Path of Exile - beta

Další hry z rodiny RPG.
Zamčeno
Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845
Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od tomisco » 02.04.2013, 10:33 hod.

Mně nepřijde normální, když v takovém D3, které hrálo několikanásobně víc lidí, mi zabralo pojmenování nového charakteru maximálně 3 pokusy, kdežto v PoE jsem jich na jednom charakteru vyplácal neúspěšně několik desítek, přičemž jsem používal i různé úpravy. Včera jsem se díval na jedno youtube video, v kterém měl chlápek na začátku také problém novou postavu pojmenovat, takže to evidentně normálka je.

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od sgtmajfoley » 02.04.2013, 13:40 hod.

V D3 ale ide o battletag postavu moze mat 100k ludi rovnako pomenovanu dokonca mozes mat vsetkych 10 postav s rovnakymi menami.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 02.04.2013, 20:32 hod.

@ tomisco - s tím jsem se ještě nesetkal, ale asi si vybíráš obvyklá jména :)

Vozi

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Vozi » 08.04.2013, 09:57 hod.

Dneska v patchi vysla konecne vec, na kterou cekalo hodne lidi a ktera dost zasadnim zpusobem ovlivni "power building".

Added a new Intelligence Support Gem - Power Charge on Critical: Critical strikes with the supported skill have a chance of granting you a Power Charge.



Jsem zvedavy i na "Added a new Strength/Dexterity Support Gem - Multistrike: Causes you to attack quickly three times with a melee attack. New targets are selected for subsequent attacks if available."

K tomu hromada dalsich zmen a vylepseni. Frekvence patchu je taky uzasna. Takhle nejak si predstavuji system, ktery dokaze lidi udrzet u ARPG.

Mezitim "posledni Mohykani" mezi D3 hraci cekaji uz docela dlouho a jeste si chvili cekat budou na patch, co prinese par kosmetickych veci jako masova identifikace. :lol:

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od HELLERcz » 08.04.2013, 10:00 hod.

Nechápu, proč si tak porypuješ do D3 hráčů .. :) jakoby D3 byl nějakej vyvrhel a zmetek.
Obrázek

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od sgtmajfoley » 08.04.2013, 10:01 hod.

Nechaj ho tak, ked si tak zvysuje svoje ego a dolezitost tak preco nie. :)
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Vozi

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Vozi » 08.04.2013, 11:18 hod.

Nemohu vyjadrit svuj nesouhlas s tim, co Blizzard (Activision) udelal s D3? To je jako kdyby fotbalovy fanousek nemohl kritizovat vykon narodaku. Uz se vzpamatujte konecne. A pokud hodlate spamovat i tady, tak Vam zacnu spamovat ty smesne topicy paragon lvl 100, bratrstvo kocici pracky a kdo co ucraftil, kde honite ega Vy v ramci tehle mrtve hry. Co pisu prispevky, tak vzdy reaguji vecne v ramci nazvu daneho topicu. Tak se toho konecne drzte a budem vsichni spokojeni.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Kuki10 » 08.04.2013, 12:09 hod.

Vozi, kdyz se ti D3 nelibi, tak to furt stupidne nekomentuj a narazky si nech na jiny forum.
Esi si myslis, ze ses kdovi jakej king co muze vsechno, tak ti rychle ukazu, ze ne.
A nehodlam se o tomhle bavit, rikam ti to poprve a naposledy.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Vozi

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Vozi » 08.04.2013, 12:20 hod.

Klidne jenom do toho. Budete mit o pravidelneho navstevnika webu mene. Ale urcite jich mate tolik a ten trend je urcite rostouci, takze Vas to mrzet nebude. A ja konecne nebudu mit nutkani sledovat dalsi vyvoj kolem hry na kterou jsem se tolik tesil. Ramena si delej na nekoho jineho, protoze podstatou vyhruzky byva vetsinou potrestani, ktery dany jedinec bude vnimat jako trest. Uz ted se tady na fore objevi sem tam novy prispevek za cely den. Zabanuj jeste ty posledni aktivni, kteri sem chodi jenom z duvodu, ze si na tohle forum zvykli z doby pred vydanim D3 a za chvili uz nebudes mit jako moderator co delat.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Kuki10 » 08.04.2013, 12:23 hod.

Ban dostane kazdej, kdo si to zaslouzi.
Sak na foru nejakou dobu jsi, tak to asi vis.
Takze pokud hodlas dal rejpat do D3 hracu tak proste pudes.
Stejne naopak, kdyz nekdo bude rejpat v tomhle topicu do POE hracu.
To je cely, tak se snaz drzet temat a kdyz uz, tak rozume.
Opakovat stale dokola ze je D3 mrtve atd. uz me fakt nebavi.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od sgtmajfoley » 08.04.2013, 12:41 hod.

"A pokud hodlate spamovat i tady..." - jediny kto spamuje si ty a to v kazdom topicu. Je rozdiel kritizovat ako hovoris "vykon narodaku". Ale to co robis ty nie je kritika. Odsudzujes, vysmievas sa a znechucujes hru tym, ktorým vyhovuje a maju ju radi. Taky tu nemaju co robit. Navrhujem aby ste mu niekto dali ban. Urcite novacik, co sem pride hladat informacie, pomoc alebo rady, tak nepotrebuje citat tvoje vylevy a ako som uz povedal predtym, je to cisto truc podnik (qq kiddo), ktoremu nieco zrobili alebo ho to jednoducho prestalo bavit a nevie sa s tym zmierit, tak musi tu hrut zhadzovat a presviedcat o tom svoje okolie.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Vozi

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Vozi » 08.04.2013, 13:04 hod.

Protoze hra je tak uzasne dokonala a vsem vyhovuje, tak reagujete zpusobem jakym reagujete a jste takhle podrazdeni ze? Pravda boli, jak se rika. Za rypani povazuji vymysleni si, prekrucovani pravdy atd. a urcite ne jenom objektivni konstatovani veci. Jestli to napisu 1x nebo 100x nic to nezmeni na tom, jestli to je pravda nebo neni. Za rypani naopak povazuji tyhle neustale narazky na moji osobu ohledne ega, ze jsem lama, co nedavala D3 a proto ho uz nehraju. Se mne zeptaji, co delam za praci a kdyz jim odpovim, tak si zacnou delat srandu i z toho. Tohle je rypani mily zlaty. Si myslis, ze se snazim presvedcovat lidi, aby nehrali D3? 100x jsem psal, ze mne hra bavila nejakych +-500 hodin a urcite minimalne tak dlouho ma sanci bavit kazdeho noveho hrace. Ctes, co se ti hodi a agresivne reagujes na kazdy prispevek, ktery kritizuje neco na hre. Az udelaji nejake vyrazne kroky spravnym smerem, ktere jsou hodny znacky Blizzardu a serie Diabla, ktere by mohly prispet k dlouhodobe hratelnosti, tak budu ten prvni, kdo tady bude pet ody na radost.

Jinak kdyby sel vymazat profil tady na webu, tak uz jsem to asi davno udelal. Uz mne vazne unavuje cist narazky na moji osobu od lidi bez vzdelani, znalosti gramatiky nebo alespon prumerneho IQ, jak je tady bezna praxe. Mistama se stydim sam za sebe, ze vubec venuji svuj cas diskuzi s temito jedinci a jeste pravidelne snasim tyhle urazky.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od DeathHero » 08.04.2013, 13:19 hod.

@Vozi tak hra dokonala urcite neni staci sledovat snahu nekterych o oziveni treba jako brotherhood jinak pokud te nekdo urazi nahlas ho jsme prece cesi ;)
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Tib3rian » 20.04.2013, 02:09 hod.

sgtmajfoley píše:Odsudzujes, vysmievas sa a znechucujes hru tym, ktorým vyhovuje a maju ju radi.
O tom je hejting obecne. Cize hejting je kritika takto podana. Kritika, ktora nema za ulohu danej veci(hre) pomoct.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 04.05.2013, 19:29 hod.

Chtělo by to trochu oživit topic ....

Tak jsem se po čase zase dostal ke hře. Rozjel jsem si novej char. Hc maraudera s buildem od Mika Tysona ... čili "unarmed" neboli se všema si to rozdávám pěkně růčo :-)
Zatím to jde pěkně od ruky ... před chvílí jsem skolil Vaala, cestou padlo pár low lvl unikátů a nějaký ty orby (vč. exalted) takže pohoda.

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od sgtmajfoley » 05.05.2013, 07:31 hod.

Jj, zapol som to a po 10 minutach vypol. Ta hra uz nema co ponuknut, teda pokial nema niekto rad zavody o dlhsie pero. ;) vyskusaj radsej Neverwinter.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
Shuk
Quill Rat
Příspěvky:17
BattleTag:Shuk2219

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Shuk » 05.05.2013, 10:09 hod.

upravili uz nejak drop unikatu? padly mi za celou dobu hrani jenom 2
tim si teda nechci stezovat v d3 mi padl prvni po 250h hrani - brimstone.
sgt. - kazdymu se libi neco jiny, v poe se progresuje a farma ruze prinasi, zase se to hur hejbe. Graficky to neni zadna slava, dlouho jsem si zvykal.
D3 se naopak skvele hraje a hejbe, ale farmeni je o nicem, vyhodnejsi je aukce a celkove je game o lucky dropu(muze a nemusi priit), nebo preprodavani.
Proto je absurdni psat, ze poe nema co nabidnout, me to bavi a nabidnout mi nema co diablo. Stalo se mi tam ze sem 100h chodil furt dokola jeden akt a mel jsem z toho jen zlato co jsem nasbiral, to sem byl zrovna nemocnej a nemel co delat. Udelal jsem 40PL a nic z toho nemel. Od te doby jsem to zapl trikrat, dal si run a vypnul to.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 05.05.2013, 11:33 hod.

@ sgtmajfoley - hodnotný příspěvek od někoho kdo to nejspíše vůbec nehrál ...

@ Shuk - měl by být zvýšený drop. Navíc s tím jak v každém dalším patchi přidávají nové unikáty vzrůstá šance, že nějaký ten uniq dropne.
Drop je samozřejmě o štěstí, ale jsem teď v prvním aktu na normal a již mi padl třetí unikát. Co jsem vypozoroval tak se rozhodně vyplatí nosit mf věci, které vylepšují drop (item quality/quantity). Zvýšený drop magic/rare i uniq věcí je pak rozhodně poznat.
Navíc jsou tu "orby", které dropují od normal po merciless, tudíž pokud se nepodaří drop unikátu je pořád šance, že dropne alespoň nějaký hodnotnější orb.
Já měl fakt štěstí a na začátku prvního aktu normal mi dropl "exalted" a "regal" ...
Takže teď zkouším HC, ale osobně se dost těším na "cutthroat" alias "PK" ligu (tedy pokud bude ...), to by mohla být ta pravá zábava a adrenalin. Nic pro dětičky z D3 :-)

* HELLERcz - jak si to uhádl ? ... zajímavé, ... jsem myslel že jsi starší ... :D
Naposledy upravil(a) Rakiii dne 05.05.2013, 15:39 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od HELLERcz » 05.05.2013, 11:54 hod.

Prej nic pro deticky :-D no vypada to tak ze PoE hraji jen dospeli az moc dokonali lide plni zivotnich zkušenosti atd :-)

Odesláno přes Tapatalk pomocí SGNote II
Obrázek

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od sgtmajfoley » 05.05.2013, 17:07 hod.

Rakiii píše:@ sgtmajfoley - hodnotný příspěvek od někoho kdo to nejspíše vůbec nehrál ...
Mas pravdu nehral som to, vlastne ani netusim na aku platformu to je. Je to na Xbox 360?
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Zamčeno

Zpět na „Další RPG“