Is Alive - Beta konečně ke stažení!!

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule
Re: Is Alive - Beta konečně ke stažení!!

Příspěvek od Attia » 30.12.2012, 14:48 hod.

právě že jsem cpal všechno do str abych měl nějakej lepší ias a u toho vlka se to vůbec nijak neprojevovalo, což je škoda protože jsem chtěl jet werevolfa na str. A pokud je to tak tak má pak shapeshifter celkem nevýhodu oproti ostatním melee postavám. s doháněním IASu který do doženou na str/dex.

jinak možná bych zrušil vazbu mezi huricanem a armagedonem. Fire druid už tak je málo hratelnej a přicházet o 5b kvůli prereq který nevyužiješ jen snižuje jeho oblibu. Prostě aby byl fire elementál soběstačný a nemusel rvát 5b do wind větve.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Is Alive - Beta konečně ke stažení!!

Příspěvek od hami » 30.12.2012, 14:53 hod.

kouzla maj psanou jako synergii energy. Pokud se to dá opravdu naprogramovat tímto způsobem, tak by mělo jít udělat z dex a síly synergii k werewolf a werebear
šlo by to??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - Beta konečně ke stažení!!

Příspěvek od Attia » 30.12.2012, 15:05 hod.

jj taky mě to napadlo že by se to u přeměn udělalo tak že by se to hodilo jako synergie...

jinak na 9 lvl s dmg moulten bouldr 48-72 jem si najivne myslel že sundám na pl1 Gremaka :-D tak nic mno...snad jindy :-D

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Is Alive - Beta konečně ke stažení!!

Příspěvek od hami » 30.12.2012, 15:06 hod.

já to eště moc nehrál kdo je gremak a kde je??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - Beta konečně ke stažení!!

Příspěvek od Attia » 30.12.2012, 15:09 hod.

cave lvl2 takovej bosík :-D ubral jsem mu za 15 minut asi 0,5mm života :-D takže si na něj ještě počkám :-D

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Is Alive - Beta konečně ke stažení!!

Příspěvek od hami » 30.12.2012, 15:18 hod.

zajímavé :)
pro mě byla celkem fuška uběhat corpse a jeho bandu. Toto by se asi taky mělo trochu poladit. Tvůrce D2 nenapadlo, že by zombíci mohly dělat problémy, a tak sou úplně blbí a nejsou schopný obejít překážku. Zde by to však měla být problematická banda, a tedy bych jim přidal trochu IQ
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - Beta konečně ke stažení!!

Příspěvek od Attia » 30.12.2012, 15:58 hod.

Hraju to s plugama a občas a mám 2 problémy. 1) mi to občas hodí hlášku "Need to restart after play an open game with the Big Stash"...předpokládám že to je plugama, máte někdo podobný problém?
2) když vypnu hru a znovu zapnu aby se mi respawnuli monstra tak mi to takřka pokaždý hodí chybu "UNHANDLED EXCEPTION: ACCES_VIOLATION (c0000005)

měl jste někdo podobný problém?

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Beta konečně ke stažení!!

Příspěvek od ZOMB » 30.12.2012, 16:23 hod.

Attia:
1) PlugY jsem trochu upravoval (např jsem zakázal shared stash), ale nevím... snad to pujde...
2) Tenhle problém je u skoro všech modů... musíš chvíli počkat (stačí vteřina) před výběrem postavy, a mělo by to jít... i když se to pořád občas stává :(
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - Beta konečně ke stažení!!

Příspěvek od Attia » 30.12.2012, 19:56 hod.

tak jsem rozjel ještě barbara :-D 14 lvl double swing a Gremaka stejně bez šance:-D ani prd...uvidíme, zkusím na něj doule throw jak to půjde :-D

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Is Alive - Beta konečně ke stažení!!

Příspěvek od hami » 30.12.2012, 22:03 hod.

Proč nic nepadá z blood raven??
Sem se s ní na 6. úrovni patlal asi půl hodiny a nic nedala :(
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Odpovědět

Zpět na „Mods By ZOMB“