Is Alive - prosím o vyjádření k tomuto návrhu

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
Re: Is Alive - prosím o vyjádření k tomuto návrhu

Příspěvek od Fraxinus » 09.09.2014, 18:11 hod.

Jako učást nových questů, proč ne, že. :) Třeba jako možnost získat předmět s nějakou nabůstěnou schopností, jakou nemůže mít ani magic ani rare ani set ani unik předmět v dané lokaci.

Ale dát to jako víceméně normální předmět a pak v obchodě to kombinoval s kdečím, to se mi zdá už příliš.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - prosím o vyjádření k tomuto návrhu

Příspěvek od Attia » 12.09.2014, 10:27 hod.

Ciao...kromě toho co psal fraxinus, bych sem tohle nedával už jen z toho důvodu, že hráč bude dropovat další a další nový a neznámý itemy o kterých nebude tušit co s nima...

po delší době jsem zapl D2, stáhl novou verzi Is Alive a popravdě mám dost problém se tam zorientovat. Co na co všechno se používá, co všechno ti k čemu je...A to to hraju tak nějak od začátku...

mám z toho takovej pocit, že to začíná být tím módem ke kterýmu potřebuješ nejdřív prostudovat x stránkovou příručku než začneš hrát...začíná tam bejt mooooc nový itemů který na něco potřebuješ a nevíš na co...

A napadla mě jedna věc...nevím jak moc by to zasáhlo do hratelnosti a jak moc by to změnilo styl hry, osobně si myslím že moc ne, ale proto se ptám...když pořád přemýšlíš jak využívat goldy...co dát do obchodu nějakej kámen se jménem třeba "Set's up Stone" kterej by ti umožnil upnout si setový itemy? Recepty by zůstaly úplně stejně jako na uniq itemy, jen by jsi k tomu potřebovat navíc tenhle kámen, kterej by stál v schopu třeba 500 000 goldů...Myslím že by to nějak neovlivnilo eng game výbavu, jen by to dalo hráči možnost využít sety co mu droply i na vyšších levelech...

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Is Alive - prosím o vyjádření k tomuto návrhu

Příspěvek od Welwet » 12.09.2014, 18:50 hod.

brej den..jsem zkusil tuhle..ehm hru .. :lol: rozehrál jsem sorcku, a ještě že né HC..(hned vedle rogue campu jsem potkal 2x bosspack co se mnou slušně zatočil..)

zatím to pomalu jde, ačkoliv to plánované inferno bude asi dost otravné .. :roll:

no a jinak mám pár otázek..a to, k čemu je ten svitek Hero hint, a vůbec kde najdu nějaké ten recept? :lol:

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - prosím o vyjádření k tomuto návrhu

Příspěvek od ZOMB » 12.09.2014, 20:47 hod.

Děkuji za reakce :)

Fraxinus:
Původně jsem plánoval použít takový zajímavý mechanismus... šlo by o to, že by se na takové věci daly aplikovat různé svitky, které by přidávaly zajímavé bonusy... háček by byl v tom, že ty bonusy se na ně musí aplikovat při "identifikování"...
Nejlepší bude vysvětlit to na příkladu:
Dropne "náhodný" předmět, jednalo by se třeba o "Elite helm"... ty bys podle svých možností koupil co nejlepší klíč, aby šance na vygenerování unikátního předmětu byla co nejvyšší... mohlo by se jednat o Harlequin Crest, Andariel's Visage, Crown of Ages... aplikoval bys klíč, na předmět by se připsala neviditelná vlastnost, která určuje, jaké kvality bude vygenerovaný předmět (magic, rare, crafted, set, unique)... ale ty to nevíš, protože se čeká na aplikaci Finisheru, který odhalí, co to nakonec bude za předmět (jakási "identifikace")
Jenže... na předmět by se dal ve fázi identifikace aplikovat předmět, který by výslednému předmětu přidal pevný bonus... například +50 life :)
Jednalo by se o risk... ve výsledku se může vygenerovat magický šrot s vlastností +50 life, stejně tak při troše štěstí např. Crown of Ages s bonusem +50 life :)

Normální předmět by to samozřejmě nebyl...


Attia:
Děkuju za vyjádření :)
To co píšeš je pro mě hodně důležité a ještě o tom popřemýšlím... rozhodně nechci, aby lidi studovali nějaké padesáti stránkové příručky o tom, jak se mám mod hrát...

Dobrý nápad, mě osobně už to také napadlo ;)
Jdu si to rychle někam zapsat než na to zapomenu, v blízké době to určitě otestuju a popřemýšlím, jak to vložit do modu :)


Welwet:
Děkuju, že jsi tomu dal šanci... a kdykoliv budeš mít k modu co říci, rád bych si to vyslechl ;)
Na to inferno jsem teda zvědavý :D

Jestli umíš dobře anglicky, tady jsem sepsal nějakou stručnou příručku ke craftingu... http://www.moddb.com/mods/is-alive/feat ... ing-basics
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - prosím o vyjádření k tomuto návrhu

Příspěvek od Attia » 12.09.2014, 23:02 hod.

Jsem nad tema setama premyslel a myslim ze to tak snadny nebude.podle me to nepujde udelat jen tak ze pridas recepty na upnuti.protoze jakmile udelas z normal verze exceptional, pro hru to bude jakoby jinej predmet a nebude ho brat k ostatnit itemum ze setu.tudiz bude hlasit jako ze ho nemas.podle me bys musel vytvorit novy sety ve vyssich verzich se skopirovanejma vlastnostma. Pak bys ale.zase nemoh kombinovat normal sety s jejich exceptional variantou a musel bys upnout postupne celej set.

Odesláno z mého HUAWEI Y300-0100

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Is Alive - prosím o vyjádření k tomuto návrhu

Příspěvek od Fraxinus » 13.09.2014, 07:14 hod.

Asi jak říká Attia. Musel bys vytvořit i kombinace všech normal, exceptional a elite verzí setových předmětů, což může dát na jeden set třeba 50 různých receptů.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - prosím o vyjádření k tomuto návrhu

Příspěvek od ZOMB » 13.09.2014, 09:30 hod.

Samozřejmě, proto jsem to chtěl otestovat... počítal jsem s tím, že bych se mohl setkat s nějakou komplikací.... a nesetkal :)
Jen posuďte sami...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - prosím o vyjádření k tomuto návrhu

Příspěvek od Attia » 14.09.2014, 01:23 hod.

to máš upnutý jen brnko nebo i ty ruce?

jinak řečeno...je ta hra inteligentní natolik, že když upneš jedet item ze setu, bude zbytek setu tenhle item brát jako svou součást? Pokud ano, tak by to byla pecka...

tzn že by hra nebrala v potaz tip itemu ale čistě jen jeho název???

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - prosím o vyjádření k tomuto návrhu

Příspěvek od ZOMB » 14.09.2014, 10:45 hod.

Ve skutečnosti mám na tom screenu ze setu brnění a pásek :)
A ne, pásek je klasický Light Belt...
Zkusil jsem teď upnout i ten pásek (-> Sharkskin Belt) a vše bez problémů... takže i kombinace Ghost Armor + Sharkskin Belt funguje :)

Ano, je to tak. A je to i logické. Když upneš v unikátech např. Venom Ward, nezmění se na Duriel's Shell... základ předmětu zůstává stejný :)
A proč by tomu u setů mělo být jinak? :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - prosím o vyjádření k tomuto návrhu

Příspěvek od Attia » 15.09.2014, 09:08 hod.

Jj to mi pak doslo,kdyz jsem si vzpomel jak jsem kdysi vytvarel sety...ty vazby jsou delany na nazev itemu a ne na jeho tip. Je to stejny jako kdybys to brnko prohodil za ring a nazev nechal stejnej,melo by to taky fungovat...;-)ale jinak super,tohle by se mi tam libilo...;-):-D

Odesláno z mého HUAWEI Y300-0100

Odpovědět

Zpět na „Mods By ZOMB“