Path of Exile - beta

Další hry z rodiny RPG.
Zamčeno
Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707
Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 06.10.2014, 00:08 hod.

PoE na HC bych teda nikomu z d3 nedoporučoval, možná někomu z d2 a ani tam to není podle mě tolik hardcore :D
R.I.P. 27.3.2014

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 22.11.2014, 19:29 hod.

https://www.youtube.com/watch?v=ve_mYj5O5ls
Starší videjko ukazuje jak vypadala hra před 6ti lety (dávno před betou ..)
(úvodní sekvence je z verze 0.11.1 - btw již také více než rok stará ...)
Úžasný progress :)

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Y0G1 » 30.11.2014, 14:43 hod.

cekoval niekto ten update co pride za cca 12 dni ?

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 01.12.2014, 20:55 hod.

Jo, vypadá to fajnově (pvp, nové ligy, itemy, skilly).
V 1Q 2015 se pak můžeme těšit na 4.akt. O takovém progresu mohou diablisti jen snít ;)

Btw momentálně hraji HC ligu *_Mindblast_

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 02.12.2014, 00:47 hod.

Kua, škoda že nemám na čem hrát :(
R.I.P. 27.3.2014

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Y0G1 » 02.12.2014, 08:29 hod.

Kua rozmyslal som zeby som zacal , ale laka ma HC no len to neni take HC ako v d3 kde si ho dovolit hrat mozem ..tuto by to bol asi pain xD

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 02.12.2014, 14:30 hod.

HC je v PoE hodně těžký, i když člověk tu hru zná a ví na co si dávat pozor. Navíc třeba v minulé SC lize když si zabil najednou velké množstí mobů, tak si dostavál určité bonusy za kill streak, v HC se ti naopak spawnuli celkem tuzí bossové :)
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Vendetta » 02.12.2014, 18:09 hod.

Neak som sa ktomu zasa ukopal .... zatial standart . Ked pride liga neaku si dam ale zatial nemam jasno. No mna by skor zaujimalo ci existuje neaka aktivna guilda ?

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 03.12.2014, 20:18 hod.

Y0G1 - klidně můžeš na HC začít pokud nejsi limitován připojením (ping) tak v tom nevidím problém. HC je určitě těžší než v diablu2 (D3 ani nezmiňuji), ale obtížnost se zvedá postupně.
Pokud má člověk nějaké zkušenosti s HC a nevrhá se všude jako "kamikaze" tak nebude mít větší problém (na normal určitě ne).
V případě smrti se charakter přesune do standard ligy (trvalá sc liga)

12. 12. začínají nové "ladder" ligy (HC i SC), takže ideální doba začít (po 3 měsících se chary přesunou do trvalých lig (sc/hc).
Nicméně tyto dočasné ligy bývají mírně odlišné (HC bývá většinou ještě o něco obtížnější) takže pokud nemáš zkušenosti s PoE doporučuji nejdřív vyzkoušet klasickou HC ligu (trvalá liga).
Dále se ještě hrávají "race". Specifické ultra krátké ligy nebo spíše takové závody (většinou trvají hodiny až dny; po skončení se dá pokračovat v normálních ligách).

NargarotH - Beyond HC jsem hrál takže vím o čem mluvíš (jen drop byl teda slabší)

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 29.12.2014, 15:08 hod.

Zdar,

hraje tu někdo tu novou Bloodline ligu?

(1.3. patchnote: https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1120457)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Xenter » 31.01.2015, 08:12 hod.

Zrovna jsem to stáhl, tak jsem zvědav jaké to bude. Co jsem kdysi letmo zkoušel nějaké Diablovky, tak mě žádná moc nebavila, ale tahle to třeba změní.

Na první pohled mi příjde zajímavý systém obchodu a skill gemů včetně pasivního stromu. Po grafické stránce se hrou taky nemám problém, jen hratelnost mi přišla na první pohled kapku kostrbatá. Budu hrát nejspíš převážně sám, tak uvidíme jak se mi to bude líbit.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Fru-fru » 31.01.2015, 10:12 hod.

U hry je hodně znát pomalý rozjezd. Do nějakého 20-30 lvlu je to spíše pomalá akce... S přibývajícími lvly se pak hra přirozeně zrychluje a stává se zajímavější...
Každopádně doporučuji si na foru (http://www.pathofexile.com/forum) v Class Discusion podívat na různé buildy..hodně lidí k tomu mám youtube videjko, tak abys věděl co a jak. Já se na moje první zahrání do toho pouštěl bez této pomoci a na obtížnosti Cruel jsem shořel jako papír ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Xenter » 31.01.2015, 13:32 hod.

Jop, tady bude offic. forko asi jasná volba, ještě jsem k tomu našel ENG Wiki, ale žádné aktuální české stránky zdá se nejsou.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Fru-fru » 31.01.2015, 17:10 hod.

EE, ty české jsou v žalostném stavu - co se týče aktivity. Pamatuji, že jsem se na ně hlásil začátkem bety a to ještě fungovaly, ale dneska... Jinak nevím jak wiki, ale na buildy ber forko, maj to tam neuvěřitelně přehledně a kvalitně udělaný, zakladatelé topiců si je přímo hýčkají ;). Myslím ty topicy o buildech :D
Jinak uvidíš jak Tě to bude bavit, není to klasická mainstreamová hra, takže pocit "Oh, im sooo cooool...! " se dostavuje opravdu až po nějaké nahrané době a to jak v souvislosti s funknčím buildem, tak výbavou a v neposlední řadě skillem hráče... Však uvidíš... Dej pak report;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 31.01.2015, 21:21 hod.

První postava je stejně o ničem, někdo kdo to nikdy nehrál nemá šanci moc postavit smysluplný build, pokud nejde přímo podle nějákého návodu. Ale to je prostě tím kolik věcí a možností ta hra poskytuje, bude to chtít nějáký čas než se člověk zorientuje. Jinak žádné CZ forum/web podle mě ani nevznikne, na to není dostatečně velká komunita a pár lidí se s tím kašlat nebude vzhledem k tomu že je tam několikanásobně více věcí než v D2 a to je co říct.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Kuki10 » 31.01.2015, 21:49 hod.

Me to taky lákalo ale přijde mi že to je už preplacany strašně.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Y0G1 » 01.02.2015, 08:08 hod.

Ani neni len sa snazia proste s vyvojom

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Fru-fru » 01.02.2015, 09:28 hod.

Tak ono to je o tom jak se na to podíváš? Při někoho přeplácané, pro druhého variabilní ;). Pro někoho userunfriendly a pro druhého příjemně náročné. Předpokládám, že stále žijí lidé kteří milují theorycrafting a pro Ty je ta hra jako dělaná.
Jinak je pravda co říká Nargaroth, ale dneska je k POE tolik informací, že kdo tomu věnuje 20-60 minut, tak bude mít +- jasno... Když byla beta, tak to byl pokus omyl a u mě potom leave...páč jsem byl vytočenej, že to nejsem schopen poskládat...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Y0G1 » 01.02.2015, 13:21 hod.

Kukimu sa asi nepaci ze je to preplacane , ale keby takto vyzeralo diablo 3 tak mi hadam aj erekciu mal D

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Fru-fru » 04.02.2015, 14:20 hod.

Tak Déčko míří úplně jinam než POE. Srovnávat je nemá cenu... To se tak leda rozjede hate zastánců onoho či druhého ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Další RPG“