ArcheAge

Další hry z rodiny RPG.
thomas_
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HiddenKiller#2511
Re: ArcheAge

Příspěvek od thomas_ » 16.08.2014, 13:09 hod.

PvP mě nikdy na MMORPG mc nebavilo. Já radši ten příběh a dobývání :)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: ArcheAge

Příspěvek od Darkness » 16.08.2014, 21:12 hod.

navod jak se (ne)stat profesionalnim piratem :)



nebo jak zdrhnout pred krakenem

The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Conano
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Conano#1999
Kontaktovat uživatele:

Re: ArcheAge

Příspěvek od Conano » 16.08.2014, 23:27 hod.

Tak, po celém dni hraní se opět ozývám a dodávám další fotky z našeho hraní :) Momentálně máme pauzu, ale v 1:00 se zase vrhneme do hraní :) Musím říct, že zapálení pro hru neutichá ani trochu a vše stále skvěle funguje, tak jak má a opravdu mám stále pusu dokořan z toho všeho :)
Cortyx píše:Vypadá to zajímavě, spíše bych uvítal třeba nějaky to PvP, PvE video, na stránkách jsem našel jen dost ošklivý video jak si zajíc jede na lvu (no offense). Taktovýhlech her jsem už viděl a PR od autorů četl mraky, od Wow počínaje (což je prostě blizz), přes třeba Aion ( nevím proč, ale na jednu stranu mi to ta grafika dost připomíná) a Lineage II konče. Původně když jsem četl nadpis, tak jsem myslel, že se jedná o Archlord (no dobře FREE bejkárna), nicméně k věci.
V poslední době jsem už k MMO dost hodně skeptický a to jsem si jich pár prošel : Lineage 2,WoW,AoC,RIFT,GW2,AION a Warhammer online, poslední dvě byli co se týče PvP pro mě pecka a zatím jsem lepší nehrál, hlavně Warhammer, ten byl prostě nepřekonatelný, je možný, nebo spíše i pravděpodobný, že se najde plno lidí co bude mít názor jiný ( tisíc lidí, tisíc chutí) a podle toho co zde je a co jsem během prvního klikání našel, tak mě to extra nezaujmulo, co se týče alespoň dlouhodobějšího hraní :)
Věř tomu, že kdyby si to hrál a viděl na vlastní oči IN-GAME, změnil by si názor na grafiku ;) CryEngine3 zkrátka bere dech ;)

Co se týče dlouhodobějšího hraní, PvP je extrémní tahoun, tak nevidím důvod být skeptický ;) Ale tak, rozumím ti...já jsem taky skeptický k těm rádoby novým MMO titulům ;) Taky je nutnost poznamenat, že většina videí atp. je buď z Alfa-verze a nebo v brzké Beta verzi a teď hra vypadá o dost lépe ;)


https://lh6.googleusercontent.com/-CGAH ... ot0002.jpg

https://lh4.googleusercontent.com/-OMyH ... ot0005.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-PD3I ... ot0007.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-VGDx ... ot0009.jpg

https://lh3.googleusercontent.com/-KQn- ... ot0010.jpg

https://lh6.googleusercontent.com/-2QX_ ... ot0011.jpg

https://lh6.googleusercontent.com/-V3NI ... ot0012.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-pl3Q ... ot0013.jpg

https://lh6.googleusercontent.com/-SgnM ... ot0014.jpg
Obrázek

thomas_
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HiddenKiller#2511

Re: ArcheAge

Příspěvek od thomas_ » 18.08.2014, 08:05 hod.

Docela zajímavá ty videa... ale jako asi si ještě počkám.. jestli to bude stát nějak peníze nebo jako předplatné.. tak to radši GW2 jako alternativu k WoW...

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: ArcheAge

Příspěvek od HELLERcz » 18.08.2014, 08:12 hod.

No tak jsme stihli sotva udělat 30 lvl .. ono se to nezdá, ale pokud to fakt člověk nehraje hrrr a užívá si hru, tak to za víkend vymaxovat nejde :D

Dneska večer (asi) se to uzavírá a budeme se těšit na další betu :)

Já nakonec udělal zbytečnost v tom smyslu, že na lvl 24 tuším jse mzměnil skilly ... přešel jsem z mága na warriora a začal jsem jakože od 10. Takže i když jsem měl 24 lvl , postavu jsem měl na 10 :D a blbě se to dohánělo expama už.

Ale po wipu už vím, že jdu do warra ! Mág není pro mě .. :/ :D
Obrázek

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: ArcheAge

Příspěvek od Snowfist » 18.08.2014, 13:54 hod.

díky za výborný report z víkendového testu, myslím že obrázek jsme si udělali :) Říkám jak to musí být náročné pro vývojáře tak komplexní hru vytvořit, tak doufám že to dotáhnou do konce co píšou a bude to pecka:)

Takže další úkol až bude další beta, či někde možnost získat beta klíče dejte prosím info ať se můžeme taky snažit :)

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: ArcheAge

Příspěvek od Fru-fru » 18.08.2014, 19:29 hod.

No sjem na to zvědavej..když bude nějaká beta, tak se asi taky rád připojím...Přeci jen jsem zvědavej! Jestli tam bude kvalitní, rozsáhlý, složítý a těžký craft systém...to by mě mohlo lapit;) ...přidejte k tomu obchodování...aj aj aj :D
Na druhou stranu nevím jak se dneska postavit k World PVP. Přeci jen už sjem zhýčkaný, nemluvě o tom, že když člověk přijde za den na 1-2 hodiny a někdo se na něj pověsí, tak je z toho dost frustrovanej :D
Pamatuji WOW, ale tam mě to bavilo, dneska už by mě to asi iritovalo...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

thomas_
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HiddenKiller#2511

Re: ArcheAge

Příspěvek od thomas_ » 19.08.2014, 08:25 hod.

Osobně sice odvařenej z dalšího MMORPG nejsem ale jako alternativu k GW2 minimálně zkusím :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: ArcheAge

Příspěvek od HELLERcz » 20.08.2014, 07:26 hod.

Takže, info ohledně další bety !!!

--- Closed Beta event 4 ---
od 22.8. do 27.8.
Obrázek

thomas_
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HiddenKiller#2511

Re: ArcheAge

Příspěvek od thomas_ » 20.08.2014, 08:24 hod.

Heller: To se tam stačí zaregistrovat a pak to bude jako free to play hra že?

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: ArcheAge

Příspěvek od HELLERcz » 20.08.2014, 08:53 hod.

No regneš se a doufáš, že dostaneš přístup :)
A nebo další možnost je, koukat se po netu po stránkách, které klíče rozdávájí .. tzv. giveaway. Ale v tomto moc dobrý nejsem. Vše tkví v tom, být na dané stránce bu%dto mezi prvníma, nebo se tam přihlásit do komentářů a doufat, že vyberou právě vás ...
Jen tak mimochodem, tak jsem kdysi vyhrál betu do diabla 3 na stránkách Force Strategyho :D to byla haluz jak cyp.
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: ArcheAge

Příspěvek od Fru-fru » 20.08.2014, 19:28 hod.

Zkoušeli jste nějak kluci craft systém? Něco jsme o něm četl a zaujal mě craft Trading... Zajímalo by mě jak to sn ím je a jestli je k užití... Klidně by mě bavilo dělat gildovního tradera...ale musel by ten výnos stát za to, aby se když se to rozdělí mezi původce prodávaných věcí a eskortu stálo za to...
Tak já jen tak...

Jinak jsem signutej pro betu ;) ...tak uvidíme :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Conano
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Conano#1999
Kontaktovat uživatele:

Re: ArcheAge

Příspěvek od Conano » 21.08.2014, 02:46 hod.

Kód: Vybrat vše

http://www.archeagegame.com/en/news/2014/08/archeage-closed-beta-event-4/
Zde máte info o Closed Betě 4. jinak server Dahuta :)
Fru-fru píše:Zkoušeli jste nějak kluci craft systém? Něco jsme o něm četl a zaujal mě craft Trading... Zajímalo by mě jak to sn ím je a jestli je k užití... Klidně by mě bavilo dělat gildovního tradera...ale musel by ten výnos stát za to, aby se když se to rozdělí mezi původce prodávaných věcí a eskortu stálo za to...
Tak já jen tak...

Jinak jsem signutej pro betu ;) ...tak uvidíme :D
Nezkoušel jsem, ale vím, že je to dosti lukrativní záležitost od členů guildy ;) Ono podle toho, jak velké riziko chceš podstoupit...

Pokud podstoupíš takové riziko, že potřebuješ ochranku, určitě se ti to vyplatí 8mi násobně ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: ArcheAge

Příspěvek od Fru-fru » 21.08.2014, 14:00 hod.

Ha, tak mi přišel beta invite... A tak jsem zvědav...

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: ArcheAge

Příspěvek od Fru-fru » 22.08.2014, 09:43 hod.

Tak co, jeste někomu přišel čtvrtý closed beta invite? Abych tam nebyl úplně sám ;-)

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: ArcheAge

Příspěvek od HELLERcz » 22.08.2014, 09:50 hod.

Ne .. neřeším to teď .. :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: ArcheAge

Příspěvek od Fru-fru » 22.08.2014, 10:25 hod.

Copa to? Na Tebe jsem sázel ;-)....

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: ArcheAge

Příspěvek od HELLERcz » 22.08.2014, 11:16 hod.

My ted totiž parime ptr hc sezonu a nezvladnu hrat hodne oboje :-D propadli jsme tomu. Zkousime si to nanecisto pred live

@tabletofon
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: ArcheAge

Příspěvek od Fru-fru » 22.08.2014, 11:27 hod.

Já nezvládnu ani jednu pořádně ;-). Ale ok, důvod přijat:mrgreen:;-)
tak ať se v sezóně daří

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: ArcheAge

Příspěvek od Marast » 22.08.2014, 12:07 hod.

Když s tebou je to těžké Fru. :)
Ty bys toho taky chtěl hrát mraky a přitom sám moc dobře víš, jak to s tebou je. ;)
Kombinovat rodinný, pracovní a virtuální život dost dobře nejde, aniž bys něco z toho nešidil.
Každopádně já to mám úplně stejné, tak buď pěkně v klidu a užívej. :wave:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“