RIFT

Další hry z rodiny RPG.
Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546
RIFT

Příspěvek od Spellsword » 31.07.2011, 23:27 hod.

Představují vám vynikající MMORPG "RIFT - Planes of Telara", které je označované ze nejlepší MMORPG posledních let.

Důležitou informací je, že to není korejská hra! Takže žádné postavy jako jsou pětileté holčičky, emo, pokemoni, víly, šmoulové, hentai atd. Jen skutečně realistické fantasy.

Název je odvozen od "riftů" - záhadných potrálů vedoucích do jiných světů. Z těchto riftů se hrnout hordy krvelačných monster, kteří smetou vše, co se jim připlete do cesty. Tyto portály se objevují náhodně po celé mapě a pokud je někdo včas nezničí, vylezou ven monstra a... problém je na světě.
Samozřejmě kromě riftů jsou ve hře tisíce různých questů.

Hraje se za jednu ze dvou stran - Guardians (Dwarves, High Elves a Mathosian) nebo Defiants (Bahmi, Eth a Kelari). Tyto dvě strany spolu soupeří. Teď ale mají společného nepřítele - rifty.

Dá se hrát za tři classy (nebo víc?) najednou. Jednoduše si na začátku vyberete hlavní class, třeba Warrior a v průběhu hry se učíte další. Například Warrior - Warlord / Beastmaster / Paladin. Každý class ma svůj skilltree, takže máte nekonečné možnosti kombinace skillů.

Gameplay je úžasný a jednoduchý. Vše se dá naučit za pár minut. Vše je přehledné, nic vás neruší.
_______________________________________________________________
K dispozici je zkušební Trial verze na 7 dní. Omezení jsou maximální 15. level a chybějicí možnost obchodu s jinými hráči. Už existují pirátské servery a dokonce fungují, jen se tam zatím nemohou přihlásit lidé.

Oficiální web
Free Trial
Wiki

Určitě si to vyzkoušejte :)

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: RIFT

Příspěvek od kolij » 01.08.2011, 09:54 hod.

Další napodobenina od WoWka :D

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: RIFT

Příspěvek od Spellsword » 01.08.2011, 12:30 hod.

kolij: teď mám hroznou chuť tě zmlátit. Sorry, nic proti tobě, ale tvrdit o každém MMO, že je napodobenina WoW je trapný...

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: RIFT

Příspěvek od kolij » 01.08.2011, 12:42 hod.

Já netvrdím, že každý MMO je napodobenina, některý jsou originální, ale podívej se na to, to vypadá úplně stejně a má to i skoro stejný mechanismy... No je to trapný, když firmy kopírují hry...

Ale pokud tě to baví, tak si to hraj, mě je to vcelku jedno...

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: RIFT

Příspěvek od Spellsword » 01.08.2011, 12:49 hod.

Všechna MMO jsou si podobná, WoW s tím nemá nic společného. Navíc RIFT nemá s wowkem NIC společného.

Uživatelský avatar
neferty
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Bydliště:L.A.
Kontaktovat uživatele:

Re: RIFT

Příspěvek od neferty » 02.08.2011, 14:54 hod.

až na to že sebralo wowku asi 1,2M platících lidí...-.-
nevím, co sem napsat

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: RIFT

Příspěvek od Welwet » 02.08.2011, 16:41 hod.

Spellsword: všechna MMO si nejsou podobná..

-ale většina těhlech her si je fakt hodně podobná...ty action bary jsou v 90% novejch mmoček stejné jako ve wowku..

pořád je dost způsobů jak to udělat jinak, ještě lépe.. :roll:

Uživatelský avatar
Conano
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Conano#1999
Kontaktovat uživatele:

Re: RIFT

Příspěvek od Conano » 05.08.2011, 14:42 hod.

Toto fórum je podobné těm ostatním ...

Moje klávesnice je podobná těm jiným ...

Call of Duty je podobné Battlefieldu a Battlefield je podobné Call of Duty...

...toto je nekonečné téma...co je co podobné čemu.

Rift je rozhodně z hodně a hooodně % jinačí než WoW ... a takové ty základní prvky MMO, jestli má podobné WoWku, proti tomu nic nezmůžeš, protože právě proto to jsou "ZÁKLADNÍ" prvky ..které musí obsahovat každé MMO. Co se týče jiných prvku této hry, je to úplně o něčem jiném ... a taky ... musíš brát v potaz i to ... jak se vývojáři "chovají" k lidem, co si tuto hru koupili a hlavně platí.

WoW zaniká, jelikož s každým patchem je to horší a horši ... a RIFT jakožto svěží vzduch do plachet, není nic špatného. A to že má stejné základní prvky jako WOW ... to mají všechny MMO ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: RIFT

Příspěvek od Spellsword » 05.08.2011, 19:33 hod.

Conano: Přesně jsi vystihl můj názor :)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: RIFT

Příspěvek od Welwet » 05.08.2011, 21:10 hod.

Conano: že wow zaníka, souhlasím..
že jsou všechny stejné...nejsou! prosím pěkně pozor..! :ble: :OXO

Uživatelský avatar
Conano
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Conano#1999
Kontaktovat uživatele:

Re: RIFT

Příspěvek od Conano » 05.08.2011, 21:49 hod.

Welwet píše:Conano: že wow zaníka, souhlasím..
že jsou všechny stejné...nejsou! prosím pěkně pozor..! :ble: :OXO
Pěkně pozor na co? ... Tak mi prosím řekni nějaké MMORPG, které se úplně v základu liší od ostatních MMO .. hmm?
Obrázek

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: RIFT

Příspěvek od Welwet » 05.08.2011, 22:12 hod.


Uživatelský avatar
Conano
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Conano#1999
Kontaktovat uživatele:

Re: RIFT

Příspěvek od Conano » 05.08.2011, 22:20 hod.

Ty videa mi hodně řekly...o co tam jde no...

Zkusíš mi nějak textově popsat..o co jde? Nebo link na nějakou recenzi?
Obrázek

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: RIFT

Příspěvek od Welwet » 06.08.2011, 09:38 hod.

Conano: myslel jsem že znáš MMORPG, když se tu oháníš že jsou všechna stejná.., je to Ultima Online, stačí si přečíst něco málo na wiki..

Uživatelský avatar
Conano
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Conano#1999
Kontaktovat uživatele:

Re: RIFT

Příspěvek od Conano » 06.08.2011, 12:57 hod.

Welwet píše:Conano: myslel jsem že znáš MMORPG, když se tu oháníš že jsou všechna stejná.., je to Ultima Online, stačí si přečíst něco málo na wiki..
>:roll: Tady se nikdo neptal...pokud si znovu prectes muj post...co to je za hru...ale o co tam jde...

Zkratka vylepsujes postavu (itemy,levely,skilly) -> RPG

A jelikoz to je online -> MMO

To mas zakladni prvky...ktere udavaji typ hry...kdyby tam bylo cokoliv jineho...neni to MMORPG :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: RIFT

Příspěvek od Welwet » 06.08.2011, 13:54 hod.

Co by to mělo být za hru, odpověděl jsi si sám...

Ovšem funguje to úplně jinak než wow..a nehrej na mě prosím slovičkaření, chtěl jsi odlišné mmorpg, máš ho tu.. ;)

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: RIFT

Příspěvek od Spellsword » 06.08.2011, 17:48 hod.

Já třeba nevidím v RIFTu vůbec nic alespoň připomínající WoW...

Uživatelský avatar
Conano
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Conano#1999
Kontaktovat uživatele:

Re: RIFT

Příspěvek od Conano » 06.08.2011, 18:25 hod.

Welwet píše:Co by to mělo být za hru, odpověděl jsi si sám...

Ovšem funguje to úplně jinak než wow..a nehrej na mě prosím slovičkaření, chtěl jsi odlišné mmorpg, máš ho tu.. ;)
Já bohužel Welwete nemůžu ve svých příspěvcích najít to, kde jsem řekl, že všechny MMORPG jsou stejné ve všem.

Pokud si pořádně přečtěš znovu...tak jsem pouze psal to, že ty základní prvky MMO mají všechny stejné... (jak jsem zmiňoval ... levelování postavy, zlepšování postavy ..skily atp.) Protože to zkrátka udává typ té hry...

Samozřejmě, co se týče ostatních prvků .. tak Ultimu a WoW nemůžeš srovnávat... Stejně tak jako třeba Lineage a WoW ... nebo co já vím...

Už si rozumíme? ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: RIFT

Příspěvek od Welwet » 06.08.2011, 19:13 hod.

Conano píše:
Welwet píše:Co by to mělo být za hru, odpověděl jsi si sám...

Ovšem funguje to úplně jinak než wow..a nehrej na mě prosím slovičkaření, chtěl jsi odlišné mmorpg, máš ho tu.. ;)
Já bohužel Welwete nemůžu ve svých příspěvcích najít to, kde jsem řekl, že všechny MMORPG jsou stejné ve všem.
Já netvrdím že jsi něco takového řekl...a už toho nech, zbytečně vyvoláváš konflikt a hádáš se o blbosti, co jsi chtěl vědět jem ti řekl..(ukázal..)

jestli se se mnou chceš přít/hádat o tom co má jakej význam a co kdo kde řekl, to je hodně mimo tento topic a původní věci "odlišné MMORPG"

Jinak...jaké srovnávání..? je to MMORPG..je..chtěl jsi aby fungovalo jinak? funguje hodně jinak..nějak nechápu co ti na tom vadí..

Uživatelský avatar
Conano
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Conano#1999
Kontaktovat uživatele:

Re: RIFT

Příspěvek od Conano » 06.08.2011, 20:08 hod.

Welwet píše:
Conano píše:
Welwet píše:Co by to mělo být za hru, odpověděl jsi si sám...

Ovšem funguje to úplně jinak než wow..a nehrej na mě prosím slovičkaření, chtěl jsi odlišné mmorpg, máš ho tu.. ;)
Já bohužel Welwete nemůžu ve svých příspěvcích najít to, kde jsem řekl, že všechny MMORPG jsou stejné ve všem.
Já netvrdím že jsi něco takového řekl...a už toho nech, zbytečně vyvoláváš konflikt a hádáš se o blbosti, co jsi chtěl vědět jem ti řekl..(ukázal..)

jestli se se mnou chceš přít/hádat o tom co má jakej význam a co kdo kde řekl, to je hodně mimo tento topic a původní věci "odlišné MMORPG"

Jinak...jaké srovnávání..? je to MMORPG..je..chtěl jsi aby fungovalo jinak? funguje hodně jinak..nějak nechápu co ti na tom vadí..
OK, radši toho nechme, protože ty mě nechápeš ...

A mimochodem, konflikty vyvoláváš ty ;) .. -> útoky na mou osobu atp.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“