Path Of Exile

Další hry z rodiny RPG.
Odpovědět
Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634
Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Rakiii » 04.08.2017, 20:42 hod.

Tak co už stahujete? ... 36% ... jde to nějak pomalu .. ;)

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od tomisco » 04.08.2017, 23:37 hod.

Přišel jsem z odpolední a nemám zatím co stahovat, páč mi pořád vyskakuje okno "Unable to connect to patching server". :{

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od HELLERcz » 05.08.2017, 06:24 hod.

Já už měl staženo v 21h .. ale co nastalo potom po spuštění .. hned jsem si vzpomněl na Diablo 3 a errory :D

Jako měli jsme trpělivost, ty výpadky .. nakonec jsme hráli do cca 2 ráno a šli spát.
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od dawemorraless » 05.08.2017, 06:47 hod.

Večer na to vlítnu nějaký tipy pro začátečníky? Chtěl bych hrát něco ranged bo summon :) btw večer sem koukal na streamy a pulka hráču se nemohla lognout taky sem si vzpoměl na error 304 :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od HELLERcz » 05.08.2017, 07:45 hod.

Já jedu Tornado ranger build .. takové DHčko z diabla ... je to i beginner friendly ... https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1041989
Obrázek

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od NargarotH » 05.08.2017, 09:28 hod.

Já ještě ani nedočetl 3.0 patch notes a teprve teď stahuju samotný patch. Davkrát třikrát do roka mám nějákou akci a klasicky to vyšlo na den kdy startuje nová liga (zase :D) a stejně se k tomu dostanu až večer. Ani ještě nevím co pojedu za build, možná saboteur GC mines nebo pure SRS. Miny ani summonera jsem ještě nehrál tak asi zkusím.
Co koukám na reddit tak GGG klasicky podcenilo příval nových hráčů a už je i nový fix patch na nějáké bugy :D
R.I.P. 27.3.2014

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Rakiii » 05.08.2017, 10:46 hod.

Jsem začal stahovat něco po sedmý, ale než se to spustilo, pak to ještě spadlo, navíc to bylo nestabilní a dostahoval jsem až kolem půl dvanáctý a když jsem se dostal až k založení charu tak spadnul server, což se opakovalo nejméně ještě dvakrát a zabralo další hodinu ve frontě ... nakonec jsem se tam dostal a chvíli hrál ... ;)

dawemorraless - Jak říkal Heller, nebo na sumony doporučuji summon raging spirits (takové naváděné skuly) a k tomu třeba zombies a golema apod.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od witekcz » 05.08.2017, 21:05 hod.

Tak jsem to nainstaloval, že to taky zkusim. Grafický zážitek nic moc, ale to v tuhle chvíli není problém. Takže k věci:
-Mám na nějaký spell na Q. Musím tak desetkrát to Q zmáčknout, aby se vůbec něco stalo. Někdy se prostě neprovede vůbec.
-Lze nějak rychle přesouvat věci z inventáře např. do truhly? Jako je to v D3, prostě to tam pravym myšítkem pošlete a je po starostech.
-Lze provést reset "talentů"? Omylem jsem si kliknul něco jiného.
-Lze nějak sehnat víc svitků na identifikaci, krom potrhlého sbírání šedivek?
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od dawemorraless » 05.08.2017, 21:52 hod.

No já než sem vypad z domu sem sosal dolezu a error....sem zkoušel znovu a furt error sem uinstal že to nainstaluju znovu hodku to check resource :shock: mno zítra je taky den :green: Rakiii díky za tip zítra to někde očíhnu.... počítám že ligu byt na SC hrát nemám? Počítám s tím že se ve hře budu motat jak ho*no pod splavem :roll:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od tomisco » 05.08.2017, 21:55 hod.

Na přesun podržet ctrl a kliknout. Talenty můžeš vrátit Respec pointy nebo pomocí Orb of Regret. Hned na začátku dostaneš odměny ve formě knížky, která ti přidá 2 Respec pointy... Za pár hodin hraní budeš mít svitků dost. Asi dvacet svitků lze dostat za karty u mnicha ve 4. aktu...

Stává se někomu, že hra mění rozlišení? V lokacích grafika ok, ale jakmile vlezu do Liyonel's Watch, je to rozplizlý hnus. Před datadiskem mi to hra nikdy nedělala.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od HELLERcz » 06.08.2017, 06:04 hod.

Mě nic s rozlušením hra nedělá, vše jede cajk a hra vypadá krásně :) nevím, co se Vítkovi nelíbí na grafické stránce.

Jinak nové akty a ten styl, jakým tu hru rozšířili, je suprový. A boss fighty jsou perfekt :)
Obrázek

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od witekcz » 06.08.2017, 08:11 hod.

Je normální, že třeba po třiceti minutách AFK ve městě zmizí TP a vyresetuje se mapa, na které jsem byl?
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Hakudžo
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Hakudžo » 06.08.2017, 10:24 hod.

Bohužel ano již po 8-15 minutách se mapa vyresetuje nebo stači bohatě ctrl+click na danou mapu a hned se vyresetuje

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od NargarotH » 06.08.2017, 10:42 hod.

witekcz píše:Tak jsem to nainstaloval, že to taky zkusim. Grafický zážitek nic moc, ale to v tuhle chvíli není problém. Takže k věci:
-Mám na nějaký spell na Q. Musím tak desetkrát to Q zmáčknout, aby se vůbec něco stalo. Někdy se prostě neprovede vůbec.
-Lze nějak rychle přesouvat věci z inventáře např. do truhly? Jako je to v D3, prostě to tam pravym myšítkem pošlete a je po starostech.
-Lze provést reset "talentů"? Omylem jsem si kliknul něco jiného.
-Lze nějak sehnat víc svitků na identifikaci, krom potrhlého sbírání šedivek?
GGG přidalo dynamic resolution a defaultně máš nastaveno 60fps, takže když ti to HW nestíhá tak ti sníží rozlišení textur aby ses udržel na těch nastavených fps, řešením je nastavit menší fps nebo vypnout.
- některé spelly mají cooldowny, musel bys být konkrétnější, navíc pokud do tebe šijou zrovna nějáký monstra tak dostáváš stun a nic nezacastíš.
- ctrl + levý klik
- orb of regret (1 point) popř z některých questů dostaneš book of regret (2 pointy)
- nevím co jsou šedivky, ale třeba whestone, armourscrap nebo orb of transmutation (a orb of alternation to ale nedoporučuju) ti u vendora dají 4x scroll of identify
dawemorraless píše:No já než sem vypad z domu sem sosal dolezu a error....sem zkoušel znovu a furt error sem uinstal že to nainstaluju znovu hodku to check resource :shock: mno zítra je taky den :green: Rakiii díky za tip zítra to někde očíhnu.... počítám že ligu byt na SC hrát nemám? Počítám s tím že se ve hře budu motat jak ho*no pod splavem :roll:
Určitě hraj Harbinger SC.
tomisco píše:Na přesun podržet ctrl a kliknout. Talenty můžeš vrátit Respec pointy nebo pomocí Orb of Regret. Hned na začátku dostaneš odměny ve formě knížky, která ti přidá 2 Respec pointy... Za pár hodin hraní budeš mít svitků dost. Asi dvacet svitků lze dostat za karty u mnicha ve 4. aktu...

Stává se někomu, že hra mění rozlišení? V lokacích grafika ok, ale jakmile vlezu do Liyonel's Watch, je to rozplizlý hnus. Před datadiskem mi to hra nikdy nedělala.
Viz moje odpoveď pro witka výše v tomhle postu.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od witekcz » 06.08.2017, 11:19 hod.

witekcz píše:Tak jsem to nainstaloval, že to taky zkusim. Grafický zážitek nic moc, ale to v tuhle chvíli není problém. Takže k věci:
-Mám na nějaký spell na Q. Musím tak desetkrát to Q zmáčknout, aby se vůbec něco stalo. Někdy se prostě neprovede vůbec.
NargarotH píše: některé spelly mají cooldowny, musel bys být konkrétnější, navíc pokud do tebe šijou zrovna nějáký monstra tak dostáváš stun a nic nezacastíš.
Vyřešeno, dneska ráno to už fungovalo normálně.
NargarotH píše:GGG přidalo dynamic resolution a defaultně máš nastaveno 60fps, takže když ti to HW nestíhá tak ti sníží rozlišení textur aby ses udržel na těch nastavených fps, řešením je nastavit menší fps nebo vypnout.
To nebude můj problém, mam i5, GTX960, 16GB RAM. Ale i tak mi všechno přijde takové vyblité a tak nějak splývající do jedné barvy. Chybí mi možnost "colorblind" mode.
Edit: Vypnul jsem Dynamic Resolution a vše je ostré a plynulé. Asi to mají rozbité.
Hakudžo píše:Bohužel ano již po 8-15 minutách se mapa vyresetuje nebo stači bohatě ctrl+click na danou mapu a hned se vyresetuje
Tyvole, no tak to mrdat tučnáka do ucha.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od NargarotH » 06.08.2017, 14:11 hod.

Witekcz píše:
Hakudžo píše:Bohužel ano již po 8-15 minutách se mapa vyresetuje nebo stači bohatě ctrl+click na danou mapu a hned se vyresetuje
Tyvole, no tak to mrdat tučnáka do ucha.
Však na co potřebuješ aby ta instance vydržela déle, pokud to ovšem vyžaduješ tak prostě musíš být v té samotné instanci a pak tam můžeš být tak dlouho jak chceš. Ovšem bacha na monstra, jsou dost agresivní a někdy si tě klidně najdou i po dlouhé době :)
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od witekcz » 06.08.2017, 14:24 hod.

Všiml si někdo, že spousta questů je totožných s těmi z D2? Např. z A2, jak padne tma a musíte cosik udělat, abyste ju zrušili?
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od hulkxxxl » 07.08.2017, 06:17 hod.

@witekcz: ono je to celé inspirované hodně D2 (což konstatovala i moje ženuška :)

jinak tomu dej šanci, já jsem byl po letech v D3 v POE úplně za blba, koukáš nato že sokety- linky, nevíš co s čím a jak funguje, trvalo mi snad dva měsíce než jsem se rozkoukal a i teďka po půl roku vždycky najdu něco co jsem netušil

musím říct že po grafické stránce to byla rána ale 3.0 vypadá moc pěkně

reset stromu/ ascendancy je pro D3 hráče zvyklého nekonečně vše měnit asi největší peklo. Všechno jde v podstatě zvrátit, ale kromě cca 12cti bodů co dostaneš zadarmo, tak každá větší změna tě stojí kopec měny, proto když chceš úplně změnit build je lepší vyexpit novou postavu (ale netrvá to 5 minut jak v D3 :D

PS: na poe miluju to obchodování, fakt mi to v diablu chybí (míň dropu, víc sbírání měny)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od HELLERcz » 07.08.2017, 06:57 hod.

Musím říct, že nové akty vymysleli celkem dobře. A 10. akt, včetně závěrečného boss fightu je síla. Teď už mě jen čeká nekonečný lov matroše a itemů v mapách. Minulou ligu jsem měl to štěstí, že mi celkem rychle popadaly exalted orby a já mohl s pomocí rádce Rakiiho slušně vybavit Maudera. Nyní ale mám velké kulové, moje tornado křehotinka dává Tier 1 - 2 mapky a jsem zvědavý na další progres..
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od dawemorraless » 07.08.2017, 07:46 hod.

Ty jedeš Hellere já sem v půlce A2 :green: jedu Teda pomalu abych aspoň tušil proč dělám co dělám. Zkouším všecky orby co umí atd. Je toho fakt hodně :shock:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“