Path of Exile - beta

Další hry z rodiny RPG.
Zamčeno
Lighter
Quill Rat
Příspěvky:48
Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Lighter » 15.07.2015, 19:48 hod.

Picham to zase jsem chcipnul. Zabil jsem toho vod K vlevo a sel k daresovi. A tam jak jsem o tom psal, jak tam je nejakej ten picus unikat to by nebyl problem, ale na relativne hodne malym prostoru furt pribyvaj dalsi a dalsi monstra s tim viper atack, no nakonec to dopadlo tak ze jsem se nemoch hnout jak to bylo full. A to jsem to slusne kosil. Jak tam pak pribyli elitni modry z kazdy strany mozna 5 tak to bylo 30 dalsich uz z hodne silnym DMG a to se nedalo.

Jo jinak jsem šel s levelem 42 a mapka byla 37, takže hodně velká rezerva. Dokonce i itemy jsem si vylepšil. Nevim jaky tohle melo reseni, jestli jako furt litat ostatny mapy hodne pod levelem a snazit se najit full equip k mymu levelu? Nevim. Mel jsem vejit do portal kdyz to nebylo tak full no moje picovina, ale stejne nevim jak bych postupoval a který item by me zachranil. Mozna tak u vseho o 60 HP abych hodne narost. Jinak ty mimiony jsem v podstate onehitoval s LMP ale stejně sem to nestíhal. A stát namístě se pak už moc nedalo.

Tak možná budu několik tejdnů trucovat a pak to zase zkusím. Jinak s tímhle fireball buildem jsem předtím došel na merc hedge maze. Ted neudělám ani pos*aný normal kvůli AC4. Takže ta obtížnost se hodně zvedla.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 15.07.2015, 20:33 hod.

Barkhul? Tak já nvm co tam blbneš, to není vůbec težký, a pokud to onehituješ tak nemůžeš mít problém, ale to je taky tím že fireball je prostě na prd no, mám malý AoE, tak se nediv že ty monstra se tam spawnujou rychleji než to stíháš oddělat, hrej flameblast nebo firestorm a pak až později třeba ten fireball. Ne všechno jde prostě hrát hned od začátku, nebo jde ale strašně těžko. Tak ten akt aspoň dohrej na standart než to nerfnou, ať poznáš co je fakt těžký a ne Barkhul kterého si dává každý newb s prstem v nose.
R.I.P. 27.3.2014

Lighter
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Lighter » 15.07.2015, 21:46 hod.

Právě že s fireballem si to dávám ale tady je těch přáíšer hodně, je pravda že ten firestorm by byl dobrej. O barkhula vubec nešlo, ten me v podstatě ani nehitnul. Kdyby tam nebyl tak to vyjde nastejno. Jinak jak to je, tam se spawnujou monstra dokud barkhul neumře nebo se to časem stopne?

Ja si ted dávám pauzu, ale pak to stejně zas zkusím. Hodně mě láká Cyclone duelist. Je to taková jednodušší play, možná že i časem nezáživná, ale aspon bych se dostal do late game a nechcípal jak p*ča hned na začátku.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 15.07.2015, 22:06 hod.

Mám pocit že to endless spawn není. Jinak co je ještě hodně dobrý a přímo OP fire skill je Incinerate.
Jinak jseš asi půl hoďky hraní od zakonční aktu, teď už tě čekají jen samí bossové, tak si to dojeď abys pak zase nebulel, žes něco nevěděl a chcípnul na to, protože nejsi ani schopný to vyzkoušet.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 20.07.2015, 13:22 hod.

3M smrtí u Malachaie jen za poslední týden, not bad https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1339912
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 21.07.2015, 02:23 hod.

Nějáká ta kulturní vložka http://plays.tv/video/55ad56e3b1f2e7883e
R.I.P. 27.3.2014

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 22.07.2015, 19:57 hod.

Přidám také pár poznatků ze 4.actu 2.0. Jen podotýkám, že hraji solo selffound Groundslam Mara
První boss Nightawane - po tom co jste tu psali jsem na to šel opatrně, ale po chvilce se ukázalo, že je to celkem neškodnej lučištník ;) ... ale je pravda, že díky decoy celkem vydržel.
Pak i Voll, který má sice silný ale pomalý útok, kterému se dá celkem snadno vyhnout.
King Kaom se ukázal jako docela vhodný objekt na farmení, ale nakonec jsem farmil Daressa + ty 3unikáty před ním v aréně (celkem rychlá cesta a solidní drop).
Jinak Daresso je zajímavej boss a dle mého dobře vyváženej fight
Pak přišla Piety, ale jelikož jsem již veděl, co očekávat nebyl to moc těžký fight (granitka a remove bleeding flaška to jistily).
Ty 3 minibossové před Malachaiem byly spíš nudný než těžký. Na Malachaie se mi moc nechtělo, ale předtím jsem dost nafarmil a lvl popohnal až na 49 :D
Vzhledem k tomu, že jsem měl jen něco kolem 1500 Dps byl to dost dlouhej fight (min. 20minut?), takže poměrně náročnej na soustředění, ale jinak mi nikdy nesebral víc jak 40% a použil jem snad 1TP. Tomu slamu jsem se vyhýbal, ale jistě bych 1hit přežil.
Snažil jsem se udržovat fortify + EC + enfeeble na bossovi. Mimoto jsem měl cca 2200 life; 2093 armor bez granitky (s granite mám 15000) a ofc 76/75/75 rezisty a v záloze IC a phaserun (na CWDT)
Jinak tyhle staty a lvl jsem míval na cruel, který teď jen prolítávám.
Celkově se mi 4. akt líbil, ale určitě by mělo GG zapracovat na lepším vybalancování hry. Pro nováčky je to zbytečně těžké a hlavně není možné aby 3. akt cruel byl lehčí než 4.akt normal.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 22.07.2015, 21:42 hod.

Záleží jak daleko od epicentra toho slamu bys byl, směrem k okrajům efektu to dává menší dmg. Ale jinak ten slam dokáže onehitnout i postavu která dala malachaie o obtížnost výše :D
Jinak v těch odkazech výše píšou že Malachaie nerfnou, ale zatím jen na normal. Pro nováčky je celkově A4 asi dost hardcore, přece jenom všude najednou dost velké physical pecky, na druhou stranu není snad nikdo kdo by nováčkovi poradil hrát HC.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 23.07.2015, 04:53 hod.

http://www.reddit.com/r/pathofexile/com ... out_there/

Doporučuju přečíst ty root posty, sice je to více méně base knowledge, ale evidentně ne pro všechny ^___^



@Rakiii Teď někdo udělal celkem pěkný GS guide, i když ten marauder má pro všechny melee buildy ten skill tree v podstatě stejný.
https://www.youtube.com/watch?v=I7N9VcmnFR0 , v popisku je i odkaz na forum guide
R.I.P. 27.3.2014

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Y0G1 » 24.07.2015, 19:44 hod.

Zdravim rozmyslam zeby som to rozbehol dokedy neni s4 v diable ..zaujimalo hral som to naposledy pred 2 rokmi cca .

Co sa tyka hratelnosti je to nejak casualne ? Pretoze co si pamatam bolo to pre mna stare dobre d2..takze prechadzka to nebola ...

Zmeny poznam vsetky hru sledujem dlhodobo .

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 24.07.2015, 22:54 hod.

Tak pokud nebudeš hrát HC tak je to v pohodě, Normal projedeš nějak vždycky, popř v partě. Jinak je to samozřejmě o hodně komplexnější než D3, i víc než D2. Ale pokud si D2 i PoE někdy hrál tak nevidím problém, mobové sice teď mají víc HP a dmg, ale od té doby co si to před dvěma lety hrál to právě spíš nerfovali, takže bys asi neměl pocítit žádný rozdíl v náročnosti. Jiank samozřejmě za tu dobu přibylo dost gemů, lokace, hideout, itemů apod.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 25.07.2015, 03:27 hod.

inferno race - mass reeeep
R.I.P. 27.3.2014

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Y0G1 » 25.07.2015, 09:46 hod.

Dik za odpoved HC nie hc hram v d3 to mi staci chcel som to hrat medzi pauzami v d3, ale ked hovoris ze to nieje az tak casovo narocne pravdepodobne najdem nejaky build a pojdem podla neho vymyslat sam nieco to uz hlavu nato nemam DD

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 25.07.2015, 13:34 hod.

Tak, je to tak časově náročné jak jen sám budeš chtít, záleží jaký build si vybereš a jaké cíle si ve hře stanovíš, možností endgamu je fakt dost, není to jen nějáké nekonečné huntění lvlů :)
R.I.P. 27.3.2014

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Y0G1 » 25.07.2015, 14:22 hod.

no ohladne end game mam trosku dieru ...mam zato ze sa tam farmia mapy ?

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 25.07.2015, 17:13 hod.

Mapy, atziri, uber atziri, race season, challenges, achievements ...
R.I.P. 27.3.2014

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Y0G1 » 26.07.2015, 07:11 hod.

jj dikes ..nejake race ma nezaujimaju ostatne moze byt fajn

Uživatelský avatar
maxXx
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:maxXx#1320

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od maxXx » 16.10.2015, 16:02 hod.

Tak co pánové? Jak vám dupou králíci ? :D
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 16.10.2015, 16:48 hod.

Dobře, golden seraph set jsem měl pár minut po tom co nastoupil tempest mod a teď si dávám pauzu do začátku další 1M league, jelikož HC mtx set tentokrát není.
R.I.P. 27.3.2014

pacho
Fallen Shaman
Příspěvky:76

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od pacho » 25.10.2015, 18:30 hod.

Borci niaka komunita okolo POE? rozmýšlam že by som sa tam šiel pozrieť. Niekto kto poradí, čo a ako...
Ak by bolo aj s kým hrať bolo by to super.Samému sa mi do toho nechce.

Zamčeno

Zpět na „Další RPG“