World of Warcraft

Další hry z rodiny RPG.
Odpovědět
Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
World of Warcraft

Příspěvek od Psychotoxic » 17.07.2014, 17:48 hod.

Potreboval by som vedieť či niekto z vás nevie robiť v programe WPE pro. Na internete som našiel desiatky návodov ale su buď v zlej kvalite alebo neukazuju dobrý postup. Alebo ukážu postup ale s filtrom ktorý neuploadnu.
Hram na patchi 3.2.2a

Uživatelský avatar
Wishmaster
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nemo#2937
Bydliště:Spišská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Warcraft

Příspěvek od Wishmaster » 18.07.2014, 10:59 hod.

Kedze usudzujem, ze toto je oficialne forum a tipujem, ze takych 99% ludi co hrava wowko, tak hrava na ofiku, tak zrejme ti s tym nikto nepomoze :)

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: World of Warcraft

Příspěvek od Psychotoxic » 18.07.2014, 17:48 hod.

Alebo neviete ako v 2.4.3 spravím to aby mi automaticky zamierovalo nepriateľov napríklad mám "zamierené" na jedného moba toho zabijem a chcem aby mi automaticky "premierilo" na dalšieho (keď je po blízku) využívam crosbow takže by sa mi to dosť hodilo

Erza
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Erza#2948

Re: World of Warcraft

Příspěvek od Erza » 18.07.2014, 21:14 hod.

Psychotoxic píše:Alebo neviete ako v 2.4.3 spravím to aby mi automaticky zamierovalo nepriateľov napríklad mám "zamierené" na jedného moba toho zabijem a chcem aby mi automaticky "premierilo" na dalšieho (keď je po blízku) využívam crosbow takže by sa mi to dosť hodilo
Nic takovýho neexistuje mam pocit a jestli jo, tak je to nelegální.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: World of Warcraft

Příspěvek od Attia » 18.07.2014, 21:45 hod.

neexistuje automatický zaměřování pokud vím, ale normálně v nastavení si můžeš nastavit klávesu na nejbližší target...tzn že když to zmáčkneš, do targetu se ti hodí nejbližší cíl...myslím že to jde rozdělit i zvlášť klávesa na moba a zvlášť klávesa na hráče ale to si už nepamatuju...

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“