EVE Online

Další hry z rodiny RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213
EVE Online

Příspěvek od Predy » 22.02.2014, 16:50 hod.

Ahoj chci se zeptat jestli náhodou někdo nehraje nebo někdy nehrál tuhle hru? Založil jsem si teď účet protože prvních 21 dnů je zadarmo jako trial ale teda vůbec nevím co tam mám dělat a žádnou českou stránku jako je tady jsem nenašel. Poradí někdo? :)

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: EVE Online

Příspěvek od moon » 22.02.2014, 20:06 hod.

ahoj, tohle jsem hrával kdysi, nebo spíš by se dalo říct koušel pár měsíců :-) problem je, že ve hře je hromada všcí co dělat. hra vůbec neni pžívětivá pro začátečníky (myslim tim pro nově založený účet :-) ). já měl štěstí že se mě tam ujal jeden hráč a trochu mi pomohl. ale i tak jsem se zaměřil jen na jednu věc, aby to vůbec stálo za to.

a co že tam můžeš dělat? můžeš plnit mise, které se dělí podle obtížnosti, můžeš se všnovat těženi a prodeji materiálu, můžeš objevovat ve vesmíru a mnoho a mnoho dalšího :-) ale jak říkam, je to celý založený na učení se dovedností a to je ten největší problem protože všechno trva strašně dlouho než se naučíš. třeba i týden (čas tam je plyne jako v realu, takže to znamená, že co se máš učit týden, tak se opravdu učit týden budeš)

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: EVE Online

Příspěvek od Predy » 22.02.2014, 20:56 hod.

Jo děkuju ti já jsem to už jednou zkoušel ale právě proto že se to na mě vylilo ze všech stran tolik možností tak mě to úplně odradilo. Hledal jsem nějakého Čecha ale nepoštěstilo se mi a tak jsem to vzdal. Vím ale to co jsi říkal že jde dělat těžiče že jde dělat piráta nebo proti nim bojovat, plnit nejrůznější questy a že je tam 5000 soustav nebo že největší lodě třídy titán se staví i měsíce já tu hru tak nějak sleduju prostřednictvím časopisů a různých webů ale hra samotná to je na mě prostě hrozně složitý já neumím moc dobře anglicky a kdybych si tam měl překládat všechno pomocí překladače tak ten triál strávím jen tím takže bych potřeboval aby někdo přišel a řekl mi hele udělej tohle a tohle já ti pak řeknu co dál a nebo podívej tohle funguje takhle a tohle je na tohle a tamto. Jenže to se mi asi nepoštěstí. Nedávno jsem četl, že se odehrála obrovská bitva kde se utkalo několik tisíc hráčů naráz a proto sem to stáhl a chci to zkusit ale bojím se že to dopadne přesně jako minule a to že než se s tím trápit tak to radši smažu.

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: EVE Online

Příspěvek od moon » 22.02.2014, 21:12 hod.

hra je hodně koumplexní a nikdo nidky nebude umět všechno. já jsem četl kdysi dávno, že aby jsi se naučil všechny schopnosti, tak ti to bude trvat přes 25 let. tak určitě by to chtělo najít nějakou skupinku cz/sk, ale nevim jak a kde a jestli vůbec nějaká existuje.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: EVE Online

Příspěvek od Fru-fru » 29.03.2014, 14:07 hod.

Všiml jsem se toho až teď... Dotaz je stále aktuální?

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: EVE Online

Příspěvek od Predy » 07.04.2014, 12:22 hod.

Ne už ne frufrane už vyšel datadisk :-D ale díky za snahu

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: EVE Online

Příspěvek od Fru-fru » 07.04.2014, 13:30 hod.

Rádo se stalo;-), lepší pozdě než nikdy. Jeden čas jsem tuhle hru dost žral, měl jsem dva acc, dva monitory a jel jsem oba simultánně na jednom PC. Byl to fakt fun

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“