Is Alive - Gamma

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334
Is Alive - Gamma

Příspěvek od ZOMB » 21.12.2013, 16:19 hod.

Konečně je to tady :wave:
Gamma verze, která zahrnuje úpravu celé obtížnosti normal... nové recepty, nové mapy, nová monstra, nové schopnosti monster, atd...
Počítám s tím, že na nějaký bug či error narazíte, takže bych vás chtěl poprosit, abyste mě co nejdříve po jeho objevení informovali v tomto tématu ;)
Odkaz ke stažení: http://zomb.webzdarma.cz/IsAlive_Gamma.zip
Instalace probíhá klasicky, jak už jste zvyklí... soubor se rozbalí a složka zkopíruje do složky MODS ve vašem Diablo adresáři ;)
K tomu je zapotřebí program D2SE, který se dá stáhnout třeba zde: http://d2se.org/d2se/D2SE_V2.2.0.exe
Pokud se chcete podívat na videa z Is Alive, můžete navštívit můj kanál na YouTube: http://www.youtube.com/user/ZombModmaker
A pokud máte zájem o multiplayer, tak na ten máme rezervovanou místnost na Tunngle... stačí program stáhnout, zaregistrovat se a najít si naši místonost :) http://www.tunngle.net/index.php?l=en
Až se nás sejde víc, něco bychom naplánovali... to se můžeme dohodnout v tomto topicu (i když asi dost lidí bude následujících 14 dní součástí zdejšího turnaje a navíc Vánoce jsou za dveřmi, no uvidíme...)

Přeji příjemné hraní ;)


P.S. Pro mod také vytvořím profil na moddb.com ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - Gamma

Příspěvek od Attia » 22.12.2013, 01:14 hod.

Pecka...jde se pařit...;-)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Gamma

Příspěvek od ZOMB » 22.12.2013, 08:51 hod.

Upravil jsem si podpis, takže můžete stahovat i z podpisu ;)

Konečně jsem vytvořil profil na moddb.com
Obrázek

Přeju příjemné hraní ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Is Alive - Gamma

Příspěvek od Fraxinus » 23.12.2013, 19:59 hod.

Tak jsem založil paladina, bude to čistokrevný fanatik.

Zatím level 9, a moje postřehy: Blood Moor pohodička, v Cold Plains jsem narazil na problém, a to bossyni těch, které nemám mít rád. Dala zabrat mrcha, hlavně tím jejím mražením. Ještě než jsem narazil na opičáka Bišiboše, kterej mě teprve čeká, jsem picnul Blood Raven. To je snad ještě větší mrcha než ta předchozí :D Ale naštěstí toho nevydrží zas tak moc a ti zombíci, co knockbackují, zas tak moc neboleli. Ovšem její teleport on striking mi, musím přiznat, jednou zachránil život. Sestoupil jsem do krypty. Tam v pohodě, i když holy fire jsem dočasně opět vyměnil za might kvůli těm kostrákům se salvou. Ale kdo byl naprosto nepřekonatelný problém, byl ten bonebreaker. To nejde zabít a já nebo merc jsme byli téměř mrtví (merc občas i úplně) furt. Ten bude muset počkat!

Jinak, zatím teda se snažím objevovat, jak funguje ten mechanismus craftů. P.S. Do den of evil jsem zatím nešel...radši. Přecijen, hraju hardcore.

edit1: Mám to ale štěstí, kousek vedle v mauzoleu padla Pelta Lunata z jednoho z bossů rezistentních kostějů. Pak jsem se vrátil do Den of Evil a málem mě sundal ten corpsefirův jedovatý meteor. Ale bylo to fakt těsně, dostal jsem přímý zásah. :twisted:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Gamma

Příspěvek od ZOMB » 23.12.2013, 20:55 hod.

Koukám že se bavíš :D

Někteří bossové jsou dost těžcí - viz Bonebreaker. Většinou se jedná o ty, kteří se nemusí zabíjet. Ti, kteří se zabít musí, jsou "jen" silní :D
Já jsem rozjel HC druida - /players 8 only, se specializací na Rabies a podpůrný summoning. Zatím level 13, posledního jsem sundal Rakanishuho, psi v jeskyni házejí chyby, takže to musím opravit :)
Nehází to vždy, jen někdy... takže myslím, že underground passage nějak projdeš ;)

Nebudu nic prozrazovat, určitě máš rád překvapení... tak si to užij ;)

btw na moddb.com už mod stáhlo 74 hráčů :)

Přeju příjemné hraní ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Is Alive - Gamma

Příspěvek od Fraxinus » 23.12.2013, 22:37 hod.

Zábava to byla při vlezu do Stony Field. Hned mě tam uvítala parta šampiónů posílenejch klanů. To byla hra na honěnou. :green:
O Rakanishuovi ani nemluvím...chudák moje peněženka.

Tak, v underground passage mi byla vystavená konečná:

Halt
Location : line #1682
Expression: Unrecoverable internal error 05a300c2

Stalo se to poté, co jsem chytl monstr šrajnu a boss se mi vykouzlil z prasete, co dělá ty bonewally. Protože ty bonewally mají z nějakého důvodu schopnost přivolávat monstra z dalekého okolí, tak jsem se ocitl v obklíčení, tedy tp. A při návratu tato hláška.

Jinak co se dále týče těch bone wallů...u casterů je to jen asi malá nepříjemnost, ale 3x jsem musel dát do doby, než se mi stal tenhle error, save and exit, protože jsem potkal bossí skupinu prasat a pokaždé, když jsem dorubal jednoho miniona, bylo kolem mě tolik hradeb, že se nešlo ani hnout....a útočit jsem na ně taky nemohl. Na tohle by bylo potřeba se malinko juknout, meele postavy se tam snadno ocitnou v koncích.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Gamma

Příspěvek od ZOMB » 24.12.2013, 08:38 hod.

Rakanishu dokáže pěkně zaskočit :D

Bone Wall úplně zruším (jako vlastnost Waller), přináší s sebou hodně chyb a bugů... místo toho ji nahradím vlastností Conviction - která bude poskytovat náhodné -res bonusy :twisted:
V rozmezí 0-60, to bude paráda :)
Navíc se tyto náhodné bonusy budou periodicky generovat znovu, takže to bude dost zajímavá schopnost :)

Za chvíli se na to vrhnu a uploadnu ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Gamma

Příspěvek od ZOMB » 24.12.2013, 12:07 hod.

Můžete stahovat ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Gamma

Příspěvek od ZOMB » 29.12.2013, 09:39 hod.

Má někdo chuť si dnes či v následujících dnech zahrát? Pokud by se nám podařilo vytvořit partu, bylo by to super... založili bychom nové charaktery a jeli hru od začátku :)
Má někdo zájem?

Mějte se moc pěkně a přeju příjemné hraní ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - Gamma

Příspěvek od Attia » 29.12.2013, 11:36 hod.

ač bych rád tak na MP čas určitě mít nebudu :-( stěží si najdu čas na SP...ale pokud by jste jeli v partě, byl bych rád za nějaký screeny nebo videjka...:-)

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Is Alive - Gamma

Příspěvek od ihatemylifep » 29.12.2013, 11:51 hod.

Ahoj, rád si to skúsim v partii,single som Is Alive nehral a nechcem sa do toho sám púšťať :wave:

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Gamma

Příspěvek od ZOMB » 29.12.2013, 13:38 hod.

Ok... ještě počkám, kdo se přidá :)

Každopádně odteď jsem na Tunngle - skupina Diablo II - Is Alive Mod (stačí do vyhledávače napsat is alive a je to tam)
Snad se tam nějak sejdeme a domluvíme, kdy začneme...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Gamma

Příspěvek od ZOMB » 29.12.2013, 16:33 hod.

Tak od cca 18:00 budu ready, až někdo dorazí tak začneme ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Is Alive - Gamma

Příspěvek od ihatemylifep » 29.12.2013, 20:32 hod.

Tak nejako sme sa nezišli,myslím že najlepšie by sa hralo 3+ ,vo dvojici to nemá zmysel začínať :)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Gamma

Příspěvek od ZOMB » 29.12.2013, 21:13 hod.

Tj, chtělo by to někoho třetího :)

Zítra kdyžtak uvidíme :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - Gamma

Příspěvek od Attia » 15.01.2014, 17:30 hod.

ciao. Do dalšího patche bych upravil jednu věc o který mluvil Fraxinus. U druida zakaž vyvolávat spirit vlky a dire vlky dohromady. Je to dost IMBA hlavně proto že narozdíl od nekra nepotřebuje mrtvoly...takže jen stojíš a dovyvoláváš vlky než udolají kohokoli...jel jsem s ním na PL8 celou hru cca do lvl 20 a všechno sem procházem na jedenkrát včetně bosů jako Gremak atd...padli všichni na poprvé bez nutnosti vracet se do města...

zatím bych nechal možnost vyvolat medvěda s jedním typem vlků. buď dire nebo spirit vlky...ale oba tipy vlků dohromady jsou silný kombo.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Gamma

Příspěvek od ZOMB » 15.01.2014, 19:19 hod.

Díky za otestování ;)
...proto jsem to tam nechal, aby se potvrdilo, jak moc silné to je, a podle toho s tím nějak naložil :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - Gamma

Příspěvek od Attia » 16.01.2014, 14:43 hod.

Obrázek

Andy Normal pokořena...lvl 18, bowazonka...;-)zatím to killuju normal útokem s pomocí Magic Arrow...GA žere moc many...čekám na 24lvl na strafe...;-) zatím asi pokempím v 1 aktu splním úkoly a uvidíme...;-)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - Gamma

Příspěvek od Attia » 16.01.2014, 17:15 hod.

Jen mě teda štve ta chyba co pořád vyskakuje když reloguju char...když běhám bose aby mi hodil jewel do questu tak mi co druhej run hodi D2 tuhle hlášku: UNHANDLED EXCEPTION: ACCESS_VIOLATION (c0000005)

Myslím že už se to tu kdysi řešilo, jen nvm jestli s tím něco jde nebo nejde udělat...případně jestli to dělá jen mě nebo více lidem...

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Gamma

Příspěvek od ZOMB » 16.01.2014, 17:29 hod.

Na to existuje jeden fígl... dělá to více modů (a stále nevím proč :( )
Když dáš save and exit, hodí tě to do menu. Dáš single player a zobrazí se postavy. A teď to přichází... pokud hru spouštíš tím, že klikneš na "ok" nebo dvakrát klikneš na postavu, pak doporučuju spouštět hru pouze tím, že zmáčkneš enter. Po tom, co se ti tedy načtou postavy ale počkej cca 1 vteřinu, a až potom stiskni enter.

Pokud to budeš dodržovat, error už dlouho neuvidíš ;)

edit: teď nemám zrovna času nazbyt... ale až ho budu mít, taky něco sepíšu ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Mods By ZOMB“