Path of Exile - beta

Další hry z rodiny RPG.
Zamčeno
Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Drakkari » 02.09.2012, 14:32 hod.

PoE je dojná kráva a to ani jeste nevyslo, vzdyť ždimou hrace jen na tom ze prodavaji pristup do bety. A levny to rozhodne nemaji. Myslim ze jsou mnohem horsi nez Blizz, kdyz si otevrene žádaji prachy za přistup do bety. Tohle je pro mě fuj :D

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Asman » 02.09.2012, 14:42 hod.

ZOMB měl podle mě na mysli RMAH. Aukce měla být původně k zužitkování goldů, které jsou v D2 na dvě věci(na merce a na gamble :) ), teď je 99% věcí RMAH ze kterého má blizzard další výdělek.
Až PoE vyjde tak bude zadarmo, nejspíš s donate rewardama(jako D3) a možná s lepší hratelností jak D3. Nevím jak ostatní, já si radši hru zahraju, než si jí koupím - v tom to má u mě +. Ale v tom se mnou nebude nikdo souhlasit protože většina jsou tu spokojení hráči D3 :) .

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od kojot » 02.09.2012, 14:54 hod.

I na RMAH platí přesně to co jsem psal...
Jako to je určitě +, že si hru můžeš vyzkoušet zadarmo, než si ji koupíš. O tom žádná. Ale já jsem si za cca 2 měsíce (možná 3, ž si to nepamatuju) hraní bety vyzkoušel D3 natolik, abych poznal, že mě bude bavit. A stejně tak si to můžou noví hráči vyzkoušet prostřednictvím Guest passu, nebo později Starter Edition. Je to sice jenom kousek hry, ale když tě to nebude bavit, tak je jasný, že tě nebude bavit ani plná.
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od ZOMB » 02.09.2012, 14:59 hod.

Asman píše: Ale v tom se mnou nebude nikdo souhlasit protože většina jsou tu spokojení hráči D3 :) .
:) to jo...
podle mě tahle hra má budoucnost, ale platit za to, abych se dostal do bety? ne, díky...
počkám si na plnou verzi a uvidím...
ale má stejné (pro mě) obrovské negativum jako D3 - online only
mám nestabilní internet, tak proto...
absolutně nechápu, co se to tu s hrama děje... proč?
skyrim je fajn hra a je to single player...
já mám prostě rád, když si všechno nafarmím sám... jako v D2 :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od TrackThor » 02.09.2012, 15:05 hod.

ZOMB píše:Chápu, podle videí se to špatně posuzuje, nicméně u mě je plus že je hra zadarmo... a opravdu se snaží o hratelnost a spokojenost hráčů... to se o Blizzardu říct nedá (aukce fuj)...
Nejdůležitější je požitek z hraní... takže já se těším, až tahle hra vyjde a konečně si ji zahraju :)
tak já mám přístup do bety od začátku ledna, měl sem tam v jedný lokaci perma error a pád hry, takže jsem to nějak ani neměl šanci pořádně rozjet, ale že by mě to nějak víc chytnulo se říct nedá
Obrázek

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Asman » 02.09.2012, 15:19 hod.

ZOMB: Skyrim jsem nehrál, ale celkově jsem na Bethesdu neslyšel žádné pomluvy.
Podle mě je 95% nových her na nic, nuda. A i když něco není zábava, tak to může být ve více lidech zábava. A že je to online-only? Bude třeba lepší připojení, hru si musí všichni koupit. Ve finále to představí jako jednu z "výhod" hry a všichni budou spokojení(kromě uživatele). Na větě "Všechno je o penězích." přece jen něco bude.
TrackThor: O tom částečně beta je, možná byl problém jen u tebe. Každý má jiný vkus.

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od TrackThor » 02.09.2012, 15:36 hod.

tak určitě byl problém u mě (respektivě, mě na to nestačila paměť načíst lokaci, tam to zezačátku bylo problémový) teď už to pravděpodobně půjde, ale zas mě to tolik neláká :)
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od ZOMB » 02.09.2012, 15:51 hod.

TrackThor: takže bych si teoreticky mohl tu betu zahrát s tvým accountem? :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od TrackThor » 02.09.2012, 17:55 hod.

teoreticky ano, pošlu ti do pm
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od ZOMB » 02.09.2012, 18:29 hod.

Děkuju...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Dakuwaqua
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Dakuwaqua » 27.09.2012, 22:30 hod.

Hoši, ale čo je na tom zlé, že chlapi z Grind Gear Games dávajú možnosť za malý poplatok vstúpiť do bety? Okrem toho za ten poplatok dostávaš nejaké body ktoré môžeš minúť neskôr keď bude hra vonku. Treba sa na to pozrieť z druhej strany, túto hru robia nadšenci D2, ktorým sa nepáčilo smerovanie Blizzardu s D3. Robí to pár ludí doma na kolene. Prečo ich nepodporiť? V tej hre je už teraz viac invencie ako v D3 s TL2 dohromady. Jasne je to beta, a je iná ako D3 a nieje dorobená, ale prakticky každý týždeň je tu update, hra rastie. Najprv som tomu nevedel prísť na chuť, bolo to také divné, oproti súbojom v D3 pomalé. Ale vo výsledku to je dobre, ide tu aj o skill, dá sa presne bojovať, útočiť a hlavne uhýbať. O možnostiach sklill tree a hlavne vylepšovaní vecí sa tu ani rozpisovať nebudem. Chcem tým len povedať, že radšej dám 10 € luďom, ktorí robia hru pre fanúšikov Diablo série, ako pre iné zabehnuté štúdiá. V dnešnej dobe je totižto takáto indie scéna záchrana pre hráčov, ktorý chcú kvalitné hry bez kompromisov.

Dakuwaqua
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Dakuwaqua » 23.10.2012, 16:02 hod.

Takže je tu ohlásený PvP. V closed bete bude prístupný od 31.10.2012. Otvorená beta by mala začať v Decembri 2012, spolu s jej otvorením bude vydaný aj 3.akt, ktorý podľa autorov má toľko obsahu ako 1 a 2.akt spolu. Obrázky z 3 aktu vyzerajú viac ako dobre :)
http://www.pathofexile.com/gallery/preview/263
http://www.pathofexile.com/gallery/preview/264
http://www.pathofexile.com/gallery/preview/265
Koho by to zaujalo je tu ešte rozhovor s autorami http://kotaku.com/5951831/diablo-meets- ... action+rpg

Daonel
Quill Rat
Příspěvky:2

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Daonel » 29.10.2012, 17:46 hod.

Hojte, ma niekto pristup do bety alebo volny kluc? Nepozical by niekto? Pretoze na ich stranke som od September 9, 2011 9:52 AM a ani za ten rok ma nevybralo do bety, teraz mam take obdobie volnejsie, tak by som to chcel len vyskusat na par dni :) diky, ked tak PM :)

Dakuwaqua
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Dakuwaqua » 30.10.2012, 11:06 hod.

Takže je tu ďalšie info o 3.akte. http://www.incgamers.com/?p=27312

Dakuwaqua
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Dakuwaqua » 01.11.2012, 01:29 hod.

Tak a je tu konečne patch 0.9.13 a sním aj PVP!
http://www.pathofexile.com/

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od HELLERcz » 01.11.2012, 07:11 hod.

Po dlouhé době jsem to opět hrál a měl jsem stejné pocity jako před XX měsícy .. (stejně nic moc až znechucující)
Obrázek

Dakuwaqua
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Dakuwaqua » 01.11.2012, 10:47 hod.

Tak Tvoj paragon level jasne hovorí že s D3 si spokojný a je jasné že PoE Ťa neoslovil ;) Na druhú stranu je dobre že PoE sa nesnaží byť ako D3, je to skorej ako D2. Hernými mechanikami je tá hra ďaleko, ďaleko pred D3. D3 bude super až s datadiskom, kedy predpokladám pribudne možnosť vylepšovať gemy, gear a podobne. Gameplay je pomalší, čo na začiatku môže pôsobiť nudne, ale ver mi, že vo vyšších obtiažnostiach je to super, okrem toho už je cítiť ako si profiluješ postavu, v súbojoch sa treba snažiť je to aj o skille hráča. Chvíľu trvá kým nový hráč pochopí ako fungujú gemy ako ich kombinovať, ale potom je to už zábava pri vytváraní rôznych kombinácií.

Aby ste ma zle nepochopili, nehatujem D3. D3 hrávam a páči sa mi. V PoE som ale našiel niečo čo v D3 chýba a uvedomil som si že to chýba dosť a treba si počkať na datadisk, aby t bola naozaj parádna hra.

Dakuwaqua
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Dakuwaqua » 02.11.2012, 10:12 hod.

Tu je rozhovor s Lazom, autorom modu Median XL pre Diablo 2. Pomáha s návrhom vecí pre Path of Exile. http://www.incgamers.com/2012/11/path-o ... -diablo-3/

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od HELLERcz » 02.11.2012, 10:42 hod.

Tak já nevím, jako mě bavilo D2 stejně tak D2LOD a stejně tak D3 (i když D3 už není takovej top jako kdysi D2LOD).

Ale u PoE se prostě nudím, hack&slash má být zábavnej a tayd to prostě nefunguje .. na mojí 5.1 zvuky neslyším, je to jakési potiché a nesouměrné, grafika sice ujde, ale k čemu, když ony souboje vůbec nebaví.

Jasně, že D3 má moc chyb, hlavně mě sejří přístup ke hře, jakým vývojáři mají ... a AH je taky zlo. Ale pocit z bojování, rubání, kouzlení je z mého pohledu mnohokrát lepší, než tu ...

Chtěl jsem to překousnout a dostat se dál, ale ono to nebaví ani za 10 minut ani za 30 minut ani za 1 hodinu ... to jsem pak zhnuseně musel prostě hru lívnout.
Obrázek

Dakuwaqua
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Dakuwaqua » 02.11.2012, 14:50 hod.

Jasne, tomu rozumiem. Mal som to presne tak ako Ty. Prvý krát keď som si zahral PoE tak to bolo celé strašne divné, nedorobené, súboje pomalé, nudné :) Potom som to skúsil ďalší free víkend, a už to bolo o niečo lepšie :) Čo sa týka tých súbojov, sú pomalšie, ale je tu jedna obrovská výhoda oproti D3. V súbojoch môžeš aktívne uhýbať, útočiť. Nie je to ako v D3 že vidíš protvoru ako sa naprahuje tak zdrhneš, ale aj tak schytáš zranenie. Tu keď stihneš uhnúť, tak si uhol a zranenie nedostaneš. Preto to možno pôsobí tak pomaly, keď ale pristúpiš na to, že útokom sa dá vyhnúť, tak to začne byť o niečom inom a hlavne na vyšších obtiažnostiach nutnosť. Okrem toho je tu ten istý princíp, sú tu 4 obtiažnosti, ktoré sa postupne odomykajú. Takže na začiatku máš minimum schopností a žiadne vybavenie, to sa ale pomerne rýchlo mení a potom už je len radosť sledovať ako si vylepšuješ postavu, gear, gemy.
To že hra teraz vyzerá tak trochu divne je spôsobené jednak tým že je to beta, ale hlavne preto že bude free. Bude ale možné za malé čiastky dokupovať veci, ale tie nebudú mať vplyv na hru. Autori spomínajú lepšie animácie postáv, krajšie efekty, možnosť prikúpiť si spoločníkov ktorí nebojujú a podobne. To znamená že keď obetuješ nejaké prachy tak by mala hra vyzerať lepšie, keď nezaplatíš bude vyzerať tak ako teraz. Ale poplatkami nezískaš žiadnu výhodu v boji oproti neplatiacemu hráčovi.
Ale to samozrejme neznamená že as to musí páčiť každému. Hlavne že máme na výber, momentálne tu toho je dosť D3, TL2 a pre mňa PoE.

Zamčeno

Zpět na „Další RPG“