Path of Exile - beta

Další hry z rodiny RPG.
Zamčeno
Lighter
Quill Rat
Příspěvky:48
Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Lighter » 02.06.2015, 12:29 hod.

NargartoH: Takže to nemá na internet vůbec vliv? Dělá to přesně to co píšeš. Někdy stojím na místě, mlátím do příšery, nic ji to neubírá, a pak do ní najednou mlátím o kus dál jakmile se to načte. Ten příkaz zkusím uvidím jak to bude fungovat. Tohle je totiž mnohem horší než kdyby se to trošku sekalo nebo zpomalovalo.

Největší pr*el je otevřít zlatý strongbox, použít whirling aby se člověk dostal ze středu a desnc ho hodí zpátky mezi všechny. To je pak docela hustý přežít :)

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 02.06.2015, 21:48 hod.

Lighter - u mapek jsou také dobré affixy co dávají větší pack size případně more magic/rare monster. Na low mapy orby neplýtvám, ale high mapky se vyplatí craftit více a případně i používat chisely/alchy/chaos. Nárůst quantity je značný a máte o dost lepší šanci na drop čehokoliv a zejména potřebujete další mapky vyšších levelů. Btw 75 mapka na standard HC stojí pořád 5 chaos, 78 stála 1ex (teď asi méně).

- Některé koncové map bosse je lepší na HC vynechat. Kvalita dropu neodpovídá riziku. Jinak kvalitě/množství dropu se dá pomoci quantity/rarity na věcech (map afixech), ale na Hc si toho mf moc dovolit nemůžeš (pokud nemáš top gear, nehraješ jen ez lokace)
- Tu rogue exile s bouchacími zombíky na HC jakožto melee rád vynechám (na lvl75+ mapách je to sebevražda..)

Pokud ten tvůj "LAG" je "DESYNCH" tak ten můžeš mít ikdyž más nízký ping. Jak píše NargarotH v novém expansionu by to mělo být pořešeno "lockstep modem" (dle ohlasů je to veelmi slibné - mělo by to eliminovat desynch hlavně pro nižší pingy). Osobně jsem to ale netestoval jelikož nemám přístup do bety.

Jinak nejen na otevírání stronboxů se velice hodí "Quartz flask" (potvory tě nezablokují)

maxXx - MaoKun mapku jsem myslím ještě nezkoušel. Nicméně na Hc jsou jakékoliv mapky s extra damage nebezpečné.
Jinak až linkneš ten Cloak budeš na MoM potřebovat mít volnej mana pool

Jinak pokud si pozvete Zanu (jeden z masterů, co se dá potkat jen na mapách) do svého hideoutu tak můžete mít jednu mapku free (dává rare mapy se specifickými affixy, může dát i uniq mapku). Pokud ji dostanete na lvl 8 (což je fakt fuška) dává i lvl77 mapy.
Také můžu doporučit na expení masterů / free zana mapky apod. chatovací kanál "820" ( do konzole ... /open 820)

NargarotH - ten Purity of light používají kvůli reflect, ale nevím nakolik je to nezbytné, lepší bude mít mana pool na MoM ... Chtělo by to TGV :) Jinak ten chaos mě na bloodlines HC posledně málem dostal, ale na Sc není třeba tak hrotit :)

Uživatelský avatar
maxXx
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:maxXx#1320

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od maxXx » 03.06.2015, 07:56 hod.

NargarotH - Annihilation, Doom Cast a Assasination jsem tam teda hodil - poznat to teda bylo hned... mimo metání blesků už to i hřmí a mobové padaj jak shnilé jablka :D Teď teda půjdu po tom VAAL Pact...

Lighter - Já na strongboxy používám Lighting Warp a někdy mezi ně pustím i Vaal Storm Call...

Rakiii - já i na normál v některých mapách vynechával silné bose, protože bez 6l to bylo u mně bídné... měl jsem teda přechodně nějaký 5l, ale pro moji postavu nebyl moc vhodný, protože já potřebuji vysoký mana regen, abych mohl mít pozapínané všechny aury (zbývá mi tak potom cca. 200 many).

Jenomže, včera jsem si vybral svoje štěstí v neštěstí... Koupil jsem přes poe.trade ten Cloack of Defiance za 1ex byl to 1 slot... takže jsem ho dooost přeplatil (ten typek mi strašně tvrdil, že levněji neseženu)... mno což jsem začátečník...
To, že jsem dal 6slot na 3 orby jo to byla docela haluz... ale co se mi stalo včera, to dostalo i mě... 6 link padl cca na 60 fusing :D a pak abych tomu nasadil korunu tak barvy BBBBRB padly, tak nějak taky na cca 60-70 chromatic... :D Tak jsem ten Cloack linknul tomu týpkovi co mi ho prodal |:D

Navíc mi včera padly 2 nové hůlky, které v mých očích vypadají velice dobře (možná se mýlím), ale odsunul jsem na chvíli Moonsorrow na druhou kolej a zkouším to s tímhle.... (viz. screeny)

Tak nějak přemýšlím, že si vsadím i sportku, protože jsem nejspíše vyčerpal veškeré štěstí co ve hře bylo v tu chvíli dostupné :D Moc si neuvědumuju vzácnost obarvení, ale pokud to správně chápu, tak pravděpodobnost na barvy se odvyjí od dex,str,int (aspon tak to vypadalo, když jsem zkoušel - házelo to neustále zelená - modrá)...

Screeny: http://1drv.ms/1dL0qpo
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od kolij » 03.06.2015, 12:34 hod.

Po dlouhý době jsem zase dostal chuť na PoE a potřeboval bych poradit nějakej build na Witch nebo Scion. Po nějakým patchu mám úplně čistej skilltree tak to nechcu bezmyšlenkovitě naklikat a pak by se to nedalo hrát. u Scion mam 44 lvl a Witch 36 lvl. Chtěl bych spíš něco ve stylu Wiza. Díky :)

Lighter
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Lighter » 03.06.2015, 13:54 hod.

kolij: To vygooglíš na PoE foru.

Nevíte jak to bude teď s novou ligou? Zkoušel jsem prolézt forum a nic nenašel.

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od kolij » 03.06.2015, 13:57 hod.

Jo jasně, našel sem hromady buildů na PoE fóru, ale vůbec se v tom nevyznám a nevím co je hratelný a co ne...
A pokud chci něco ve stylu wizze tak je lepší Scion nebo Witch?

Uživatelský avatar
maxXx
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:maxXx#1320

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od maxXx » 03.06.2015, 14:18 hod.

kolij: Mě při výběru buildu docela pomohla tahle stránka... http://pathofpoe.com/
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 03.06.2015, 14:25 hod.

To je dost mrtvej web, skoro nic aktuálního. Lepší je projet twitch a podívat se co by se ti mohlo líbit, většina streamerů má command !build, který ti vyhodí link na Passive tree, nebo forum s guide apod.
R.I.P. 27.3.2014

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 03.06.2015, 21:37 hod.

- maxXx - hustej luck ... GZ :D
Hůlky taky fajn. Zapracuj na bižuterii. Str/dex ti stačí jen tolik abys unesl věci/gemy. Síla dává sice i life (2str=1life), ale jsou pro tebe zajímavější mody.

Jinak aby ti ten Mind over matter (MoM) fungoval potřebuješ volnou manu. Převádí totiž 30% z obdrženého poškození do many (nefunguje na chaos/bleed).
Takže bys měl mít ideálně 30% z tvého life vyčleněno na manu. Zatím bych vyhodil tu light auru (budeš mít rez i bez ní).

Uživatelský avatar
maxXx
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:maxXx#1320

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od maxXx » 04.06.2015, 08:08 hod.

Rakiii: Díky :) , takže mám vynechat Purity of Elements? - tahle aura ani není v tom buildu, používal jsem jí proto, že ze začátku poslední obtížnosti to šlo z tuha...

Jinak str mám dost na nošení všeho i když vyhodím prsteny, chybí hlavně dex... ale makám na tom... sehnat dobrej prsten/amulet je docela kunšt...
A str bude dostatek i proto, že teď jedu v passive tree na ten Vaal pact - mezispoje dávají +10 str a navýšení života o 10%...

To all: Ještě bych se chtěl zeptat jestli by jste nedoporučili nějaký snadno dostupný belt... protože ten co je v buildu je docela drahý a šance na drop je mizivá...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 04.06.2015, 14:51 hod.

Doryani invitation stojí 20-30c, teď je tam dokonce jeden jen za 9c, to je částka kterou nahraješ za den.
Alternativa je rare Leather nebo Chain belt, life+double/triple res, případně chaos res, popř. se dá najít i se str/dex.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od kolij » 04.06.2015, 15:33 hod.

Je nějaká aktivní česká guilda?

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 04.06.2015, 21:16 hod.

maxXx - belt máš ok, pak si koupíš případně ten uniq. Spíš bych nejdřív pořešil tu bižuterii. Mrkni na poe.trade, dají se tam najít slušné ringy za pár šupů, případně můžeš pokusit štěstí a zacraftit pár kousků (diamond ringů).
Bez Purity of Elements se zatím asi neobejdeš, ale když vypustíš tu light auru tak pořád budeš mít dobrej light rezist. Záleží také jaké seženeš ringy/amu.
Jak jsem psal, aby ti MoM správně fungoval potřebuješ volnou manu, takže musíš některé aury oželet.

Uživatelský avatar
maxXx
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:maxXx#1320

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od maxXx » 05.06.2015, 12:27 hod.

kolij píše:Je nějaká aktivní česká guilda?
http://www.pathofexile.com/guild/profile/218976
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

Lighter
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Lighter » 06.06.2015, 22:17 hod.

Nevíte jaký a kdy začne nový HC event?

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 06.06.2015, 23:07 hod.

Zatím nic ohlášeného nebylo, bylo v plánu už za nedlouho nasadit betu, ale podle mě ještě něco bude protože našli spoustu bugů. A když se opravují bugy, tak se najde ještě spousta dalších ^_^
R.I.P. 27.3.2014

Lighter
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Lighter » 07.06.2015, 00:21 hod.

Nevím jaký plány byly, ale poslední novinky ukazují na nejbližší termín konec června - začátek července. Jenže to podle mě stejně nebude, protože těch chyb je dost a s každým updatem jich je víc.

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od kolij » 07.06.2015, 21:51 hod.

Nevíte kdy by se měl na ostro spustit připravovanej datáč?

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 08.06.2015, 00:31 hod.

Ne, nikdo to neví. Rozhodně ne tento měsíc, podle mě ani ten příští.
R.I.P. 27.3.2014

Lighter
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Lighter » 08.06.2015, 10:19 hod.

Dobrý no, tak byla oznámen one week cut throat který mě nijak moc nezajímá, tak asi ložnu postavu v klasickém HC. Jsem čekal úplně k hovnu.

Zamčeno

Zpět na „Další RPG“