Shadow: Heretic Kingdoms

Další hry z rodiny RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ithyr
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ithyr#2542
Bydliště:Slovensko
Shadow: Heretic Kingdoms

Příspěvek od Ithyr » 23.06.2014, 11:59 hod.

Tak mám tu pre vás prichádzajúci RPG od našich chalanov z Gamesfarm. Niektorý z vás možno poznajú podľa predchodcu Kult: Heretic Kingdoms.
Kvalitná rpgčka. Pôvodný Kult vedel byť aj nepekne náročný.
Hra bude bežať na Ogre 3D čiže slušný engine. V bojoch budete môcť "preskakovať" medzi postavamy a prikázať im čo spraviť v danej chvíli. Klasika z hier ako BG,IW atď.

Tu je link na web: http://www.shadows-game.com/en/

Každopádne na GOG pôvodnú hru majú, takže ten kto nehral a váha tak mu to odporúčam.
Pain and Agony.

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Shadow: Heretic Kingdoms

Příspěvek od Morbid » 24.06.2014, 13:48 hod.

Ahoj, budem rád za čo najviac info, ak budeš mať.Pozeral som stránku, ale moc som nerozumel.

Uživatelský avatar
Ithyr
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ithyr#2542
Bydliště:Slovensko

Re: Shadow: Heretic Kingdoms

Příspěvek od Ithyr » 24.06.2014, 19:44 hod.

Tak z toho čo viem ja, máš tam na výber tri povolania Warrior, Hunter, Mage. Budeš mať skill tree, rôzne ability, rôznorodé vybavenie atď. Môžeš sa sústrediť na svoju postavu ale môžeš si zložiť aj partiu a vylepšovať ich tak aby si si vytvoril unikátnu partiu. Bude tam možnosť cestovať do dimenzie duchov. Tzv. Devourer tiež zaujímavá vecička. Podľa povolania bude hra dosť závislá čo sa týka, že mág dostane preplesk keď sa k nemu dostane niekto na blízko čiže úlohou warriora bude ochrániť ho atď. Budeš tam získavať aj tvz. soul/duše a to ti bude otvárať nové možnosti. Uvidíme aké novinky chalani prinesú v priebehu roka.
Pain and Agony.

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“