Path Of Exile

Další hry z rodiny RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno
Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od dawemorraless » 18.08.2017, 05:43 hod.

Mno já se k tomu od neděle nedostal není čas :-| Doufám že víkend bude hnusnej aby se dalo smažit >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od hulkxxxl » 18.08.2017, 06:21 hod.

@tomulkabambulka

snad ti to nadčení vydrží, no pokud chceš být tank / supp nevyhneš se hraní s nějakým dmg dealerem jinak tě rozsekají na vyšších mapách na cucky/ případně to budeš pižlat dva roky

do sz ti hodím kontakt na mě
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od HELLERcz » 18.08.2017, 07:40 hod.

Ach jo, support pack nic moc .. spíš na prd. Nevím, i ty challenge odměny a vše co se točí vzhledově kolem Harbingeru, se mi nelíbí. Ale denně kontroluju akci na nějaký ohnivý vzhled :D
Jsem zvědavý, jak změnili v praxi boost těch Harb. po mapkách
Obrázek

HCGames
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od HCGames » 18.08.2017, 08:16 hod.

tomulkabambulka: PoE není moc partová hra. Co tu dobře funguje je Guilda, občasná parta pro výpomoc, ale v reálu budeš chtít hrát spíš sám.

Otázky sem házej, je to asi jediná CZ/SK diskuse když nepočítám Facebook.

Wiki budeš mít otevřenou pravidelně i po třech letech hraní, minimálně pro unique rozsahy a nějaké další netradiční věci.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od hulkxxxl » 18.08.2017, 08:40 hod.

to je zatím snad nejvetší nevýhoda poe... 99.9% času solo :(

ale zase člověk může pustit psa, skočit pro pivko atd že :D
Obrázek Obrázek

HCGames
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od HCGames » 18.08.2017, 09:05 hod.

hulkxxxl: Jak se to vezme. Pro mě je to zase výhoda. Bejt závislej na tom jestli jsou kámoši online a tak, takhle si to pustím když se to hodí mě a nejsem v takové nevýhodě.

tomulkabambulka
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od tomulkabambulka » 18.08.2017, 09:45 hod.

Nezlobte mě. Já Vám dám solo hrani...
kdo by nechtěl tanka s Purity of Ice, Fire, Lighting, Clarity, Discipline, Determination, off aury dle Vašeho výběru, Vaal haste či Haste, life regen totem atd.
Pche, tohle snad nejde odmítnout... :-) :-)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od hulkxxxl » 18.08.2017, 09:54 hod.

@HCGames v d3 mi hraní vydrželo asi půl roku pak jsem objevil kouzlo party a zakládající členy Mrtvolek (pozdravuju všechny :)

je jasný že musí být stejný styl hraní, dohoda co se pojede apod, pokud je někdo půlku času afk nebo něco blokuje je to nanic

@tomulkabambulka tak uvidíme co vyexpíš, já teda hrotím phys dmg, life, takže část věcí mi bude určitě úplně k ničemu :D hlavně aby jsi měl s čím hrát když nebude s kým
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od HELLERcz » 18.08.2017, 12:06 hod.

poe není na party hraní, už jsem to tady psal i dřív, kápl jsem na to :D

Jakmile se hraje ve 2, ještě to ujde, ale více lidí už ne. V tomto to není jako D3.

I ten loot mě štve. Nastavovat perma alloc. a stejně v tom je binec .. D3 to má vyřešeno lépe :)

Vše má výhody a nevýhody. Solo je fajn, že se na nikoho nečeká apod, můžeš slackovat v HO, ale když už zapínám poe, tak já konkrétně tam jdu s bráchou a chceme hrát. Oba jsme totemáči, tak tam ten binec v partě ani nevadí a dá se hrát. Ale přijmout do party nějakého witchera nebo já nevím co .. tak mě z toho bolí oči a hlava po chvíli.

Parta je superní na společné plnění daily questů masterů v HO. Tam se pěkně vyměníme, splníme a je expů víc, než hrát sám a plnit sám daily. Konečně budu mít dneska Elreona na lvl 7 a budu mít velký HO v knihovně :D si to tam i pěkně šperkuju, samé ohníčky, světýlka.
Obrázek

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od NargarotH » 18.08.2017, 12:25 hod.

Teď už jsou celkem party hratelný, dřív to bylo horší za dob CoC meta, hlavně discharge.
R.I.P. 27.3.2014

tomulkabambulka
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od tomulkabambulka » 18.08.2017, 18:40 hod.

Jsem to ale blbec, špatně jsem pochopil funkci "mana reserved" a budu muset ten svůj build dost překopat a už nebude tak levný.
Myslel jsem si, že se mana reserved vypočítává aktuálně - tedy skill 50% mana reserved se použije a z 500 many zbyde 250, použiji daší skill s 50% mana reserved a z many zbyde 125 a tak dále. Měl jsem za to, že to nikdy sebere celou manu, ale každý další skill s mana reserved ti uškodí více a více.
Opak je ale pravdou, mana reserved se počítá vždy z celku, nikoliv aktuálně, takže 2x skill s 50% mana reserved a ejhle není mana.
Takže teď to bude chtít tohle:
Alphas Howl
Prism Guardian
Victarios Influence
k tomu nějaké gemy alá Blood Magic, Blashemy Support a Jawel s mana reserved.
Hmmm, tohle už nebude za hubičku, ale když se to podaří, to bude luxusní aurař.

Pokud mohu mít otázku, jaké aury jsou dle Vás nejlepší. Bohužel skill bar a mana reserved jsou i tak neúprosné, tak bych se chtěl zeptat, co byste doporučili. Jinak bude to hlavně ES tank, s vysokým life regenem a s Zealots Oath...
Discipline + Determinatin + Clarity jsou asi jasná volba.
Pirity od Element, pochybuji že bych utáhl zvlášť Purity of Ice, Fire, Light.
Pak si musím schovat "místo" na nějaké off aury, takže nebude místo na Vitality, Grace atd.
Je má úvaha správná? Je něco, co byste udělali jinak?

HCGames
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od HCGames » 18.08.2017, 19:09 hod.

No děláš party build který nebude fungovat samostatně. To je samo o sobě špatně, ale to poznáš sám :)

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Rakiii » 18.08.2017, 19:49 hod.

tomulkabambulka - s těmi věcmi, co jsi psal bych na ES tank zapomněl, jelikož ty věci nemají samy o sobě žádný ES.

Buď jet low life guardiana a ES, což bych moc nedoporučoval jelikož to vyžaduje dříve či později https://pathofexile.gamepedia.com/Shavr ... _Wrappings což není zrovna dostupná záležitost, navíc hraní ES charakteru bych nováčkovi moc nedoporučoval už jen z toho důvodu, že nemáš po ruce rychlou záchranu v podobě life flašky ;)

Pokud bys to chtěl stavět na těch věcech, co si psal tak můžeš (asi s výjimkou Prism Guardian, které má blood magic a hodí se spíše pro low life build), měl bys také vědět, že aury suportované skrze generosity ve Victario's Influence ovlivňují jen členy party a nikoliv tebe samotného.
Určitě bys to měl postavit tak abys mohl případně hrát i solo, když zrovna nebude nikdo dostupný.
Na support teda nejsem odborník, ale jel bych zřejmě nějaké summony, golema, animate guardiana nebo jet něco s animate weapon, případně SrS, které budeš skrze ty aury suportit.
Takže primárně bys pak mohl mít nějaké off aury typu hatred, haste a nějaké def třeba vitality/discipline nebo rezist auru/y.
Samozřejmě to můžeš měnit dle potřeby a barvy socketů:)

tomulkabambulka
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od tomulkabambulka » 20.08.2017, 22:47 hod.

HCGames
A proč by to mělo být špatně? On samostatně bude fungovat, asoň trochu ano, já věřím že více, ale uvidíme. Leč party fungují, chodím s random lidmi, klidně jen ve dvou a je to závaba, větší jak sám. Samo, že to může být na build na nic, tak si udělám na solo jiný char, on guardian stejně není moc stavěný na solo hru. Aspoň mě to zabaví na dalěí měsíce... :-)

Rakciii
Při plných buffech bych měl mít 18k armor, 4,5k ES, 4,5k life, 1,2k ESr/sec, regen ES 1,4 plus 75+ redukce, 90% physical a 37% block. To je málo? Já to hraji prvně, tak netuším, ale myslel jsem si, že tohle je dost tanky.
Jinak na to solo máš pravdu, používám stone golema + animate guardian + aury dle situace.
Add Victarios Influence - ano, to jsem četl někde, tam proto musí být off aury a nebo curse
Add Prism Guardian - Já si ho vybral díky tomu že má +37% resisty, pak mám Determination(50% mana reserved) gem bez mana reserved, +2 lvl gem aury, a když tam dám další dvě aury, tak budou mít o 25% menší reserved. Žádný jiný shiled prostě takové výhody nemá, nebo jsem ho nenašel. Navíc je levný, na to co se s ním v supp/aura buildu dá udělat.
Právě díky těmto věcem jsem schopný utáhnout tolik aur (off/def) a 2-3x curse, což je dle mého (hraji týden, tak moc nevím) dost veliký buff.
Každopádně, díky moc za postřehy...
Jinak zatím expím tyhle supp gemy: Discipline, Purity of Fire/Light/Ice/Element, Clarity, Anger, Vitality, Determination, Hatred, Haste, Wrath, Enfeeble, Assasin Mask, Temporal Chains, Elementak Weaknes, tak snad jsem na nic důležitého nezapomněl, ale ono se to dá pak doexpit. Zatím jsem nesehnal Vaal Haste a nemám místo na ty off element curse.

Jinak to expení je zatím paráda, leze to pomalu, velicí bossové jsou mazec, hrát HC asi už tu nejsem, ale to spíše než buildem bych viděl na to, že jsem neutratil zatím ani jeden orb. Mám jen věci co napadali sami, tak jak jsou.

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od tomisco » 22.08.2017, 09:55 hod.

Posledních pár dní jsem měl čas na hru. Dojel jsem kampaň (u Kitavy jsem chcípl asi desetkrát), upgradoval výbavu za cca. 25-30 chaosů a nyní jsem dal i tři T7 mapy s jedním či dvěma úmrtími u bosse. Zatím nemám Xoph's amulet, Ascendancy na cruel a po upgradu resy na 75%, takže tu je pořád dost prostoru na vylepšení buildu. Jen 17k dps, ale přes 50% fire penetration a na T7 to ještě v klidu stačilo.

https://www.pathofexile.com/account/vie ... characters

HCGames
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od HCGames » 22.08.2017, 10:30 hod.

Já jsem teď na HC zase umřel u Avariuse, s předchozíma postavama jsem tam neměl problém. Dostal jsem se do situace kdy na mě letěly ty firebally do všech stran a nemohl jsem se schovat za sochu. JE to docela overkill protože jenom jedno to malý žlutý kolečko vezme cca 400 HP :D Místo abych se portnul do města nebo to vyřešil nějak líp, tak jsem zazmatkoval a pos*al to.

One mistake, start a new game please :)

tomulkabambulka
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od tomulkabambulka » 22.08.2017, 11:43 hod.

Já Vás, co hrajete HC obdivuji,
Já když umřu, tak jsem nešťastný z toho, že ztrácím ty procenta, ale abych měl po postavě, to bych nedal. Snažím se neumírat, ale někdy prostě přijde boss, kterého neznám a udělá něco a bác. Fakt respekt všem lidem, co hraji na HC.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od hulkxxxl » 22.08.2017, 12:20 hod.

u poe taky obdivuju tu svatou trpělivost s HC, jednak kopec situací kdy vám dá něco naprosto nečekaně IK, a pak ty servery to je mňam, předevčírem jsem dělal lab a tolik rollbacků nebylo ani v D3 když jim shořela půlka servrů :D nechápu jak jsem to přežil

já s slayerem - lacerate dal toho Kitaváka raz dva, čekal jsem tuhej boj a neripl jsem ani jednou (byl jsem l67 myslím)

momentálně se chystám na další lab/ a plnit atlas tak uvítám někoho do party :)
Obrázek Obrázek

HCGames
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od HCGames » 22.08.2017, 13:17 hod.

Já lagy pociťuju fakt jen výjimečně, takže si to můžu docela dovolit. Zatím jsem nikdy nechcípnul kvůli lagu, ale vlastní blbostí.

Když chcípne postava tak fakt nemá smysl to prolítnou s novou a myslet si, že budu za chvíli zpět. Bossů co vás můžou zabít je hodně, takže to chce jet opět zodpovědně hned od začátku a nebát se klidně na 40 lvl něco koupit, když je gear k ničemu.

tomulkabambulka: Jsi nedávno začal, takže ti musí HC připadat jako utopie. Ale když budš vědět co tě čeká, dobrou gameplay se to dá dohnat o čemž vypovídá mnoho 99 lvl na HC. Je to zkrátka nějaký další lvl obtížnosti, když tě standard přestane bavit. Já standart nikdy nehrál ale.

hulkxxl: Pro každou postavu je každý Boss fight různý. On i vlastně každý boss fight je jiný, protože to jak cástí jednotlivý skilly je čistě náhoda a když se to sejde špatně (použití silnějších abilit po sobě), tak může být problém.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od hulkxxxl » 29.08.2017, 10:01 hod.

možná blbá otázka ale existuje obchodování mezi standartem a ligou?
Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“