Is Alive - zážitky z alfy

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334
Re: Is Alive - zážitky z alfy

Příspěvek od ZOMB » 09.07.2012, 15:37 hod.

Andariel je samozřejmě takhle těžká kvůli tomu, aby se nikdo nedostal do druhého aktu (což jsem nějak nedomyslel, jak jde vidět)
ve finální verzi bude andy lehká (mnohem lehčí než teď) a doporučuji ti projít v 1. aktu všechny lokace, ať se se vším seznámíš
a ano, po updatu budou všechny postavy hratelné

jinak jak se tak dívám na ty první příspěvky, tak mi připadá, že se z Dead Brainů stává jakýsi symbol tohoto modu :)

dodatek: v nové verzi vás čeká ještě překvapení :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
bunneyx
Fallen Shaman
Příspěvky:58
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bunney#2517
Bydliště:Ostrava

Re: Is Alive - zážitky z alfy

Příspěvek od bunneyx » 09.07.2012, 15:50 hod.

Hele a díval jsem se na tvé postavy které jsi nechal v raru a chtěl jsem se zeptat ty ,,AN EVIL FORCE,, jsou k něčemu? nebo to bude věc pro další verzi?
Jinak už jdu k Andy :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Is Alive - zážitky z alfy

Příspěvek od Fraxinus » 09.07.2012, 16:35 hod.

Já to začal hrát rovnou hardcore a mám už za sebou 3 ripy.
Za čarodějku (zaměřenou na lightning bolt) to šlo v blood mooru velmi špatně. Ty potvory s koncentrací mi ji poprvé při prvním kontaktu na 3 hity zabili. Druhý pokus dopadl o poznání lépe. Vcelku dobře jsem nafarmil (pouze players 1) v Cold plains na babiznách, které sice měly podobný potenciál zabít jako ti zombíci s koncentrací, ale šly celkem dobře zabít. Pak od 4. do 7. levlu jsem farmil na Rakanishuovi, jeho minioni dávali super expy a byl jsem schopen se vrátit na zombíky. Šlo to tak dobře, že jsem si u rohatců ve stony field zapomněl hlídat zdraví a ripl.
Pak jsem vyzkoušel paladina a za něj to šlo přesně naopak. Blood moor ušel, babizny v cold plains byly utrpení a na Rakanishua jsem si troufl jen jednou a stačilo. Komtesa byla ukrutná s tím exploding arrow a holy firem. Zrovna tak její zombičí strážci s knockbackem, které jsem zprvu považoval za dost slabé v porovnání se všemi novými šampiony, ale když se ztratí v davu, jsou velmi nebezpeční. Dole v hrobech to šlo krásně, ale stopka mi byla vystavena v underground passage, protože jsem byl obklíčen asi 10 psy, kteří na mě čarovali ten nechutnej bonewall a až pozdě jsem si uvědomil, že dává dmg...mě i monstrům, než jsem umřel, tak jen mě.
Každopádně tento mod je skvělej :)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - zážitky z alfy

Příspěvek od ZOMB » 09.07.2012, 16:57 hod.

bunneyx: hehe, tak tohle jsem taky nějak nedomyslel...
buď zapomeň na to, že jsi něco viděl, nebo o tom přemýšlej a možná na to přijdeš, ale já ti to nepovím :)
jinak good luck u Andy, budeš ho potřebovat

Fraxinus: fakt ti fandím, jestli se dostaneš k Andy, tak budeš fakt borec, ale jestli se dostaneš přes Andy, tak jsi cheater, protože to je nemožné...
děkuju za kladné hodnocení a ať tě pořád tolik baví ;)

teď jdu dělat na nové verzi, mohla by být už za hoďku (možná půl) a pak si snad konečně taky zahraju :lol:
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
bunneyx
Fallen Shaman
Příspěvky:58
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bunney#2517
Bydliště:Ostrava

Re: Is Alive - zážitky z alfy

Příspěvek od bunneyx » 09.07.2012, 17:03 hod.

Andy = DEATH !! to nejde s barbarem na blízku se ji nedá zabít, nebo aspoň na lvl 15 :D asi ještě poexpim :)
Jinak nezapomenu, ale budu toho názoru že to bude další stupeň magic a rare esencí.. :)
A jinak budou postavy stále fungovat i v nové verzi?
Naposledy upravil(a) bunneyx dne 10.07.2012, 09:57 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - zážitky z alfy

Příspěvek od ZOMB » 09.07.2012, 17:08 hod.

jj, Andy je neporazitelná, tu nedáš
Asman měl štěstí v tom, že měl static field
a ano, tahle otázka tu už padla, postavy budou fungovat i v další verzi
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Is Alive - zážitky z alfy

Příspěvek od Asman » 09.07.2012, 17:33 hod.

Static field je obrovská výhoda, jde to i bez něj, ale jak jsem psal, 10 minut-cca 10%. Melee samozřejmě nemají šanci, dostával jsem pořád IK, jen jednou se mi povedlo vyváznout, takže dmg 150+.

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: Is Alive - zážitky z alfy

Příspěvek od Joko » 09.07.2012, 20:16 hod.

Tak jsem se dostal k Blood Raven (na lvl 9) a temer hned jsem RIPnul chvili jsem kolem ni behal ale nakonec jsem si dal jednu ranu a ona mi podekovala tim , ze mne zabila :roll: a uprimne si myslim ze si to trochu prehnal s tou jeji silou radsi bych bojoval proti 20 dead brainu :lol:
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - zážitky z alfy

Příspěvek od Attia » 09.07.2012, 20:38 hod.

osobně bych jen prohodil zombáky z Blood mooru do DoE. 1) podle RPG prvku by měla být první kolace fakt ta první rozjížděcí kde ti prakticky nic moc nehrozí a ty se seznamuješ s terénem, postavou, okolím a hlavně expíš se a připravuješ na první výzvu. 2) tohle je ta výzva. Úkol za který dostaneš podle mě ultimátní odměnu na tomhle lvl a to +1 skill. Tady by měli bejt podle mě ti Dead Braini a DoE 2x tak delší. Corpsefire by měl bejt něco jako uniq Deadbrain. takže conce by mu neměla chybět...;-)

prostě si myslím že je blbost běhat někam expit a pak se vracet do startovací lokace. Zbytek zatím co jsem potkal bylo OK a suprový. Nemluvě o tom že ty ženský v Cold plains jsou mnohem snažší a méně nebezpečnější než dead braini. Stačí na ně nepoužívat fyz dmg, tím se oenchantují "def curse"

JINAK ZA MELEE CHARY DOPORUČUJU CO NEJDŘÍVE...A JEŠTĚ JEDNOU CO NEJDŘÍVE SLOŽIT NORMAL AMETIST A CRAFTIT ZBRAŇ. DOSTANETE DEF AURU COŽ VELICE POMŮŽE PROTI HITOVÁNÍ A MNOHONÁSOBNĚ VÍC USTOJÍTE. prostě se do vás tolik netrefujou...!!! ;-)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Is Alive - zážitky z alfy

Příspěvek od Fraxinus » 09.07.2012, 20:54 hod.

Když je řeč o craftech, výborné je dělat je z topazů. Je tam šance dostat parádní attacker takes lightning damage. Taková, že i na vyšší players, kdo z fallenů a další havěti co se ti nechce likvidovat, se tě dotkne, chcípne. :)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - zážitky z alfy

Příspěvek od Attia » 09.07.2012, 21:15 hod.

ooo...helma +22 ene, +40% mana regen, +5% ML, self-repair/33sec :-D pekna helma ;-)

jen sem musel jet znova od lvl1...kdyz uz jde ten sumon druid to si nemuzu nechat ujit :-)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Is Alive - zážitky z alfy

Příspěvek od Asman » 10.07.2012, 06:53 hod.

Mě zase padl Arctic chesta, ta co se vyhazuje nesbírá a tady jsem za ní byl hodně rád :). Pak Axe of Fechmar nebo jak to je a tohle: http://www.2i.cz/dedcf2d80b, nevím, jestli to k něčemu je, v Druidovi se nevyznám.

Uživatelský avatar
bunneyx
Fallen Shaman
Příspěvky:58
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bunney#2517
Bydliště:Ostrava

Re: Is Alive - zážitky z alfy

Příspěvek od bunneyx » 10.07.2012, 10:01 hod.

Hele jelikož mi padají jen věci a žádné gemy tak je kupuju u gheeda, jenže mě furt nebaví obíhat město. Nešlo by nastavit u těch gemů nekonečné množství?
Jinak už nemám kde dávat Essence http://bunneyx.rajce.idnes.cz/Diablo#Sc ... t004_1.jpg

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Is Alive - zážitky z alfy

Příspěvek od Asman » 10.07.2012, 12:01 hod.

Jak nemáš, máš to tam roztahaný, udělej je po desíti. Já už taky moc místa nemám no, jinak, chce tohle někdo nebo to můžu zahodit? přišlo mi to ne uplně na nic ;) : http://www.2i.cz/58ab85af7c

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - zážitky z alfy

Příspěvek od Attia » 10.07.2012, 12:04 hod.

Asman ja bych urcite vzal tu eth helmu. jedu druida sumonera a urcite se hodi kor kdyz je sellf repair :-D

EDIT: právě jsem sundal blood raven na pl8 :-D sumon druid lvl11...celkem oríšek...kolem ní 5 vlků, oak, raven a psn creep a já...1fire ball nebo fire arrow nebo co to je a všechno dead a já asi 8% hp :-D nakonec pomohla taktika porad spamovat zvěř na raven a litat do mesta pro modry potionky :-D ale padla...

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Is Alive - zážitky z alfy

Příspěvek od Asman » 10.07.2012, 12:29 hod.

Farmení normal countess :D : http://www.2i.cz/0cefc1eb38
1x Tristram na level 19: http://www.2i.cz/1dfed0fa29
Identify: http://www.2i.cz/e2012f05d6
Staty, hehe: http://2i.cz/c0230d27f4

Attia: Ok, napiš mi PM a nějak to pořešíme ;)

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: Is Alive - zážitky z alfy

Příspěvek od Joko » 11.07.2012, 14:50 hod.

Já si ted s asasinkou farmím Blood Raven a Mauzoleum s Kryptou (potřebuji rare ale teda stejnak moc nepadaj prumer 1-3 rare na run :-| )
Jsem lvl 13 a do stony field se mi jeste moc nechce :lol: .
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - zážitky z alfy

Příspěvek od ZOMB » 11.07.2012, 14:57 hod.

já mám zatím nekra lvl 8, summoner, čeká na mě Blood Raven
moc času na hraní nemám (moduju) ale o víkendu bych si zahrál... nedal by někdo hamachi? (vím, že ten návrh už tu byl, ale radši se zeptám ještě jednou)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: Is Alive - zážitky z alfy

Příspěvek od Joko » 11.07.2012, 15:01 hod.

Já bohužel neumím s hamachi a ani ho teď nemám :cry: .
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - zážitky z alfy

Příspěvek od ZOMB » 11.07.2012, 15:07 hod.

můžeš to stáhnout tady http://www.slunecnice.cz/sw/hamachi/
použití je hodně jednoduché, stačí se myslím registrovat, vytvoří se nová virtuální adresa a pak se můžeš připojovat :)
kdyžtak PM
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Mods By ZOMB“