Path of Exile - beta

Další hry z rodiny RPG.
Zamčeno
Pseudopes
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Kontaktovat uživatele:
Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Pseudopes » 01.12.2011, 16:32 hod.

Hm, zas invalid pff :-D Já se tam nikdy nedostanu :-D

Uživatelský avatar
Lomax
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lomax#2574

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Lomax » 04.12.2011, 23:15 hod.

kdo má zájem FRGYE-LQ265-5U5P6-4FU2U
Obrázek

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Programos » 05.12.2011, 16:18 hod.

Raději mi to příště pošlite do PM :-p
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Pseudopes
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Kontaktovat uživatele:

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Pseudopes » 05.12.2011, 17:47 hod.

Já nevím, jestli je tady někdo total no life, ale zkoušel jsem v 7:10 a Invalid key, takže fakt nevim... asi mi to není souzeno :-D

Uživatelský avatar
hoparikus
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lukas #2205

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od hoparikus » 18.12.2011, 13:33 hod.

Zdravim asi nemate nekdo klic do bety navic ?Nima do ceho pichnout...

iNstinkt
Fallen Shaman
Příspěvky:57
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:iNstinkt#2229

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od iNstinkt » 18.12.2011, 13:47 hod.

Já bych taky bral klíč :)
Fergys#2600 - Demon Hunter - 13LVL - 115,48 DPS - 51,25 DPS NOW! - PvP Build - PvE Build

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Drakkari » 21.12.2011, 21:56 hod.

Já klíč nechci :)

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo III beta

Příspěvek od Garn » 28.01.2012, 15:24 hod.

Po 5 hodinách hraní Path of Exile začínám zvažovat stažení objednávky D3. Ne, to byl tak trochu joke, ale spoustu game mechanics tam mají fakt namakaný, třeba pssive & active skill system, lahvičkovej systém je taky hustej, shields, ... Ty prachy tam jsou trochu naprd, je to sice super systém, ale po hodině hraní jsem měl 90% inventáře zaplácanej trashem, u kterýho jsem nevěděl, k čemu je.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Gorelord
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo III beta

Příspěvek od Gorelord » 28.01.2012, 15:39 hod.

Path of Exile je zabava prvnich 5 hodin, pak to upada do desny nudy a kdyz je to podobna hra jako D3, tak se to neda srovnavat. POE sem hral asi 10-15h, jediny co se mi tam libilo byl lahvickovej system a pak dynamicke stiny. Skill system vypada namakane a obrovsky, ale je to jen na prvni pohled. Tetris inv, graficke pojeti a velikost veci(zadny max 2 policka) v inv se mi zda take lepsi nez ma D3. Nejsou to takovy barevny omalovanky:
http://www1.picturepush.com/photo/a/631 ... mockup.jpg

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo III beta

Příspěvek od Garn » 28.01.2012, 16:39 hod.

Tetris inv mi tam přijde hloupý, myslel jsem, že v takovém tom hyper-old pojetí je tetris už překonaný, ale toto je imho děs. Grafické pojetí je takové jiné, ale takovéto nikdy Diablo nebyl. Když si vzpomenu, jak tu kdekdo brečel, že takto má vypadat Diablo III, tak za mě teda fakt ne. Hlavně PoE se snaží být za každou cenu dark'n evil a občas je to až k smíchu, ale UI je podle mě o dost lepší než v D3.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Gorelord
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo III beta

Příspěvek od Gorelord » 28.01.2012, 17:23 hod.

Me se tetris inv proste libi, rozhodne mi to prijde logictejsi nez ze rukavice a 2h palice jsou stejne velke. D3 ma navic mnohem vetsi inv tak by to nevadilo jako v D2, kdyz je navic snizen drop. PoE vypada spis na alfu nez betu, rozhodne maj pred sebou obri kus cesty..

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Diablo III beta

Příspěvek od Qoliker » 28.01.2012, 17:31 hod.

PoE je příšerný naprosto ve všem. (raději to ani nebudu rozvádět) A že UI je lepší než v D3? HA HA HA. Eh, no jo, jsi velká kluk, tak máš svůj názor, ale vážně je UI lepší? ;D

A aby měl vorvy ze mne radost, tak řeknu, že je tohle celé offtopic, a měl bys své poznatky, co berou bránici útokem, trousit v příslušném topicu v sekci "dalši RPG". Tam čtenáři jistě uvítají, že je UI PoE o dost lepší než v D3. ;D

Gore,
kdyby to nechali jako v d2, tak si zase lidi stěžujou, že není dostatek místa, takhle budeš mít ohromné množství odkládacího prostoru.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo III beta

Příspěvek od Garn » 28.01.2012, 17:34 hod.

Jasně, a v PoE zabírá 6 prstenů stejně místa jako plátová zbroj. :D To si fakt nevybereš. Taky je podle mě rozdíl, že v Diablu obecně ty obrázky v inventářích fungovaly spíš jako "ikony", v PoE je to fakt promakané do detailů.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo III beta

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.01.2012, 17:45 hod.

Nikdy jsem toto nehrál, ale dost se mi líbí ty dvě ženský jak jsou přikovány k life & maně. Vypadá to perfektně.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od HELLERcz » 30.01.2012, 08:59 hod.

Něco mají zvládnuté dobře, něco nic moc, většina je ovšem taková nijaká .. stále mám ten pocit. Už aby bylo Diablo 3 :)

Stále se držím toho názoru, že když už vyjde nějaká H&S hra, tak musí hlavně bavit ta řežba .. to se tady nekoná..
Obrázek

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Garn » 01.02.2012, 10:06 hod.

Souhlas. Líbí se mi třeba systém aktivních skillů, ale ten systém "peněz" je fakt děs. :D Mám v už tak malém inventáři půlku zabranou nějakým trashem co je k ničemu. Celá hra mi vizuálně přijde Titan Quest 2.0, ale stejně jako TQ to má takový divný model pohybu, takový "interní delay" že když pošlete postavu zaútočit, tak postava nejdřív doběhne k cíli, pak je tam 250ms delay, pak sekne a pak ještě 250ms nemůžeš nic dělat. To samé u střelce, nejde vůbec efektivně kitovat a celý ten model střelby je takový postižený mi přijde. Blizzard konečně přišel na to, že každá postava musí mít spamovatelný skill. Model, kdy máš všechny spelly na manu je nanic. Skončíš jako v TQ, kde 5x dáš whirlwind a pak 20 monster musíš sekat autoattackem. Diablo II je v tomto pokrokové docela a myslím si, že to je hlavní důvod toho jak Heller píše "musí bavit hlavně řežba". Jo a dynamické stíny KRUTĚ nefungují. Respektive stíny se chovají asi jako kdyby ve hře bylo tak 50 habriliónů zdrojů světla, takže stíny jsou brutálně zdeformované a co se týká stínu, když jsou 2 zdroje světla, tak no way.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Madus » 05.02.2012, 17:30 hod.

Free online game porovnavate s D3 kde uz 4 roky platia devov ? :D

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Qoliker » 05.02.2012, 17:33 hod.

PoE se s D3 porovnává samo.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

callmeLG
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od callmeLG » 05.02.2012, 19:36 hod.

Pěkně prosím o klíč do PM.

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Programos » 05.02.2012, 21:07 hod.

Taky bych rád, kdyby měl někdo klíč navíc, určitě bych si to rád vyzkoušel :-)
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Zamčeno

Zpět na „Další RPG“