vymlatit [emoji2] [emoji2] [emoji2]
hele vsak to vymlatit muzes, prave prto je to na portu abys ty moby nemusel honit po cely mape a hned je zabil. v podstate vytvareji ti lide novou chalange ze ktere bohuzel neni zadnej achivment.

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 05.03.2015, 15:18 hod.

Ryliah: To myslis vazne, ze jim fandis nebo jen blbe kecas? Niceme pokud to chces argumentovat, tak si nejdrive precti co jsem k tomu tady vsechno napsal, drive nez z Tebe polezou nejaky pitomosti na urovni bublajiciho bahna - coz tu jiz leckteri predvedli :) Ale tak jako k nim se muzes pripojit, to Ti samozrejme nikdo zakazat nemuze...

PS: A ikdyby se nekdo nechal PKackem sejmout vicekrat, tak tim jako chces ospravedlnit jejich cinnost. To asi ne vid nebo snad jo??? Anebo Ti prijde fajn kdyz nekdo muze trpet za to ze mu treba nektere veci uplne tak nedochazi? Je to pro Tebe prijemny pocit, kdyz vis, ze nekdo trpi??? No pokud bys to tak citil, tak Ti doporucuji najit nejakou odbornou psychologickou pomoc.
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

vacicak
Wraith
Příspěvky:103

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od vacicak » 05.03.2015, 15:48 hod.

nemel bys najit odbornou pomoc spise ty? podle toho jak to prozivas te zabiji alespon jednou za den a po psychicky strance tim mozna uz trpis i fyzicky. PK je soucast hry jako sance na dropnuti legendarky, jednou ti za celej den padne 1-2 kusy a jindy mas 8 kusu za rift a z toho dostanes jeden epickej roll - to treba stve zase me ale beru to jako soucast hry. mozna to blizardi tak trochu nedomysleli ze to bude nekdo provozovat ale vzhledem k tomu ze to neni zakazany tak se stim bud smiris a prijmes fakt ze se ti to muze stat nebo se zhroutis a ty k tomu opravdu nemas daleko

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od fuxicek » 05.03.2015, 16:06 hod.

u pk cek chcipne stejne jen ten, ktery by drive ci pozdeji stejne zdechl, vcera jsem zapl public t6, tapl na vlajku a rikam si kam jsem se to dostal? no vymlatil jsem to, mrkl na profily hracu a nejvic mel barbar dmg okolo 30k, toughness pekelna a psali si lol, lol, tak jsem to vytriskal a odesel ze hry. nevidim v tom zadny problem. kdo tu kvuli tomu breci at to nehraje.

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od DEU » 05.03.2015, 16:15 hod.

Hosi uz dost a to oba dva! Zacina se to zde opet zvrhavat v hadku. Muj nazor je, ze PK jsou odpad a plevel jakychkoliv her s hardcore modem - zabijeji ostatni hrace pro sve poteseni. Normalni clovek druhemu preje stesti a uspech a ne zkazu a smrt. Souhlasim s admiralosem, ze to jsou chore mozky - pravdepodobne neuspesni jedinci bez prace, partnerek, panicove po tricitce bydlici stale u rodicu, bez pratel sedici jen a jen u her. Za sebe tvrdim, ze nejvetsim problemem je, ze to Blizzard vubec, ale vubec, neresi. Jeste naopak, kdyz oznamite, ze jste byli takto zabiti a i kdyz prilozite screen a video, vas prispevek smazou nebo vas na jejich foru zabanuji. Je to defakto to same, jako kdyby napriklad parta lidi cekala v noci na kolemjdouci, tocili se jak je mlati - byli u toho vsichni, co to pachaji, videt vcetne osobnich udaju a dali to takto na internet. No a ted si predstavte, ze jdete timto mistem, absolutne nic netusite a jste takto zmlaceni. A policie ma 100% jistotu, kdo vam to udelal, prime dukazy v podobe videi utocniku a vam rekne, ze s tim nic delat nebude a jedineho, koho budou perzekuovat, jste vy. Na druhou stranu, admiralosi, ty to vazne hrotis a to extremne - navrhuji, abys je opet zacal vyhledavat a nekolika jim zmrvil jejich praci a nahral to na video. Rad se podivam, jak od Arese opet v zaveru prileti dva netopyri, nebo co to tehda bylo :-)

Jedina sance, jak proti PK bojovat je nelezt jim do riftu, pripadne jim tam vlitnout s odolnym charem a vymlatit jim to. Kdyby lide byli pozorni, nedochazelo by napriklad k zadnym kapesnim kradezim v MHD, ale toto je jen tajne prani...Tomto vyse uvedenou hadku ukoncuji, hosi :!:
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 05.03.2015, 16:24 hod.

vacicak: Tak milej zlatej, je videt ze ses totalne mimo a ze patris mezi ty velky rozumy na urovni toho bublajiciho bahna. Nez tu zacnes zvanit to co jsi napsal, tak si laskave precti to co jsem o tom psal ja, davno pred tim nez Ty ses tu obejvil a zacal tu delat strasnyho chytraka. Jen pro Tvou informaci me nikdy zadny PK nesejmul, ovsem leckteri moji kamaradi to od nich bohuzel schytali.
Pokud Ti nestoji za to si moje prispevky najit, tak ja to tu stale a znovu pro novacky opakovat nebudu a tim padem dal na Tve pripadne bezduche argumenty reagovat taktez nebudu.
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

vacicak
Wraith
Příspěvky:103

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od vacicak » 05.03.2015, 17:51 hod.

udelas jedine dobre ze nebudes reagovat, stejne bys prohral :-) ani to cist nemusim, je tu 28 stranek brekotu na vec ktera je prirozenou soucasti hry. a to co pise DEU je uplne k smichu, epickej priklad toho jak nekdo nepochopi pravidla. kdyz te nekdo zmlati na ulici a mas to natoceny na videu tak ho policie potresta, protoze to je poruseni zakonu rozumen pravidel. kdyz te takhle zabiju v diablu tak bych mel bejt trestanej za co? za to ze sem nic neporusil? nechcete se tu chlapy hadat o tom co moralni je a neni, ze ne?

me se tohle taky uz parkrat stalo ale cely ty grupe sem utekll postavil sentry parkrat vystrelil CA a za 15sec bylo po skupine, napsal sem ggwp a sel dohrat rift.

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od DEU » 05.03.2015, 18:35 hod.

Admiralosi, tuhle debatu jiz opravdu nerozvijej, prosim. Nekteri to proste z jistych duvodu nechapou a ani nepochopi :) howg
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 05.03.2015, 23:28 hod.

DEU mas pravdu jisty typ lidi ma v hlave az tak nasr... ze dalsi debata je naprosto zbytecna... Ted koukam ze ten clovek je v nasem klanu, tak to jsme to dopracovali...
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od motherfucker » 06.03.2015, 01:28 hod.

Tvl cg mit PK v klanu to musi bejt super :D staci join a pak to pekne vymlatit bez hledani na publicu >:D
PS:to abych to tu trochu nadlehcil jinak muj nazor znate ;)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Tyckin » 06.03.2015, 06:47 hod.

Já PK potkal jen jednou ještě před RoS s barbarem - celej Fields of Misery u portu. Jako problém by nebyl v tom to ustát či pozabíjet, ale když máte latenci 1500-2500ms, hraje se to vážně špatně :D Takže jsem naslepo mačkal dané kombinace kláves a snažil se postupně couvat, zachránil mne tehdy Rend (life steal) a z pr*ele klika, hra se postupně začala trochu hýbat já zdrhnul spodem pryč :)
Holt public na HC je fakt o hubu, s tím se musíme smířit, lidi jsou bestie :twisted:

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od mdmT » 06.03.2015, 10:54 hod.

... můj názor taky znáte, PK nehájím a nemám rád, na druhou stranu když je trouba, tak je prostě trouba a ten char mu nezabilo PK, ale zabil si ho sám ( podepisuju se pod to co napsal fuxicek, ten char by stejně umřel za pár hodin na jinou blbost ) ... tím samozřejmě mluvím o tom , že někomu PK zabije víc než jeden char ... další věc je, že tu vedeme naprosto "mrtvou debatu o hovně", toto má smysl řešit u nový hry kde o tomto nikdo nic neví a ne u hry kde už to hrají jen lidi co o té hře vědí skoro vše ... jo a v neposlední řadě - úplně se mi nelíbí to co píše vacicak, ale admiralos ruku na srdce, to co napsal je jeho názor a napsal jej naprosto slušně bez jakýhokoliv napadání, urážet si začal ty jeho ... takže když už chceš kázat vodu, tak přestaň chlastat víno ( tady toto neber jako osobní urážku, zasvěcení co se mnou občas hrají, tak vědí jak to myslím:-)) , protože on má dokonce v tom co napsal naprostou pravdu a líbit se to nemusí mě, Tobě ani komukoliv jinýmu, ale to je tak všechno co s tím naděláme ...

Uživatelský avatar
kaindra
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaindra#2514

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od kaindra » 06.03.2015, 12:51 hod.

Uz se tesim, az si naexpim HC char a zacnu delat PKcko a budu tancovat nad hrobama techle HC hustejch hracu, to budeee prdeeeeel :D
GR SOLO ALL CHARS 80+ DONE
GR SOLO ALL CHARS 85+ IN PROGRESSION
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kaindra-2514/career

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od mdmT » 06.03.2015, 12:56 hod.

... hm myslím, že nebudeš :-) ... jednak většina ze zde přítomných o té hře ví dost na to, aby se nenechala nachytat a druhak vzhledem k tomu jak jsi na tom s hrou na HC, tak než budeš mít nějakej pěknej PK char, tak vyjde D4 ...

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 06.03.2015, 13:17 hod.

mdmT: Hele nejsem si vedom ze bych nekoho mel zle urazit. Napsal jsem tez svuj nazor a pokud to nekoho urazi, tak at si je klidne urazenej treba az po paty. Ja proste nikdy nebudu sympatizovat s lidmi co provozuji, podporuji nebo haji PK hrani, a to z duvodu jez jsem tu uvadel.
Dle meho si nikdo nezaslouzi byt "nasilne" usrmcen rukou PK hrace. Pokud ma RIPnout necht je to klasickym hranim - predpokladam ze kazdy vi jak to myslim. Vsichni moji kamaradi co umreli rukou PK tak byli zkuseni hraci, zadne lamy. Svym zpusobem to dobre popisuje Tyckin. Velkou miru na RIP ma hlavne silena latence, jez je zpusobena nadmernou aktivitou velkeho mnozstvi mobu na jednom miste a PK to vedi a delaji umyslne - a od jiste faze kumulace mobu je uplne jedno jak mate vykonny PC (a soucasne jak zkuseni jste hraci).
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 06.03.2015, 13:24 hod.

kaindra: Naprosto souhlasim s mdmT. Jen bych dodal to, ze ty budes PK tak akorat sam sobe :D
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“