ArcheAge

Další hry z rodiny RPG.
Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167
Re: ArcheAge

Příspěvek od Fru-fru » 23.08.2014, 09:09 hod.

Je to tak ;) ... Hele když mě teď D3 nijak nebere, tak hledám co by ;)... A přijde mi škoda grindit D3 jen do budoucna, když existuje tolik super her :D ... Skyrim mě vzal. ten chci ještě hrát a Archeage chci zkusit - láká mě hodně craft a stavby vlastních domů a podobné fičury ;) ... Nezapoměnu NWN 1 a fan projekt Kandelábrie.... Jooo, tam jsem se na craftu hodně vyblbl... Doteďka na to vzpomínám.... :D
Jinak si asi rozumíme, těžko čas dělit, ale stojí to za to... Aspoň jsou stále nové podněty ;)

Jinak včera jsem dal lvl 10, docel to jde, rozjezd je u každé z těchto her podobný. Trochu mě irituje lineage-like postavy . Všichni jsou mladí, vystajlovaní, ženský mají mandlový oči apod... To moc nemusím, ale zatím to překousávám ;) ... Přece to neodsoudím kvůli takové prkotině...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: ArcheAge

Příspěvek od HELLERcz » 23.08.2014, 09:12 hod.

Jo ty ksychtíky .. no nemusím to taky, snažil jsem se to přehlížet :D
je to nějakej ten styl, co nemám v oblibě.
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: ArcheAge

Příspěvek od Fru-fru » 23.08.2014, 10:23 hod.

JJ a ještě mě točí hudební podkres při rozhovorech.... To je jako peklo... ale je to beta mno, uvidíme:-) ...Na jaký lvl jste se s bráchou dostali?
A začali jste vůbec pořádně craftit, stavět loď nebo barák?
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Conano
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Conano#1999
Kontaktovat uživatele:

Re: ArcheAge

Příspěvek od Conano » 23.08.2014, 10:56 hod.

Co se týče obličejů, nemůžeš jim to mít za zlé, protože to je přeci jen dílo korejců a to vše je jejich styl takhle. Určitě sis všiml, že je tam ještě spousta věcí, co není přeložena z korejštiny.

Hudbu mám ve všech hrách vyplou a hraji se svou vlastní, je to tak nejlepší :P

Dostali jsme se na 27 level. Pořádný craft nepřipadal v úvahu zatím. Co mi tak říkali kluci z guildy na Alfa serverech (běží neustále)...tak v guildě jich tam je cca 8 a loď stavěli cca 2 dny, když hráli 8-10 hoď denně :) My jsme na to byli 3, takže by to trvalo všechy 4 beta eventy :D

Ono stejně, takové věci vždy děláš, až dosáhneš max úrovně, kterou jsme neměli, tak to ani netáhlo to vyzkoušet :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: ArcheAge

Příspěvek od Fru-fru » 23.08.2014, 11:18 hod.

Však jo, jen tohle není můj styl ..ale odsuzovat tu hru kvůli tomu nebudu..teda budu se snažit ;)

S hudbou máš pravdu, jen mě překvapilo jako hrůza v pozadí zní :D

Hmm, jasně, to s tím craftem je pochopitelné... Jinak by to nedávalo smysl. Jen škoda, že ho v betě v tu chvíli pořádně nevyzkouším... Ale tak je to prostě end game obsah.
No jsme zvědav jakel lvl dotáhnu, není moc času, ale zas event trvá až do středy, to se dá něco málo stihnout. Je nějaká informace o datu spuštění? Když by mě to bavilo, klidně bych koupil ten malej founder pack ;) Ale nejsem si jistý :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: ArcheAge

Příspěvek od HELLERcz » 23.08.2014, 11:58 hod.

Ta hudba byla fajn jen v páru momentech, ale během nějaké doby se přeposlouchala .. proto přišlo na řadu mute :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: ArcheAge

Příspěvek od Vendetta » 23.08.2014, 21:09 hod.

Tak som si to otestoval moj nazor je :

Hra je pre mna tuctova free mmocka ktora ma vobec nezaujala ci s hratelnej stranky kombinacia class / videne v rift online / dungeony a pve uplna tuctovka, qvestovacka. Po grafickej stranke na to ze je to cry engine 3 a mal som to na max detaily a dX 11 tak ziadna slava. Kde Tera online je omnoho krajsie spracovana hra a urcite aj zabavnejsie co sa tika qvestovanie a grindenia. Nohovorim uz vobec o dungeonoch a pvpcku.

tato hra ide mimo mna su lepsie moznosti ako toto ....ci uz spominana Tera online alebo star wars online, pripadne PoE ....

ja ostava u svojich hier kedze na mmo uz neni neak cas .....
Naposledy upravil(a) Vendetta dne 23.08.2014, 23:01 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: ArcheAge

Příspěvek od Marast » 23.08.2014, 22:17 hod.

Fru-fru píše:Je to tak ;) ... Hele když mě teď D3 nijak nebere, tak hledám co by ;)... A přijde mi škoda grindit D3 jen do budoucna, když existuje tolik super her :D ... Skyrim mě vzal. ten chci ještě hrát a Archeage chci zkusit - láká mě hodně craft a stavby vlastních domů a podobné fičury ;) ... Nezapoměnu NWN 1 a fan projekt Kandelábrie.... Jooo, tam jsem se na craftu hodně vyblbl... Doteďka na to vzpomínám.... :D
Jinak si asi rozumíme, těžko čas dělit, ale stojí to za to... Aspoň jsou stále nové podněty ;)
Však v pohodě pane ;) . Jedna věc se nedá dělat do nekonečna. I já mám namyšlených tolik her, co bych si chtěl zahrát, ale přesto stále drtím to diablo. Ale musím se přiznat, že to ani není o té hře jako o super lidech se kterýma můžu hrát a především se bavit na TSku. Snad se tam po patchi dočkám i tebe. ;)

Jinak k těm zmínkám o lineage. Měl jsem tu možnost si to kdysi zahrát a ani mně se to provedení postav nelíbilo, tudíž by mě to z tohoto hlediska nebralo ani u Arch Age. Každopádně Conano to tady podává takovým způsobem, že se ani nedivím té touze si tu hru ozkoušet. Obrázky ze hry nevypadají vůbec zle. :)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: ArcheAge

Příspěvek od Snowfist » 24.08.2014, 10:53 hod.

Tak jesm taky dostal přístup do bety, dneska to od rána zkouším, ale píše mi to pořád the gods has disconnect you a nasluje shut down cele hry. Tak nevím nejspíš nějaký problé se servery, zkusím navecer jestli se to nezlepší :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: ArcheAge

Příspěvek od HELLERcz » 24.08.2014, 13:22 hod.

Hmm zeby servery nestihaly napor lidi? Tuto hlasku jsme v munile beze dostali asi 2x

@tabletofon
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“