Stránka 1 z 1
smazaná postava
Napsal: 01.12.2013, 13:51 hod.
od bolehlav
Zdarec,
nevíte někdo, zda Blizz vrátí smazanou postavu? Po smrti expený postavy mi v menu rovnou skočilo na můj TOP char a já si ho smazal, až pak to skočilo na zabitou postavu. Já samozřejmě dal delete i na toto, abych pak zjistil, že to šlo vrátit. Nyní mi to vrátilo to mrtvý DH a to hlavní je loji. Nevíte někdo, jeslti to někomu vrátili?
Napsal: 01.12.2013, 14:00 hod.
od Kuki10
Tak to bohuzel...
Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk
Re: smazaná postava
Napsal: 01.12.2013, 14:07 hod.
od bolehlav
nj, tak dlouho jsem nechcíp, že jsem si ani neuvědomil, že v menu vypadá chcíplá postava jinak... chjo. Blbec víkendu.
Re: smazaná postava
Napsal: 01.12.2013, 15:18 hod.
od Fru-fru
Aj, tenhle pocit znám a soucítím s Tebou
Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Re: smazaná postava
Napsal: 04.12.2013, 08:30 hod.
od bolehlav
no nic, expím nový DH, tak snad ke mě bude drop milosrný

Re: smazaná postava
Napsal: 04.12.2013, 12:14 hod.
od Drakkari
https://us.battle.net/support/en/articl ... diablo-iii
Výňatek, hodně štěstí
Recovering a Hero
If a hero is deleted by mistake, it may be possible to recover them through the character selection screen.
Once logged in, click Switch Hero to access the hero selection menu. If character recovery is possible, a button with a green arrow labeled Restore Hero will appear next to the Delete button.
Click Restore Hero. This will cause a popup box to appear with the hero's name.
Click OK to confirm the recovery.
edit: Tak jsem to ted vyzkousel, a funguje to, obnoví ti to poslední smazanou postavu.
Takze staci se pouze dostat do menu vyberu postav a tam kliknout na ikonku se zelenou sipkou vedle ikonky Delete.
Re: smazaná postava
Napsal: 04.12.2013, 12:28 hod.
od Frozen
@Drakkari: on ale po ní smazal ještě jednu... to je ten problém
Re: smazaná postava
Napsal: 04.12.2013, 12:40 hod.
od Drakkari
sakra ted to ctu no co uz :/
Re: smazaná postava
Napsal: 05.12.2013, 06:56 hod.
od bolehlav
jj, ten článek jsem taky našel, ale pozdě. Však když mi to vrátilo tu dead postavu a top DH zůstalo v háji.... jsem myslel, že mi praskne žilka

Teď už je to jedno... snad si toho všimli i jiní, kteří nevěděli, že se dá smazaná postava vrátit a nebudou tak muset skousnout to, co svačím já pokaždé, když se lognu.