Torchlight 1 + 2

Další hry z rodiny RPG.
Odpovědět

Hlasování: Co si o Torchlight myslíte?

Super, lepší než Diablo!
16
12%
Dobrá hra, ale na Diablo nemá.
66
50%
Nic moc, ale ukrátím si jejím hraním čekání na D3.
22
17%
Slabá napodobenina, hrát ji nebudu.
19
14%
Hrůza!
9
7%
 
Celkem hlasů: 132

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462
Re: Torchlight 1 + 2

Příspěvek od kolij » 22.09.2012, 15:55 hod.

Můžete mi říct co se mi přidá když dám Fate level? a k čemu je to dobrý?

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Torchlight 1 + 2

Příspěvek od Kuki10 » 22.09.2012, 16:57 hod.

Drakkari píše:Ja myslim, ze lidi u toho ani 200h nevydrzi.. Runic jsou patlalove a nepouci se z chyb, proto je blizzard vyrazil :)
Nekdo jo, nekdo ne, asi jako u kazde hry:-D

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder

Re: Torchlight 1 + 2

Příspěvek od Thulle » 22.09.2012, 17:08 hod.

Začal jsem to hrát a prostě totální bomba. Asi si za těch 20 dolarů tu full verzi koupím.
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Torchlight 1 + 2

Příspěvek od ZOMB » 22.09.2012, 17:22 hod.

Taky už stahuju demo :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

TristanTzara
Fallen Shaman
Příspěvky:86

Re: Torchlight 1 + 2

Příspěvek od TristanTzara » 22.09.2012, 18:20 hod.

kolij píše:Můžete mi říct co se mi přidá když dám Fate level? a k čemu je to dobrý?
Neni to Fate, ale Fame a za každej Fame level dostaneš jeden skill point.

Jinak, od vydání mám odehráno asi 6 hodin a už teď je mi jasný, že se rozhodně nebude jednat o návykovou záležitost, jakou je D2 LoD. Jako člověk, kterej D3 považuje za fail, musím přiznat, že T2 není lepší.
Výtvárný zpracování je otřesný, několikanásobně horší, než u Diabla. Nechápu, co tvůrci od hry očekávají. Že lidi budou trávit stovky hodin ve hře, ve který jim předměty očarovává mončičák? Ve hře na který je už od prvního spuštění vidět její lacinost a jednoduchost? T2 je "blbina", kterou si člověk zahraje, když má třeba chvíli volnýho času a chce si zahrát něco nenáročnýho, k ničemu jinýmu to není. Rozhodně se to nemůže měřit s Diablem.
No nic, zůstávám u druhýho dílu Diabla. Už asi na věky, protože pochybuju, že ještě někdy vyjde hra, která ho překoná.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Torchlight 1 + 2

Příspěvek od Javurek » 22.09.2012, 20:55 hod.

mám odehráno 16 hodin a na to abych mohl hru finálně hodnotit že je dobrá je fakt brzo, tak nechápu jak můžeš psát takový věci, když jsi to ani nedohrál. Grafika nedělá kvalitní nebo nekvalitní hru.

augitus
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BARRACUDA#2216

Re: Torchlight 1 + 2

Příspěvek od augitus » 22.09.2012, 21:32 hod.

TristanTzara píše: ....
Odpověď hodná zatvrzelé "konzervy". :lol: Od člověka, který se raději vrátí ke staré hře, která již co se týče grafiky je hodně "out", bych očekával, že nebude soudit u nové hry právě grafické zpracování.


Ano Torchlight2 je hodně kreslený a kostrbatý a na Diablo3 se graficky vůbec nechytá, ale to je tak vše. Prvotní nadšení z nové hry (ať už Diablo3 nebo Torchlight2) je normální (hráče co stále čekají na nové diablo2 neřeším), ale hlavní gró hry se ukáže až opadne nadšení a zaslepenost z novinky a hráči si začnou všímat detailů a maličkostí. To proč jsem měl/mám rád Torchlight byly právě maličkosti jako rybaření, peti, svitky a "phase-mobi" s tajnými instancemi, nebo závěrečný nekonečný dungeon, náhodně generované lokace, atd. Vše a mnohem více je i v Torchlight2 (nekonečný dungeon ještě nevím). Diablo3 mi přijde hrozně okousaný a hodně věci mi tam schází a nejsem sám. Kdyby měl aspoň ty náhodně generované lokace byl bych mnohem spokojenější a farmení by nebylo tak hrozný stereotyp a po těch hodinách bohužel i nuda. Co se týče aukce, tak to je kapitola sama o sobě. Diablu3, ale dávám stále šanci, přece jen je to blizzard a ten se o to stále stará a vydává patche a taková podpora u Torchlight2 určitě není a nikdy nebude.

Torchlight byla tehdy nezávislá casual/indie hra za pár kaček na zkrácení dlouhé chvíle, ale Torchlight2 už ne. Díky tomu, že se otevřelo hraní přes internet, mnohonásobně se zvětšil celý herní svět a hojně se o hře mluví, bych již Torchlight2 klidně zařadil mezi áčkové tituly a to že je cena hry pro někoho výsměch je jeho problém.

No nic, uvidíme až po těch 100hodin hraní jestli hráči odpadnou nebo se Torchlight2 ujme. Diablo3 zatím nechám ležet a počkám co nového blizzard vymyslí (paragon lvl je fajn, ale není to pro mě žádná motivace hrát) a zatím se ponořím do světa Torchlight2. ;)
Obrázek

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Torchlight 1 + 2

Příspěvek od sklb » 23.09.2012, 15:17 hod.

Drakkari píše:Ja myslim, ze lidi u toho ani 200h nevydrzi.. Runic jsou patlalove a nepouci se z chyb, proto je blizzard vyrazil :)
Preto sa diablo 2 hra este 12 rokov po vydani...
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Joshua88CZ
Gorebelly
Příspěvky:263
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ChoseCZE#2100

Re: Torchlight 1 + 2

Příspěvek od Joshua88CZ » 23.09.2012, 17:44 hod.

Nevite kde sehnat levne steam key?

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Torchlight 1 + 2

Příspěvek od sklb » 23.09.2012, 18:29 hod.

na steame za 18 e;p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Torchlight 1 + 2

Příspěvek od Drakkari » 23.09.2012, 18:42 hod.

sklb píše:
Drakkari píše:Ja myslim, ze lidi u toho ani 200h nevydrzi.. Runic jsou patlalove a nepouci se z chyb, proto je blizzard vyrazil :)
Preto sa diablo 2 hra este 12 rokov po vydani...
hraje se asi tak, jako jakákoliv jiná hra 12 let po vydání...

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: Torchlight 1 + 2

Příspěvek od GrOsO » 23.09.2012, 19:11 hod.

ah dakkari uz mi praskaju nervy citat tie tvoje posty :D ty si uplna diablo3 ovecka chood farmit racej ;d
diablo2 sa hra aaaz moc nato ako je stara trepes od veci veci ty proste nic nevies ty si upe brainwashed :D
tl2 je dost cool hra za tu cenu teda urcite, jasne grafika je taka aka je, ale verim ze vacsina zvas to prehana stym . pozrite sa na lolko a kolko ludi to hra..
treba uznat ze tl2 je s mechanizmami blizsie k d2 ako je d3, este je skoro nejak tu hru odsudzovat ked je vonku len chvilu, uvidime aku tobude mat replayabilitu osobne som to skusal len chvilu
Obrázek

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Torchlight 1 + 2

Příspěvek od sklb » 23.09.2012, 22:44 hod.

Drakkari píše:hraje se asi tak, jako jakákoliv jiná hra 12 let po vydání...
eheh?
Som nevedel , ze Need for Speed: Porsche Unleashed, Thief II: The Metal Age, The Sims, Shogun: Total War (nahodny vyber hier vydanich v roku 2000) maju este aj dnes obrovsku funkcnu komunitu a tisice hracov.
To su mi, ale novinky. To aby som oprasil volaku staru klasiku ked to tak zije.
:roll:
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Torchlight 1 + 2

Příspěvek od Drakkari » 24.09.2012, 01:33 hod.

sklb píše:
Drakkari píše:hraje se asi tak, jako jakákoliv jiná hra 12 let po vydání...
eheh?
Som nevedel , ze Need for Speed: Porsche Unleashed, Thief II: The Metal Age, The Sims, Shogun: Total War (nahodny vyber hier vydanich v roku 2000) maju este aj dnes obrovsku funkcnu komunitu a tisice hracov.
To su mi, ale novinky. To aby som oprasil volaku staru klasiku ked to tak zije.
:roll:
a proč by neměly? :) já myslím že tyhle hry zrovna ještě hodně lidí hraje :)

to GrOsO:
Proti torchlightu nic nemám, jen to, že je to hnusný na můj vkus, ale mám to nainstalovaný, hrál jsem to půl hodiny, jo je to jak diablo 2, staty, skill trees, všechno co vám může špatnou volbou zničit celý char, třeba tam je respec, nevím, to je jedno, hrát asi nebudu :D
Nehaním to den po vydání, ale někde jsem psal, než ze hry uděláte boha, počkejte si měsíc až poznáte jestli to pak bude taky zábava, i když hlavní je, že to baví teď, to je fakt, a bylo to levny, tak přeju příjemnou zábavu, o tom hry jsou.

Ale moc bych tu tu cizáckou smradlavou hru co není diablo nevychvaloval tohle není forum fanousku TL! :D

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: Torchlight 1 + 2

Příspěvek od Detoxa » 24.09.2012, 06:53 hod.

Drakkari: kolik ti je prosím tě roků? Neber si to nějak osobně, jen by mě to zajímalo :) díky
Obrázek

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: Torchlight 1 + 2

Příspěvek od GrOsO » 24.09.2012, 20:14 hod.

eehm da sa nejak resetnut svet aby boli zase vsetci zivi a mohol by som napriklad znovu zabit posledneho bosa v aktu1 ?
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Torchlight 1 + 2

Příspěvek od ZOMB » 24.09.2012, 20:49 hod.

GrOsO: taky máš jenom demo?
Taky bych se to rád dověděl...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Joshua88CZ
Gorebelly
Příspěvky:263
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ChoseCZE#2100

Re: Torchlight 1 + 2

Příspěvek od Joshua88CZ » 24.09.2012, 21:24 hod.

Nevim proc tu tolik lidi odsuzuje hru kvuli grafice...Dneska si s chuti zahraju XCOM, Tyrian, Z, .. apodobne
Vetsina z vas je rozmazlena banda deti, co soudi hru podle grafiky, a ne hratelnosti....
Dneska byt vyvojarem, je za trest, rozmazlenym harantum se clovek nezavdeci.
Dneska se hry musi delat tak , aby to ta tupa masa hrala, jinak by vyvojar krachl...
Takze uber grafika ,nulova obtiznost a hlavne aby hra sla cracknout....

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Torchlight 1 + 2

Příspěvek od Javurek » 24.09.2012, 21:42 hod.

Lo, je fakt smutný, že to co jsi napsal je totální pravda .D

Mě třeba Tl1 nebavil vůbec, TL2 je úplněněkde jinde.

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: Torchlight 1 + 2

Příspěvek od GrOsO » 24.09.2012, 21:57 hod.

hej no :D
fakt nikto netusi ako teda resetnut svet aby som mohol znovu zabit vsetko mozne ?
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“