Path of Exile - beta

Další hry z rodiny RPG.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Javurek » 23.08.2011, 20:04 hod.

Jí viděl nějaké gamplaye a nevím no. Moc se mi to nelíbí, co bylo z videí má to pád nedostatků co musí rozhodně vyladit. Týpek tam probíhal jeskyněma kolem nepřátel a oni mu skoro nic nedělali celou jeskyni proběhl a nic nezabíjel.

Hlavně mi to dost přijde jako klon diabla 2. Co se týče skillů, tak to je šílené :D, jako vypadá to zajímavě, ale ten skill tree nebo jak to nazvat, orientovat se v tom bude docela peklo.

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Mirda » 23.08.2011, 22:00 hod.

Javurek píše:Já viděl nějaké gamplaye a nevím no. Moc se mi to nelíbí, co bylo z videí má to pár nedostatků co musí rozhodně vyladit.
Těch nedostatků není pár, ale mraky :D . Tady je třeba si uvědomit, že ne každý dělá betu ve stylu Blizzardu. Na jeho poměry by bylo PoE asi ještě v pre-alpha verzi. Např. podstatná část předmětů má jenom dočasný vzhled (1 obrázek pro všechny velikosti laviček), chybí spousta skill gemů, často se opakují stejní nepřátelé (se skvělými názvy jako Placeholder Skeleton, Placeholder Crab či Placeholder Spider), u obchodníků nelze prodávat, ve druhém aktu chybí NPC zadávající questy a třetí akt chybí úplně :lol:
Neměl bych se tady moc rozkecávat, přece jenom je to Closed beta, ale chtěl jsem ukázat, že do finální verze to má ještě daleko.

A co se týče toho stromu pasivních dovedností, tak ten se bude úplně celý předělávat ;)

Pseudopes
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Kontaktovat uživatele:

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Pseudopes » 24.08.2011, 11:14 hod.

Nojono, Blizzardi totálně ohnuli význam bety a tudíž si tisíce lidí pletou betu a demo. Blizz nedělá betu kvůli testování hry, jak by to mělo být, ale spíše kvůli hype a vyzkoušení zátěže... Nicméně PoE bude mít closed betu, open betu a release tak za půl roku... To, že jsou tam chyby je jasné...

Mimochodem zezačátku to probíhání je možné, ale později jsou ranged mobové a je jich už na probíhání moc :) Taky čím víc proběhneš tím víc neexpíš a tím větší máš problémy s bossem ;-)

Jinak ty flasky jsou udělaný fakt pěkně. To, že mohou mít spešl vlastnosti a ještě se obnovujhí tím, jak zabíjíš moby je úplně geniální myšlenka, která udržuje rychlost boje.

PoE je plné skvělých myšlenek, jen to zatím je trošku buglejší. Příběh ještě nemají implementovaný a je tam trocha chyb no :) Ale jak jsem psal, je to první test z 2...

safo
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od safo » 02.09.2011, 15:45 hod.

Hrava to este niekto? Zajtra sa bude konat mensia sutaz medzi hracmi bety, uvital by som partaka :)

Pseudopes
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Kontaktovat uživatele:

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Pseudopes » 02.09.2011, 16:04 hod.

rád bych :D

safo
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od safo » 02.09.2011, 16:59 hod.

Mas skype? Alebo nieco kde by sme sa mohli dohodnut.

Pseudopes
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Kontaktovat uživatele:

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Pseudopes » 02.09.2011, 17:13 hod.

reagoval jsem na první otázku čiře vstup nemám :) nicméně - 492457476 icq (skoro nepoužívám, ale můžu zapnout :)) asheny@jabber.org na jabberu a czAshen na twitteru ;-) enjoy

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Mirda » 02.09.2011, 17:19 hod.

safo: PoE hraju, ale ladder race se nejspíš nezúčastním. Nemělo by to asi ani smysl, protože během hraní RPG i jiných her zásadně nikam nespěchám, takže by ses ode mě asi brzo odtrhl.

safo
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od safo » 02.09.2011, 20:15 hod.

Heh, tak skoda no. Skusim najst nejaku partiu pred zaciatkom.

Pseudopes
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Kontaktovat uživatele:

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Pseudopes » 24.09.2011, 10:19 hod.

Btw - kdyby někdo měl klíč a chtěl se podělit, byl bych mu zavázán. :)

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Programos » 24.09.2011, 12:44 hod.

Taky bych rád :-D
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Mag1cWalker
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Mag1cWalker » 25.09.2011, 11:21 hod.

Vubec bych nepohrdnul invitem, vypada to temne :d

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od HELLERcz » 27.09.2011, 18:20 hod.

Sice jsem v tom betatestu byl dost brzy, hru jsem si prošel, ale určitě bych spíš byl radši za vstoupení do betatestu D III :) tato hra je nemastná, neslaná .. chybí ji šťáva.
Obrázek

mike.jt
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od mike.jt » 22.11.2011, 16:33 hod.

Tak sem dneska hrál první pár lokací v PathOfExile. Hele je to dobrý. Je to hoooodně dobrý.
Líbí se mi styl jakým se ta hra ubírá na rozdíl od D3. Několik zajímavých postřehů se mi líbily.

1) Nejsou šípy. Respektive je jich nekončno. Na druhé straně toulec jako předmět stále existuje a třeba přidává 2 - 3 fire demage na výstřel. => odpadlo nudné sbírání šípů, a bylo přidáno mnohem víc zábavy se sbíráním toulců a vylepšování.

2) Revidovaný systém lahviček. Máte 5 slotů na lahvičky. Ty jsou jako předměty a dají se vylepšovat. Každá lahvička má 20 charges, napití ubere 9 charges. Zabitím příšery se charges postupně doplňují.
=> něco jako systém health orbů, ale na rozdíl od nich neruší v prostředí. A nabízí to možnost vylepšení a většího volnosti pro hráče.

3) Nejsou peníze. Je směný obchod. +Existují curency items, to jsou cené itemy stylu armor shard. =zlepší armor o x%. Pokud si chcete koupit na začátku třeba luk, zaplatíte jeden scroll of identity a jeden scroll of portal.
Ze začátku to člověku přijde divný, ale funguje to dobře.

Kdyžtak kdo se chce přidat tak se zaregistruje, náhodně se losuje vstup do bety každých 5 minut (multiple mail/accout mají ošetřeno).
Navíc tady je topic českého osazenstva.

http://www.pathofexile.com/forum/view-t ... 81/page/14

Kdyžtak se tam ozvěte. Já sem tam dostal klíč docela rychle.

Pseudopes
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Kontaktovat uživatele:

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Pseudopes » 22.11.2011, 18:11 hod.

Oxiduju tam asi měsíc a žádný key není, hm...

mike.jt
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od mike.jt » 22.11.2011, 22:14 hod.

btw jeden navíc sem ted dostal je zájem ?

Uživatelský avatar
Johny
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Johny#2228

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Johny » 22.11.2011, 23:50 hod.

Zajem urcite je, pokud je jeste k dispozici, tak pm nebo nottheory@gmail.com : ) sem tam uz dlouho, ale pecou na me
Are you ever afraid in battle ? Fear is a part of life, if you live, you fear

mike.jt
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od mike.jt » 23.11.2011, 00:49 hod.

odesláno. Stačí přijít na profil a dát activate beta.

Uživatelský avatar
Johny
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Johny#2228

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Johny » 29.11.2011, 14:30 hod.

Kdo jeste potrebuje beta key, tedka dva dny rozdava Force na twitteru 50 beta accountu...
Are you ever afraid in battle ? Fear is a part of life, if you live, you fear

Uživatelský avatar
Johny
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Johny#2228

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Johny » 30.11.2011, 22:08 hod.

Ted az sem si vsiml, ze mam beta key na invite nekoho, tak kdo chce, necht bere

FRZKU-ER8VP-3HD4U-ZLKEG

btw needituju posledni post, protoze nevim, jestli tam pak bude "highlight", jakoze novy prispevek...
Are you ever afraid in battle ? Fear is a part of life, if you live, you fear

Zamčeno

Zpět na „Další RPG“