Path of Exile - beta

Další hry z rodiny RPG.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Path of Exile - beta

Příspěvek od Mirda » 02.08.2011, 20:17 hod.

Přibližně za týden by měla být spuštěna closed beta hry Path of Exile. Jedná se o ARPG s izometrickým pohledem, které se snaží vzít si to nejlepší z Diabla 2, ale zároveň nabízí spoustu inovací. Hru vyvíjí společnost Grinding Gear Games. Více zde.

Pokud se chcete přihlásit k testování bety, stačí se zaregistrovat na jejich fórum a budete automaticky začleněni mezi zájemce. Má být vybráno cca 10k lidí, registrováno je asi 50k.

http://www.pathofexile.com/

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od HELLERcz » 02.08.2011, 21:58 hod.

Stejně jako u Diabla 3, tak i zde jsem pokusil štěstěnu ... asi vím, jak to v mém případě dopadne, ale tak naděje umírá poslední :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Garn » 02.08.2011, 22:20 hod.

Díky za upozornění, byl jsem přihlášený za jeden e-mail, tak jsem přidal ještě druhý. :)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Mirda » 03.08.2011, 08:25 hod.

Tak už to ohlásili i oficiálně:
GGG píše:We're pleased to announce that the Closed Beta will begin on August 10th (American time).
Garn: S těmi e-maily mě to vůbec nenapadlo, dík za tip :D

Edit: Škoda, že Blizzard neuvažoval podobně:
GGG Dev Diary píše:Path of Exile doesn’t allow entire-character passive-skill respecs. We will allow a limited quantity of small-scale respecs to fix mistakes or planning errors, but we want to encourage people to build a new character rather than entirely repurpose an existing one. This isn’t just because we want people to play our game more, but because it’s meant to be fun to play characters, rather than some chore that people want to press a button to skip.

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Jendoslav » 03.08.2011, 09:44 hod.

Vypada to zajimave ... asi to zkusim jako alternativu do doby nez koupim D3 za nejaky rozumny peniz
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Conano
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Conano#1999
Kontaktovat uživatele:

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Conano » 05.08.2011, 14:33 hod.

Tak...zde máte jednu fotku z oficiálního fóra ... :)

http://img847.imageshack.us/img847/1378/poe.png

Je to z topicu, kde se řeší, kolik lidí bude vybraných do Uzavřené bety ...

Chris totiž v jiném topicu, kde jsem reagoval, říkal, že je registrovaných okolo 50k acc a že vyberou 10k lidí do bety.

Tak pro ty, co neumí anglicky přeložím, o co se jedná na té fotce :)

Já jsem psal: "Ano, šance jsou veliké, ale stále je zde přes 50k registrovaných účtů a GGG si bude vybírat pouze 10k."

Nacož Chris odpověděl: "Počet registrovaných účtů je nižší, než si napsal...Vaše šance se dostat do bety jsou mnohem lepší, než si myslíte!"

:) Takže co na to říct? :) Těšme se, ať nám to aspoň trochu zkrátí čekání na Diablo 3 ...a přeji Vám hodně štěstí ...ať se tam dostanete .. :) Já osobně si myslím, že víc jako 35k účtů tam nebude .. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Khenyk
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Khenyk#2512
Bydliště:Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Khenyk » 06.08.2011, 10:07 hod.

Na PoE jsem docela zvědavej. Na ukrácení čekání na D3 by to mohla bejt slušná zábava.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od HELLERcz » 10.08.2011, 08:21 hod.

Tak nám to začalo. Co 20 minut invnou jednoto človíčka. Vychází to na 72 lidí za den :/ to bude úmorné čekání.

EDIT: co 5 minut :)
Naposledy upravil(a) HELLERcz dne 10.08.2011, 19:52 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Khenyk
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Khenyk#2512
Bydliště:Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Khenyk » 10.08.2011, 15:18 hod.

tjn snad se na nás usměje štěstí

Uživatelský avatar
Conano
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Conano#1999
Kontaktovat uživatele:

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Conano » 11.08.2011, 00:08 hod.

Na nás se štěstí usmálo a tak už pomalu ale jistě stahujeme a za chvíli budeme testovat ... tak i Vám přejeme hodně štěstí ;) snad se tam dostanete a budeme hrát společně ;)

http://img190.imageshack.us/img190/2596/poejx.png
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od HELLERcz » 11.08.2011, 00:08 hod.

Na nás se štěstí usmálo a tak už pomalu ale jistě stahujeme a za chvíli budeme testovat ... tak i Vám přejeme hodně štěstí ;) snad se tam dostanete a budeme hrát společně ;)

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Jendoslav » 11.08.2011, 06:59 hod.

2Heller: Pak dej vědět jak se to hraje asi to budu hrát místo D3 protože v práci můžu hrát pouze offline hry :cry: :cry: :cry:
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od HELLERcz » 11.08.2011, 07:53 hod.

Zatím jsem hrál jen cca 10 minut, pak jsem musel do práce. Už se těším, jak dojdu z práce a s bratrem si zahrajem.

Úplně první dojmy z toho několikaminutového hraní jsou takové rozporuplné. Uvidím, jak k tomu sednu na delší dobu.

Ale grafika vypadá úžasně, jen ta atmosféra se zdá být z těch úplně prvních dojmů taková nemastná neslaná.
Obrázek

Uživatelský avatar
Conano
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Conano#1999
Kontaktovat uživatele:

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Conano » 11.08.2011, 10:27 hod.

2brácha : nemastná neslaná? ... :) to se ti jen zdá ... protože si to hrál narychlo.. ;) a hlavně je stále duležité mít v hlavě to, že je to closed beta a jak psali ten mail : mnoho věcí se ještě změní a není to zdaleka dodělané... ;)

A jak budeme hrát spolu ... tak uvidíš ty fiky :P

Jinak, první moje dojmy ... fakt skvělé... krásně temná grafika ... systém skillů atp... už se těším, až zahrajeme spolu s bráchou více :P ou yéé :D
Obrázek

Pseudopes
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Kontaktovat uživatele:

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Pseudopes » 21.08.2011, 09:50 hod.

Myslel jsem si, že to bude humus když jsem to prve viděl. Ale koukal jsem na pár Let's play od ForceStrategyGaming a popravdě, teď bych ten klíč docela chtěl :lol: Vylepšili i grafiku UI, tak už to nevypadá jako Sacredovské, prostě jedna z her, kterou čim dýl hraješ tím je lepší řekl bych ;-) Doufám, že se usměje štěstí aj na mě, protože to vypadá jako hra, kterou bych mohl hrát než vyjde D3.

Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Madus » 23.08.2011, 10:30 hod.

Zatial co ma najviac zaujalo je system gemov je to dost inovativna vec aj oproti D3.

screw65
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od screw65 » 23.08.2011, 12:10 hod.

ja cekam druhej tejden a porad nic:/ jinak nevite kdy to ma vyjit ofiko?

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Mirda » 23.08.2011, 12:48 hod.

Oficiální datum vydání GGG neuveřejnili, ale předpokládá se, že koncem listopadu by mohla vyjít Open Beta a někdy v první čtvrtině příštího roku by měla být hra hotová. Jak vidíš, všechno jsou to jenom hrubé odhady, takže nezbývá než čekat. Jestli si se ale přihlásil až teď v srpnu, tak jsou tvoje šance na získání přístupu do Closed Bety asi jen 10% (do konce listopadu, optimistický odhad).

Pseudopes
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Kontaktovat uživatele:

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Pseudopes » 23.08.2011, 15:52 hod.

To znamená, že dřív než D3 betu si to nezahraješ a budeme rádi, když si zahraješ open betu dřív než D3.

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Mirda » 23.08.2011, 18:57 hod.

Pseudopes: Teď nevím, jestli reaguješ na mě nebo na screw65, ale já v betě jsem a musím říct, že nevidím důvod čekat na Diablo 3. Je pravda, že Grinding Gears si tu hru nemůžou vypiplat až tak jako Blizzard Diablo, ale styl PoE mi vyhovuje mnohem víc než ten "neodiablovský" (ne, nestěžuju si na RMAH nebo nutnost být online).

Zamčeno

Zpět na „Další RPG“