Path of Exile - beta

Další hry z rodiny RPG.
Zamčeno
Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707
Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 10.01.2016, 18:51 hod.

Jaké domlouvání? Zaškrtnu si Online only a Buyout only, kliknu na kontakt a hned mi to vygeneruje zprávu kterou jen vložím ve hře do chatu, týpek mě invitne do party, já vlezu do jeho hideoutu a věc mi prodá. Otázka asi minuty pokud není zrovna v mapě, pak to jsou minuty asi tři. Ale hlavně že v D3 všichni plakali jak je AH hrozná.
R.I.P. 27.3.2014

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 11.01.2016, 02:15 hod.

Sice moc neobchoduji (i vzhledem k výše uvedeným důvodům), ale takhle to funguje teoreticky, nicméně pokud zaškrtneš jen online/buyout tak často dostaneš jen pár overpriced věcí nebo také vůbec nic. Jinak často lidi, co jsou online to jako "online" vůbec nezobrazuje. Když už někoho online chytneš tak je zase zázrak, že ti vůbec odpoví. Pokud bys chtěl naopak něco prodat u čeho třeba ani netušíš cenu tak stejně musíš využít externí zdroje (kde je klasická aukce). No každopádně tím strávíš moře času. Zkrátka v době e-bay, aukro atd. je celý tenhle "trade" systém tak 10 let pozadu.
V dnešní době, kdy již zdaleka nemám tolik času jako dříve, si chci zkrátka hru užít a moc neřešit nějaké obchodování, ale třeba to má někdo jinak ;)

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 11.01.2016, 18:59 hod.

Já to má tak půl na půl, někdy je to fakt rychlovka, někdy je to tak jak popisuješ ty. Nějákých overpriced věcí jsem si moc nevišmnul, resp. není problém najít levný kousek, pokud to není item pro nějáký challenge nebo není zrovna začátek ligy. Co se týče price check tak to prostě musíš mít praxi no. AH bych taky uvítal, Chris psal že s Ascendancy (2.2.0) příjde i nějáký update co se týče tradovaní, už jen proto že 3rd party sw poslední dobou bombarduje servery a ty pak nestíhají. O AH prý přemýšlejí, ale co se týče priority tak to samozřejmě tak horké není.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Morbid » 12.01.2016, 10:43 hod.

Ahojte,díky za rady,hlavne NargarotH-ovi a Rakiii-ovi.K tomu lootu a trade: Padol mi velmi pekný leg mace,tak som rozohzral "barbara".Rád hrám s tým,čo nájdem a trade mi nieje moc po chuti a i keď by som ho niekedy skúsil,mám podobné obavy z toho,čo spomínal Rakiii. :)

Uživatelský avatar
maxXx
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:maxXx#1320

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od maxXx » 15.01.2016, 08:26 hod.

Morbid: měl jsem to stejně, ale časem se nějakému tomu trade nevyhneš... já třeba začal hodně kupovat od ostatních když jsem ladil postavu cca. po levelu 70.

Btw. musím se vám pochlubit co se mi povedlo a ani na to nepadlo moc fusings... :D (ten Volls Protector 5l)

Obrázek

Teď už jen vymyslet nějaký pořádný low-life MF build... :)
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 27.01.2016, 03:07 hod.

R.I.P. 27.3.2014

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 04.02.2016, 21:32 hod.

Další unikáty a subclassy s nadcházejícím datadiskem odhaleny.

http://www.pathofexile.com/news

Hakudžo
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Hakudžo » 20.03.2016, 01:59 hod.

Ahoj měl bych menší prozbu nevi někdo jak v poe rybařit jelikož jsem dropl epic prut a nwm co snim dik

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 20.03.2016, 13:08 hod.

Zatím se to neví, čas od času GGG hodí takový hint který zapadá do skládačky, ale na celý proces zatím nikdo nepřišel. Každopádně první podmínkou je potkat Krillsona a ten sám o sobě je vzácnější než mirror, takže asi tak ^___^
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
maxXx
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:maxXx#1320

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od maxXx » 24.03.2016, 10:21 hod.

Mno ohledně rybaření se proslýchá, že ti Krillson dá quest (na který je potřeba kooperovat s přáteli) a když ho splníš, tak dostaneš mirror a jakýsi unikátní prut, ale nevím co je na tom pravdy. Já ani nikdo z mých přátel ho ještě nepotkal a každá diskuze na toto téma na redditu je tvrdě cenzurována.

https://www.youtube.com/watch?v=-kF1almngzo

https://www.twitch.tv/willywonka_hc/v/3770310

Na videu je vidět, že quest je rozdělen na 3 části:
1. You need to bring him a fishing rod
2. You need to bring him a pair of Rainbowstrides.
3. Bring him fish.
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 24.03.2016, 18:05 hod.

Není na tom pravdy nic, protože to ještě nikdo nezkompletoval, dokonce mám pocit že tuto ligu přibyl další item který je třeba.
R.I.P. 27.3.2014

Zamčeno

Zpět na „Další RPG“