Torchlight 1 + 2

Další hry z rodiny RPG.
Odpovědět

Hlasování: Co si o Torchlight myslíte?

Super, lepší než Diablo!
16
12%
Dobrá hra, ale na Diablo nemá.
66
50%
Nic moc, ale ukrátím si jejím hraním čekání na D3.
22
17%
Slabá napodobenina, hrát ji nebudu.
19
14%
Hrůza!
9
7%
 
Celkem hlasů: 132

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Torchlight 1 + 2

Příspěvek od Mirda » 17.10.2009, 17:43 hod.

Slyšeli jste už o téhle hře?
Z gameplayů a trailerů je zjevné, že je to napodobenina Diabla III. Však na ní také pracovali Max Schaefer a Erich Schaefer, designéři Diabla I a II, údajně se na ní angažoval i Blizzard North. Hudba je občas jak okopírovaná z D2, ale co, kvalitní hudba se jen tak neohraje. Graficky trochu barevnější, takže pozor, odpůrci WoW! Výhodou oproti Diablu je zabudovaný Dungeon editor, slabinu vidím v celkové menší propracovanosti, na které si Blizzard dává tak záležet.

Co vy na to? Pro toho, kdo je líný psát do Googlu: http://en.wikipedia.org/wiki/Torchlight ; http://www.torchlightgame.com/

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Torchlight

Příspěvek od Tordah » 17.10.2009, 18:36 hod.

no hlavne kvoli tomu dungeon editoru ... ;) Konecne conditios / triggers :love:
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Torchlight

Příspěvek od Spellsword » 18.10.2009, 10:49 hod.

To vypadá skoro jako Diablo! :shock:
To si budu muset zahrát. :)

Uživatelský avatar
Lego
Fallen Shaman
Příspěvky:72

Re: Torchlight

Příspěvek od Lego » 18.10.2009, 13:12 hod.

Jo vypada to dost dobre a na druhou stranu je to zas neco jinyho... tou grafikou myslim a diky tomu to v podstate nema zadny HW pozadavky tkze sem rad ze si to budu moct zahrat aj na integrovany grafarne :lol:

Je to teda hodne barevne, ale kdyz se na to bude divat jako na takovou adventuru tak to neni spatne vubec :)
The darkness determinates the light.

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Torchlight

Příspěvek od Spellsword » 18.10.2009, 14:11 hod.

Víte, jsou lidé co vydělávají na slávě druhých. Třeba je suprový film Transformers: Revenge of The Fallen a je i chabá, blbá napodobenina Transmorfers: The Fall of Men.
V tomhle případě je Torchlight napodobenina Diablo 3. Modely jsou hodně podobné, grafika je snad stejná, boje totálně okopírované a podobně.

Jenže v tomto případě se mi nechce toho plagiátora co to udělal nakopat do zadku, ale zahrát si jeho "Diablo 3" :) .

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Torchlight

Příspěvek od damagedeath » 18.10.2009, 14:37 hod.

No asi si to zahraju. Ale právě ty detaily a ta propracovanost je to, co ostatní rpg a napodobeniny od diabla odlišuje. Diablo u mě vítězí. hotovo.

Crowen
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Torchlight

Příspěvek od Crowen » 19.10.2009, 12:11 hod.

Mě se nelíbí vizuální stránka. Hrát to tudíž nebudu.

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Torchlight

Příspěvek od Tordah » 19.10.2009, 14:38 hod.

Spellsword píše:Víte, jsou lidé co vydělávají na slávě druhých. V tomhle případě je Torchlight napodobenina Diablo 3. Modely jsou hodně podobné, grafika je snad stejná, boje totálně okopírované a podobně.
Ke si pozries v diableII credits, narazis na mena stojace za vyvojom Torchlight. Takze ak si si len pozrel website a jeden trailer, nemusis hned na to kydat. To, ze nejaka banda wowtardov pod logom blizzardu spravila z diablaIII to co je teraz (kopirujuc vsetko z inych hier), zrejme vsetci prehliadaju a nadalej DIII beru za produkt ludi stojacich za DI a DII.

DII sa drzi prave vdaka moznosti hrat multi tcp/ip a posledne roky pvpgn / modding komunity. Za to, ze je DII modovatelne, moze prave Peter Hu, ktory sa vacsinovo podielal na vyvoji patchu 1.10 (ak nie on sam). Ak by bol v tyme d3, pochybujem ze by sme narazili na bludy ako witch doctor, no TCP/IP a pod..
Naposledy upravil(a) Tordah dne 20.10.2009, 08:34 hod., celkem upraveno 1 x.
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Uživatelský avatar
Lego
Fallen Shaman
Příspěvky:72

Re: Torchlight

Příspěvek od Lego » 19.10.2009, 17:10 hod.

Asi tak, nakou kopii bych v tom asi moc nevidel kdyz to delaj puvodni vyvojari Diabla puvodniho... (nebo nekteri z nich) Dalo by se rict ze Blizz krade jim napady nez opacne =P Protoze puvodne to je jejich myslenka :)

A vizualni stranku maji takovou schvalne a obcas i takova vec muze pomoct hratelnosti :) (nevim jestli jsi nekdy pred 10 lety hral nakou skakacku na PS1 treba :o) - to je pro ty co to odmitaji hrat aniz to zkusi ale to je jejich vec :) )
The darkness determinates the light.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Torchlight

Příspěvek od damagedeath » 20.10.2009, 07:35 hod.

wowtardi?! to se mi moc líbí :D

Já si to zahraju, ale stejně asi budu nakonec smažit d2 dokud nevyjde d3

Uživatelský avatar
Lego
Fallen Shaman
Příspěvky:72

Re: Torchlight

Příspěvek od Lego » 26.10.2009, 20:37 hod.

Uz jen den a budu mit zas co hrat pokud jim nespadne server :lol:
The darkness determinates the light.

Uživatelský avatar
Lego
Fallen Shaman
Příspěvky:72

Re: Torchlight

Příspěvek od Lego » 28.10.2009, 13:54 hod.

Tak Torchlight vyslo a musim rict parba jak svin :Diablo 8)
Je tam i pekne poresena otazka zlata co se vydatne resilo tady v novinkach, je to tam tak ze tam treba vypadne 20 hromadek jako v DII ale kdyz jednu z nich zvednete tak se sebere treba 5 hromadek vedle sebe... myslim ze perfektne poresene :)

Pak musim rict ze atmosfera je na tom velmi dobre, zvukove je az za DII :)
No proste fakt se jim to povedlo a doporucuju kazdemu zahrat, navic demo je pekne dlouhe, jeste jsem ho ani nedohral :D

Osobne me to hodne pripomina DII ale v jinacim kabate s ruznyma vychytavkama :) Dokonce aj gemy tam jsou atd, proste hodne aspektu z DII je tam prejatych a vylepsenych me prijde... tkze kdo ma rad DII tak je to pro nej jako stvorene :)
The darkness determinates the light.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Torchlight

Příspěvek od damagedeath » 28.10.2009, 14:12 hod.

To se raději budu trápit na Singlu v Avalonu, mě to trošku zklamalo už tím, že je to taková kopie, že se to snaží těžit taky z toho, že d3 ještě nevyšlo.

Uživatelský avatar
saesa
Wraith
Příspěvky:183
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Torchlight

Příspěvek od saesa » 28.10.2009, 14:16 hod.

Souhlas, skvělá gameska. :wink:
ambin píše:@saesa: cheatovani a editovani nema s kvalitnejsim PvP nic spolecneho a kdyby si kvalitni PvP nekdy hral
Hraju annihilus.net a projectdablo2.com

Uživatelský avatar
Lego
Fallen Shaman
Příspěvky:72

Re: Torchlight

Příspěvek od Lego » 28.10.2009, 19:20 hod.

damagedeath píše:To se raději budu trápit na Singlu v Avalonu, mě to trošku zklamalo už tím, že je to taková kopie, že se to snaží těžit taky z toho, že d3 ještě nevyšlo.

Kopie? No nevim jak dlouho se ta hra vyvijela, ale kazdopadne to delaj puvodni tvurci DII atd tkze jestli je neco neceho kopie tak mozna tak DIII tohohle :o) ale opacne bych to fakt nevidel, me to taky prijde jako kopie vzhledem k tomu ze jsem o te hre driv neslysel a drive videl traileri na DIII, ale je jasne ze ta hra je starsi a vyvojari puvodni... uz se to tu probiralo btw... :coje:
The darkness determinates the light.

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Torchlight

Příspěvek od Tordah » 28.10.2009, 23:40 hod.

Lego, plne suhlasim :D Atmosfera je vyborna!!

Kolko MB ma vase demo? Mam za sebou par questov ale zatial som nenarazil na viditelny koniec demaca :roll: Level 11 Vanquisher :)
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Uživatelský avatar
delosombres
Wraith
Příspěvky:163

Re: Torchlight

Příspěvek od delosombres » 29.10.2009, 10:31 hod.

Lego píše:Kopie? No nevim jak dlouho se ta hra vyvijela, ale kazdopadne to delaj puvodni tvurci DII atd tkze jestli je neco neceho kopie tak mozna tak DIII tohohle :o) ale opacne bych to fakt nevidel, me to taky prijde jako kopie vzhledem k tomu ze jsem o te hre driv neslysel a drive videl traileri na DIII, ale je jasne ze ta hra je starsi a vyvojari puvodni... uz se to tu probiralo btw... :coje:
Torchlight - vývoj od roku 2008, ohlášeno po Diablu 3.
Diablo 3 - vývoj od roku 2001, restart 2005, ohlášeno před Torchlightem.

Takže těžko. Btw, nedělají to jen tvůrci Diabla, ale lidi, co dělali Mythos a FATE a Torchlight vypadá jako FATE v.2.0. Mythos sem nehrál, ale FATE byla slabota. Mě to spíš připadá, že oni něco vykradli z Diabla 3, ale klidně ať si kopírujou, to by mě nevadilo. Mě vadí, že to vypadá víc jak FATE než Diablo a FATE byla fakt blbost.
He who fights with monsters might take care lest he thereby become a monster. And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you. -Friedrich Nietzsche-

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Torchlight

Příspěvek od Spellsword » 29.10.2009, 10:39 hod.

Tak už se to stahuje, jen si počkat, až se mi notebook vrátí ze servisu. :?
Tato hra je vytvořena pro hráče Diabla, kteří si chtějí nějak zkrátit čekání na D3. Něco jako příprava na několikahodinové vysedávání u PC. :)

Uživatelský avatar
Lego
Fallen Shaman
Příspěvky:72

Re: Torchlight

Příspěvek od Lego » 29.10.2009, 13:37 hod.

No dobre je me celkem jedno kdo co zkopiroval... me staci ze si mam co zahrat co se podoba DII/III nez vyjde DIII, navic to rozjedu aj na notesu vpoho
A mozna ze to vypada jako fate, ale zalezi na tom jestlis to hral nebo ne. Hrani jednoznacne pripomina DII a ta predelana hudba z Tristramu z DI ve me opravdu vyvolava mraz v zadech a vzpominky na uzasne DI... :o)

Demo me zabiralo 800MB a full verze 500MB (trochu divne :D), dal nez na 7 lvl sem se v demu nedostal, kazdopadne po instalaci full se me zachovaly vsecky savy atd a mohl jsem v pohode pokracovat :)
The darkness determinates the light.

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Torchlight

Příspěvek od Mirda » 30.10.2009, 08:34 hod.

Tak jsem teda Torchlight stáhnul a dal ho k hraní bratrovi. Vydržel jsem se dívat ani ne půl hodiny a pak mě to přestalo bavit. Nejvýznačnějším znakem téhle hry je totiž JEDNOTVÁRNOST. Doufám, že takhle nedopadne i D3.

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“