Attia's Wish (Mod by ZOMB)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334
Attia's Wish (Mod by ZOMB)

Příspěvek od ZOMB » 10.05.2012, 17:18 hod.

Tak je to konečně tady... mód na přání (návrh Attia)
První, co musíte udělat je si stáhnout D2SE Modmanager a nainstalovat
(tady je přímý odkaz pro download: http://download.hugelaser.com/download. ... .2.0PK.exe a tady je popis instalace: http://phrozenkeep.hugelaser.com/forum/ ... =58201&f=7)
věřte, že pokud bych nepoužil tento D2SE Modmanager, instalace by byla hodně složitá a tento program je hodně dobrý i v jiných směrech...
až stáhnete zip, na který odkážu na konci příspěvku, rozbalte ho kamkoliv na pevný disk, a složku MyMod zkopírujte do podsložky MODS, v adresáři Diabla (ve Windows pravděpodobně cesta Program Files\Diablo II\MODS)
potom stačí jen spustit D2SE a už tam mod uvidíte...
prosím a hlášení jakýchkoliv chyb v modu, nebo když se chcete jen na něco zeptat, pište to do tohoto topicu, jsem Vám plně k dispozici...
zde je odkaz ke stažení modu: http://zomb.webzdarma.cz/Attia's%20Wish.rar
hrajte a pište své názory ;)
Naposledy upravil(a) ZOMB dne 11.05.2012, 06:12 hod., celkem upraveno 1 x.
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Attia's Wish (Mod by ZOMB)

Příspěvek od Attia » 10.05.2012, 18:39 hod.

jestli se můžu zeptat jaký konečný změny jsi tam udělal? poslední co jsem si všim že jsi udělal všechno kromě jednoho bodu co jsem psal v topiku o Modu na přání. Pak jsme řešily ještě to ztížení hry, tak sem se chtěl zeptat co z toho jsi tam dal. díky

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Attia's Wish (Mod by ZOMB)

Příspěvek od ZOMB » 10.05.2012, 18:55 hod.

zvýšil jsem resistance monster a odstranil lektvary a svitky z prodeje...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Attia's Wish (Mod by ZOMB)

Příspěvek od Attia » 10.05.2012, 18:59 hod.

ještě dva malý dotazy. Rozchodil jsi to UT nebo to neklaplo?

a taky jetsli jsi nekam hodil ten Annihil nebo ne. dík.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Attia's Wish (Mod by ZOMB)

Příspěvek od Attia » 10.05.2012, 21:37 hod.

takže co jsem zkoušel tak Assa je nějaka vyspeedovaná jako by měla +200FRW v základu postavy, paladin běhá jak má.

jinak se mi líbí jak jsi vyřešil ten equip s tím PG diamantem. to je super :-)

a nejvíc mě nadchlo když jsem zapl pl8, nasadil výbavu, vyběhl před město a dal první ránu tomu ježurovi. Následná nova mi rychle spečetila život :-D tak jsem vzal tělo a zabil prá falenů, načež jejich FireStorm mi nechal asi 5HP :-D

pěkný. uvidíme co bude dál.

jo, jinak u pomocníku nechapu trochu to jejich "odkladaci misto" v invu. pod ringama a amuletem. nejde tam nic dát ani nic jinyho s tim nejde delat tak nevim k cemu slouzi to misto.

pak taky akara dal prodava keye i potionky. ale neprodava Knihy. Knihy by prodávat mohla at je kde ty scrolly schovávat. jen ne samotny svitky.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Attia's Wish (Mod by ZOMB)

Příspěvek od ZOMB » 11.05.2012, 06:11 hod.

Ahoj,
tak ten UT se mi nepodařilo rozběhnout, ale ten annihil je u Hephasta (šance zhruba 1:600 pouze na hell, má taky pomocníky)
assu opravím, rychlost běhu jsem ji zvýšil jenom kvůli rychlejšímu testování, a už jsem zapomněl ji snížit...
jsem rád, že se ti to líbí...
a u merce... to odkládací místo je jenom obrázek, prostě to ignoruj...
a to s Akarou a dalšíma obchodníkama ještě opravím...
děkuji za ohlášení těchto chyb, během dneška bych to měl opravit...
a jinak - našel jsi už to překvapení? (prohledej celý Rogue Encampment a uvidíš)
užij si hraní ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Attia's Wish (Mod by ZOMB)

Příspěvek od Attia » 11.05.2012, 07:11 hod.

Nevím jestli je chyba u mě nebo v čem by to mohlo být, ale když hru spustím přes ten D2SE a nastavím DDraw nebo Glide abych to mohl hrát v okně, blbne mi grafika. Když se oběvím ve městě tak je vše OK ale když projdu portem nebo do jiný lokace přes nějakej vchod (že se jakoby musi načíst nová mapa) udělá mi to bordel v grafice (viz níž). když ale relognu (vrátím se do menu a pak zase zpátky-ani nemusím uplně ukončit celou hru) tak je vše ok. ale zas jen do doby než projdu portem atd. Netuší někdo čím by to mohlo být? Když tam dám D3D tak to jede bez problému ale zas jen v plný obrazovce. Ptám se proto že se mi nerozhodí celá grafika hry ale jen země(podlaha). textury postav, menu atd jsou ready.

Obrázek

jinak ten Zombieland je dobrej :-D hlavne ty zombáci za tou zídkou jak pořád utíkaj kolem tebe :-D pěkný :-D

ted jedu na víkend do brna na majáles takže to neotestuju pořádně, ale v neděli to rozjedu. ale myslím že už by to mělo bejt OK, uvidíme časem jestli na něco narazím. zatím díky :-)

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Attia's Wish (Mod by ZOMB)

Příspěvek od hami » 17.05.2012, 22:41 hod.

dle čeho můžu zjistit, zda mód funguje správně??
je normální, že je tam spousta postav??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Odpovědět

Zpět na „Mods By ZOMB“